Hej, ktoś się wypowie jak wyglądała praca jako Pracownik do prac wykończeniowych i czy wynagrodzenie faktycznie zależało od umiejętności? Wymagane było doświadczenie w branży i prawo jazdy kat. B. Nie pamiętam żadnych benefitów, a umowa o pracę była na plus. Jak oceniacie współpracę z fachowcem i zakres obowiązków?