Opinie o Margot Nauka Tańca Małgorzata Wilczak w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Margot Nauka Tańca Małgorzata Wilczak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Margot Nauka Tańca Małgorzata Wilczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Margot Nauka Tańca Małgorzata Wilczak w Elbląg

Paulina Nowy wpis

Serdecznie polecam współpracę z Gosią każdemu kto pragnie zacząć swoją przygodę z tańcem, szczególnie każdej przyszłej parze młodej. Gosia jest niezwykłą profesjonalistka, która przy okazji zaraża swoją pasją do tańca. Treningi z nią to czysta przyjemność. Spędziliśmy razem wspaniały czas. Dzięki nauce pierwszego tańca przy okazji nauczyliśmy się z mężem tańczyć w mniej oficjalnych tańcach niż Walc Angielski ☺️

Dominika i Mati Nowy wpis

Polecamy z całego serca ! Gosia jest wspaniała , ciepłą i cierpliwą osobą, w krótkim czasie nauczyła nas pierwszego tańca. Wszyscy goście zachwyceni układem a przede wszystkim My . jesteśmy ogromnie wdzięczni i napewno wrócimy do Gosi na kolejne lekcje tańca ❤️ polecamy każdemu

Daniel Nowy wpis

Dzięki Gosi po zaledwie czterogodzinnym kursie mogliśmy razem z żona zatańczyć nasz pierwszy taniec na weselu. Wspomnę tez ze przyjęła nas na ostatnia chwile dzień przed weselem ???? Zajęcia prowadzone z pasja i cierpliwością i przede wszystkim w przemiłej atmosferze. Jako osoba o drewnianych nogach mam ochotę kontynuować przygodę z tańcem w tej szkole ???? Jeszcze raz dziekuje ????

Angelika i Daniel Nowy wpis

Wspaniale prowadzone zajęcia, wszystko bardzo zrozumiałe nawet dla kompletnych amatorów. Gosia ma bardzo dużo cierpliwości, widać pasję i powołanie ???? Na zajęciach zawsze cudna atmosfera , która sprawia że zajęcia są samą przyjemnością. Ta niesamowita osoba nauczyła nas pierwszego tańca w 4 h???? Polecamy z całego serca i pozdrawiamy????????????????

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Margot Nauka Tańca Małgorzata Wilczak? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Piotrek

Gosiu dziękuję Ci za przygotowanie nas do Pierwszego Tańca. Rozruszałaś sztywnego kołka i ułożyłaś tak fajną choreografie, która wprowadziła nas i gości z kopyta i przytupem w skoczną zabawę do białego rana. Lekcje były tak pozytywne, że rozważamy kontynuacje zajęć w celu oderwania się od szarej rzeczywistości dnia codziennego. Raz jeszcze dziękujemy.

Klaudia

Najlepsza pani instruktor tanca!!!! Polecam każdemu, nawet dla największych przeciwników "sztucznych układów tanecznych" szkoda ze juz po weselu bo z chęcią chodziłabym dalej. ????????????????

Dominika

Gosiu chcemy serdecznie podziękować Ci za przygotowanie nas do Pierwszego Tańca, który z pewnością będziemy mieć w pamięci przez całe życie. Pomimo stresu oraz nieco zbyt długiej sukni, goście byli oczarowani. Usłyszeliśmy niezwykle miłe słowa tuż po, oraz liczne oklaski w trakcie tańca a w szczególności podczas podnoszeń:) Serdecznie polecamy kurs tańca u Ciebie wszystkim znajomym, którzy planują się pobrać, a wciąż zastanawiają się czy warto na taki kurs się wybrać. Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy. Dominika i Mateusz

Karolina i Dominik

Gosia to najwspanialsza instruktorka tańca ???? lekcje z nią to była czysta przyjemność - pełny profesjonalizm z dużą dawką humoru i śmiechu. Bardzo cenimy jej cierpliwe podejście i rzetelność. Polecamy Gosię z całego serca, goście byli zachwyceni naszą choreografią! ????

Maciej
@Karolina i Dominik

Skąd wybór akurat tej instruktorki? Z polecenia poszliście?

Luska

Gosia najlepsza na świecie!!! ♥️ Dokonała niemożliwego!! ???? Goście byli zachwyceni układem oraz naszym przygotowaniem, to wszystko dzięki Tobie i twojemu zaangażowaniu i temu jak przeżywalaś to razem z nami!! ♥️♥️ Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!! ♥️♥️

Irena
@Luska

Fajnie w sumie, że u was tak spoko wyszło. A wy to z polecenia do niej poszliście czy jak?

Krzysiek i Ola

Polecam najlepsza instruktorka tańca z Elbląga. Braliśmy ślub i trzeba było nauczyć się tańczyć żeby pierwszy taniec wywarł wrażenie na gościach więc poszliśmy na naukę do Gosi . Za bardzo tańczyć nie umiałem ale po kilku lekcjach z Gosią zacząłem tańczyć elegancko i z klasą i nabrałem pewności w tańcu towarzyskim. Zacząłem robić coraz więcej postępów i nauczyłem się tańczyć i po paru lekcjach zacząłem wywijac na parkiecie i to bardzo pewnie na tyle że moja żona czuła się pewnie w tańcu . Nauczyliśmy się kilku kroków które sprawiły że taniec wspólny z żoną sprawiał nam przyjemność i radość . Gosia podeszła z profesjonalizmem do nas A jej wskazówki dotyczące tańca motywowaly nas żeby nauczyć się więcej. Wszystko było na spokojnie bez stresu A atmosfera była na tyle luźna,miła że już nie zwracałem na swoje błędy w moim tańcu tylko chciałem poprawić się i dac z siebie wszystko. Nie ocenia z góry tylko doradza tłumaczy wszystko jasno i lekcje z nią to przyjemność frajda i nauka tańca u Gosi sprawiła że chcemy jeszcze nauczyć się tańczyć innych rodzajów tańca. A po paru lekcjach pierwszy taniec był super i goście zachwyceni na ślubie.

Barbara
@Krzysiek i Ola

Super, że jesteście zadowoleni! Jak oceniasz kwestie finansowe?

Julita & Mateusz

Gosia to nawspanialsza instruktorka z sercem do tanca i z pełnym profesjonalizmem. Dzieki niej nasz pierwszy taniec byl wymarzony a goscie byli zachwyceni. I choc nie jestesmy zbyt elastyczni w tańcu wszystkie podnoszenia i obroty wyszly idealnie! A uklad nie nalezal do najłatwiejszych. Co więcej maz byl zachwycony probami tanca i na zajecia chodzil z przyjemnoscia. Goraco polecamy! Zajecie byly prowadzone cudownie i az smutno bylo sie zegnac! Dziękujemy! ❤️ Dzieki Gosi nasz dzien byl jeszcze piękniejszy a pierwszy taniec nie oszukujmy sie nalezy do jednego z bardziej stresujacych elementow tego dnia. Wiec bez obaw. Polecamy z calego serducha ❤️

Aleksandra
@Julita & Mateusz

Jak miło czytać taką dobrą opinię! A wiecie, czy Gosia pracuje sama, czy też zatrudnia innych instruktorów? Chciałabym aplikować do tak dobrej szkoły tańca :-D

Gosia jest mega dobrą nauczycielką tańca! Uczyła nas od zera, była cierpliwa, pozytywnie nastawiona, można było pośmieszkować. Wszyscy goście na weselu byli zachwyceni pierwszym tańcem. Polecam gorąco!

Justyna i Janusz

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z nauki Pani Gosi. Jest bardzo miła, sympatyczną osobą a co więcej wie jak podejść do osoby będącej chcieć nauczyć się tańczyć. Jeśli ktoś szuka nauczycielki na swój ślub pierwszy taniec to z pewnością polecam Margot Naukę Tańca.

WERONIKA I MARCIN

Cudowna i profesjonalna nauczycielka. Bardzo dziękujemy!! Dzięki Gosi perfekcyjnie przygotowaliśmy się do pierwszego tańca. POLECAMY z całego serca.

Kasia i Adaś

Bardzo polecamy naukę tańca z Małgosia. Małgosia jest najlepsza, przesympatyczna osoba. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, bezstresowo. Dzięki Gosi mój mąż polubił tańczyć ????

@Kasia i Adaś

Zdecydowaliście się na naukę tańca w firmie Margot Nauka Tańca Małgorzata Wilczak. W tego typu wyborach przeważnie słuchamy rad naszych znajomych bądź bazujemy na opiniach w internecie. Jak w Waszym przypadku wyglądała kwestia wyboru akurat tej szkoły tańca? Kto Wam ich polecił? Proszę o informację. Dzięki.

Martyna i Łukasz

Gosia jest najlepsza! Nauka tańca była świetna, wszystko bez stresu na totalnym luzie. Układ idealnie pod naszą piosenkę no i nasze możliwości. Goście byli zachwyceni. Sama Gosia jest cudowna, sympatyczna, bardzo dobrze nam się z nią pracowało. Dzięki niej zatańczyliśmy bez najmniejszej pomyłki, z totalną lekkością bo nas świetnie do tego przygotowała. Bardzo polecamy pod każdym względem! Do pierwszego tańca i nie tylko tylko MARGOT

Emila i Artur

Gosia to nauczycielka petarda! Dzięki niej nasz pierwszy taniec wyglądał bajkowo, goście byli zachwyceni! W krótkim czasie bo za dużo jej nie daliśmy zaledwie 3 spotkania nauczyła nas przepięknej choreografii tylko Gosia potrafi to zrobić ???? doradzała na co zwrócić uwagę podczas tańca,co zrobić gdy przydarzy się jakiś błąd, co nieoczekiwanego może nas spotkać przez suknie,buty, parkiet itp. Polecamy Gosię z całego serca!???? Jesteś najlepsza! ????

Anna i Wojciech

Gosiu! DZIEKUJEMY‼ Dziękujemy za naukę, za cierpliwość, za profesjonalne i empatyczne podejście ❤. Dziękujemy za pewność siebie, którą przekazałaś nam wraz z idealną choreografią. Ten dzień był dzięki Tobie jeszcze piękniejszy niż sobie wyobrażaliśmy. DZIĘKUJEMY ❤ Jeśli ktoś się zastanawia "Czy Margot jest odpowiednim miejscem? " ZDECYDOWANIE JEST - NAJODPOWIEDNIEJSZYM ‼ Gosia przygotuje Was od A do Z na najwyższym poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Margot Nauka Tańca Małgorzata Wilczak - Elbląg

• Jak się pracuje w Margot Nauka Tańca Małgorzata Wilczak?

Zobacz opinie na temat firmy Margot Nauka Tańca Małgorzata Wilczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Margot Nauka Tańca Małgorzata Wilczak
  • Wiejska 46A lok. 5