KUZNIA JAWOR SA w Jaworze

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o KUZNIA JAWOR SA w Jaworze

Ciekawski

Chciałbym zapytać się jako osoba młoda oraz słabo doświadczona z małym stażem pracy. Jestem po ukończeniu szkoły o profilu mechanicznym, czy w kuźni miałbym szansę na nabycie doświadczenia oraz co bardzo ważne o atmosferę panującą w zakładzie. Miałbym także pytanie dotyczące zarobków oraz możliwość wykonywania nadgodzin. Bardzo byłbym wdzięczny za odpowiedź od osób pracujących na dziale obróbczym.

@Ciekawski

Pracuję w Kuźni Jawor od jakiegoś czasu i muszę przyznać,że ludzie są spoko. Mamy na wydziale sporo młodych osób. Atmosfera jest bardzo pozytywna. Wiadomo zdarzają się czasem jakieś nieporozumienia,ale bądźmy szczerzy,gdzie ich teraz nie ma? Jeżeli będziesz chciał się rozwijać to nie ma problemu,bo organizowane są różne kursy np. na spawacza, wózki widłowe czy suwnice. Osobiście sam skorzystałem. Pracodawca inwestuje w szkolenia dla pracowników,a koledzy starsi stażem pomogąją i tłumaczą jak ułatwić sobie pracę. Mamy możliwość wykupienia "za grosze" Multispotu,Multibitelu czy wycieczek zakładowych,których jest naprawdę dużo i zawsze ktoś znajdzie coś dla siebie. Prawda jest taka,że jeżeli ktoś nie chce pracować to zawsze znajdzie coś co nie będzie mu odpowiadać... Osobiście uważam,że praca w Kuźni to przede wszystkim świetna możliwość samorozwoju. W kwestii zarobków to jest to uzależnione od stanowiska oraz wydajności. Jeżeli jesteś zainteresowany to najlepiej złóż CV,jak zaproszą Cię na rozmowę to wtedy sam się wszystkiego dowiesz. Z mojej perspektywy serdecznie polecam :)

KUZNIA JAWOR SA w Jaworze zatrudni osobę na stanowisko Kierownik. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Cyd
@Administrator

Jakieś dwa, trzy miesiące temu byłem zaproszony na rozmowę ale coś mnie powstrzymało. Pewnie kogoś zatrudnili a dziś ponownie widzę ogłoszenie. Tak, że.... mam wrażenie, że chyba dobrze, że zostałem w swojej pracy ????

Ollek
@Cyd

Obstawiam że powstrzymał cię twój brak doświadczenia i niespełnianie wymagań. A zatrudnili mnie ale że jest coraz więcej pracy to kolejne ogłoszenie. Wiec zachowaj swoje teorie dla siebie i męcz się w swojej robocie (bo widocznie coś jest nie tak skoro szukałeś innej)

Marzena Nowy wpis
@Ollek

O to super skoro ciebie wzieli, to możesz powiedzieć cos o samym procesie rekrutacji, szczególnie o rozmowie rekruterem czy tam kierownikiem, jak wyglądała i o co konkretnie pytali?

Ollek Nowy wpis
@Marzena

Krótki proces, jedno spotkanie i info o decyzji i mój czas na zastanowienie się. Rozmowa z działem personalnym i dyrektorem, co wcześniej robiłem, dlaczego przyszedłem tutaj, dlaczego akurat Kuźnia

Kandydat Nowy wpis
@Ollek

Ollek nadal pracujesz na swoim stanowisku? Właśnie rozpocząłem proces rekrutacji na stanowisko kierownicze...może wypowiesz się, jak po tych kilku miesiącach jest Ci w Kuźni? Nadal jesteś nadal zadowolony? Czy możesz napisać kilka słów o dyrektorze, na którego tak się skarżą i te warunki sanitarne rzeczywiście tak straszą? HR przedstawia to miejsce jak trampolinę do kariery.

Administrator Nowy wpis

W Jawor Mapa KUZNIA JAWOR SA w Jaworze szuka pracownika na stanowisko Operator. Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Darek

Jak porozumiewacie się i wydajecie polecenia ludziom z Meksyku ? Ilu ich tam jest i na jakich działach pracują

Wojti
@Darek

Czy instrukcje dla pracowników produkcji napisane są również w jezyku zrozumiałym dla wszystkich pracowników?

Julia
@Wojti

A to o co pytasz nie jest przypadkiem obowiązkiem? Przecież gdyby tego nie uwzględnili to by działali sprzecznie wobec wymagań, to musi być

Wojti
@Julia

Ale czy jest?

Julia
@Wojti

A zrobili coś źle, że są takie wątpliwości?

Zak
Klient
@Julia

może jest z zagranicy albo chce kogoś takiego polecić ale to najlepiej @Wojti zadzowń do nich bezpośrednio i się dopytaj

Tamta

Słyszałem że przyjmują do was meksykanow I Ukraińców czy to prawda ?

Mechico
@Tamta

Ta, ale więcej jest Meksykanów niż ludzi z Ukrainy, chociaż słyszałem ze mają być przyjmowani ludzie z Ukrainy

@Tamta

Tak, pracujemy z Meksykanami i można hiszpanskiego się pouczyć, a po co pytasz?

Jarosław
@Miki

może chce się języków pouczyć i poznać inne narodowości?

@Jarosław

a to zapraszam! Możesz poznać ludzi i zarobić

Zofia
@Tamta

a nawet jeśli, to co z tego? Przecież liczy się pracownik i jego umiejętności, a nie to skąd on jest

Czy w firmie KUZNIA JAWOR SA w Jaworze praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Operator Maszyn i Urządzeń, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Szymon
@Pytanie

premie masz zawsze na każdym stanowisku a czy ją dostaniesz to już zależy od ciebie. Musisz być w robocie i robić swoje wtedy wypłata będzie ci sie zgadzać

Nowy

Pracuje tu od jakiegoś czasu, nie mogę narzekać z umowa o pracę i wypłatą na koncie zwwsze do 10. Chcę się tylko zapytać czy druga umowa może być bezterminowa?

Luki
@Nowy

najlepiej to idź do przełożonego, pogadaj, powiedz o co chodzi. Zależy na jakim wydziale pracujesz ale nie powinno być problemu

Kandydat

Aplikowałem na stanowisko automatyka ,lecz po tej lekturze zastanawiam się czy iść na rozmowę .

Krystiano
Kandydat

Witam jaka jest stawka miesięczna na rękę proszę o informację z góry dziękuję

@Krystiano

Wynagrodzenie jest zróżnicowane w zależności od obejmowanego stanowiska, zakresu obowiązków oraz doświadczenia pracownika. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

@Krystiano

Zależy od stanowiska ale i tak zrobią tak że dostaniesz najniższa krajowa.

@Olewator

dostajesz najniższa bo nie chce ci się pracować! więcej zarobisz na kuźni niż na obróbce chyba że masz doświadczenie

Zbychu
Kandydat

Co sie zmieniło w firmie, jak jest teraz ?

Po
@Zbychu

W firmie zmienia się tylko na gorsze. Coraz większy brud. Wynagrodzenie to absolutne minimum jakie muszą zapłacić.

nowy
@Zbychu

nie wiem jak było kiedyś bo pracuje dopiero pół roku ale skoro nadal tu jestem to nie może być aż tak tragicznie Pewnie że kilka rzeczy mi nie pasuje ale to tak wszędzie moge sie przyczepić. dostałem możliwość zmiany stanowiska na wyższe wynagrodzenie i jak robie co mam robić to na koncie mam kase

Makumba
@nowy

Warunki sanitarne i BHP jakie panują w zakładzie tez ci odpowiadają????

nowy
@Makumba

(usunięte przez administratora) jak bym miał cały czas mówić co mi nie pasuje w każdej firmie to nigdy nie skończę. Mam to czego potrzebuje i tyle a tobie tylko chce się narzekać

Hkf
@nowy

Widać po komentarzu na jakim poziome są pracownicy

Kasia
@Makumba

Widać, że tylko narzekać potraficie ale jak komuś cała premia wpłynie na konto to już nikt się nie pochwali albo jak któryś jeżdzi mustangiem. Szkoda to czytać, tu potraficie tylko brudy wylewać a pracować się nie chce

SyfNiePraca

Pisze komentarz kolejny raz, moja poprzednia opinie została usunięta. Nie polecam kuźni jawor nikomu. Sam wizerunek zewnętrzny zakładu straszy na pierwszy rzut oka, mało tego w środku jest zdecydowanie gorzej. Zacznijmy od stanu toalet, jest to jeden wielki smród, dla kowali toytoy za bramą a dla pracowników w środku firmy dziura w posadzce z wyznaczonym miejscem na stawianie nóg aby przyjąć pozycje do oddawania moczu, swego rodzaju latryna. Stan techniczny maszyn... radzieckie maszyny z których cieknie olej i płyn hydrauliczny po posadzce, wszystko podsypywane trocinami w celu wchłonięcia cieczy, a na to postawione palety. Temperatura na halach, w okresie zimowym jest tak zimno ze ludzie pracują w kurtkach a oddychając leci para z ust wiec jak bywa 10 stopni to już można nazwać to komfortem. Zaopatrzenie zakładu, tam gdzie trzeba szlifować nie ma czym szlifować tam gdzie trzeba frezowac to frezów nie ma i tak na każdym dziale. Szatnie to stare stalowe szafy, powyginane, brudne, dodatkowo zatrudniając się trzeba kupić własna kłódkę żeby moc sobie ową szafkę zamknąć. Dziury i wyboje w posadzce takie ze czasem droga po hali to slalom gigant. No nie polecam, tam pracują tylko chłopy przed emerytura a nikt zdrowego rozsądku i młodego wieku tam nie pójdzie. Jest to emerytalna poczekalnia. Pozdrawiam i czekam na odniesienie się kuźni jawor do mojego posta.

Pracownik kj

Pytanie do dyrekcji kj: dlaczego do tej pory czyli 15.11.2021 r. Nie jest ogrzewana szatnia ? Zimno jak w psiarni, nie schną ręczniki i ubrania robocze. Macie pieniądze na roboty a na grzejniki elektryczne nie macie?

@Pracownik kj

Uruchomienie ogrzewania szatni rozpoczęliśmy już jakiś czas temu, jednak w związku z awarią dopiero rozpoczęło się rozprowadzenie ciepła. Dodatkowe ogrzewanie również jest w trakcie przygotowania. Jeśli pojawią się jeszcze jakieś wątpliwości, zapraszamy na rozmowę.

Dyrektor

Pracownik kJ Po to nie grzejemy w szatniach zebys (usunięte przez administratora) A nie na nockach chodzil spać do szatni

Pietia Goras
Kandydat

Czy jest aktualnie prowadzona rekrutacja a stanowiska kierownicze? Jakie są widełki wynagrodzenia na produkcji, jaki system pracy, czy są zapewnione dojazdy czy trzeba organizować we własnym zakresie?

@Pietia Goras

Chłopie daj se spokój z praca tutaj. Zgnoja cie lepiej poszukaj pracy gdzie indziej dobrze radzę.

@Pietia Goras

Dzień dobry, Obecnie poszukujemy Kierowników produkcji oraz Kierownika ds. utrzymania obiektu - system pracy 1-zmianowy, nie mamy na tę chwilę zorganizowanych dojazdów, a co do wysokości wynagrodzenia to w zależności od zakresu powierzonych obowiązków. Zapraszam na rozmowę, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

@KUZNIA JAWOR SA w Jaworze

Lepiej kible naprawcie bo jest 5 kabin a tylko w 1 działa zamek. Ale za to.spluczka nie działa. To wyobraź sobie co tam.sie dzieje. Zapraszam toalety wydział PO.

Kuba rozpruwacz

Najgorszy zakład w okolicy, ludzie omijajcie go szeroki kołem. Dyrektor traktuje ludzi gorzej od (usunięte przez administratora). Pieniądze tak nędzne ze nie idzie za to przeżyć. Stawki mniejsze od najniższej krajowej regulowane z premi przy wypłacie. Premia i tak zabierana nie wiadomo za co. Dyrektor obraża pracowników jest wulgarny i ordynarny. Warunki pracy tragiczne. W toalecie smiedzi moczem, pisuary zapchane od maju miesięcy. 1 kabina która ma.sprawny zamek w drzwiach i można się załatwić na tyłu pracowników. Na hali i w szatniach mniej niż 15 stopni. Ludzie jak najdalej od tego (usunięte przez administratora).

@Kuba rozpruwacz

Informujemy, że stan techniczny naszego zakładu jest sukcesywnie poprawiany i modernizowany, jednak są to inwestycje długotrwałe i kosztowne w związku z tak długim istnieniem Kuźni Jawor. Staramy się, aby poprawić przestrzeń do pracy i wiemy od naszych pracowników, że zmiany te są już widoczne. Dziękujemy jednak za wskazanie obszarów, w których musimy podwoić nasze starania.

Pk
@KUZNIA JAWOR SA w Jaworze

Na Pk zimno, siedzi się w kurtkach, bo ogrzewania nikt nie włącza. Drzwi wiecznie pootwierane, bez względu na pogodę i ciągnie niemiłosiernie po nogach. Oszczędności na zdrowiu i komforcie pracowników są poniżej krytyki. Później wielkie zdziwienie, że tyle osób na L4 i nie ma kto pracować.

Pigwa
@Kuba rozpruwacz

Prawda!!!! Tam zawsze była meta, nie mogę się doczekać, kiedy to upadnie!!! ????????????

Kowal
@Pigwa

to nie czekaj bo chyba się nie doczekasz! pieniądze na maszyny nie są wydawane po to żeby to zamykac, chociaż niektóre wypłaty mogły by być wyższe

Alfonso Gonzales Dos Romero

Widzę że wiele negatywnych komentarzy jest usuwane. Ciekawe dlaczego? Czyżby Pan dyrektor nawet tutaj mial znajomości??

ło jezu
Kandydat

właśnie szukają kierownika ds. budynku i infrastruktury, miałem położyć podanie, ale po tej lekturze chyba podziękuje, uciekam...

Boss

Kuznia to najcemniejszy zaklad ,jak sie rano wchodzi to jak do bunkra ,czy nie mozna wymienic na ledowki te lampy ?!! No i chodniki to cos okropnego ,kwestia czasu jak ktos polamie sobie nogi .

Marek

1. Wynagrodzenie jedno z najniższych w regionie. 2. Warunki pracy …. Tragiczne ! 3. Atmosfera w pracy tragiczna. Było by pisać taka dalej. Jak ktoś jest ryzykantem bez perspektyw to zakład dla niego. Osobiście odradzam ten zakład.

@Marek

Panie Marku, Staramy się nasze wynagrodzenie dobierać odpowiednio do pełnionych obowiązków, zakresu odpowiedzialności, doświadczenia, wnoszonej wiedzy, etc. Warunki panujące w Kuźni należą do specyficznych, ponieważ takie są też procesy realizowane na terenie zakładu. Chcemy zauważyć, że na co dzień w Kuźni pracuje około 300 pracowników i sporo z nich, spędziło z nami całe swoje zawodowe życie, co również może świadczyć o pozytywnych warunkach, atmosferze i przywiązaniu do Kuźni.

@Marek

Marek, troche przesadzasz

Pracownik PO
@KUZNIA JAWOR SA w Jaworze

Chyba Paninpracuje w innej kuzni jawor niż ja. Ja pracuje na 3 stanowiskach jednocześnie, uważam że.moja wiedza jest większa od przeciętnej a zarabiam 2400 netto to o jakim odpowiednio dobieranym wynagrodzeniu mówimy? Proszę nie mydlić ludzia oczy każdy qie ze jesteście zastraszeni przez dyrektora i to on o wszystkim decyduje. Czy specyficznymi warunkami pracy są zapchane toalety i smród moczu? I wcale nie pracuje 300 pracowników tylko nie cale 200 osób z tego około 50 w biurze, proszę nie kłamać. Czy pracownik który odchodzi 2 lata przed emerytura do zakładu w Starym Jaworze ma takie samo zdanie ze atmosfera jest wspaniała? Wszystko co piszecie to stek bzdur. Ten zakład idzie na dno jak Tytanic a wszystko dzieki jednej osobie.

@Pracownik PO

Szanowny Panie, Jeżeli jest Pan pracownikiem Kuźni Jawor, to zapraszamy do działu HR/Kadr w celu wyjaśnienia wszystkich kwestii, które poruszył Pan w swojej wypowiedzi - chcielibyśmy uwzględnić wszystkie uwagi w naszych działaniach. Zależy nam na dobrym samopoczuciu pracowników i wierzymy, że wspólnie uda nam się znaleźć najlepsze rozwiązania.

Szlifierz
@KUZNIA JAWOR SA w Jaworze

300 pracuje 50 odchodzi na emeryturę 100 szukam pracy a 60 właśnie położyło wypowiedzenie :)

Frezer
@Szlifierz

A 90 na chorobowym :)))

Obserwator
@Pracownik PO

@KUZNIA JAWOR SA proszę o remont toalet na wydziale PO. Jest 5 kabin z tego 4 bez klamek. Przeciez to wstyd dla zakładu ze toalety są w takim stanie. W pisuarach jest mocz od kilku miesięcy, smród niesamowity. Proszę zaprosić prezesa niech się tam załatwi. Bo na nową wykładzinę i na sztuczne kwiatki do biura to pieniądze są. WSTYD!!!

Pk
@KUZNIA JAWOR SA w Jaworze

Na Pk też przydałby się remont łazienek. Ciągle przepalone żarówki, spłuczka często nie działa, nie działa zamek i do tego jedna!! kabina na cały dział. Jeżeli kuźni nie stać od lat na remont toalet to może lepiej po prostu dać sobie spokój i zamknąć ten zakład w cholerę.

Bartek

Nie widzę tu żadnego pozytywnego komentarza na temat firmy. To chyba samo mowi za siebie jak jest w tej Kuznience.

Marta
Kandydat

Czy pracodawca wprowadził segregację sanitarną pracowników, czy zmusza do szczepień, czy stosuje kary za nie chodzenie w masce? Proszę o odpowiedź bo chcę się zatrudnić w normalnym zakładzie.

@Marta

Pani Marto, Nie prowadzimy żadnej segregacji. Zachowujemy wszystkie niezbędne środki ostrożności, jesteśmy również odpowiedzialni i staramy się zapobiegać wszystkim możliwym sytuacjom, które mogłyby narazić nas na bakterie i wirusy.

Zostaw merytoryczną opinię o KUZNIA JAWOR SA w Jaworze - Jawor

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w KUZNIA JAWOR SA w Jaworze?

Zobacz opinie na temat firmy KUZNIA JAWOR SA w Jaworze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KUZNIA JAWOR SA w Jaworze?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KUZNIA JAWOR SA w Jaworze?

Kandydaci do pracy w KUZNIA JAWOR SA w Jaworze napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KUZNIA JAWOR SA w Jaworze