Elstar Engineering Spółka z o.o.

Elbląg

Opinie o Elstar Engineering Spółka z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@Snajper odp jeśli jakieś posty naruszały dobra osobiste firmy Elstar Engineering Spółka albo pracowników to serwis gowork miał prawo je usunąć, ponieważ naruszały regulamin serwisu. Dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, również te o negatywnej treści na forum pozostają. Nic nie jest kasowane bez przyczyny.

Snajper odp

Nie przejmuj się Snajper zraz cie tutaj wykasują (jak kilka poprzednich opinii) ale dobrze że w końcu ktoś trochę prawdy napisał. Może kiedyś młody R przejrzy na oczy. Niedługo nowiiii zarządzający będzie tonął i wpadnie na pomysł Ukrainy itp. Tak jak to było w Gdyni tylko tam występuje całkowicie inna specyfika produktu oraz normatywy. Otaczać się będzie posłusznymi a nie kompetentnymi których oczywiście na siebie podpuszcza żeby potem samemu brylować przed właścicielem. Ale kij ma dwa końce i wszystko jest do czasu.

użytkownik zarejestrowany

@snajper a czy w jakimś regulaminie czy umowie jest określone za co można dostać podwyżkę w Elstar Engineering Spółka z o.o.? I czy te osoby spełniają te wymogi? A premii też nikt nie ma szans dostać?

snajper

Po przejeciu firmy przez mlodego R firma spadla na psy. W firmie czujesz sie jak w cyrku, to co wymyslaja zarzadzajacy a po pol roku zmieniaja decyzje o 180stopni. Sprawa podwyzek (na produkcji) dostaja ja tylko wazeliny,kapusie, pijaki i nieroby. Nowi zarzadzajacy ktorymi otoczyl sie mlody R starych pracownikow ktorzy pracuja od wielu wielu lat traktuja jak gó*no. Stanowczo nie polecam

użytkownik zarejestrowany

@super kasowanie opinni jeśli jakieś posty naruszały dobra osobiste firmy Elstar Engineering Spółka z o.o. albo pracowników to serwis gowork.pl miał prawo je usunąć, ponieważ naruszały regulamin serwisu. Dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, również te o negatywnej treści na forum pozostają i admin nie ma prawa ich usunąć.

profesor wykasowany

Są screeny i kopie opinii oraz niepodważalne dowody (nagrania, dokumenty z podpisami itd.), którymi mogła by się zając nawet prokuratura. Ta sama bajka co proksmus itp, pewnie nawet pip jest posmarowany :) Jest okręgówka i telewizja, także spoks

super kasowanie opinni

Widzę że giną opinie negatywne, czyli właściciele smarują gowork, standard :) Posiadam screeny jak coś :)

Andrzej

Ta dyskusja nic nie wnosi do poinformowania o czymkolwiek przyszłych pracowników. Jestem zainteresowany firmą i chciałbym dowiedzieć się od osób tam pracujących czy warto. Jak podchodzą do świeżych pracowników? Czas pracy? Zarobki? Mógłby ktoś coś więcej wnieść w tej rozmowie?

Obiektywny 1

Rzeczywiście, to Pani Joanna pewnie jest z kadr ELSTAR-u. Na razie to; tam za wiele nie funkcjonuje poprawnie, a zapewne ktoś chce podratować dobry wizerunek firmy. Nie ma również dobrego HR-u. Mocne strony może będą w przyszłości, bo firma wychodzi dopiero z tzw. "garażowej roboty". Właściciele nie są w sumie złymi ludźmi, ale może ufają za nadto tym, którym akurat nie powinni. Młody właściciel, który teraz zarządza, nie jest techniczny, dlatego lepiej powinien sobie dobrać menadżerów. Pracownicy muszą mieć poczucie bezpieczeństwa, bo jak ktoś utożsamia się z firmą, to daje z siebie wszystko, a piękne słowa propagandy można sobie wsadzić między wiersze.

użytkownik zarejestrowany

Chciałbyś pracować jako Monter rurociągów i konstrukcji nierdzewnych? W Elstar Engineering Spółka z o.o. obecnie znajdziesz zatrudnienie. O co chciałbyś zapytać obecnych pracowników firmy? Chętnie usłyszymy również od osób już zatrudnionych. Jak wygląda praca w tym dziale? Czego mogą oczekiwać nowi pracownicy? Jak wygląda proces wdrażania ich do pracy na nowym stanowisku? Twoje doświadczenie z pracy w Elstar Engineering może być bardzo pomocne, dla osób które wahają się nad przesłaniem swojego CV.

profesor chaos
użytkownik zarejestrowany

a co w końcu z tą rekrurtacją na stanowisko w Technolog ds. produkcji konstrukcji ze stali nierdzewnej we w tej firmie? nibyn jest w internecie ciągle widoczna ale ja już nie wiem czy jest nadal aktualna czy nie, chaos

Zostaw opinię o Elstar Engineering Spółka z o.o. - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elstar Engineering Spółka z o.o.