Opinie o Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński w Wrocław

Black Nowy wpis

Typowy prywaciaz... Mała firma zatrudniająca 8-10osob, wszyscy za najniższa krajowa na konto reszta pod stolem(łącznie +-3500) oszczędza na wszystkim-brak odpowiednich narzędzi do pracy, niema niby przymusowych nadgodzin... kpina nacisk codziennie po 12 godzin praca. Wymagania pracodawcy dużo dużo po za kompentencje stanowiska. Problematyczny i nie kompetentny pracodawca nie polecam ogólnie nawet najgorszemu wrogowi.

Czy macie jakieś nowe sprawozdania odnośnie pracy? Zachęcamy byłych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński w miejscowości Wrocław!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowe-Elmet Sebastian Zieliński
0/5 Na podstawie 0 ocen.