All Metal Technics sp .z o.o

Wrocław

Opinie o All Metal Technics sp .z o.o

Gwidon 141

Ok. Jedna z lepszych na rynku.

Giorgio

Firma ok, praca caly czas i stabilna. Zarobki dobre i warunki tez. Caly czas w jednym miejscu, bez latania po calych niemczech. Ludzie tez w porzadku.

Krzysztof

Praca ok,problem z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia to zasadniczy minus tej firmy .

founs

Super, że płaca jest u nich terminowa @xxxgdx, w końcu wiedzą jak zadbać o stabilne zatrudnienie, a jak jeszcze umowa jest respektowana to się wcale nie dziwię, że ich ogłoszenia pracy są tak popularne.

xxxgdx

Co moge powiedziec to to ze placa w terminie, owszem pieniadze sa zawsze i tyle ile powinno byc ale z opoznieniem 4-5 dniowym

Zetor 135

Firma ok, co mowia to robia. Jak sa jakies problemy to szybko je rozwiazuja. Moze dlatego ze nie jest to masowka.

Zostaw opinię o All Metal Technics sp .z o.o - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie All Metal Technics sp .z o.o