Opinie o Mikołaj Muszyński Euro Flora w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mikołaj Muszyński Euro Flora. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mikołaj Muszyński Euro Flora o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych
Sprzedaż artykułów ogrodniczych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mikołaj Muszyński Euro Flora w Warszawa

Sophia Loren Nowy wpis
Inne

Bardzo nieuczciwa szefowa, ma bardzo duży problem z tym żeby wypłacić komuś jego ciężko zarobione pieniądze. Poza tym nie chce dawać umów i kontakt z nią jest bardzo bardzo trudny a czasami wręcz niemozliwy- nie odbiera telefonów albo odpowiada przez pośredników. (usunięte przez administratora)i żenada. Nie polecam, chyba że ktoś chce pracować charytatywnie.

Wiktor Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Im lepsze opinie firma zbiera tym konkurencja bardziej inspiruje do oczerniania?

Nick

Czy to firma tego samego Mikołaja Muszyńskiego, co jest właścicielem BIMM Sp. z o.o. która okrada klientów?

szary obywatel Nowy wpis
@Nick

Tak to on na 100 %

Andrzej
Inne

@Nick To forum dla pracowników firmy więc niewłaściwe miejsce na zadawanie takich pytań!

Ma Nowy wpis
@Andrzej

Idealne miejsce !!! jak pójdziesz pracować i kasy nie dostaniesz to się zdziwisz i stwierdzisz, ze dobre miejsce.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mikołaj Muszyński Euro Flora, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Łódź
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Małgosia

Proszę o kontakt wszystkich poszkodowanych przez Bimm. kimgio777@gmail.com

Krystyna
Inne

Jak obecnie przedstawia się sytuacja pracowników w Euro-Florze? Czy osoby tam zatrudnione mogą liczyć na rozwój swoich umiejętności, szkolenia i kursy finansowane przez pracodawcę? Jaka jest według was atmosfera w tym miejscu?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pe

Bez przesady, Beti rzeczywiście potrafi skopac z uśmiechem, lubi tabelki, porządek i ceny na bukietach. Ale doskonale wiem że osoby które najbardziej po Muszynskich jadą długo u nich pracowały. Ja miałam dość więc odeszłam, nie fajnie tak oczerniac pracodawcę. Może tak piszecie Bo nie macie pojęcia jak jest po drugiej stronie. Uzerac się z hordą bab. Miałam wielu szefów i mogę powiedzieć że Ci wcale nie byli tacy najgorsi. Jak ktoś chciał pracować to zarabiał, a humory szefowej były czasem zabawne. Mikołaj jest cwany ale w sumie ok.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lui

Tragiczna firma, strasznie niekulturalni wlasciciele, pełno długow ( KRS) i wtrącają sie tam gdzie nie powinni. Wlasciciel opryskliwy a jego Zona jak to dobrze ktos napisał - przewrażliwiona to w sumie mało powiedziane :-Wścibska i tyle. Nie polecam totalnie -mialam do czynienia z nimi długo. A propos pani Muszyńska nie jest psychologiem dzieki Bogu. Zatem przestrzegam. Nigdy w życiu!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
S

Ja jestem bardzo zadowolona. Pracuje w tej firmie kilka lat i zamierzam nadal:) atmosfera super, dziewczyny super, warunki też ok, właściciele mili, godziny pracy dogodne. Wszystkie kwiaciarnie są w Centrach Handlowych więc w dni wolne i święta ustalone nie pracuje się .

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
K

To ciekawe co napisała poprzedniczka. Jakby pracowała w tej firmie to by uczestniczyła w imprezach integracyjnych i jakoś nie skleja mi się to co napisała, że właściciel nie odbiera telefonu od niej przez okres dwóch miesięcy? (usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pani Ixińska

Nie wiem... może przez te niespełna 2 lata wszystko się diametralnie zmieniło, a może nie u "tych" muszyńskich pracowałam i nie w "tej" Euro Florze, ale czytając opinię Agnieszki aż się zakrztusiłam. Zazwyczaj nie biorę udziału w takich akcjach, jednak sama mam złe wspomnienia, dodatkowo spotkałam osobę, która niedawno przechodziła u nich podobne sytuacje jak ja jakiś czas temu, a ze nikt mnie przed nimi nie przestrzegł, więc czuję się niejako w obowiązku zrobić to ja wobec osób rozpatrujących ewentualną pracę w Euro Florze. Wszystkiego nie będę tutaj opisywać... Mogę na pewno powiedzieć otwarcie, żeby nie wierzyć we wszystkie warunki, jakie przedstawi Wam szefostwo.. Dla mnie, przy wybieraniu miejsca pracy, bardzo zwodnicze było "rzekomo" łagodne i przesympatyczne usposobienie żony Pana Mikołaja... Byłam zachwycona tym, na jaką szefową trafiłam... do momentu. No właśnie... Jedną z największych "wad" tej firmy jest to, ze szefostwo prowadzi kilka biznesów na raz, przez co każdy siłą rzeczy zaniedbuje. I rozumiem, jakby znaleźli na to jakieś rozwiązanie - dali większą decyzyjność dziewczynom w kwiaciarniach, bądź sami "faktycznie" pilnowali by ważnych spraw... W praktyce to wyglądało tak, że samemu nie można podjąć żadnej decyzji bez aprobaty szefostwa, równolegle - szefostwo nie wykazuje większej inicjatywy i zaangażowania (nie odbieranie telefonów), przez co systematycznie wynikały jakieś "nieporozumienia". I byłoby to jeszcze normalne, gdyby nie fakt, że szefowa jest bardzo "przewrażliwiona" (delikatnie ujmując) i niewiele trzeba, żeby obraziła się na pracownika na okres miesiąca/dwóch... a wtedy... o zgrozo... odebranego telefonu nie uraczysz, a do tego doświadczysz wielu nieprzyjemnych "złośliwości" pod Twoim adresem... bo przecież szef musi pokazać kto tu rządzi... Podsumowując - praca jest tam ciężka (dużo biurokracji, zleceń itp), w święta, nie święta... non-stop, piecza i zaangaż

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Agnieszka

Euro Flora to wspaniała firma. Atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna, właściciel organizuje imprezy integracyjne, a top co najważniejsze to wysokie wynagrodzenie. W tej firmie widac, że szanuje się pracowników. Pozdrawiam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Mikołaj Muszyński Euro Flora - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Mikołaj Muszyński Euro Flora
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Wilanowska 7A lok. 32
    02-765 Warszawa
  • NIP: 9521852147 REGON: 016397290
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Mikołaj Muszyński Euro Flora
Przejdź do nowych opinii