Euro Flora Mikołaj Muszyński

Opinie o Euro Flora Mikołaj Muszyński

pe

Bez przesady, Beti rzeczywiście potrafi skopac z uśmiechem, lubi tabelki, porządek i ceny na bukietach. Ale doskonale wiem że osoby które najbardziej po Muszynskich jadą długo u nich pracowały. Ja miałam dość więc odeszłam, nie fajnie tak oczerniac pracodawcę. Może tak piszecie Bo nie macie pojęcia jak jest po drugiej stronie. Uzerac się z hordą bab. Miałam wielu szefów i mogę powiedzieć że Ci wcale nie byli tacy najgorsi. Jak ktoś chciał pracować to zarabiał, a humory szefowej były czasem zabawne. Mikołaj jest cwany ale w sumie ok.

Lui

Tragiczna firma, strasznie niekulturalni wlasciciele, pełno długow ( KRS) i wtrącają sie tam gdzie nie powinni. Wlasciciel opryskliwy a jego Zona jak to dobrze ktos napisał - przewrażliwiona to w sumie mało powiedziane :-Wścibska i tyle. Nie polecam totalnie -mialam do czynienia z nimi długo. A propos pani Muszyńska nie jest psychologiem dzieki Bogu. Zatem przestrzegam. Nigdy w życiu!

S

Ja jestem bardzo zadowolona. Pracuje w tej firmie kilka lat i zamierzam nadal:) atmosfera super, dziewczyny super, warunki też ok, właściciele mili, godziny pracy dogodne. Wszystkie kwiaciarnie są w Centrach Handlowych więc w dni wolne i święta ustalone nie pracuje się .

K

To ciekawe co napisała poprzedniczka. Jakby pracowała w tej firmie to by uczestniczyła w imprezach integracyjnych i jakoś nie skleja mi się to co napisała, że właściciel nie odbiera telefonu od niej przez okres dwóch miesięcy? (usunięte przez administratora)

Pani Ixińska

Nie wiem... może przez te niespełna 2 lata wszystko się diametralnie zmieniło, a może nie u "tych" muszyńskich pracowałam i nie w "tej" Euro Florze, ale czytając opinię Agnieszki aż się zakrztusiłam. Zazwyczaj nie biorę udziału w takich akcjach, jednak sama mam złe wspomnienia, dodatkowo spotkałam osobę, która niedawno przechodziła u nich podobne sytuacje jak ja jakiś czas temu, a ze nikt mnie przed nimi nie przestrzegł, więc czuję się niejako w obowiązku zrobić to ja wobec osób rozpatrujących ewentualną pracę w Euro Florze. Wszystkiego nie będę tutaj opisywać... Mogę na pewno powiedzieć otwarcie, żeby nie wierzyć we wszystkie warunki, jakie przedstawi Wam szefostwo.. Dla mnie, przy wybieraniu miejsca pracy, bardzo zwodnicze było "rzekomo" łagodne i przesympatyczne usposobienie żony Pana Mikołaja... Byłam zachwycona tym, na jaką szefową trafiłam... do momentu. No właśnie... Jedną z największych "wad" tej firmy jest to, ze szefostwo prowadzi kilka biznesów na raz, przez co każdy siłą rzeczy zaniedbuje. I rozumiem, jakby znaleźli na to jakieś rozwiązanie - dali większą decyzyjność dziewczynom w kwiaciarniach, bądź sami "faktycznie" pilnowali by ważnych spraw... W praktyce to wyglądało tak, że samemu nie można podjąć żadnej decyzji bez aprobaty szefostwa, równolegle - szefostwo nie wykazuje większej inicjatywy i zaangażowania (nie odbieranie telefonów), przez co systematycznie wynikały jakieś "nieporozumienia". I byłoby to jeszcze normalne, gdyby nie fakt, że szefowa jest bardzo "przewrażliwiona" (delikatnie ujmując) i niewiele trzeba, żeby obraziła się na pracownika na okres miesiąca/dwóch... a wtedy... o zgrozo... odebranego telefonu nie uraczysz, a do tego doświadczysz wielu nieprzyjemnych "złośliwości" pod Twoim adresem... bo przecież szef musi pokazać kto tu rządzi... Podsumowując - praca jest tam ciężka (dużo biurokracji, zleceń itp), w święta, nie święta... non-stop, piecza i zaangaż

Agnieszka

Euro Flora to wspaniała firma. Atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna, właściciel organizuje imprezy integracyjne, a top co najważniejsze to wysokie wynagrodzenie. W tej firmie widac, że szanuje się pracowników. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Euro Flora Mikołaj Muszyński - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Flora Mikołaj Muszyński