Opinie o Elstar Engineering Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Elstar Engineering Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elstar Engineering Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elstar Engineering Sp. z o.o. w Elbląg

Michu

Warto poczytać opinie na Secespolu trochę to nas dotyczy

Były Pracownik

Mijają lata, a w Elstar nic poprawy. Tak to niestety jest, że gdy firma działa na zasadzie samozatrudnienia, że czy praktycznie nielegalnie. Do tego brak kompetentnej kadry zarządzającej i dobrych brygadzistów.

Lolo

Byłbym zopomniał chodzi jak prosty człowiek stopy razchlone i tułów pochylony do tyłu bebzun z przodu, jeździ jakimś koreańcem chyba kobiety powinny takick aut używać?

Lolo

Jest tam taki Pan zwany Gandalf, próbował już wykończyć firmę niedaleko Elbląga nie udało się, dostał kopa w tylek. Teraz ta firma płaci godne pieniądze razy dwa brawooo to samo będzie w elstar. O ile będzie ktoś tam chciał z siwowłosym wspupracować lub kebabem

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa w firmie Elstar Engineering Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Costam

Ale jak ma być dobrze w Elstarze jak generał A. D dopisuje godziny i daje premie swoim żołnierzom a mądrzy ludzie z góry tego nie widzą. Brak karty i brak karty

Spoko
@Costam

Dziwne pretensje do puki sam dostawałeś to było ok . nikt się nie burzył teraz masz żal . Niestety trzeba zapracować na premierę a nie kablować na kolegów że nic nie robią puźno do pracy chodzą itd chcesz krytykować masz prawo ale sam bądź w porządku .

Co wchodzi w socjal Elstar Engineering Sp. z o.o.?

pff

Nie znamy w tej firmie takiego słowa

Żołnierz

Hmm, trudne to jest pytanie..., ale spróbuję odpowiedzieć Wg mnie do socjallu należy zaliczyć: - przywilej pracy w Elstar- na samozatrudnieniu oczywiście- a jakk?? dal pana milionera - darmowa, filtrowana i na dodatek chłodzona woda - darmowy parking pod firmą - automat z płatnymi kanapkami - ciepła woda pod prysznicem - trzywarstwowy papier toaletowy (nie dwu jak u konkurencji) - winda dla biurowych - kuchenki mikrofalowe w kuchni - zadaszona palarnia - 15 min. przerwa - darmowe wczasy, na koszt własny - widok z okna na audi A8 - widok z okna na oldsmobile - widok z okna na bmw Z4 - czasami widzimy bentleya - widok na naturę, wpada do nas lis z pobliskiego lasu - mamy czarną panterę pod budką stróża - pod ochroną - trening survivalu za -25% Koledzy, jeśli o czymś zapomniałem, to proszę - dopiszcie :)

Pracownik od 6 lat

Pracuje w elstarze od 6 lat.To prawda nigdy mnie nie pochwalony,nigdy.Czlowiek zostawał nie raz dłużej,chodził na każde nadgodziny,nie oszukiwał pracuje sumiennie. Teraz nam wychodzi bokiem nasza działalność.Zabrano nam nasze pieniądze,mimo że roboty jest w ciul. Nie poznaje zarządu I nie których ludzi. Już nie będzie tak jak kiedyś. Ale konkurencja zaciera ręce, wezmą wszystkich jak leci I docenia. Pozdrawiam I nie polecam na dłuższą metę pracy w tej firmie

Panowie prawda jest taka że nie mamy tam przyszłości na produkcji. Pracuje w elstarze jurz pare dobrych lat i wiem ze jest wiele osób które uczciwie pracuja a czy ktos kiedys usłyszał od naszego zarzadu DOBRA ROBOTA PANOWIE czy podobne słowa, nie mowie nawet o jakis pieniadzach nagrodach bonach ale o dobrych slowach, nie nie zdarzylo sie tak przez 9 lat ktore tu przepracowalem. Zawsze zle za wolno po terminie ZAWSZE. Przykro mi ale nie ma już chyba co się oszukiwać że będzie dobrze. Powodzenia Panowie

Anonimus

Widać administracja zajrzała aby dowiedzieć się co w trawie piszczy. Skoro wiesz że zasady zatrudnienia są do bani to może coś z tym zrobisz?

Gawron

W BTH Elstar tym drugim na modrzewinie też zabrali chłopakom kase na zus i 15 procent premi.Niedlugo ta firma klęknie

Montery j.....

Oni zawsze byli pazerni pierwsi do karania i wymyślania chorych zakazów dorobił się wszystkiego na dotacjach i ludzkiej krzywdzie nic od siebie odbije im się to czkawką ludzie tego nie zapomną a opinia juz poszła w świat

Okradziony

Elstar jest dzisiaj najgorszą firmą w elblagu taka mają opinie żadna z firm nie zrobiła takiego zlodziejstwa pod przykrywką epidemii tu chodzi tylko i wyłącznie o wyłudzenia pieniędzy które my dostaliśmy zachowali się jak ostatni szmaciarze dużo ludzi już szuka pracy i będzie wesoło jak rusza duże zlecenia

Lepik

Niech biorą ludzi z zewnątrz przecież to kit i bajka tu nikt nie chce przyjść do pracy nawet od ariela ludzie mówią że to jest najgorszy (usunięte przez administratora) w jakim byli

Fik

Panowie albo wracamy do stawek i wtedy możemy robić do 16 i soboty A jak nie to do 14 i niech się (usunięte przez administratora) z.góry martwią czy się wyrobią w terminie czy zapłacą kary. Chyba że wejdą firmy zewnętrzne za 50-60 zł i im zarobią robotę. Bo jak powiedzieli liczą się z tym i im opłaca się dać takie stawki A my niewolnicy możemy robić za darmo.Tak jeszcze elstar nie pojechał z ludźmi nigdy porażka.

LepikSpawacz

Tak, jeden KL zapomniał...pszypadek, niesądzę !!! WSZYSCY do 14 !!! Wracamy do normalnych stawek ftedy do 16 i soboty. Zobaczymy ile ciotek z nami pracuje !! Uda się jeśli wszyscy bendziemy się trzymali razem !!!

Wszyscy razem do 14 oni więcej stracą już dużo ludzi w elblagu gada o tym oszustwie i złodziejstwie w elstarze pisać i trąbić o tym jak naj wiecej trzeba naglasniac takie rzeczy a co do majstrów to mam nadzieję że nie będą ciotami i się nie złamią chociaż na modrzewinie jeden z nich ZAPOMNIAŁ podpisać z wszystkimi listę

Solidarność

@Lepik Dokładnie @LepikSpawacz może nie wszyscy mają - 25%, są układy i układziki, innego interesu w tym wypadku nie widzę, bo tylko głupi na to pójdzie.

Solidarność

Zobaczymy komu zmięknie pał. w poniedziałek i zostanie do 16

@Solidarność

Wiemy już komu na dołku pierwszemu Lipce, chodzi na obróbce i nas namawia na zostanie dłużej, nawet myślał że jutro przyjdziemy.

Pryszcz

Wyszły nam samozatrudnienia bokiem w firmie Elstar. Jak chcą tak pracować to niech sami staną na produkcji gnidy. Nadszedł czas znałeśc inną firmę.

Fik

Mieli pretekst żeby uciąć stawki i to od razu zrobili A do starych już nie wrócą. Zleceń podpisali dużo dlatego chcą żeby robić po 10 i soboty. Jak ludzie zaczną odchodzić to zaproponują 2 zł więcej. Dlatego wszyscy razem nie pozwólmy na to!!!! Mimo obniżenia stawek pracujemy dalej to oni dalej będą nas straszyć. Ale do czasu!!!! Teksty że na wasze miejsce znajdziemy ludzi z Internetu (za płotem już czekają) skończyły się. To się na nich odbije.

Zostaw merytoryczną opinię o Elstar Engineering Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Elstar Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elstar Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elstar Engineering Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elstar Engineering Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 29 ocen.

Elstar Engineering Sp. z o.o.