Opinie o Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński w Wrocław

baner wywiady
Black Nowy wpis
Były pracownik

Typowy prywaciaz... Mała firma zatrudniająca 8-10osob, wszyscy za najniższa krajowa na konto reszta pod stolem(łącznie +-3500) oszczędza na wszystkim-brak odpowiednich narzędzi do pracy, niema niby przymusowych nadgodzin... kpina nacisk codziennie po 12 godzin praca. Wymagania pracodawcy dużo dużo po za kompentencje stanowiska. Problematyczny i nie kompetentny pracodawca nie polecam ogólnie nawet najgorszemu wrogowi.

Administrator

Czy macie jakieś nowe sprawozdania odnośnie pracy? Zachęcamy byłych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński w miejscowości Wrocław!

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński?

  Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Fabryczna 10
  53-609 Wrocław
 • NIP: 9151537866 REGON: 021383890
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński
Przejdź do nowych opinii