Alwro

Elbląg

Opinie o Alwro

Natalia

Sprawdzałam stronę internetową firmy, jednak nie ma tak żadnych zakładek kariera czy oferty pracy. Posiada ktoś informacje na temat aktualnych zatrudnień w firmie? Na poprzednie komentarze nikt nie udzielił informacji. Napiszcie jak obecnie wygląda sytuacja.

udna

Ja wiem, że w tej chwili nie mają ofert żadnych @Tomek. Jeśli chcesz większego upewnienia to sprawdz ich stronę internetową.

mimi

Lepiej zbierac puszki po piwie niz tam pracowac wiec sie zastanowcie! potecjalni pracownicy To jest temat dla inspekcji pracy

jkk

Pracowalem nie polecam a to ze cicho na forum to tylko znacza ze luczie juz tam nie przychodza pracowac i chwala im za to w koncu obudzi sie z reka w nocniku ten stary pryk

dudus

firma Alwro specyficzny zakład pracy. nie polecam nawet wrogom. Nie wypłacalni. atmosfera chora. to ty musisz się martwic o to czego brakuje. Kierowniczce najlepiej wychodzi mobing i mieszanie w garach. Nie polecam wręcz odradzam.A co do branży odlewniczej jest ok tylko gorzej z wynagrodzeniem

greater
@dudus 06.12.2014 20:00

nie brzmi to wszystko najlepiej jeśli chodzi o pracę w Alwro i to co pisze o niej @dudus. Zgodzę się z tym , że głównym problemem firmy jest atmosfera i to właśnie przez nią głównie firma posiada nienajlepszą ocenę. Szkoda, bo akurat atmosfere tworzą ludzie , a ich spokojnie można przecież wymienić

******

firma ALWRO to szajs...nikomu nie polecam tam pracy ani w sklepie ani w żadnej innej branży, płaca nie jest wypłacana na czas, ludzie muszą włożyć zęby w ścianę aby przeżyć, prowadzi ją osoba bardzo nieodpowiedzialna,pracownicy nawet pewnie nie wiedzą, że pewnie nie płaci składek ZUS-owskich, dowiedzą się pewnie tak jak ja przy wizycie lekarskiej albo jak im zabraknie lat do emerytury, nie polecam tego bagna...

specjal

To jest firma wielbranzowa(usunięte przez administratora)

nonlogin

Czy ta firma prowadzi sklepy z odzieżą uzywana, czy opinie dot. dzialalności w branży spawalniczej?

Maniek

Mam zaproszenie na rozmowę, czy to jest firma Alwro odlewnicza w Elblągu? Jak wygląda praca magazyniera? Proszę o odpowiedź

pracownica fantazji

zgadzam się z reszta. Nie interesują się pracownikami. Pensja najniższa krajowa. Wymagania wysokie, dbanie o sklep jak o swój. W sklepie ich nie ma mają wszystko w nosie. Obwiniają cie za wszystko. Zwalniają za azję co. Nie liczą się z twoim zdaniem. W sklepach zimno oszczędzają ma ogrzewaniu . Masakra. Zastraszają ze się wyjęci z pracy jak będą niskie utargi. Nie polecam!

ofiara

Zgadzam się z przedmówcą, ogólnie w tej firmie jest mobbing pracowników, wszyscy są zastraszeni, chociaż na pierwszy rzut oka wszystko jest super, rodzinna atmosfera to za zamkniętymi drzwiami jest strasznie, pracownicy nawet boją się odejsc z pracy... pensja najniższa i w dodatku nieterminowo.

elbląg-szczanka

Nie polecam !!!!! Nie wiadomo kto jest pracodawcą. Matka, ojciec, czy syn ... Swoimi pracownikami nie interesują się wcale. Najlepiej to dać najniższą krajową a wymagać najwięcej. Takie są tam realne zarobki.

Zostaw opinię o Alwro - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alwro