Jacquet Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jacquet Polska Sp. z o.o.

Dobry Nowy wpis

Palimy tylko nie paczka na 8h

Jan Kowalski

Polecam pracę w tej firmie. Uczciwy pracodawca, miła atmosfera, zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności.

Hanna
@Jan Kowalski

Zapytam o zarobki... 4 tysiące netto da się tutaj wyciągnąć, skoro taka dobra opinia? :)

Skromny Nowy wpis
@Hanna

3 weekendy i masz 4 tysiące

Wanda Nowy wpis
@Skromny

3 week? a opowiesz jak praca konkretnie w nich wygląda, że taka kasa mogłaby spłynąć? do dziś taka jest czy stawki jeszcze mogły podskoczyć?

Helena

Co tu tak cicho? :) Ktoś z pracowników może to czyta i opowie mi coś o pracy na magazynie? Mąż szuka pracy, nie ukrywamy że dużą role gra wynagrodzenie. Jest okej?

Czy urlop w Jacquet Polska Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Tak oczywiście nawet lepiej ????

Hanna

Ironizujesz?

Jacquet Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Operator maszyn do cięcia. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Jacquet Polska Sp. z o.o.?

Bob

Są ok. Dogadasz się itd.

Hwdl

Firma w której wszystko dobrze robi tylko jeden brygadzista (najlepiej mu wychodzi siedzenie w kuchni albo szatni parę godzin ) , przynajmniej on tak twierdzi. inni przychodzą tylko brać pieniądze i oszukiwać firmę. Nie wiem z czego wynika fascynacja dyrekcji tym kolesiem. Na hali nikt go nie szanuje wszyscy się tylko śmieją. Co chwilę komuś grozi nagana i wszystkich zwalnia, uspokójcie go to będzie się dało tu pracować.

Neutralny
@Hwdl

Ja też pracuje z nim i jest ok narzekają tylko ci co by jarali ino papieroski grali w kule i siedzieli notorycznie na telefonie . A tak to chociaż jakoś trzyma ta zmianę bo nikt na nikogo nie będzie robił

Pracownik zmiany
@Hwdl

Ja też jestem na tej zmianie i jakoś brygadzista się do mnie nie dowala bo robie co mam zrobić i wszystko jest git a ten co pisze ma pewnie jakiś problem z sobą bo nie wie czy pracować czy sobie palić fajeczkę a może telefonik i posiedzieć nikt na was nie będzie robił to może się zastanów co piszesz

Kamil

Jakie są zarobki na magazynie?

Kobieta

Czy w tym zakladzie pracują kobieta na cnc lub na magazynie?

Glade

Witam. W internecie znalazłem ofertę pracy jako technolog - programista CNC. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak wygląda ta praca? Jakie zarobki i atmosfera? Nie chciałbym zmarnować czasu swojego i rekrutera.

Morti

Co zrobi firma gdy okaże się ze ktoś ma covid? Bo wiadomo ze będzie. Chyba na razie nie mieliscie przypadku?

Co wiecie o firmie Jacquet Polska Sp. z o.o. w mieście Mysłowice? Nadal czekamy na nowe sprawozdania. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Beznadziejny

To co wiemy o tej firmie , tutaj nie może być napisane. Od razu znika każda krytyka i negatywna opinia. Sytuacja $$ się może i poprawiła, pojawiły się premię i obietnice .... tylko to wszystko "na gębę" teraz jest a zaraz zniknie. Miały być jubilaty i cisza. Ludzie pracują kilkanaście lat, bez żadnej motywacji od pracodawcy do przepracowania kolejnych . Wielka niewiadoma. Ze wszystkim.

Wielki
@Beznadziejny

Może masz rację z obietnicami ale daj się wykazać a nie od razu ciągle krytyka.Wszyscy piszecie tylko co źle a strona ma dwa medale.Nie pasuje to się zwolnij a nie ciągłe narzekanie ,ciekawe czy jesteś fer co do pracodawcy

richmond
@Beznadziejny

no pracują po kilkanaście lat i im to odpowiada widocznie... jak pamiętam to 75% tylko narzekała, 40 letnie chłopy i zero motywacji żeby poszukać czego nowego za lepszą kasę czy cokolwiek. prezes i dyrektor muszą mieć z nich ostrą bekę, za cenę kasjera w dyskoncie ma gości co skaczą z maszyny na maszynę, świątek, piątek, sobota, niedziela

Karo

@absolwent a powiększyła się stawka po czasie ?

@Karo

w moim przypadku nie ale to po prostu kwestia tego, że wytrzymałem w tym blaszaku 1.5 miesiąca... czułem, że się uwsteczniam :D

Koki

Firma rekrutuje.. Jaka stawka na początek na produkcji? (usunięte przez administratora)

@Koki

jak w zeszlym roku sie przyjmowalem to stawka byla godiznowa i mialem 21 brutto na godzine xD to wychodzilo 14 netto czyli mniej niz w lidlu

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Jacquet Polska Sp. z o.o.?

?????

prod 6-14 14-22 22-6 , biuro 8-16

Chłop ze stali

A Wesołych Świąt chciałem pożyczyć. Nie wadzić się Pany, trzymajta się razem. I róbmy ten tonaż.

Zmyslowic

Czy są premie np na święta

@Zmyslowic

Nie nie ma żadnych premii świątecznych.

źdźbło

A mnie pracuje się tutaj ok. Praca nie jest może najlżejsza ale jak to na produkcji. Za to wypłata w porządku i zawsze na czas, jest możliwość nadgodzin w tygodniu i w soboty (+100%). I jest premia produkcyjna- że nie ma to plotki ;-) Robota jest, firma stabilna i się rozwija. Przynajmniej połowa załogi pracuje tu ponad 10 lat a to o czymś świadczy. Jeśli komuś się nie chce pracować to wszędzie będzie mu za ciężko. Brygadziści ok, reszta ekipy też. W porównaniu do znanych mi firm warunki mamy tutaj bardzo ok.

Tak, firma się rozwija, pensje są ustalane indywidualnie i jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Kamery są dla bezpieczeństwa pracowników ( była nie jedna sytuacja kontrowersyjna którą można było wyjaśnić dzięki nim) , więc o jaki strach chodzi? Chyba że strach przed wyliczeniem czasu spędzonego na papierosie lub przeglądaniu telefonu siedząc sobie na krzesełku za filarem. Jeżeli chodzi o ubrania, każdy dostaje służbowe (co warto podkreślić) i jest firma zajmująca się ich praniem. Wystarczy dobrze pracować, nie oszukiwać pracodawcy i osobiście się do niego zwrócić w razie jakichkolwiek uwag.

Wieloletniprcownik

Zapewnienie odzieży roboczej to obowiązek pracodawcy na stanowiskach produkcyjnych więc nie ma się czym chwalić. (usunięte przez administratora)

Wieloletniprcownik

Nie cieszę się że mam ubranie robocze, napisałem że nie mają się czym chwalić bo to obowiązek pracodawcy na stanowiskach produkcyjnych

..... .......

Ludzie co wy mówicie że w tej firmie źle się zarabia.Wystarczy dobrze gospodarować pieniędzmi,czyli nigdzie nie jeździć,nie wychodzić z domu i jeść chleb z pasztetem i oto cała filozofia.

Halina
@..... .......

Niestety Twój komentarz nie wnosi nic merytorycznego do wątku firmy... Może podzielisz się z nami bardziej szczegółowo jak wyglądają warunki pracy? Jeżeli jesteś aktualnie zatrudniony pracownikiem, czy próbowałeś konsultować z przełożonymi możliwość podwyżki skoro uważasz, że zarobki są niewystarczające?

Jerzy

Jak myślisz co poprawiłoby warunki pracy? Wspomniałeś o pieniądzach. Czy pracodawca Jacquet Polska Sp. z o.o. oferuje jakieś inne formy wynagradzania pracownika, premie, dodatkowo płatne nadgodziny, prywatne ubezpieczenie, karta Multisport? Czekam na twoją odpowiedź.

@Jerzy

nic nie poprawi warunków póki ludzie, którzy tam pracują po kilkanaście lat nie będą mieli odwagi się postawić bo tylko narzekali jak pamiętam jak to źle było ale żaden nie miał odwagi się odezwać czy zwolnić... nie ma żadnych premii absolutnie, teraz jeszcze słyszałem, że w upały kazali im pracować po 10 godzin dziennie i się na to zgodzili ;D szefostwo buja sie sportowymi furami, wielcy sportowcy, piłkarze, a nie mają nawet grama chęci żeby załatwić multisporta hahaha

Pomocnik
@Jerzy

Wystarczyłoby docenić pracowników. Według mnie premiowanie pracowników wygląda bardzo słabo. Nadgodziny owszem są, tylko jak ich nie zrobisz to nie staczy Ci do kolejnej wypłaty. Wszystko z roku na rok drożeje a kasa w miejscu. premie świąteczne (brak) gdzie nawet w mniejszych sieciówkach są. Co do rozwoju owszem firma się rozwija, a nowych pracowników brak. przychodzą i szybko odchodzą, a dlaczego ? bo roboty jest tyle ze pot po jaj... się leje, a pieniądze szału nie ma. Wystarczy docenić pracownika, który daje coś z siebie. pozdrawiam

@Jerzy

Bez zbędnego wieszania psów i krytykowania bo nie o to tu chodzi. Sytuację poprawiła by podwyżka 20% starym pracownikom żeby zostali, tyle mniej więcej w tej branży się zarabia, nawet za pomocnika operatora inaczej ludzie odejdą i nic nie dadzą benefity. Ludzie chcą zarobić nie pracując 3 sobot w miesiącu. I tyle. A chętnych żeby sobie dorobić w soboty i tak nie braknie. I bardziej jasny system premiowania bo teraz to wrozenie z fusów.

@Jerzy

Dużym problemem jest też brak ludzi chętnych do pracy, młodzi by przyszli za pieniądze które teraz dostają ludzie którzy tu pracują po 10, kilkanaście a nawet prawie dwadzieścia lat. Bez podniesienia drastycznego stawek doświadczonym pracownikom z wieloletnim stażem nie ma mowy o stawkach które zainteresują młodych do pracy w halasie, goracu, fizycznie. Bo to nie call center czy sprzedaż internetowa. Firma Francuska tnie koszty w Polsce jak by to był kraj trzeciego świata.

Zostaw merytoryczną opinię o Jacquet Polska Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Jacquet Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jacquet Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jacquet Polska Sp. z o.o.?

Jacquet Polska Sp. z o.o.