Unident Union Dental SPA

Opinie o Unident Union Dental SPA

nick

Dobór pracowników na najwyższym poziomie, każda z osób wnosi do zespołu cząstkę siebie, swoje doświadczenie, pasję i ciepło, którym zaraża pacjentów odwiedzających klinikę Unident Union. Przez co miejsce staje się wyjątkowe i chce się tu wracać. Nie tylko z perspektywy pacjenta, ale i pracownika. Kadra menagerska zmieniła się, ale z upływem czasu mogę śmiało powiedzieć - na lepsze. Nowy menager Sebastian, w sposób rzetelny wypełnia swoje obowiązki. Nie ma niedomówień, a każda wątpliwość lub nieporozumienie jest natychmiast rozwiązywane. Ściśle przestrzegany jest kodeks pracy. Jest to menager, który staje na wysokości zadania w wypełnianiu swoich obowiązków.

Wanda
@Luisa

No chyba na ślepo komentarzami tak nie rzuca, widać że raczej rzetelnie zostało to opisane. Ale widzę chyba u Ciebie wątpliwość? :/

Angelika F.

W dzieciństwie przeżyłam traumę jeśli chodzi o leczenie dentystyczne i miałam spore obawy i lęk przed leczeniem już jako dorosła osoba. Na szczęście czasy się zmieniły, technologia leczenia również a w Unident podejście to takich strachliwych pacjentów jak ja jest bardzo profesjonalne. Dziękuję za wyrozumiałość i zaangażowanie. Cały zespół tworzy tutaj godne zaufania miejsce. Nie zawiodłam się

Ania 30
@Kati

Chyba większość osób odwiedzających klinikę odnosi takie pozytywne wrażenie. Jeśli chodzi o leczenie to za wcześnie żeby wydać opinię, ale jak na razie to bardzo mi się podoba przede wszystkim podejście do pacjenta i jasno przedstawiony plan leczenia.

K

Pracuję od niedawna i mogę powiedzieć, że warunki są bardzo dobre a atmosfera przyjazna nie tylko dla naszych pacjentów. Personel kliniki dba o pracowników na każdym stanowisku i oto ,by każdy czuł się świetnie w tym miejscu.

SS Nowy wpis

Jedyne słuszne miejsce w Polsce i pewnie jedno z najlepszych na świecie jeśli chodzi o leczenie zębów i opiekę dentystyczną, ortodontyczną ale także opiekę z zakresu medycyny estetycznej. Opracowane tutaj procedury i autorskie metody, nowoczesne technologie, wysoki standard i holistyczne podejście naprawdę są wyjątkowe i można to dostrzec już na pierwszej wizycie. Jakość usług wykwalifikowanego grona na najwyższym poziomie w połączeniu ze wsparciem, zaufaniem i przychylnością każdej z osób z personelu sprawia, że przebywanie tutaj jest bardzo przyjemne. Podczas każdej wizyty jest się otoczonym życzliwymi ludźmi oraz profesjonalistami w swym fachu, można liczyć na możliwie najlepsze wskazówki i najkorzystniejsze podpowiedzi co do leczenia od każdej napotkanej tu osoby. Szczerość i klarowne wytłumaczenie planu leczenia razem z kosztami. Zarówno obsługa recepcji czy obsługa medyczna - pełna kultura i empatia, pełne zaangażowanie, zrozumienie. Dodatkowo dobrze zaprojektowane wnętrze, z namiastką luksusu - lecz przytulne i nienachalne, pozwala odprężyć się i zapomnieć, że jest się u dentysty. Świeże kwiaty, dbałość o każdy szczegół jeśli chodzi o wystrój to jedynie dodatki do całości, która i tak już jest świetna. Tej Klinice jako pierwszej udało się przełamać mój strach związany z leczeniem zębów. Kompetentni, rzetelni profesjonaliści są głównym powodem, dla którego zdecydowałam się na leczenie i mimo związanych z tym wyrzeczeń, nie żałuję i polecam każdemu. Leczenie zębów po dołączeniu do grona pacjentów Unidentu zyskało dla mnie inny wymiar. Każdy traktowany jest tutaj z szacunkiem i na równi (co w tych czasach uważam za wyczyn). Dodatkowo wiedza z zakresu ortodoncji i ogólnego zdrowia przekazywana i oferowana czy podczas każdej wizyty czy też w social mediach Kliniki to rzadkość i również bardzo to doceniam. Wszelkie zabiegi chirurgiczne zostały przeprowadzone u mnie ekspresowo i bez bólu - teraz wizyty tutaj to dla mnie przyjemność i relaks. Uśmiech dopracowany idealnie przez Panią Doktor. Mało kiedy opisuję jakieś miejsce i ludzi w tylu superlatywach jak tym razem, nie chwalę nigdy bez powodu i nie piszę peanów pochwalnych na zamówienie. Jednak patrząc na całokształt wizyt z ostatnich lat, obserwując również przemiany innych i porównując długoletnie perypetie znajomych leczących się gdzie indziej - mogę polecić to miejsce z czystym sumieniem i uważam, że całość zasługuje na gratulacje i uznanie. To duża sztuka zbudować takie miejsce i utrzymywać taki poziom usług. Z pewnością to nie tylko magia internetu i instagrama, w rzeczywistości jest równie dobrze i w moim przypadku wszystko poszło sprawnie. DZIĘKUJĘ całej załodze ekspertów za opiekę i za Hollywood Smile. Jest perfekcyjnie :-)

Agnieszka Marzec Nowy wpis

Jestem Pacjentką kliniki od ponad 2 lat, na wizyty dojeżdżam ze Słupska i mogę powiedzieć ze warto. Zakończyłam tu leczenie ortodontyczne ( wcześniej 2 innych ortodontów nie potrafiło sobie poradzić z moim leczeniem) zostały mi wszczepione 3 implanty i wykonane bondingi. Jestem bardzo zadowolona bo tak wysoko świadczonych usług trudno było mi doświadczyć wcześniej.. Leczyła mnie dr Monika, doceniam bardzo jej podejście do Pacjenta które różni się stanowczo od innych lekarzy. Polecam

nick

Alek
@nick

Cała prawda. Miła atmosfera i dobra energia między pracownikami

Luisa Nowy wpis
@nick

Czy czytasz to co piszesz ???

Wanda Nowy wpis
@Luisa

Angelika F.

Kati
@Angelika F.

To tak jak u mnie. Czuję zaufanie do tych ludzi już po pierwszej wizycie. O strachu zapomniałam :)

Ania 30
@Kati

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Unident Union Dental SPA? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Martin

Po trwającej ponad rok przygodzie z Unident Union oceniam klinikę oraz poziom leczenia bardzo dobrze. Jestem w 100% zadowolony z końcowego efektu i samego procesu leczenia. Serdecznie polecam

Zofia
@Martin

Super! A tak z ciekawości? Z czym konkretnie Ci pomogła?

Martin
@Zofia

Leczenie, implanty i wybielanie

Zofia
@Martin

O super! A ile płaciłeś za wybielanie? Wszystko przebiegło bez problemów? Sama chciałam zrobić.

Wanda
@Martin

Wiadomo na ile trwałe jest to całe wybielanie?

Gabi

Polecam! Klinika nie tylko pięknie się prezentuje (z zewnątrz i w środku) ale również wzbudza zaufanie od pierwszej wizyty. Profesjonalizm widać tu na każdym kroku. Co prawda byłam dopiero 4 razy i jeszcze przede mną co najmniej kolejne 4 wizyty , ale już wiem, że dobrze wybrałam. Dostałam tutaj nie tylko fachową pomoc dentystyczną ale również wsparcie psychiczne, które było mi potrzebne szczególnie na pierwszej wizycie. Dziękuję

Julia
@Gabi

Hej, czy można wiedzieć co u nich robiłaś? Może tak się złożyło ze miałabym kilka pytań. Jeśli to nie problem. Pozdrawiam :)

Helena

jakim pracodawcą jest ta klinika? czy pracujac na rejestracji jest duzy stres, czy skoro klienci tacy zadowoleni to fajnie i dobrze sie pracuje, na luzie ?

Przemek

Chodziłem do tej kliniki dosyć długo, więc mogę wyrazić swoją opinię na jej temat. Z leczenia które trwało w sumie 3 lata jestem zadowolony. Zawsze czułem się tutaj w porządku, nie było żadnych komplikacji podczas leczenia, które było realizowane dokładnie tak jak przedstawiono mi to na samym początku. Jeśli będę miał taką potrzebę w przyszłości to na pewno znów zdecyduje się na leczenie w Unident.

K.J.J.

Wysoki standard, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Przez dobre kilka lat zbierałam się by znaleźć dobrego ortodontę dla dorosłych (jako nastolatka leczyłam się ortodontycznie- nosiłam aparat, ale niestety nie wiele to pomogło). Do Unident trafiłam z polecenia i już po pierwszej wizycie wiedziałam, że właśnie tutaj chcę się leczyć. Nie żałuję. Mój przypadek nie należał do najłatwiejszych więc leczenie trwało w sumie 2,5 roku, ale najważniejsze, że teraz mogę się cieszyć pięknym uśmiechem. Wyjątkowe miejsce

Daszenka

Cztery lata leczenia zakończone jednym wielkim rozczarowaniem. Zwróciłam się do Unident Union z prośba o wstawienie implantu to był mój cel, na wizycie konsultacyjnej pan doktor zalecił mi założenie aparatu w celu odtworzenia miejsc po wyrwanych 2 zębach i wtedy wszczepienie trzech implantów. Oczywiście przystałam na to myśląc ze profesjonalista dobrze mi doradza, niestety to było tylko naciągnięcie na koszta.. Po pol roku noszenia aparatu pani doktor zapomniała ze miała odtworzyć puste luki pod implanty, oczywiście wybrnęła z tego mówiąc ze jednak to nie ma sensu .. Cztery lata latałam nadużyty z Holandii tylko po to zeby wszczepić implant, który nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności wyleciał mi podczas wkręcania śruby … Po czterech miesiącach pan doktor wszczepił kolejnego implanta (całe szczęście mam go do tej pory). Wszystkie te incydenty zraziły mnie bardzo do tej kliniki , pomijam już fakt ze traktuje się tam pacjenta jak „pionka”. Wizyta potrafi trwać kilka godzin, pomimo umówionego terminu. Personelem chodzi jak w zegarku ze strachem na twarzy, to wszystko na oczach pacjentów. A panią doktor widzisz tylko 5 minut z trzy godzinnej wizyty i nigdy nie pamięta jaki jest plan leczenia, co zostało już osiągnięte ani do czego dążymy… Po czterech latach leczenia ortodontycznego oraz wszczepieniu implantu byłam rozczarowana rezultatem.. Górna linia zębów jak falbanka, brak symetrii gdy zgłosiłam swoje uwagi usłyszałam ze mam racje i żeby to poprawić powinnam zrobić licówki + korony, jakieś 10 górnych zębów u nich kosztowałoby mnie to 4 tysiące za sztukę .. Żenada!!! Szczerze nie polecam tej kliniki, osobiście doznałam traumy i jestem bardzo rozczarowana. Teraz już wiem ze nie ma co patrzeć na instagramowe posty bo to nie ma przełożenia w rzeczywistości… można się ciężko rozczarować.

Niezadowolony

Bardzo nie podoba mi sie podejscie do pacjenta. Lecze sie w kolejnej klinice ortodontycznej poniewaz Unident Union nie zakończył mi leczenia. U nich Pani Doktor jest tylko na chwile przy patencie. W nowej kłócicie czuje sie wyjątkowy kiedy Pani doktor jest przez cała wizyte przy mnie i to ona wykonuje zabieg i ściąga i zakłada aparat na kazdej wizycie. Wiem teraz za co płace. Polecam szukac innej kliniki we Wrocławiu. Jest taniej i jest przy nas ciagle doktor.

Beata
@Niezadowolony

Czy można prosić o kontakt do innej sprawdzonej kliniki. Do tej pory zapłaciłam za zabiegi około 50 000 przed impantami argumentacja ... Haos przy planie leczenia, wypisano mi L4 w dniu w którym byłam w pracy, mimo że mówiłam 4 razy i napisałam na kartce datę. Panie stroją miny. Klinika powinna ograniczać swoje usługi do rzęs gwiazd- cyrkowców którzy są tak zachwyceni.

AniaA

Do kliniki dojeżdżam z Warszawy, mimo, że u mnie w mieście jest wiele dobrych klinik dentystycznych ale tego typu leczenia ortodontycznego jak w Unident nie ma. Nie żałuję, warto tu dojeżdżać. Leczenie przebiega sprawnie, już widzę niesamowite efekty. Jeszcze tylko 3 wizyty i po wszystkim. Przemiły personel sprawia, że czuję się w klinice bardzo dobrze. Każda wizyta wywołuje u mnie pozytywne emocje nie tylko ze względu na to, że jestem coraz bliżej wymarzonego uśmiechu, ale również właśnie dzięki tej atmosferze. Polecam serdecznie

Urszula
@AniaA

Aż z Warszawy chce ci się dojeżdżać? To musi być na prawdę dobre miejsce. A czy cena jest adekwatna do usługi czy może niższa/wyższa?

AniaA
@Urszula

Myślę że leczenie jest warte dojeżdżania i jakość jest adekwatna do ceny. Przyznam że jest drogo ale ogólnie leczenie ortodontyczne jest drogie to wiadomo

Beata

Polecam. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i wykonania bondingu. Profesjonalizm w każdym calu

Przemo

Podejście do pacjenta pełne zrozumienia, wszystko dokładnie wytłumaczone co kiedy i jak będzie robione. Polecam serdecznie

Kamila Kołodziej

Minęło już kilka miesięcy od zakończenia leczenia w Unident. Klinika pierwsza klasa. Trafiłam tu z polecenia i zdecydowanie również polecam innym to miejsce. Byłam pacjentką, która panicznie bała się dentystów ale teraz moje nastawienie bardzo się zmieniło

Alexxander

Bardzo dobra jakość świadczonych usług. Polecam to miejsce

Malaman
@Alexxander

Zgadzam się super klinika! Mieszkałem jakiś czas w Niemczech i bywałem w tamtejszych prywatnych klinikach. Unident to zdecydowanie ten poziom leczenia, jakość usług adekwatna do ich ceny.

PatrycjaKowal

Moje doświadczenie z leczeniem w klinice oceniam pozytywnie po kilku miesiącach od rozpoczęcia leczenia. W tej chwili korzystam z zabiegów medycyny estetycznej. Warunki w jakich są wykonywane zabiegi są świetne, gabinety czyste, profesjonalne sprzęty i oczywiście wykwalifikowany personel. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego miejsca. Owszem, zdarzyło się chyba 2 razy że czekałam trochę na wizytę (około pół godziny) ale nie był to dla mnie problem. Atmosfera jest na tyle miła że była to dla mnie chwila relaksu.

Adam Krak

Super klinika, miejsce przyjazne, luksusowe, leczenie dobrze zaplanowane. Po kilku wizytach wiem, że zostanę tu na dłużej.

Kacper

Moje leczenie ortodontyczne w Unident jeszcze trwa, ale to już końcowy etap. Bardzo mnie cieszy fakt, że leczenie w Unident trwa krócej niż to, które wcześniej zostało mi przedstawione przez ortodontę w innej klinice. Zależało mi na tym najbardziej. Jeśli chodzi o odczucia typu ból i dyskomfort podczas leczenia to nie mam oczywiście porównania do leczenia w innych miejscach, ale tu mogę powiedzieć, że wszystko jest ok. Nie miałem żadnych komplikacji.

Amy L.

W klinice Unident byłam 2 tygodnie temu na zabiegu powiększenia ust. Jestem całkowicie zadowolona z efektu. Poprzednim razem w innej klinice nie wyszło tak jak chciałam i bałam się kolejnego zabiegu tego typu, ale teraz już wiem gdzie mam się udać jeśli ponownie chciała bym powiększyć usta :)

Kinga
@Amy L.

Ja się wybieram w przyszłym tygodni :) mam nadzieję, że będę tak samo zadowolona. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o powiększaniu ust w Unident dlatego się zdecydowałam. To będzie mój pierwszy taki zabieg a jeśli chodzi o inne to miałam robiony lifting wampirzy właśnie w Unident i bardzo polecam

Elka
@Kinga

Usta robiłam 2 razy w Unident. Super. Polecam! kolejny zabieg jaki mam ochotę zrobić to wolumetria twarzy

Zostaw merytoryczną opinię o Unident Union Dental SPA - Wrocław

• Jak się pracuje w Unident Union Dental SPA?

Zobacz opinie na temat firmy Unident Union Dental SPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unident Union Dental SPA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 14 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unident Union Dental SPA