Opinie o KUZNIA JAWOR SA w Jaworze w Jawor

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KUZNIA JAWOR SA w Jaworze. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KUZNIA JAWOR SA w Jaworze o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KUZNIA JAWOR SA w Jaworze w Jawor

Niepolecam

Pisze komentarz kolejny raz, moja poprzednia opinie została usunięta. Nie polecam kuźni jawor nikomu. Sam wizerunek zewnętrzny zakładu straszy na pierwszy rzut oka, mało tego w środku jest zdecydowanie gorzej. Zacznijmy od stanu toalet, jest to jeden wielki smród, dla kowali toytoy za bramą a dla pracowników w środku firmy dziura w posadzce z wyznaczonym miejscem na stawianie nóg aby przyjąć pozycje do oddawania moczu, swego rodzaju latryna. Stan techniczny maszyn... radzieckie maszyny z których cieknie olej i płyn hydrauliczny po posadzce, wszystko podsypywane trocinami w celu wchłonięcia cieczy, a na to postawione palety. Temperatura na halach, w okresie zimowym jest tak zimno ze ludzie pracują w kurtkach a oddychając leci para z ust wiec jak bywa 10 stopni to już można nazwać to komfortem. Zaopatrzenie zakładu, tam gdzie trzeba szlifować nie ma czym szlifować tam gdzie trzeba frezowac to frezów nie ma i tak na każdym dziale. Szatnie to stare stalowe szafy, powyginane, brudne, dodatkowo zatrudniając się trzeba kupić własna kłódkę żeby moc sobie ową szafkę zamknąć. Dziury i wyboje w posadzce takie ze czasem droga po hali to slalom gigant. No nie polecam, tam pracują tylko chłopy przed emerytura a nikt zdrowego rozsądku i młodego wieku tam nie pójdzie. Jest to emerytalna poczekalnia. Pozdrawiam i czekam na odniesienie się kuźni jawor do mojego posta.

Zbyszek

Przecież każdy wie ze ten zakład to tragedia, od czasu nowego dyrektora jest jescze gorzej, niech oni się cieszą ze ludzie nadal tam pracują. Warunki sanitarne to jakieś nieporozumienie, jak pokazałem zdjęcia toalet i szatni to myśleli ze sobie żarty robię. Nie polecam

Eryk

Omijać zakład z daleka aby przypadkiem nie wpaść w sidła ściemniania o dobrobycie. 1. Nie płacą premii. 2. Wynagrodzenie śmieciowe. 3. Kierownictwo nie mające szacunku do pracowników. 4. Itp itd Omijać !!!

przejezdny

Firma ze względu na bardzo dużą kadrę już wiekową - bardzo odporną na wszelkie zmiany, promuje ludzi młodych, ambitnych, elastycznych i angażujących się w nowe projekty, wdrożenia. Jak wszędzie starasz się i rozwijasz jesteś doceniany jak rzucasz kłody i stwarzasz problemy przy każdej najmniejszej zmianie to niestety.... a że mamy czasy jakie mamy i implementacja nowych rozwiązań, usprawnień jest konieczna trzeba szybko się dostosowywać. Osobiście polecam chociaż początki trudne i trzeba trochę się "wgryźć" aby zacząć doceniać ale dla ambitnych jak najbardziej.

Aris
@przejezdny

Chyba coś się tobie pomyliło. Jakie nowe projekty i w dodatku polecasz ten zakład ? To jest jedna wielka ściema ! Jak ktoś ma trochę oleju w głowę to się zastanowi nawet na rozmowie kwalifikacyjnej czemu na zakładzie panują takie warunki pracy. Jedyne co mogę polecić to omijać ten zakład Z DALEKA !

@Aris

Muszę przyznać rację. Nie warto nawet spoglądać w kierunku tego zakładu.

Operator Maszyn

Rozmowa bez udziału HR Przebieg rozmowy chaotyczny, prowadzący rozmowe (dyrektor, kierownik) wyśmiewają się z ewentualnych potknięć rozmówcy Duże negocjowanie stawki - pracodawca zrobi wszystko żeby dać najniższą krajową. Zalożenie "jak nie ty to ktoś inny"

O zarobki - tylko to się liczy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy KUZNIA JAWOR SA w Jaworze zapewnia kartę multisportu?

Tak

Endrju

To nie jest normalne co w tym zakładzie się dzieje ! To jest chore ! Komukolwiek odradzam ten zakład pracy. Za nic mają pracowników. Płace śmieciowe ( 3 tys. brutto z premią) . Premię zabierają bez powodów i to każdemu bez względu na stanowisko. Współczuje ludziom którzy tam pracują, tym bardziej same warunki pracy. Prawdziwy Mordor. Pracownicy pozwalają sobie wejść na głowę przez przełożonych. Ludzi przyjmują i wywalają bez powodu, Doświadczony pracowników (30 lat pracy i więcej) traktują jak śmieci. Naprawdę w obecnych czasach żeby takie rzeczy się działy w tak dużym zakładzie pracy. Obudźcie się w końcu !.

Grisza
@Endrju

Brak szacunku na porządku dziennym

@Grisza

Tak zero szacunku dla pracownika i ciągle podkręca śruby pan dyrektor, dobrze że robot go szanuje, bo nikt inny, to jest normalnie masakra, nie da się tam pracować

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w KUZNIA JAWOR SA w Jaworze?

Były

Szczerze? Dyrektor terroryzuje kierowników i pracowników. Kierownicy nie mogą podjąć żadnej decyzji bez jego wiedzy i są traktowani na takim samym poziomie jak reszta pracowników.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie KUZNIA JAWOR SA w Jaworze? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Tam nie ma nadgodzin

Wlodek

Spotykam się z dziewczyną pierwszy raz czego mam oczekiwać, wymagać coś??? Co myślicie co sądzicie ???

Były

Moja opinia o tym zakładzie się zmieniła przez 4 lata. Na początku wszystko wydawało się być normalne, jak to w zakładzie. Jednak od czasu zmiany dyrektora, to wszystko się zmieniło. Ludzie tam pracują nie na tych stanowiskach, co powinni, za nic mieli pracowników. Traktowali (i traktują) ich jak powietrze. Kogoś bez głosu. W XXI wieku, żeby takie rzeczy się działy w cywilizowanym kraju to straszne. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że dyrektor zamiast ratować zakład, zwalnia ludzi kompetentnych, znających się na robocie. Ogólnie nie polecam.

Czy KUZNIA JAWOR SA w Jaworze organizuje staże dla studentów?

Stażysta

A chcesz cały staż skanować papierową dokumentacje do pdf?

Barti

Słyszałem, że zmienił się zarząd. Ciekawe czy powalczą o przyszłość kuźni? Jakieś zmiany widać bo pojawiają się nowe maszyny. Od jednej firmy słyszałem, że nawet roboty mają być na hali w tym roku. Może trzeba się będzie zakręcić....

Do Despo
@Barti

Roboty już są. Nie wyrobili się w rok, ale nieszkodzi. Powiew XXI wieku.

brawal
@Do Despo

A jakiej marki są roboty ? Fanuc, Kuka?

Despo
@Do Despo

Linia owszem jest.... ale częściej stoi jak pracuje

Hej.Czy w kuźni jest jakiś dział w którym pracuje sie na jedną zmianę(pierwszą)?.Pozdrawiam

Jak dużo zarabiają mechanicy w tej firmie ?

Janusz

Ile może zarobić programista cnc w kuźni jawor pytam teoretycznie w przedziale?

@Janusz

Rzeczywiście, na ten moment firma udostępnia taką ofertę pracy, a jest to dokładnie funkcja: technolog - programista CNC, ale niestety nie ma żadnej wzmianki o wynagrodzeniu. Pełną ofertę można znaleźć na stronie: https://kuznia.com.pl/praca/ A może ktoś, kto obecnie pracuje w tym miejscu mógłby nam odpowiedzieć na to pytanie?

Edward

Kużnia Jawor zajmuje się produkcją odkuwek matrycowych ze stali węglowych i wysokostopowych. Ich specjalnością jest kucie matrycowe i obróbka mechaniczna. Pracodawca prowadzi stronę https://kuznia.com.pl/praca/ na której zamieszcza aktualne oferty pracy. Obecnie szuka miedzy innymi kowali, operatorów maszyn, automatyków, kontrolerów jakości. Wymagana jest gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym. Oferuje prócz wynagrodzenia premie wydajnościowe do trzydziestu procent płacy zasadniczej plus nagroda za dobrą frekwencję, szeroki zakres benefitów socjalnych i stabilną umowę o pracę. Czy ktoś z Was jest zainteresowany i będzie składał CV? Czekam na Wasze komentarze.

Arek
@Edward

Świetnie, tylko czy w realu też to samo proponują

@Arek

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z oferowanych stanowisk złóż CV. Na rozmowie kwalifikacyjnej poznasz realne warunki zatrudnienia, ale myślę, że powinny pokrywać się z tymi oferowanymi w ogłoszeniu, gdyż nikt na forum nie pisał, żeby było inaczej. Czy inni pracownicy mogliby dodać swoją opinię na temat wynagrodzenia i przysługującym dodatkom?

kan

tel o płatności 512 988 800

@B., pracujesz w KUZNIA JAWOR? Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i umowy w tej firmie? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, czy można liczyć na dodatkowe benefity pozapłacowe. Napisałeś, że występują nadgodziny, czy są dodatkowo płatne, czy odbierane jako dzień wolny? Według jakich kryteriów przyznawana jest premia? Zachęcam innych użytkowników forum zatrudnionych w firmie KUZNIA o podzielenie się swoim doświadczeniem związanym z nią.

Neutral
@Karolina

Odnośnie opinii byłych lub obecnych pracowników należy pozostawić sporą tolerancję co do ich rzetelności. Zazwyczaj jest ona proporcjonalna co do umiejętności odnalezienia się w warunkach pracy poszczególnych działów zwłaszcza tych specyficznych panujących przy kuciu jak K-2 i K-3. Decydując się podjąć pracę na tych działach zastanówmy się dwukrotnie nad oceną własnych sił i możliwości, pozostawiając sobie ich lekki zapas, który może być przydatny w pierwszych dwóch tygodniach od rozpoczęcia. Po tym czasie wszystkie nasze słabości będą podane jak na dłoni, dlatego nie warto ich ukrywać, co oszczędzi nerwów i frustracji zarówno nowym pracownikom, ale też obecnym, którzy z nas je wycisną.

Witam. Jakie zarobki dla kowala proponują? Jaki największy młot?

B.
@anonymous

Z tego co się orientuje podstawa do 4000brutto plus, premie, obecnościówki, nadgodziny. Młoty MPM największy chyba 5T.

Heniek

Tak jakoś rzadko zaglądacie na forum żeby coś napisać. Jest jakiś powód? Warto aplikować?

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię, warto starać się o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o KUZNIA JAWOR SA w Jaworze - Jawor

• Jak się pracuje w KUZNIA JAWOR SA w Jaworze?

Zobacz opinie na temat firmy KUZNIA JAWOR SA w Jaworze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KUZNIA JAWOR SA w Jaworze?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KUZNIA JAWOR SA w Jaworze?

Kandydaci do pracy w KUZNIA JAWOR SA w Jaworze napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KUZNIA JAWOR SA w Jaworze
2.6/5 Na podstawie 69 ocen.

KUZNIA JAWOR SA w Jaworze