Opinie o Łukasz Gesek Agencja Artystyczno-Marketingowa w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Łukasz Gesek Agencja Artystyczno-Marketingowa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Łukasz Gesek Agencja Artystyczno-Marketingowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Gesek Agencja Artystyczno-Marketingowa w Elbląg

Kamil Nowy wpis

Bardzo fajna firma godna polecenia ????????

Krystyna

na jaką pensję można liczyć w dobie pandemi i pewnie mniejszej ilosci zleceń ? pennsje sa takie same jak przed pandemia?

@Krystyna

Nie rozumiem pytania... To chyba jakaś pomyłka...

Danuta Nowy wpis
@GESEK

Kobieta się pyta o pracę, ile się zarabia w agencji. To strona dla pracowników, więc dziwi mnie, że nie rozumiesz pytania. Po to ona właśnie jest.

Gesek Nowy wpis
@Danuta

Ktoś kto pyta się o pensje nie sprawdzając w jaki sposób działa firma i czym się zajmuje to na starcie jest skreślony...

Anton

Korzystałem z usług firmy. Wszystko bardzo dobrze. Usługa na wysokim poziomie

GESEK Nowy wpis
@Anton

Dziękujemy i pozdrawiamy

Pira

12.02 mieliśmy imprezę urodzinową obsługiwaną przez firmę. Wszystko odbyło się w-g ustaleń, mimo, że nie mielismy umowy pisemnej, wszelkie zabawy i muzyka były dogadane i zrealizowane na tip top. Dziękujemy p. Łukaszowi za pomoc w organizacji oraz za obsługę DJ z agencji. Polecamy

@Pira

Dziękujemy i pozdrawiamy

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Łukasz Gesek Agencja Artystyczno-Marketingowa.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Niezadowolony

Pieprzowy celebryta. Udaje się za gwiazdę A to prostak i ham. Bez kultury dla innego człowieka. Myślący tylko osobie. Wszystko mi przepadlo A miał zapłacone. I nawet nie chciał słuchać o zwrocie.

Ewelina
@Niezadowolony

Przepadło? A nie zostało odwołane jakoś wcześniej z jakiegoś powodu? Ale udało Ci się koniec końców odzyskać pieniądze czy nie?

@Niezadowolony

Witam, proszę wyjaśnić o co dokładnie chodzi, podać termin imprezy. Wszelkie imprezy, które były odwołane z winy pandemii - zadatki były zwracane, ale tylko w terminach gdzie był ZAKAZ ORGANIZACJI IMPREZ. Dodatkowo szliśmy na rękę i każda impreza np Weselna, która została przełożona na inny termin (np na następny rok), zadatek również był uwzględniany. Proszę pisać prawdę

@Ewelina

Proszę spojrzeć na datę tego komentarza 10.11.2021 - to jakaś bzdura. Od 15.05.2021 nie ma zakazu organizacji wesel oraz urodzin, itp. Gramy co sobota bez żadnej przerwy. Rok 2022 również nie przyniósł zmian. Wszelkie imprezy z 2020 przełożone na 2021 - były zrealizowane, a zadatki uwzględnione. Osoby, które odwołały swoje imprezy, bez wyraźnej przyczyny nie mogą się dziwić, że zadatek przepada. Jest on potwierdzeniem wynikającym z umowy ,która obowiązuje dwie strony. Traktujemy wszystkich z szacunkiem i takie komentarze są mocno krzywdzące.

Anita

Udało się firmie przetrwać cały lockdown? Jakieś informacje o ewentualnej pracy macie?

Gesek
@Anita

Wszystko jest na naszych mediach społecznościowych, facebook, instagram, strona www. Żyjemy i pracujemy nawet lockdownie, prowadzimy szeroką działalność.

Arek i Ania

Bardzo polecamy. Mega impreza w wykonaniu tej firmy. Super muzyka, Gesek - rewelacyjny.

Artur

Polecam. Wszystkie usługi na wysokim poziomie. Sam Gesek - rewelacja ????

Adrianna

Polecam, miałam DJ na urodziny z tej firmy. Wszystko profesjonalnie. Jesteśmy zadowoleni. Firma uczciwa.Muzyka bardzo dobra.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Łukasz Gesek Agencja Artystyczno-Marketingowa?

Łukasz

Język angielski - potoczny

Bartek

Profesjonalna i uczciwa firma. Korzystalem z usługi Dj na wesele. Wszytko super

Jedna z lepszych firm w regionie, nie ma co pisać, wystarczy wejść na stronę czy facebooku. Miałem od nich DJ na urodziny. Oświetlenie - super. Muzyka - super. Nie ma się do czego przyczepić.

Aga

Świetna firma, Łukasz Gesek - godny polecenia, bardzo dobra obsługa mojej imprezy weselnej, wysoki poziom wokalny, wszystko było tak jak się umówiliśmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Gesek Agencja Artystyczno-Marketingowa - Elbląg

Łukasz Gesek Agencja Artystyczno-Marketingowa
  • Żuławska 8B