Opinie o Vegan sp.j. Dariusz Sobecki Krzysztof Wójtowicz w Elbląg

counter
MW Nowy wpis

Lubię atmosferę w Vegan sp.j. Dariusz Sobecki Krzysztof Wójtowicz za: Praca jest świetna. Dla przedstawicieli to praca marzeń. Generalnie można się wiele nauczyć, a kierownictwo podchodzi do pracowników w odpowiedni sposób. Faktycznie można zarobić, ale trzeba się starać - jeśli ktoś daje z siebie wszystko i naprawdę chce zarabiać - to jest to praca dla niego. Co do samej sprzedaży - Produkt jest wysokiej jakości, ceną się nie walczy, ale jakością i technicznym podejściem. Jeśli mowa o całej mojej karierze, jest to jedno z miejsc w których czuję się jak w domu, a praca nie jest męczarnią, a przyjemnością. Jedyny minus jest taki, że trzeba długo się uczyć zanim wyjedziemy w teren. Praca nie dla osób, którzy lubią siedzieć. W pracy można, a nawet trzeba się pobrudzić - tak po męsku

Co wiecie o zatrudnieniu w firmie Vegan sp.j. Dariusz Sobecki Krzysztof Wójtowicz w mieście Elbląg, czekamy na informacje od obecnych i byłych pracowników! Każda wypowiedź się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Vegan sp.j. Dariusz Sobecki Krzysztof Wójtowicz - Elbląg

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad