Opinie o Ekologis S.C. Laboratorium Badań Środowiskowych w Wrocław

Ekologis S.C. Laboratorium Badań Środowiskowych
2 12 7 5 1
Administrator Nowy wpis

Wiesz jak wyglądają zarobki w Ekologis S.C. Laboratorium Badań Środowiskowych? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

Tak9Nie

Kaheen Nowy wpis

Tak Krzychu :D Pracuję w SEPO na śląsku. Już prawie dwa lata. Jest dobrze. Jak tam się w EKologisie dzieje? Pozdro dla ekipy:D!

Tak1Nie

Domino Nowy wpis

Nie polecam wynagrodzenia nie w terminie. Wymagania dużo wieksze niz na rozmowie

Tak16Nie

Krzysiek Nowy wpis

Wciąż pracuje:) Więc mówisz Maćku, że na śląsku znalazłeś lepszą pracę?

Tak8Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
kaheen

Pracowałem tam przez dwa lata. Firma wciąż się rozwija. Podczas dwuletniego okresu pracy, weszło sporo nowych rozwiązań. W "środowisku pracy" na pracownika nałożony ogrom obowiązków, ale tak to bywa w mniejszych firmach. Powiem tak, dobra firma jeżeli ktoś chce zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w laboratorium o takiej działalności. Dziś pracuję w podobnej firmie w województwie śląskim (dużo większa firma) i tutaj ilość obowiązków mniejsza a wynagrodzenie większe. Ekologis bardzo dobrze wspominam (pamiętajmy, że to ludzie tworzą atmosferę), szef raz ma gorszy dzień, raz lepszy, ale zawsze można wszystko z nim ustalić. Swoją drogą wiecie, czy w środowisku pracy dalej pracuje Pan K.K. ?

TakNie

tomasz

wynagrodzenie nie w terminie. Nie polecam

Tak3Nie

Kielbas

Nie profesjonalne podejście do przyszłego pracownika, jak na kryteria zawarte w ogłoszeniach zdecydowanie za mała stawka.(usunięte przez administratora)

Tak6Nie

Zostaw opinię o Ekologis S.C. Laboratorium Badań Środowiskowych - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie