BTH Elstar Sp. z o.o.

Elbląg

Opinie o BTH Elstar Sp. z o.o.

Regina

Co słychać aktualnie w firmie? Warto startować? Czy rekrutację można spokojnie przejść?

Paulina

@yo anna myślisz o aplikowaniu? Na jakie stanowisko konkretnie? Jakie macie doświadczenia z BTH Elstar Sp. z o.o.? Może przybliżycie użytkownikowi @yo anna jak wygląda przykładowy dzień pracy w biurze?

yo anna

z tego co jestem zorientowana to szukacie państwo pracowników do piaseczna pracowników biurowych, okej, ale ze wsparciem sprzedaży... wolę się upewnić, na czym dokładnie miałaby polegać taka praca?

Zostaw opinię o BTH Elstar Sp. z o.o. - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BTH Elstar Sp. z o.o.