Opinie o KUZNIA JAWOR SA w Jaworze w Jawor

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KUZNIA JAWOR SA w Jaworze. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KUZNIA JAWOR SA w Jaworze o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KUZNIA JAWOR SA w Jaworze w Jawor

Zbychu

Co sie zmieniło w firmie, jak jest teraz ?

Po
@Zbychu

W firmie zmienia się tylko na gorsze. Coraz większy brud. Wynagrodzenie to absolutne minimum jakie muszą zapłacić.

nowy
@Zbychu

nie wiem jak było kiedyś bo pracuje dopiero pół roku ale skoro nadal tu jestem to nie może być aż tak tragicznie Pewnie że kilka rzeczy mi nie pasuje ale to tak wszędzie moge sie przyczepić. dostałem możliwość zmiany stanowiska na wyższe wynagrodzenie i jak robie co mam robić to na koncie mam kase

Makumba
@nowy

Warunki sanitarne i BHP jakie panują w zakładzie tez ci odpowiadają????

nowy
@Makumba

(usunięte przez administratora) jak bym miał cały czas mówić co mi nie pasuje w każdej firmie to nigdy nie skończę. Mam to czego potrzebuje i tyle a tobie tylko chce się narzekać

Hkf
@nowy

Widać po komentarzu na jakim poziome są pracownicy

@Makumba

Widać, że tylko narzekać potraficie ale jak komuś cała premia wpłynie na konto to już nikt się nie pochwali albo jak któryś jeżdzi mustangiem. Szkoda to czytać, tu potraficie tylko brudy wylewać a pracować się nie chce

SyfNiePraca

Pisze komentarz kolejny raz, moja poprzednia opinie została usunięta. Nie polecam kuźni jawor nikomu. Sam wizerunek zewnętrzny zakładu straszy na pierwszy rzut oka, mało tego w środku jest zdecydowanie gorzej. Zacznijmy od stanu toalet, jest to jeden wielki smród, dla kowali toytoy za bramą a dla pracowników w środku firmy dziura w posadzce z wyznaczonym miejscem na stawianie nóg aby przyjąć pozycje do oddawania moczu, swego rodzaju latryna. Stan techniczny maszyn... radzieckie maszyny z których cieknie olej i płyn hydrauliczny po posadzce, wszystko podsypywane trocinami w celu wchłonięcia cieczy, a na to postawione palety. Temperatura na halach, w okresie zimowym jest tak zimno ze ludzie pracują w kurtkach a oddychając leci para z ust wiec jak bywa 10 stopni to już można nazwać to komfortem. Zaopatrzenie zakładu, tam gdzie trzeba szlifować nie ma czym szlifować tam gdzie trzeba frezowac to frezów nie ma i tak na każdym dziale. Szatnie to stare stalowe szafy, powyginane, brudne, dodatkowo zatrudniając się trzeba kupić własna kłódkę żeby moc sobie ową szafkę zamknąć. Dziury i wyboje w posadzce takie ze czasem droga po hali to slalom gigant. No nie polecam, tam pracują tylko chłopy przed emerytura a nikt zdrowego rozsądku i młodego wieku tam nie pójdzie. Jest to emerytalna poczekalnia. Pozdrawiam i czekam na odniesienie się kuźni jawor do mojego posta.

Pracownik kj

Pytanie do dyrekcji kj: dlaczego do tej pory czyli 15.11.2021 r. Nie jest ogrzewana szatnia ? Zimno jak w psiarni, nie schną ręczniki i ubrania robocze. Macie pieniądze na roboty a na grzejniki elektryczne nie macie?

@Pracownik kj

Uruchomienie ogrzewania szatni rozpoczęliśmy już jakiś czas temu, jednak w związku z awarią dopiero rozpoczęło się rozprowadzenie ciepła. Dodatkowe ogrzewanie również jest w trakcie przygotowania. Jeśli pojawią się jeszcze jakieś wątpliwości, zapraszamy na rozmowę.

Pietia Goras

Czy jest aktualnie prowadzona rekrutacja a stanowiska kierownicze? Jakie są widełki wynagrodzenia na produkcji, jaki system pracy, czy są zapewnione dojazdy czy trzeba organizować we własnym zakresie?

Olewator
@Pietia Goras

Chłopie daj se spokój z praca tutaj. Zgnoja cie lepiej poszukaj pracy gdzie indziej dobrze radzę.

@Pietia Goras

Dzień dobry, Obecnie poszukujemy Kierowników produkcji oraz Kierownika ds. utrzymania obiektu - system pracy 1-zmianowy, nie mamy na tę chwilę zorganizowanych dojazdów, a co do wysokości wynagrodzenia to w zależności od zakresu powierzonych obowiązków. Zapraszam na rozmowę, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Olewator
@KUZNIA JAWOR SA w Jaworze

Lepiej kible naprawcie bo jest 5 kabin a tylko w 1 działa zamek. Ale za to.spluczka nie działa. To wyobraź sobie co tam.sie dzieje. Zapraszam toalety wydział PO.

Operator Maszyn

Rozmowa bez udziału HR Przebieg rozmowy chaotyczny, prowadzący rozmowe (dyrektor, kierownik) wyśmiewają się z ewentualnych potknięć rozmówcy Duże negocjowanie stawki - pracodawca zrobi wszystko żeby dać najniższą krajową. Zalożenie "jak nie ty to ktoś inny"

O zarobki - tylko to się liczy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Kuba rozpruwacz

Najgorszy zakład w okolicy, ludzie omijajcie go szeroki kołem. Dyrektor traktuje ludzi gorzej od (usunięte przez administratora). Pieniądze tak nędzne ze nie idzie za to przeżyć. Stawki mniejsze od najniższej krajowej regulowane z premi przy wypłacie. Premia i tak zabierana nie wiadomo za co. Dyrektor obraża pracowników jest wulgarny i ordynarny. Warunki pracy tragiczne. W toalecie smiedzi moczem, pisuary zapchane od maju miesięcy. 1 kabina która ma.sprawny zamek w drzwiach i można się załatwić na tyłu pracowników. Na hali i w szatniach mniej niż 15 stopni. Ludzie jak najdalej od tego (usunięte przez administratora).

@Kuba rozpruwacz

Informujemy, że stan techniczny naszego zakładu jest sukcesywnie poprawiany i modernizowany, jednak są to inwestycje długotrwałe i kosztowne w związku z tak długim istnieniem Kuźni Jawor. Staramy się, aby poprawić przestrzeń do pracy i wiemy od naszych pracowników, że zmiany te są już widoczne. Dziękujemy jednak za wskazanie obszarów, w których musimy podwoić nasze starania.

Pk
@KUZNIA JAWOR SA w Jaworze

Na Pk zimno, siedzi się w kurtkach, bo ogrzewania nikt nie włącza. Drzwi wiecznie pootwierane, bez względu na pogodę i ciągnie niemiłosiernie po nogach. Oszczędności na zdrowiu i komforcie pracowników są poniżej krytyki. Później wielkie zdziwienie, że tyle osób na L4 i nie ma kto pracować.

Pigwa
@Kuba rozpruwacz

Prawda!!!! Tam zawsze była meta, nie mogę się doczekać, kiedy to upadnie!!! ????????????

Kowal
@Pigwa

to nie czekaj bo chyba się nie doczekasz! pieniądze na maszyny nie są wydawane po to żeby to zamykac, chociaż niektóre wypłaty mogły by być wyższe

Alfonso Gonzales Dos Romero

Widzę że wiele negatywnych komentarzy jest usuwane. Ciekawe dlaczego? Czyżby Pan dyrektor nawet tutaj mial znajomości??

ło jezu

właśnie szukają kierownika ds. budynku i infrastruktury, miałem położyć podanie, ale po tej lekturze chyba podziękuje, uciekam...

Boss

Kuznia to najcemniejszy zaklad ,jak sie rano wchodzi to jak do bunkra ,czy nie mozna wymienic na ledowki te lampy ?!! No i chodniki to cos okropnego ,kwestia czasu jak ktos polamie sobie nogi .

1. Wynagrodzenie jedno z najniższych w regionie. 2. Warunki pracy …. Tragiczne ! 3. Atmosfera w pracy tragiczna. Było by pisać taka dalej. Jak ktoś jest ryzykantem bez perspektyw to zakład dla niego. Osobiście odradzam ten zakład.

@Marek

Panie Marku, Staramy się nasze wynagrodzenie dobierać odpowiednio do pełnionych obowiązków, zakresu odpowiedzialności, doświadczenia, wnoszonej wiedzy, etc. Warunki panujące w Kuźni należą do specyficznych, ponieważ takie są też procesy realizowane na terenie zakładu. Chcemy zauważyć, że na co dzień w Kuźni pracuje około 300 pracowników i sporo z nich, spędziło z nami całe swoje zawodowe życie, co również może świadczyć o pozytywnych warunkach, atmosferze i przywiązaniu do Kuźni.

Miki
@Marek

Marek, troche przesadzasz

Pracownik PO
@KUZNIA JAWOR SA w Jaworze

Chyba Paninpracuje w innej kuzni jawor niż ja. Ja pracuje na 3 stanowiskach jednocześnie, uważam że.moja wiedza jest większa od przeciętnej a zarabiam 2400 netto to o jakim odpowiednio dobieranym wynagrodzeniu mówimy? Proszę nie mydlić ludzia oczy każdy qie ze jesteście zastraszeni przez dyrektora i to on o wszystkim decyduje. Czy specyficznymi warunkami pracy są zapchane toalety i smród moczu? I wcale nie pracuje 300 pracowników tylko nie cale 200 osób z tego około 50 w biurze, proszę nie kłamać. Czy pracownik który odchodzi 2 lata przed emerytura do zakładu w Starym Jaworze ma takie samo zdanie ze atmosfera jest wspaniała? Wszystko co piszecie to stek bzdur. Ten zakład idzie na dno jak Tytanic a wszystko dzieki jednej osobie.

@Pracownik PO

Szanowny Panie, Jeżeli jest Pan pracownikiem Kuźni Jawor, to zapraszamy do działu HR/Kadr w celu wyjaśnienia wszystkich kwestii, które poruszył Pan w swojej wypowiedzi - chcielibyśmy uwzględnić wszystkie uwagi w naszych działaniach. Zależy nam na dobrym samopoczuciu pracowników i wierzymy, że wspólnie uda nam się znaleźć najlepsze rozwiązania.

Szlifierz
@KUZNIA JAWOR SA w Jaworze

300 pracuje 50 odchodzi na emeryturę 100 szukam pracy a 60 właśnie położyło wypowiedzenie :)

Frezer
@Szlifierz

A 90 na chorobowym :)))

Obserwator
@Pracownik PO

@KUZNIA JAWOR SA proszę o remont toalet na wydziale PO. Jest 5 kabin z tego 4 bez klamek. Przeciez to wstyd dla zakładu ze toalety są w takim stanie. W pisuarach jest mocz od kilku miesięcy, smród niesamowity. Proszę zaprosić prezesa niech się tam załatwi. Bo na nową wykładzinę i na sztuczne kwiatki do biura to pieniądze są. WSTYD!!!

Pk
@KUZNIA JAWOR SA w Jaworze

Na Pk też przydałby się remont łazienek. Ciągle przepalone żarówki, spłuczka często nie działa, nie działa zamek i do tego jedna!! kabina na cały dział. Jeżeli kuźni nie stać od lat na remont toalet to może lepiej po prostu dać sobie spokój i zamknąć ten zakład w cholerę.

Bartek

Nie widzę tu żadnego pozytywnego komentarza na temat firmy. To chyba samo mowi za siebie jak jest w tej Kuznience.

Czy pracodawca wprowadził segregację sanitarną pracowników, czy zmusza do szczepień, czy stosuje kary za nie chodzenie w masce? Proszę o odpowiedź bo chcę się zatrudnić w normalnym zakładzie.

@Marta

Pani Marto, Nie prowadzimy żadnej segregacji. Zachowujemy wszystkie niezbędne środki ostrożności, jesteśmy również odpowiedzialni i staramy się zapobiegać wszystkim możliwym sytuacjom, które mogłyby narazić nas na bakterie i wirusy.

89 dja

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu. Obiecywał mi kierownik po okresie próbnym 1.50 zł podwyżki. Po okresie próbnym na nowej umowie podnieśli mi aż 0.50 gr. Więc powiedziałem że niechce przedłużać umowy z nimi.. Nie chcieli mi podpisać obiegówki w celu rozliczenia się czekałem 2 godz pod ich biurem aby zebrac podpisy i (usunięte przez administratora) z tamtad.. Prace wspominam jako najgorsza ze wszystkich jakich miałem co do monety na wypłatę miałem łzy w oczach. Traktowali mnie tam jak śmiecia i traktują tam ludzi tak do dziś z kad wiem znam starych pracowników i robią bo do emerytury im brakuje troszkę...pozdrawiam serdecznie starych pracowników szacun ma dla was Jawor nie kuźnia jawor

@89 dja

Dzień dobry, Przykro nam słyszeć, że Pana Kierownik nie dotrzymał obietnicy, dokładamy wszelkich starań, aby takie sytuacje nie miały u nas miejsca. Co do podpisania obiegówki, staramy się to robić sprawnie, czas również dla nas jest cenny, więc bez ważnych powodów nie przeciągamy tematu. Pana opinia daje do myślenia i zgadzamy się, że każdy zasługuje na szacunek i tak traktowani są pracownicy oraz to samo wymagane jest od nich – to zawsze działa w dwie strony. Życzymy Panu, aby Pana przyszłe miejsca pracy spełniały Pana oczekiwania pod tym względem.

Ciekawski

Chciałbym zapytać się jako osoba młoda oraz słabo doświadczona z małym stażem pracy. Jestem po ukończeniu szkoły o profilu mechanicznym, czy w kuźni miałbym szansę na nabycie doświadczenia oraz co bardzo ważne o atmosferę panującą w zakładzie. Miałbym także pytanie dotyczące zarobków oraz możliwość wykonywania nadgodzin. Bardzo byłbym wdzięczny za odpowiedź od osób pracujących na dziale obróbczym.

@Ciekawski

Pracuję w Kuźni Jawor od jakiegoś czasu i muszę przyznać,że ludzie są spoko. Mamy na wydziale sporo młodych osób. Atmosfera jest bardzo pozytywna. Wiadomo zdarzają się czasem jakieś nieporozumienia,ale bądźmy szczerzy,gdzie ich teraz nie ma? Jeżeli będziesz chciał się rozwijać to nie ma problemu,bo organizowane są różne kursy np. na spawacza, wózki widłowe czy suwnice. Osobiście sam skorzystałem. Pracodawca inwestuje w szkolenia dla pracowników,a koledzy starsi stażem pomogąją i tłumaczą jak ułatwić sobie pracę. Mamy możliwość wykupienia "za grosze" Multispotu,Multibitelu czy wycieczek zakładowych,których jest naprawdę dużo i zawsze ktoś znajdzie coś dla siebie. Prawda jest taka,że jeżeli ktoś nie chce pracować to zawsze znajdzie coś co nie będzie mu odpowiadać... Osobiście uważam,że praca w Kuźni to przede wszystkim świetna możliwość samorozwoju. W kwestii zarobków to jest to uzależnione od stanowiska oraz wydajności. Jeżeli jesteś zainteresowany to najlepiej złóż CV,jak zaproszą Cię na rozmowę to wtedy sam się wszystkiego dowiesz. Z mojej perspektywy serdecznie polecam :)

To ja

Napisany laborat przypomina kogoś zza biurka

@To ja

Drogi Kolego/ Droga Koleżanko na samym początku chciałbym zauważyć, że poprawna forma to elaborat. Po drugie nie mam powodów żeby narzekać na pracę w Kuźni,bo wyrabiam normy i premię zawsze mam,a jak sam/sama wiesz nie są one małe. Więc jak widzisz nie tylko osoby "zza biurka" chwalą sobie pracę w Kuźni. Zacznij wyrabiać normy to zobaczysz pozytywy ;)

To ja

Drogi pracowniku nawet nie wiesz na czym polegają prawdziwe normy, przypuszczam że Twoje normy polegają na byciu bliżej....... domyśl się czego.

Forki
@Ciekawski

Na zarobki nie licz. Jeśli się zaangażujesz to może i jakieś doświadczenie zdobędziesz. Nie licz również na wdrożenie pracownika.

@Ciekawski

Powiem tak. Zarobki najniższe oferowane, a wykonywanie nadgodzin stanie się przykrym obowiązkiem. W ramach odmowy zapewne zabraliby ci premię.

Nie warto.

Michau
@Ciekawski

Jak dla mnie tam było spoko

Jaki dress code obowiązuje w KUZNIA JAWOR SA w Jaworze?

Kask

Dress code w Kuźni jest dość indywidualną kwestią – jest dość swobodny, jednak powinien być dopasowany do sytuacji oraz stanowiska pracy.

Yogi

Nie polecam firma tragedia

Marysia

Nie polecam tam pracy kobietom, ale również patrząc na to jak tam z facetów robią wołów do tyrania to tez słabo to wyglądam. Nie polecam

Nie polecam! Dyrektor za nic ma pracowników. Po rozwiązaniu umowy o pracę z zachowaniem okresu wypowiedzenia - nie wypłacił wynagrodzenia! Cała ta firma to jakaś kpina.

Jean

Nie za te pieniądze

Andi

Odradzam. Ludzie uważajcie na ten zakład. A osoby które tam pracują polecam poszukać innej pracy. Masakra ze nie macie własnego sumienia aby wypracować w tym niedorzeczne za takie pieniądze. Najniższa krajowa na wielu !!! stanowiskach. Ludzie w biurze upchane jak świnie. Na produkcji brak BHP. Pensje śmieciowe. Poszanowanie człowieka .... co to rakiecie :/. Odradzam... Odradzam

Kowal

(usunięte przez administratora). Brak poszanowania pracowników. Każdemu kto zastanawia się nad zatrudnieniem w tym zakładzie odradzam. Od czasu jak zmienił się dyrektor to nie jest praca tylko dyktatura. O nic nie można się doprosić. Przychodząc z pytaniem o nowe kleszcze do kucia albo o inne sprawy jestes odbijany jak piłeczka po wszystkich przełożonych i zbywany odpowiedzią : ja się tym nie zajmuję idz dalej. Mieliśmy na wydziale szafki. Takie zwykłe do trzymania narzędzi to się ch*jowi nie spodobało bo zle to wygląda i wymienili na szafki takie dla przedszkolaków gdzie zmieścisz papucie i nic więcej... Wszystkie kleszcze, i większe narzędzia pracy masz zanosisz do szatni i trzymać z odzieżą... Taka dyrektywa wielce przełożonego (usunięte przez administratora)... A kiedy wyraziliśmy swoje obuzenie stwierdzil ze to jego decyzja i nie będzie negocjacji a jak się komuś nie podoba to (cytuje) (usunięte przez administratora). Sam prezes uważa że nie musi prowadzić kuzni. Trzyma ten zakład tylko dlatego bo ludzie jeszcze pracują. Jak się pozwalniaja to zamkną hale i otworzą co innego. Wszedzie jest brud, syf. Trzeba patrzeć gdzie się stawia nogi bo przez dziury można wpasc do dziur o głębokości kilku metrów. Wszedzie wystające ostre elementy niezabezpieczone. Sanepid i bhp przekupują bo mimo tego co się wyprawia niby jest pięknie... Najpierw zabrali nam część wypłat tworząc premie a teraz skrócili te premie... Podnosząc normy wyrobienia do niewykonalnych. Nic ich nie obchodzi. Tragedia. Ludzie mają po 50 dni zaległego urlopu bo nie chcą go dawac.... sam niedlugo składam wypowiedzenie. Pracuje tutaj kilka lat ale takiej patologi jeszcze nie było... Młodzi... Uciekajcie od kuzni jak najdalej

@Kowal

Szanowny Panie, W odniesieniu do zarzutów postawionych w Pańskim komentarzu nie możemy pozostać obojętni. Nieprawdą jest, iż w Kuźni Jawor nie przestrzegamy zasad bezpieczeństwa pracy oraz nie dbamy o zdrowie naszych pracowników, a najlepszym potwierdzeniem tego jest regularny pozytywny wynik audytów BHP. Poruszone również kwestie organizacji stanowisk pracy, takie jak narzędzia czy szafki pracownicze, są w komentarzu opisane z pominięciem najważniejszych aspektów. Dla narzędzi przygotowane jest dedykowane pole odkładcze, tak więc nie trzyma się ich razem z odzieżą, a każdy z pracowników posiada swoje miejsce na rzeczy prywatne. Ubolewamy nad faktem, iż w Pańskiej wypowiedzi znalazły się zarzuty i opinie podważające kompetencje pracowników Kuźni Jawor, będące w naszej ocenie bezzasadne, a wręcz krzywdzące. Również przedstawiony w opinii sposób komunikowania się pomiędzy współpracownikami dalece odbiega od rzeczywistości. Jesteśmy oczywiście otwarci na wszelkie dyskusje dotyczące ciągłego usprawniania pracy w Naszym zakładzie, dlatego zapraszamy do kontaktu poprzez adres email rekrutacja@kuznia.com.pl lub też bezpośrednio w Dziale Kadr. Chętnie wysłuchamy Pana rzeczowych argumentów i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Nikuś
@KUZNIA JAWOR SA w Jaworze

Takich bzdur jak opisała Kuźnia Jawor, to już dawno nie słyszałem. A Kowal napisał szczera prawdę. A na temat dyrektora Jakoba to nie należy pisac nic więcej co on opisał, chyba że w gorszym kontekście. Pracowników Kuźnia to będzie szukać ale chyba w Ameryce Południowej albo w Afryce.

Jaga
@KUZNIA JAWOR SA w Jaworze

W damskiej szatni tynk odpada płatami z sufitu. Takie bhp...

oris
@Kowal

Pracodawcy ciężko sie przyznać do wszystkich uchybień i nadużyć, ta Forma miała wielu wspaniałych fachowców ale naczelny guru zamiast z nimi rozmawiać i rozwijać Przedsiębiorstwo - postawił na tzw. skruszenie betonu na i mamy w chwili obecnej niekończące się eksperymenty kadrowe i pozosykiwanie coraz to nowszych gwiazd tzw. spadochroniarzy strefowych, którzy nic nie wnoszą ale biernie wykonują polecenia Pana

@KUZNIA JAWOR SA w Jaworze

sory koleszko bhp to jest tu takie ze go nie ma kilka lat w stecz mialem wypadek w kuzni. majster pierw chcial zrzucic wina na mnie mówiac ,ze okrawalem rekoma gorace odkówki, jak mu odpowiedzialem ze wali mnie to i ide do szpitala to on zekl "to co on ma zrobic jak robota nie pujdzie" wiec zostalem do konca zmiany a najlepsze było to jak pani od bhp z nim rozmawiała to stwierdzil ze ja przyszedłem jusz z wiszacym palcem do pracy. takie to tu jest bhp

Zostaw merytoryczną opinię o KUZNIA JAWOR SA w Jaworze - Jawor

• Jak się pracuje w KUZNIA JAWOR SA w Jaworze?

Zobacz opinie na temat firmy KUZNIA JAWOR SA w Jaworze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KUZNIA JAWOR SA w Jaworze?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KUZNIA JAWOR SA w Jaworze?

Kandydaci do pracy w KUZNIA JAWOR SA w Jaworze napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KUZNIA JAWOR SA w Jaworze
2.6/5 Na podstawie 69 ocen.

KUZNIA JAWOR SA w Jaworze