Opinie o Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński w Wrocław

kacperek Nowy wpis
Pracownik

firma porządna, współpracownicy zawsze pomocni każdy stara się wytłumaczyć i dać dobre rady, właściciel bez zastrzeżeń jest bardzo dobrym szefem zawsze da się się dogadać i dojść do porozumienia, zawsze chętny do pomocy, jeśli ktoś jest dobry to szef też pokazuje że da się być dobrym szefem co jest rzadkością wśród prywaciarzy, bardzo polecam.

Dźwigowy Nowy wpis
Kandydat

@Czesław Burak To przerażające co piszesz , byłem w tej firmie na miesięcznym okresie próbnym, na samym stracie właściciel jasno i klarownie wytłumaczył oczekiwania ,jak i zakres moich obowiązków, (aplikowałem na stanowisko spawacza świeżo po kursie ) Stół montażowy z częściami jak na kursach szlifierki tarcze też dostępne, nikt nie wylicza na sztuki robota bez pośpiechu . Niestety umiejętności jakie miałem nie były wystarczające, dostalem możliwość poćwiczyć trochę na materiałach które mi dali , po tygodniu padała propozycja stanowiska ślusarza bo spawanie mnie nie szło , przepracowałem miesiac i poszedłem szukać czegoś mniej wymagającego

Blady Kris Nowy wpis
Były pracownik

W firmie pracowałem 3 lata na stanowisku frezer CNC. Produkcja jednostkowa dzięki czemu można się dużo nauczyć. Polecam frezerom i tokarzom z doświadczeniem. BEZ Doświadczenia może być ciężko. Z szefem można się dogadać jak i z współpracownikami. Kasa wypłacana na czas.

Czesław Burak
Były pracownik

Pierwsze minięcie się z prawdą nastąpiło na etapie ogłoszenia. Pracodawca na portalu z ofertami pracy napisał: praca w godzinach 7-15. Przychodzę na miejsce i dowiaduje się, że tak naprawdę jest to 5:30-13:30. Dowiedziałam się również, że umówionej stawki nie dostanę w przypadku L4, a jedynie najniższą krajową. Natomiast nie padła informacja, że jeśli w dni robocze wypadną jakieś święta państwowe, to p.Sebastian również nie zamierza wypłacić pełnej stawki. Była też próba przekonania mnie, że 26zł brutto to więcej niż 24zł netto. Następnie p.Sebastian wystawia skierowanie na badania MP. Na skierowaniu napisane BRAK CZYNNIKÓW SZKODLIWYCH. Tak, dokładnie - ŻADNYCH. W firmie brak jakiejkolwiek wentylacji, parawanów spawalniczych, ogrzewania(w zimę zdarza się, że temp. hali jest poniżej norm prawa pracy), podłoga jest pełna dziur i nierówności, a warstwa brudu jest liczona w cm. Byłem świadkiem jak jeden z pracowników skuwał brud z podłogi dłutem. Dalej, p.Sebastian ewidentnie nie rozumiem dlaczego na umowach o pracę określone jest stanowisko osoby zatrudnionej. Wielokrotnie padają polecenia, które nijaki mają się do naszego stanowiska. "Idź znajdź sobie materiał, przywieź sobie, wymyśl sobie jak coś zrobić". Właśnie zostaliśmy pracownikami utrzymania ruchu, magazynierami, technologami i spawaczami w jednym. No i oczywiście jeśli coś będzie nie tak, to jest to nasza wina. Mało tego, padają również polecenia niezgodne z przepisami prawa, jak np: wiercenie dziur w drzewach na podwórku i zalewanie ich ropą, czy wylewanie chlapy z maszyn wprost do środowiska. Jeśli chodzi o sprzęt to jest on stary, zużyty lub uszkodzony, często nienadający się do pracy. Jeśli ktoś posiada papiery na suwnicę to na 1 rzut oka dostrzeże, że nie nadaje się ona do pracy i uczciwego(słowo klucz) przeglądu UDT, nie na prawa przejść. Jeśli chodzi o ludzi, których można tam spotkać to oczywiście są osoby, z którymi można normalnie porozmawiać ale również jednostki, które wybudowały sobię nieruchomość umysłu. Przerasta niektórych wyczyszczenie po sobie toalety, odłożenie czegoś po sobie na miejsce, czy wyczyszczenie używanego wcześniej sprzętu jak np. gwintowniki czy wiertnice notorycznie uwalone w smarze i wiurach. Skutkuje to wiecznym, niewyobrażalnym dla normalnych ludzi SYFEM. Problemem jest również higiena osobista - w szatni zwyczajnie śmierdzi menelem. Można tak wyliczać w nieskończoność. Z plusów mogę dodać, że pieniądze są wypłacane na czas, ale to taki sam plus jak u pracownika przychodzenie na czas. Zabawne jest również to, że pomimo łamania prawa pracy na każdym kroku, p.Sebastian oczekuje 30 dniowego wypowiedzenia. Tak więc jeśli szanujecie swoje zdrowie, czas i samych siebie to serdecznie odradzam.

Maciej Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Czesław Burak

(w zimę zdarza się, że temp. hali jest poniżej norm prawa pracy) Jaka jest właściwa temperatura na hali wg prawa pracy?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(273 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Black
Były pracownik

Typowy prywaciaz... Mała firma zatrudniająca 8-10osob, wszyscy za najniższa krajowa na konto reszta pod stolem(łącznie +-3500) oszczędza na wszystkim-brak odpowiednich narzędzi do pracy, niema niby przymusowych nadgodzin... kpina nacisk codziennie po 12 godzin praca. Wymagania pracodawcy dużo dużo po za kompentencje stanowiska. Problematyczny i nie kompetentny pracodawca nie polecam ogólnie nawet najgorszemu wrogowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński?

  Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Fabryczna 10
  53-609 Wrocław
 • NIP: 9151537866 REGON: 021383890
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński
Przejdź do nowych opinii