Dre

Gronowo

Opinie o Dre

ty

Jeżeli ktos dostał podwyżkę to znaczy ,ze zasługuje na nią!!!! Podwyżkę daje Kierownik,a przede wszystkim Prezes własciciel firmy!!! Także nie rozumiem dlaczego ma ktoś pretensje do kolegi z pracy,że dostał podwyżkę!!!! Polska mentalność!!!Zazdrość ,Zawiść .

ciekawy?
@ty 13.11.2017 12:09

Ludzie chcą po prostu żeby ktoś im to wszystko wytłumaczył dlaczego akurat ci panowie ???

oj
@???? 14.11.2017 20:39
Witam musisz czytać wszystko ze zrozumieniem że to nie jest zawiść ,zazdrość czy pretensje do ciebie (widać że zawodówka nie w...

Jak masz odwagę idź zapytaj !!!!! A nie tu swoje gorzkie żale wypisujesz!!!!

szura

Panowie może jakieś zakłady kto następny ??

Nick

Witamy nowego Super operatora !!!!!

On

A szukaja teraz kogos do pracy?

Operator

Podwyżka znów dla niektórych!dlaczego??niewiem!

Ja

Mam nadzieje, że kierownik zrobi porządek z (usunięte przez administratora) co chodzą w czasie pracy na palarnie. Mało tego okradaja firmę w ten sposób a inny pracownik w tym momencie robi za nich ich pracę.

Ja

Co niektórzy to nawet tych pieniędzy nie powinni dostawać za to co robią! Także jak się nie podoba to zmienić pracę proponuję. Najlepiej nic nie robić, chodzić po szatni lub siedzieć na stołówce, bawić się telefonem ruszać się jak żółw i wiecznie narzekać!

Gfd

Nie polecam. Operatorzy są niedoceniani za pracę i lojalność. Podwyżki tylko dla wybranych dlatego minus

Operator

Pracuje w firmie jako operator parę dobrych lat i nie bylo żeby kiedy kolwiek były takie podziały na dobrych i gorszych. Stawka zawsze była równa dla wszystkich operatorów tym bardziej że ci co dostali podwyżki niczym się nie wyróżniają od pozostałych . Ludzie chodzą źli,rozgorczeni tym faktem bo czują się ignorowani,nie doceniani . Tak nie powinno być.

error
@Operator 03.11.2017 15:50

Nie rozumiem Czego Pan nie rozumie? zawsze był i jest lepszy i gorszy sort ! wg panów kerowników!!! Tzw.. Państwo W Państwie robią co chcą !!! rozgoryczenie i złość tym faktem nic tu nie da a ignorowanie i nie docenianie pracowników jest na porządku dziennym . A od pana kerownika najczęściej usłyszysz ! !!!Jak się panu nie podoba to niech się pan zwolni !!!! Przypadkowi Ludzie którzy być może mają wiedze i pojęcie o produkcji i maszynach tylko a i to nie wszyscy . Ale nie mają żadnego pojęcia o zarządzaniu ludzmi i byciu kerownikami

Pieniądze są bezwartościowe
@Operator 03.11.2017 15:50

Dla tych co nie dostali podwyżki będzie spotkanie z ekspertem, który przeprowadzi wykład na temat "dlaczego pieniądze szczęścia nie dają". Ja już jestem po jednym takim seansie... gorąco polecam. Uśmiech na twarz i lejmy ten miód na serce Naszych przełożonych.

Ciekawy

korek
@Ciekawy 18.09.2017 16:44
Witam,mam pytanie,może ktoś wie lub słyszał. Chodzą słuchy że od tego miesiąca będzie podwyżka! Ile w tym prawdy?...

Były ale nie dla Ciekawych ! Były !!!i już koniec !!Były dla Najlepszych ??

ok
@Ciekawy 18.09.2017 16:44

A u nas wszyscy dostali !!!

szura

Witam wszystkich zainteresowanych U nas podwyżkę dostał ćpunek i zwykły głupek widocznie pan kierownik takich ludzi tylko docenia superoperatorzy !! tylko tacy są potrzebni panu k. głupki ludzie (usunięte przez administratora) włazy bez zdania .

Rudy

Dostałem podwyżkę. Jestem mega szczęśliwy

Ć. ek
@Operator 30.10.2017 18:50
Dostałem podwyżkę. Jestem mega szczęśliwy

Gratuluje ja też dostałem !!

Naiwny ?
@Ć. ek 04.11.2017 23:36
Gratuluje ja też dostałem !!

To powiedz dlaczego jesteś wybrańcem w czym jesteś lepszy ? ? Co masz więcej do roboty ? Co więcej ogarniasz ? Ilu ludzi musi się napracować żebyś ty dostał podwyżkę ? myślisz że sam na to zapracowałeś ??? Tylko twoje obiektywne zdanie ????

Bywa i tak

Cześć. Jestem pracownikiem DRE. Wiadomo, że nie ujawnię swojej tożsamości, bo naraziłbym się na nieprzyjemne konsekwencje z wielu stron. W szczególności od kierownika. I to od niego chyba trzeba zacząć ,prawda? Pan KJ szef produkcji, kierownik pierwszych hal jest niskim człowiekiem po 40-stce o ciemnej karnacji, powoli już łysiejącym, prawdopodobnie ze stresu. Wszędzie chodzi z telefonem, jest wszędzie i nigdzie, potrafi zaskoczy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przy okazji, czasem pomóc, gdy jest zawał roboty. Słyszałem,że bardzo często wtrąca się w życie osobiste pracowników, co kto ma robić,a czego nie. Według mnie jest nieszczęśliwy, przyglądam się mu. Jest to człowiek opryskliwy i wulgarny, który lubi mieć wszystko pod kontrolą. Jego zachowanie może usprawiedliwiać jedna rzecz-że większość zakładu to hołota. Niewykształceni, szarzy ludzie,prości ludzie zadowalający się prostymi przyjemnościami. Nie ma żadnych usprawiedliwień na swoje zachowanie. Czuję, że odpowiedzialność jaką przyjął na siebie zostając kierownikiem zrujnowała mu częściowo jego prywatne życie. Z drugiej strony trzyma ona cały zakład w ryzach,ma kontrolę, ludzie go szanują, boją się go i jego władzy nad wszystkim. To dobre cechy, zakład pracuje, nikt się nie obija. Poza kierownikiem, najgorsze są normy. Bardzo ciężko jest je czasem wyrobić, człowiek nie jest już młody,a wszystko boli, a trzeba nosić, przesuwać,targać ze sobą dużo ciężkich rzeczy. Nie powinno tak być, normy nie powinny wynosić aż tyle sztuk na dwie, czy jedną osobę. To jest tragedia. Szatnie wyglądają jak więzienie, szare, poobdzierane. Toalety również. Wszystko śmierdzi, jest niezadbane i stare. Powinni byli już to dawno wymienić. Ale wiadomo, pieniądz rodzi pieniądz. A właściciel nadal chce więcej nie troszcząc się o warunki pracy swoich ludzi traktując ich jak mrówki. Jest to naturalne. apetyt rośnie w miarę jedzenia. Natomiast czasem trzeba zapanować nad swoimi pierwotnymi instynktami,bo to jest to, co odróżnia nas od zwierząt. Chociaż w takim zakładzie, czasami ciężko odróżnić człowieka od zwierzęcia. Życzę wyrozumiałości.

Reksio
@Rex 20.10.2017 21:54
Masz rację. Nie miałby o czym z wami rozmawiać. Przecież widzicie tylko własne zdanie. A wykształcenie stolarnicze ma co 20...

Nie masz o czym rozmawiać? Kim ty jesteś, ? To, że ktoś robi w fabryce to nie znaczy o wykształceniu! Wiele jest pracowników z wyższym wykształceniem czy techniczny, to są mądrzy i wartościowi ludzie . Stolarnicze wykształcenie. Skąd ta nazwa? Uwierz są fachowcy w tej firmie, nie tylko kierownik ! I nie mają stolarniczego wykształcenia. Większość maszyn to cnc na których można wsztkich nauczyć obsługi komputera, żadna filozofia . Są jeszcze maszyny na których trzeba poprostu doświadczenia i tam pracują ludzie nawet po 20 lat i jak ktoś może kogoś takiego pouczyć jak sam nie ma zielonego pojęcia? Teoria nie zawsze idzie z praktyką w parze! A ty kolego po co wypisujesz bzdury, że ktoś Ciebie nie rozumie.? Skoro nie pracujesz w tej firmie to po jaki h....j wypowiadasz się? Nie znasz tematu i całej polityki! Pracujesz gdzieś indziej to pracuj.

Rex
@Reksio 20.10.2017 23:14

Kim jestem? Napisałem nie czytasz ze zrozumieniem. A kto powiedzial, że nie wiem? Kto powiedział, że nie pracowałem? Z wyższym to znaczy jakim? Technicznym wyższym? Pokaz mi kogoś oprócz właścicieli technologa i kierownika z technicznym. Pokaz mi te maszyny na produkcji drzwi gdzie pracują 20 lat. Słucham. Bo drzwi są robione od 13 lat. I trochę kultury. Napisałem, żegnam. To po co odpisujesz amebo.

maro

Panowie, jestem byłym pracownikiem. Czytając wpisy o punktualnym wychodzeniu i przychodzeniu z przerwy łapię się za głowę. Wam się we łbach poprzewracało. Na całym świecie przychodzi godzina taka a taka rozpoczyna się przerwa i kończy się ta przerwa punktualnie o wyznaczonej godzinie. Brak słów. Teksty jak u stałych bywalców z pod monopolowego. A gdzie wy macie inaczej ? W Googlach lub Apple może. Ale studiować się nie chciało, więc trzymać się należy zasad pracodawcy w PL. Jakby się Wasza pensja spóźniła to w byście larum podnosili. Przeczytajcie sobie Wasze posty. Jak to ktoś z zewnątrz czyta to ma Was za żuli, którzy nigdy nie pracowali w normalnej firmie.

komfortowiec

Czy są może przyjęcia w dre w gronowie? Z kim najlepiej kontaktować się w sprawie ewentulanej rozmowy w sprawie pracy? Z góry dzięki za odpowiedź.

Iwona

@boss przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie używania wulgaryzmów i obrażania. Poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie Dre, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.

Cezar

Po ile dziś rubel?

ja

Jaka podwyżka? Laduj na ziemi człowieku!!!!Za dwa lata moze bedzie? Bałagan na Z1 masakra,brak organizacji!!!

Iwona

@Ciekawy a skąd posiadasz takie informacje? Może ktoś temu użytkownikowi powiedzieć coś na ten temat? Potwierdzić lub nie? Jak coś wiecie to powiedzcie ile będzie wynosiła podwyżka i czy będzie wszystkich obejmować.

enter

Nie rozumiem dlaczego szfagry się tak zdenerwowały ?a jeden w szczególności! przecież naprawde te 6000 tyś to dla innych jakaś abstrakcja a przecież nie robicie ani więcej ani lepiej ani nie jesteście jakimiś lepszymi fachowcami jesteście tylko szfagrami i przecież żeby wam dać to trzeba innym zabrać i żeby chociaż szfagier dawał to ze swojej własnej kieszeni ! i jeszcze uważacie że tu jest w porządku !?!?crl

@enter 16.09.2017 15:05

Szwagier, przez w się pisze. Czy Ty naprawdę wierzysz, że ktoś tyle zarabia-(pracownik fizyczny)? Te 6000 tyś. to była odpowiedż na teksty (pracusia i pracownik z z4) - czysta ironia. Też mają czego zazdrościć- bycia czyimś szwagrem.

Pracuś
@crl 16.09.2017 16:46

Typowe podejście Polaka. Zmieńmy swoją mentalność, a będzie lepiej w tym kraju!!! Żygać się chce wypocinami co niektórych. Jak sąsiad ma lepszy samochód to pewnie uczciwie nie zarobił. Jak ktoś lepiej zarabia to pewnie szwagier. Ja na swoją stawkę sam zapracowałem. Jakbym zarabiał mniej za to co wykonuję w pracy, to bym szukał zatrudnienia gdzie indziej. Nikt na siłę nikogo nie trzyma. Z drugiej strony jak patrzę na zaangażowanie co niektórych w pracy, to i te 2400 to za dużo. A odnośnie szacunku przełożonych, to jak dałeś sobie wejść na głowę...

Crl. Dziobak jestes . Trzymasz nosa tam gdzie nie trzeba bronzowy nosie

@Ja 13.09.2017 18:12
Crl. Dziobak jestes . Trzymasz nosa tam gdzie nie trzeba bronzowy nosie

Nie jestem dziobakiem, wręcz przeciwnie- jestem szwagrem.

?

Przyjdz chopie na z2

Zz

Wiadomo łatwo się Szlasta nie swoimi pieniędzmi a jeszcze łatwiej się zabiera !!!

Lukas

3400 zl netto, z-4, pomocnik

@Pracuś 13.09.2017 13:05
Mi wystarczy moje, ale Tobie żal d...e ściska. A za 2400 to bym tu już nie pracował. Jak nie chodzisz po podwyżkę to pretensje...

Ja nie zarabiam 2400, przecież napisałem, że 6000.

uuuulala
@crl 13.09.2017 10:22
Tak szwagry mają 6000 tyś na rękę. Chciałbyś być jednym z nich?

6000 tyś na rękę to 6 000 000 (słownie sześć milionów !!!!) sporo się u was zarabia

$

???

I jak wypłata ?

Brawo Wy !!!

!!!

Nikt nie chce albo nie będzie chciał pracować w sobotę bo po co jeżeli zaraz mu sie tą kase zabierze albo za norme albo za to że Pan Kerownik Będzie pobierał podatki

biały kieŁ kranika !

prosze pana nie rozumiem o co panu chodzi ?nikt tu nic nie wymyśla pan może pracuje w Stolarni ?Ja!My pracujemy W Dre !nam się zabiera premie za za nic. U naszego Pana Kierownika są równi i równiejsi jedni za to co zrobili mają -5% inni jak podpie ..r .dolą mają buzi od Pana Kierownika .Tu się nie lubi ludzi mądrych ludzi którzy mają swoje zdanie albo są jacyś albo mądrzejsi od Panów Zmianowych .Pan kerownik lubi ludzi poddanych jemu podpier.dalaczy takich panów z plastikowymi zębami pomocników! Sam nie zaj.ebie premii to Kranik pomoże !Kranik jest dobry na wszystko

ja

Ale piszesz doskonale . Też należysz do brązowych nosów,na Ciebie ludzie pracują i jesteś imitacją majstra,bo to oni nie mają pojęcia o pracy!!!! Jedno co wiedzą to jak zabrać pieniądze,przypisać sobie czyjąś prace i nie do końca potrafią przekazać informację od kierownika bo zapomnieli . Tak to wygląda!! Także nie udzielaj się!!!!

Ja

General na sobote potrzebuje chętni są ???

Parodia
@Ja 08.09.2017 13:09
General na sobote potrzebuje chętni są ???

Już ludzie nie chcą w soboty pracować bo wystarczająco w tygodniu charują !!! Trzeba zrobić kosmiczne normy!!!! Lepiej w domu odpocząć !!!Pieniądze to nie wszystko!!! Nie masz zdrowia to też nie pracujesz!!!! ,,Jelenie w terenie"

Normalny

Hehe ja chyba pracuje gdzieś indziej z tego co zauważyłem narzekają tylko ci co się najbardziej opierdzielaja którym robić się niechce i oczywiście nie mają żadnego wykształcenia ani doświadczenia w innym fachu ale najlepiej leżeć caly dzień i moze zarabiac miliony idźcie ludzie na budowę zobaczymy czy nie będziecie tęsknić buehehe takich nikt nie żałuję może i nie jest idealnie ale jak ktoś chce pracować i ma trochę kultury to nikt się go nie czepia a i można dobrze zarobić jak na nasze warunki bez doświadczenia i zawodu i szkoły lepiej nigdzie nie będzie pozdrawiam ludzi którzy nie boją się pracy ;)

nomcio

Zero urlopu,zero urlopu na żądanie. Pracownicy stoją na maszynach bez uprawnień. Pracowników traktują jak u Łesyka

Ja

A czego mają szukać ludzie bardzo kreatywni, doświadczeni i wykształceni w stolarni? Bo chyba nic. Wyraziłem opinie wyłącznie o tego typu pracy fizycznej tj. Stolarni. Jak ktoś ma ambicje to czego szuka w takiej robocie? Spełnienia? Milionów na koncie? To jasne że tego tam nie znajdzie. Ale jeśli ktoś szuka stabilnej pracy, wypłaty na czas itp nie mając wykształcenie ani nawet kwalifikacji aby znaleźć pracę swoich marzeń, to w naszej okolicy DRE jest dobrą opcją. Jeśli jak mówicie ludzie mają ambicje to nikt was nir trzyma na siłę w zakładzie, możecie się zwalniać wszyscy którzy tego potrzebujecie. Otwierajcie własne działalności, kupujcie udziały w dobrze prosperujacych firmach. Spelniajcie swoje ambicje i bądźcie szczęśliwi i nasyceni ogromnymi pieniędzmi! Po co znowu tyle narzekać? Operatorzy się zwalniają bo mają już plany czym się zająć, aby odbiec od tej monotonii. Bo nie oszukujmy się w tej pracy jest monotonia której sam nie lubię, dlatego sam nie zamierzam tkwić w tej robocie do usranej śmierci. Kiedyś na pewno odejdę gdy już spełnie to co mam spełnić - już tak finalnie. Jednak teraz każdemu potrzebny jest stały pewny dochód żeby jakoś utrzymać się na powierzchni dopóki się nie wleci na sam szczyt. Ponownie pozdrawiam! :)

Iwona

@Ja nie obrażamy nikogo na forum. Obowiązuje tu regulamin: http://www.gowork.pl/regulamin. W takim razie może możesz dać jakaś merytoryczną wypowiedź na temat firmy Dre? @Ja czyli poleciłbyś innym użytkownikom pracę w Dre? Jakie są według Ciebie jeszcze zalety tego pracodawcy? Można liczyć na jakieś benefity? Warto aplikować tam? Co doradziłbyś osobom starającym się o pracę?

Ja

Oceniam zakład na 5+. Nigdy nie będzie kolorowo, w żadnej firmie! U Pana K. J. panuje porządek i tak ma być - bo jak tu pracować w chaosie?! Premie jak zabiorą to wiesz przynajmniej za co jest ona zabrana. Na zarobki też nie ma co narzekać, bo najniższa krajowa to to nie jest. Gdzieniegdzie ludzie pracują ostro, bardzo ostro i to za 1400 złotych na rękę,a tu za w miarę spokojną robotę każdy przynajmniej dwa tysie ma. Przeglądając te forum widzę same negatywy,szczególnie w stronę kierownika. Boicie się go? To trochę słabo. Ja go szanuje za to że jest człowiekiem, którego się nie boję ale bardzo szanuje i trochę lubię (oczywiście że się nie zamierzam z nim utożsamiać, wyłącznie stosunki pracownik-przełożony). A wy chcecie narzekać to narzekajcie, jednak wiem że u większości z was są to słowa i obelgi rzucane na wiatr bo nie pójdzie większość z was gdzie indziej bo wiecie że w DRE i tak jest dobrze. Pozdrawiam wszystkich.

@Ja 03.09.2017 14:20

(usunięte przez administratora) kolego albo po prostu kłamiesz kiedyś było wiadomo za co ci zabrano premie teraz ci ją po prostu kradną za nic no może tobie nie,Nie rozumiem po co piszesz takie bzdury jesteś głupi albo udajesz głupiego,Jeżeli go tak kochasz to się nie wstydz brązowy nosie szanuj go dalej i lub . powodzenia

ta
@Ja 03.09.2017 14:20

Sam o sobie to Napisał !!!!

Ja

Złodziej to złodziej. To jest we krwi.

$$$

Panowie będą cięcia Wybraniec znowu lata i łata dziurę budżetową i co chwile wprowadza nowe podatki jak pis

praca

Przyjmują do pracy? Zarobki dobre

Spocony w lodowce

A siedzą sobie i nic nie robia

zły

A co się dzieje w drę w Pasłęku?

???

Zastanawiam jak tacy ludzie którzy nie mają szacunku do ludzi chcą uczyć szacunku do pracy !

Ja

Tyle lat był spokój z listą. To powód żeby okradac ludzi! Najlepiej wychodzi to dla pewnej osoby. Siebie nie widzi! Jak pazury wsadzi w maszynę i zepsuje to serwis wzywa bo odziwio nie wie Pan nie omylny. Taki fachowiec. Matematyka nie kłamie. Jego hasło. Prostak. Co do przerwy jego zegarek to nie wyznacznik przerwy. Może jego województwo ma opóźniony czas. Każdy ma nowy telefon i czas satelitarny wyznacza konkretną godzinę. To czysty Mobing. Człowiek sfrustrowany, jak ktoś pisał wyżej opryskliwy i wulgarny. Czyli Prostak. Sprawiedliwość mam nadzieję, że jest na tym świecie.

ja

Podpisywać listę bo Pan bedzie karał!!!!! A jeszcze trzeba ustawic zegarki według Big Bena,za szybko na przerwe nie można zejsc!!!! Najlepiej usunac przerwe !!!! To co sie wyprawia ludzkie pojecie przechodzi!!!!!

@ja 18.08.2017 12:18

Lista jest po to żeby ją podpisywać ,takie zasady były i są i nie tylko u nas, przerwa też jest w jasnych godzinach,10.00 możesz zejść ze swojego stanowiska i o 10.30 musisz pracować a nie za 5 stac pod wrotami. Ludzie martwcie się jak będzie praca wyglądała jak odejdą szkolniaki i kto będzie pracował na maszynach bo starzy operatorzy odchodzą hurtowo,tu należy zastanowić się jak ich zatrzymywać.

@ja 18.08.2017 12:18

Big Bena to już dawno ktoś mu powinien zrobić Najpierw jednego Big potem dwa szybkie Beny i może zacznie dzwonić w tym wielkim Łbie !!

Turysta

Witam mam pytanie czy ma ktoś może grila pożyczyć na poniedzialek ?

Warszawiak

Sfrustrowani nieudolni frajerzy. Nie wiecie jak macie dobrze, jak czytam te wasze komentarze robi mi się was żal. Czasem bywam po towar w dre, odwiedzam i biurowiec, magazyn i widzę jak jest. Podpieranie palet żeby się nie przewróciły chyba, pogaduchy i fejsbuk ???? non toper. Na co wy narzekacie? Jak wam nie podoba się to czemu nie poszukajcie sobie innego zajęcia? Wiem... Łatwiej narzekać. Smutne życie.

.//
@Warszawiak 09.08.2017 11:48

wARSZAWIAK TO nasz pracownik nie słuchajcie go

Gajowy
@Warszawiak 09.08.2017 11:48

Zejdź na ziemię człowieku!

Zainteresowany

Co jest z tym zwalnianiem sie? I to głównie pracownicy z długim stażem i operatorzy

@Zainteresowany 04.08.2017 22:45

Wszystko popsuło sie od momentu wprowadzenia norm!!!! A dokładnie to jest wiele czynników ,które powoduja nie zrobienie norm!!!! Główny czynnik to brak organizacji pracy i bałagan !!!!

...

No Panowie Nie Tylko Starzy Pracownicy się wykruszają Małolaty i Młodzież też !

ROBOL
@... 29.07.2017 23:14
No Panowie Nie Tylko Starzy Pracownicy się wykruszają Małolaty i Młodzież też !

Nie dziwie sie!!!! Młodzi jak to młodzi nie ta to inna praca nie przejmuja sie !!!!Ale stary doswiadczony pracownik jak sie zwalnia to wydaje mi sie ,ze powinno to dac włascicielom do myslenia!!! Kombinuja z umowami ,smieszne stawki . Jak sie zaczna zwalniac na całego to wtedy bedzie panowie zostancie!!! Już raz tak było !!!!

...

Ktoś wie gdzie jest Łysy?

@... 26.07.2017 08:44
Ktoś wie gdzie jest Łysy?

Jest na palarni na Z4

Zostaw opinię o Dre - Gronowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dre