Opinie o KUZNIA JAWOR SA w Jaworze w Jawor

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KUZNIA JAWOR SA w Jaworze. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KUZNIA JAWOR SA w Jaworze o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KUZNIA JAWOR SA w Jaworze w Jawor

Despo

Widze ze ludzie w biurach sie napracowali zeby opinie o zakladzie podciągnąć lekko wyżej..... ale zaklamanie...

Office
@Despo

Jezeli masz pytania pisz smiało nie naginam rzeczywistosci

Do Despo
@Despo

Napracowali nie napracowali a roboty już stoją.... Widziałeś gdzieś w Polsce roboty przy prasach w kuźni?

Widzę, że w firmie KUZNIA JAWOR jest stanowisko Młodszego specjalisty ds. logistyki, czy ktoś z Was obecnie zajmuje to stanowisko i chciałby podzielić się opinią na temat warunków zatrudnienia oraz czego pracodawca oczekuje od kandydatów?

gandalf

Cześć są aktualnie jakieś przyjęcia do Kuźni? Na jakie stanowiska - produkcja,jakość czy magazyn?

Pro
@gandalf

Z w.w stanowisk na wszystko szukają

Również proszę o informacje dotyczące zatrudnienia. Zwracam się też z prośbą do obecnych jak i byłych pracowników o wyrażenie opinii na temat tego pracodawcy? Czego możemy się spodziewać? Będę wdzięczna za każdą informację.

Operator Maszyn

Rozmowa bez udziału HR Przebieg rozmowy chaotyczny, prowadzący rozmowe (dyrektor, kierownik) wyśmiewają się z ewentualnych potknięć rozmówcy Duże negocjowanie stawki - pracodawca zrobi wszystko żeby dać najniższą krajową. Zalożenie "jak nie ty to ktoś inny"

O zarobki - tylko to się liczy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

@DRON_EYE dzięki za odpowiedź. A czy zapotrzebowanie w pracowników w KUŹNI JAWOR SA w Jaworze jest związana z dużą rotacja czy dużą ilością pracy? Powiesz czy są jakieś szczególne wymogi co do pracowników, bo czytam, że nie ma szkolenia przed rozpoczęciem pracy, więc chyba trzeba już znać się na rzeczy?

Kolega mówił, że mocno poszli w unijne projekty i Kuźnia ma z tego niezłą kasę na inwestycje. Tylko czy ją przejedzą czy będzie na rozwój?? Może jednak będzie bo jakieś roboty już ściągają.

zaciekawiony
@Zainteresowany

kurcze, faktycznie dostali tą dotację!! i to nie jakieś 2,3 mln ale słyszałem że ponad 50 mln. Będą z tego nowe linie produkcyjne. Chyba będą halę nowę stawiali.

nowa prasa
@Zainteresowany

Faktycznie maszyny już ściągają. Właśnie postawili nową prasę. Na wydziale po latach cięć jest spore zdziwienie.

Office
@nowa prasa

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd jak nie wiecie, stoi prasa okrjocza po gen remoncie robot bedzie nowy z X czas , jak kuźnia chce zuc musi napierac duze odkuwki a (usunięte przez administratora) tony sie licza nie detal

Pracownik Po

Duzo z PO ucieka do korpo i na strefę. Zarobki jak na taką pracę to jakiś żart. 13zl na h. Pracownik niedoceniany, brak podwyzek od kilku dobrych lat, a jak sie upomnisz to wyjadą z tekstem, że jak ci sie nie podoba to droga wolna albo rzuca wypowiedzenie... Kierownictwo też sie nie zna na obróbce, przyjda i takimi tekstami walą że pracownik go zagina...każą stawiać swieżaka samgo na maszyne w pierwszy dzień i robić. Taki staje, robi cała zmianę i kupa złomu potem z takiej pracy, bo bladego pojęcia nie ma co robi... nie wspomnę tu o braku podstawowych narzędzi. Ciuchy robocze to lepiej sobie samemu kupić, bo to co tam oferują to sie nadaję na szmaty do warsztatu. Kuźnia jest daleko w tyle za strefa. Bardzo daleko. Zapraszam tam inspekcje pracy, niezapowiedzianie:-)

DRON_EYE

Przecież rekrutacja w Kuźni trwa cały czas, teraz jest duże zapotrzebowanie na pracowników. Wejdz na stronę Kuźni w zakładkę praca i wybierz stanowisko odpowiednie dla siebie, jest ich mnóstwo...

@Prwcownkk rozumiem. Czyli jakbyś chciał podwyżkę to byś ją dostał? To dobrze świadczy o KUŹNI JAWOR SA w Jaworze, że swoich stałych pracowników potrafi docenić swoich stałych pracowników. Czy firma szuka kogoś do pracy? Wiesz coś o jakiejś rekrutacji? Taka informacja będzie ważna dla osób, które chciałyby się tam zatrudnić.

dotacja z NCBiR

Wszyscy w kuźni mówią o tej dotacji do nowej hali. Tylko na podwyżki pewnie na razie nie będzie. Najpierw trzeba zarobić z nowej produkcji. A to dopiero za 3,4 lata. Dobrze że są perspektywy. Niektórzy już krzyżyk na kuźni stawiali... A tu takie odbicie.

@pracownik dzięki za opinię, ale nie powinno używać się nazwisk na forum. Regulamin: http://www.gowork.pl/regulamin tego zabrania. A powiesz czemu nadal tam pracujesz skoro praca Ci się nie podoba? czy rozmawiałeś z szefem o podwyżce? To też ważne, by dopowiedzieć do Twojej wypowiedzi o KUŹNI JAWOR SA w Jaworze.

Prwcownkk
@Karolina

Idac do kuzni musisz wiedxiec ze to przemysl ciezki , stara fabryke z fachowcami podoba mi sie pracuje a temat podwyzek zalezy od tego glownie jak bardzo cie potrzebuja, nie nie bylem o podwyzke ale w dzisiejszych czasach w moim wypadku nie bylo by az takiego duzego problemu

DRON_EYR

Tak, polecam. Pozdrowienia dla nowych kolegów i kolezanek:)

"Pracownik"

180ml pod budowe robota i nowej hali z robotami, atmosfera pracy ? Wedlug mnie genialna zero stersu operatorzy kierownicy mistrzowie z okolo 30 letnim stazem i przed emerytura mozna sie baaardzo duzo nauczyc pieniadze jak wyzej .

@DRON_EYE czyli polecasz pracę w Kuźni i jedyne do czego byś się przyczepił to stawki? Rozumiem, że tak duża liczba ogłoszeń jest spowodowana tym, że ludzie odchodzą? (http://www.kuznia.com.pl/praca)

@Karolina

Raczej to jest spowodowane tym że tam pracuje 400 ludzi, więc zawsze są otwarte pozycje.

DRON_EYE

RZECZOWO...i "pokrótce" albo w sumie niech to będzie długie jak Pismo Święte ;) Główne tematy: -wymagania w zależności od stanowiska są różne ale o ile starasz się o pracę na produkcji itp to raczej wystarczy, że się dobrze prezentujesz i potrafisz rozróżnić przycisk czerwony i zielony . -wyższe stanowiska=wyższe wymagania, lecz i w tym przypadku z powodu braku rąk (i głów) do pracy douczenie się i ewentualne braki są do przyjęcia -stawki: co wywalczysz na początku to Twoje i tak w większości przypadków pozostaje na długi czas, bo ciężko z podwyżkami a sama premia potocznie mówiąc "d*py nie urywa". -atmosfera pracy jest miła i bezstresowa. W większości przypadków wystarczy przyjąć postawę typu "8 godzin i do domu (nie wdając się w plotki i dyskusje). -wypłaty terminowo i na czas, socjal ok -Uwaga nr.1: Wydział Kuźni i wydział obróbki to dwie całkiem inne sprawy (Kuźnia - piekło na ziemi, obróbka - w porównaniu do Kuźni rajski Eden) -umowy o pracę są rzeczywistością, okres próbny, rok, dwa, czas nieokreślony - w Kuźni nie bawią się w przedszkole w tej kwestii -Co do kasy: oprócz wynagrodzenia za te swoje 8 bitych godzin możesz również dorobić, ponieważ z powodu braku rąk do pracy oferują pracownikom 12 godzinne zmiany lub soboty na zleceniach, w kwestii dodatkowego przychodu po roku pracy są tzw "wczasy pod gruszą" jak to było za PRL'u;) Ogółem rzecz biorąc, jeżeli szukacie pracy to w Kuźni ją znajdziecie a w przypadku niespełnienia oczekiwań firmy co do aplikowanego stanowiska, zostaniecie oprowadzeni po innych możliwych wakatach. Ludzie pracują tutaj po kilkadziesiąt lat - kwestia przyzwyczajenia a także atmosfery, bo po co latać jak na szpilkach po halach np K*rpo i wysłuchiwać plotek bacząc na każdy swój ruch żeby nie podpaść, skoro można pracować w Kuźni i każdego dnia przychodzić do pracy wyluzowanym i nastawionym na swoje 8 godzin bez większych możliwych konsekwencji. Na koniec kilkoma słowami o pracy w tej firmie: Pracując w Kuźni nie martwisz się o swoją przyszłość, bo w dobie niżu pracowników na rynku pracy - to Ty jesteś tej Kuźni przyszłością;) 1*Brzydko Mówiąc: Robiąc swoje jesteś nie do wyje*ania i masz przyszłość zapewnioną;) 1*Ostrzeżenie! Jeżeli chcesz robić karierę i wspinać się po szczeblach ku górze-Kuźnia jest nie dla Ciebie. To praca dla tych którzy chcą mieć stałą posadkę i każdego 10-tego te swoje 1800-2500zł na łapkę przelane na swoje konto. Chcąc uwierzytelnić mój post dodam tylko, że jestem pracownikiem w firmie Kuźnia Jawor S.A. od dłuższego czasu i nie narzekam na to, że tutaj trafiłem. Jestem zadowolony ze swojego stanowiska pracy a wymagania jakie są mi stawiane w żaden sposób nie wykraczają poza poziom mojego "być". Rozumiem po co tam przychodzę i czego się wobec mnie oczekuje, w razie tzw. "niewyróbki" tj przerostu obowiązków nad zdolnościami, jestem natychmiastowo wspierany pomocą innych podobnych mi pracowników. Wypłatkę mam na czas i broń Boże żeby gdzieś tam zahaczyli o 11'sty lub 12'sty dzień tygodnia. Co prawda wysokość wynagrodzenia jest niższa niż np w przypadku pracy na podobnym stanowisku w pokrewnych firmach w Jaworze ale za to komfort fizyczny i psychiczny jest nieporównywalnie większy. Kiedy wstaję do pracy nie martwię się tym co będzie, bo nawet w chwilach dużych komplikacji wiem że zostanie to zniwelowane do tzw "minimum problemu" inaczej mówiąc "załatwione". Jeżeli już mam pisać o tym co mnie dołuje i wkurw*a, to chyba fakt że ciężko podbić stawkę wynagrodzenia, pisemne prośby ponoć na niewiele się zdają a osobiste wstawiennictwo nawet przed przełożonym nie bardzo znajduje tutaj pozytywne zakończenie. Oczywiście nie rozpatrujemy tutaj kwestii typu "Chcesz podwyżkę - jesteś zwolniony", raczej chodzi o to że "nie damy Ci podwyżki, bo nie musimy. Znajdziemy kogoś innego a Tobie skoro się nie podoba - arrivederci". Ta ostatnia kwestia przysporzyła Kuźni w ostatnim czasie sporo problemów, ponieważ aktualnie brakuje im zarówno specjalistów (którzy po nieudanych prośbach o podwyżkę zwyczajnie odchodzą, bo są fachowcami i znajdą pracę w innej firmie-tym bardziej mając na sobie bagaż doświadczeń którego dorabiają się w Kuźni), jak i zwykłych operatorów maszyn (którzy natomiast po zapoznaniu się z wysokością swojego przyszłego wynagrodzenia instynktownie wybierają np Korpo, które oferuje zarobki na poziomie minimum 1000+). Stąd nie ma komu robić ale za to pracownicy wewnętrzni mogą sobie dorobić, bo jakieś ręce do pracy muszą się znaleźć żeby terminu dotrzymać, później jest przerzucanie między wydziałem Kuźni i obróbczym i w ten sposób operator maszyny CNC jest osobą szlifującą ręcznie odkuwki. Paradoksem natomiast jest zjawisko typu (w moim mniemaniu): Operator zarabia np 1800zł i choć c

kandydatka

Byłam u nich na rozmowie. Widziałam w biurach - mają chyba najmłodszy zarząd jaki widziałam. Nie wszystkim takie otwarte biura pasują, ale atmosfera jest OK. Cały czas coś się dzieje. Sporo chyba studentów na praktykach. Wszyscy mówią sobie po imieniu - FAJNIE.

kowal

Chyba dużo się w kuźni teraz zmienia. Widzę że nawet sponsorują rajdy. Sami w jakiś zawodach startują. Zobaczcie sobie ten filmik o chlebie na ich stronie. Nawet ściągają młodych inżynierów. To już nie ta kuźnia którą znałem. Szkoda że się przeprowadziłem...

@zadowolony :) Po takim stażu pracy rozumiem, że firma KUZNIA JAWOR SA w Jaworze jest dobrą opcją do polecenia osobom poszukującym pracy. Mógłbyś powiedzieć z punktu osoby doświadczonej na jakie warunki zatrudnienia można liczyć pracując w KUZNIA JAWOR SA w Jaworze obecnie? Możecie powiedzieć coś więcej o tym jakim firma jest pracodawcą? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne. Co powinno się wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Może masz jakieś inne rady od siebie dla osób aplikujących na któreś ze stanowisk: http://www.kuznia.com.pl/praca?

zadowolony :)

Pracownicy pracują w tej firmie po 35 lat, o czymś to świadczy. Polecam !!

piotr

a jak mistrzowie i brygadzisci w tej firmie ?

Zostaw merytoryczną opinię o KUZNIA JAWOR SA w Jaworze - Jawor

• Jak się pracuje w KUZNIA JAWOR SA w Jaworze?

Zobacz opinie na temat firmy KUZNIA JAWOR SA w Jaworze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KUZNIA JAWOR SA w Jaworze?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KUZNIA JAWOR SA w Jaworze?

Kandydaci do pracy w KUZNIA JAWOR SA w Jaworze napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KUZNIA JAWOR SA w Jaworze
2.6/5 Na podstawie 69 ocen.

KUZNIA JAWOR SA w Jaworze