Opinie o Feedback/Hill and Knowlton Sp. z o.o. w Warszawa

Feedback/Hill and Knowlton Sp. z o.o.
counter
2 6 3 5 1
XYX Nowy wpis

Odradzam wszystkim, którzy lubią pracować w miejscu z dobra atmosfera, którym zależy na rozwoju i na zwykłej przyjemności z przychodzenia do pracy. HK robi świetne wrażenie na rozmowach rekrutacyjnych ( naprawdę robią to swietnie, mozna sie łatwo nabrać), natomiast w rzeczywistości jest to zdecydowanie najgorsze miejsce w jakim miałam okazje pracować. W teorii 8,5h godzinny dzień pracy (przerwę obiadową trzeba nadrobić), w praktyce notoryczne nadgodziny, problem z urlopami, ogromny problem z praca zdalną (nawet raz w msc), niskie pensje i problem z jakimikolwiek podwyżkami (dla pracownikow regularnego szczebla, nie wiem jak jest ze stanowiskami kierowniczymi), okropna atmosfera, jak to ładnie określają „wymagające” kierownictwo, sztywny dresscode ( szaleństwem sa piątki - mozna przyjsc w jeansach i trampkach). Podsumowując moge tylko powiedziec ze nie polecam.

Tak2Nie
Tragedia Nowy wpis

Za staż w pełnym wymiarze godzin proponują zawrotne 1200zl... na sam dojazd na koniec willanowa wydałabym więcej. Standardowo- odezwiemy się do Pani w przyszłym tygodniu- zero informacji do tej pory. Nie polecam. biuro bardzo ładne

TakNie

Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę Feedback/Hill and Knowlton Sp. z o.o.? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Feedback/Hill and Knowlton Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Feedback/Hill and Knowlton Sp. z o.o.