Pyton Management

Wrocław

Opinie o Pyton Management

Problemy z kasą wydają się już być przeszłością. Nie wszystkie projekty pisane są w starych technlogiach. Chłopaki starają się przepychać u zarządu jak najświeższe technlogie, ale nie zawsze im się to udaje, gdyż ten stara się jak najbardziej ciąć koszty i iść jak najkrótszą drogą. Wiadomo jak takie podejście musi się kończyć. Nie widać jednak chęci do zmiany tego podejścia. Można się tam za to dowiedzieć co znaczy praca pod presją czasu :) Niestety ma to swoje odbicie w jakości kodu. Refaktoryzacja to słowo obce. Do zalet na pewno należy zaliczyć doskonałą atmosferę w zespole. Wszyscy są chętni do pomocy. Można się dużo nauczyć szczególnie na początku kariery. Wynagrodzenie OK. Samo miejsce i komfort pracy również oceniam wysoko. Podsumowując polecam, jednak trzeba być odpornym na pracę pod presją czasu i opór ze strony zarządu, jeżeli proponowane rozwiązanie podnosi koszty i czas projektu. Wziąć jednak należy po uwagę, że jest to mała firma, więc nie może być "rozrzutna" pod tym kątem.

oiu54bnm6

Problemy z kasą (ostatnio już mniej), brak kontaktu zarządu z pracownikami, nudne projekty, stare technologie. Nie ma co liczyć na rozwój, bo firmy to nie interesuje. Zażądowi szkoda wydać 200zł na czytnik elektromagnetyczny do otwierania drzwi, a co dopiero na dokształcenie jednego z pracowników. Ogólnie nie polecam, bo pracownicy w firmie są super, a później ciężko się z nimi pożegnać

Zostaw opinię o Pyton Management - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pyton Management