2 1288 1179 5 1
Pytanie Nowy wpis

Jak się pracuje z ludźmi z Dre?

Ludź Nowy wpis
@Pytanie

Dobrze , jak Ty jesteś w porządku wobec firmy, pracy, wykonujesz swoje obowiązki i ktoś nie musi robić za Ciebie bo Ty masz wychlapane na pracę to jest fajnie, i ludzie są pomocni i koleżeńscy

Tak2Nie2
!!! Nowy wpis
@Ludź

Co ty wypisujesz. Jeden drugiego by kablowal i nasmiewal się z niego aby tylko pochwalę dostać od pseudo majstrow!

Tak2Nie2
Tood Nowy wpis

PPK! Ciekawi mnie czy będziemy mieli jakiś procent dorzucony czy tylko goła składka podstawowa

Tak3Nie2
Dre

Jak tam w Pasłęku? Przyjmują do pracy?

Danuta
@Dre

Przejrzałam dokładnie Internet i niestety, nie natknęłam się na żadną ofertę od Dre w Pasłęku. Ale może ktoś będzie miał inne informacje. Zawsze możesz też napisać do nich i po prostu dopytać: https://www.dre.pl/pl/kontakt Praca w jakim charakterze by Ci odpowiadała?

ROBOL

Jak tak dalej będzie to ludzie nie będą mieli urlopu!! Czwartek piątek urlop na siłę wciskają!!!!Bo co zamówienia słabe ,kogo to obchodzi!!!! Co to ma być? Panie Prezesie proszę reagować jak Pan to czyta!!!! Chodzą pogłoski,że ludzie,wróć starzy pracownicy rozglądają się za inną pracą!!!! Młodzi teraz mają raj !!!!Za nic nie odpowiadają a zarabiają tyle co operator!!!!Oni na pewno nie przejmują się jakością i tym bardziej nie pociągną produkcji!!!! Ana to się niestety zapowiada!!!!

Tak10Nie
K.
@ROBOL

Chyba tylko tobie to przeszkadza

Osoba
@ROBOL

To hala nr. 2 też miała urlop w czwartek i piątek czy pracowali w środę i czwartek po 10h żeby mieć wolny piątek?

Tak5Nie1
Pan Truskawka
@ROBOL

Kuzwa ludzie, jak wam nie pasuje to się zwolnijcie. Prawda taka, że macie jaja jak orzeszki i nie potraficie zmienić pracy. Narzekacie jak stare baby. Nie podoba się to za bramę. Jak tak zrobiłem i się nad sobą nie uzalalem

Tak2Nie1
Czesław
@ROBOL

Wg. Ciebie młodszym (stażem) pracownikom proponuje się lepsze warunki pracy niż tym, którzy współpracują z firmą Dre od dłuższego czasu? Czy te różnice są duże? Powiedz mi proszę, dobrze rozumiem, że pracodawca przymusowo wysyła pracownika na urlop?

sławek
@Czesław

Odpowiadam > podwyżki które daje swoim pracownikom nasz SZEF !!! a on wie dokładnie jak obejść to wszystko !!! i powiedzieć to niech się pan zwolni !!!! i dyskretnie opróżnić im portfele czyli premie żeby nie wyglądało że ich o*k*r*a*d*a !!! jak zrobić żeby to była ich wina a nie małego poborcy finansowego i z*l*o*d*z**i*e*j*a !!!! żeby SZEF MYŚLAŁ I WIEDZIAŁ ŻE JANKI SĄ najlepszymi kierownikami na świecie a reszta to tylko małpa albo Kowalski który wciska tylko guzik w maszynie

adam
@ROBOL

prawda cfany na siłe wysyła ludzi na urlopy co to ma być jak już ktoś napisał bo zamówienia male ludzie już nie mają prawie urlopów jak tak dalej pójdzie to z nowych zacznie brać oby do końca roku wystarczyło Ojcze Nasz Któryś Jest Wniebie

niestety
@Czesław

No tak młodzi mają na start więcej niż staży pracownicy mają lepsze warunki na start lepsze pieniądze i trochę szacunku a starzy zrobili swoje i stary może odejść bo i tak im pomoge

Dla pracodawców
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
nick

I jak tam Krzysiu od nowego roku nikogo już nie (usunięte przez administratora) 2600 płaca minimalna i 17 pln na godzine(usunięte przez administratora)

Osoba
Nazwa działu: Produkcja

Od dzisiaj chłopaki od Pana Janki pracują po 10 godzin?

@Osoba

no tak i w każdą sobote (usunięte przez administratora)załatwi wszystko przecież jest ważniejszy od samego Szefa bo DRE to on !!!

TakNie

(usunięte przez administratora), i to już nie jest kara za popsuty materiał , popsute drzwi czy co kolwiek . za co Pana pracownik może być ukarany , ludzie przed Pana podwyżką pracowali robili to samo co po Pana podwyżce ale przed podwyżką Panie Prezesie mieli całą premie a po podwyżce nagle mają 10 % - 15% - 20 % procent premii robiąc to samo co przed podwyżką Niestety premia została zabrana im na zawsze przez pana krzysia i niestety pan krzyś nie potrafi logicznie i w żaden sposób wytłumaczyć Dlaczego i wymyśla jakieś coś W Imię > DAJCIE MI CZŁOWIEKA A ZNAJDĘ NA NIEGO PARAGRAF < Panie Prezesie I To Nie jest Kara to jest zwykłe zlodziejstwo i zwykły (usunięte przez administratora) !! Na pewno pan Janek to jakoś Panu tłumaczy ale to jest zwykła Hipokryzja !!!

ktm
@pracownik

Ciekawe kiedy Szef zobaczy w końcu że pan kierownik ookrada nie tylko nas okkrada przecież też nasze rodziny nasze dzieci żony nie ma żadnego szacunku dla pracownika . życze mu z całego serca tego samego co on nam Żeby jego rodzina dzieci żona miał zawsze wszystkiego pod dostatkiem żeby nigdy im niczego nie zabrakło żeby opływali w dostatku żeby zawsze były dumne ze swojego najukochanego tatusia który zapewni im wszystko w życiu bravo tato

nikt wazny

Powiem ta.W firmie jest totalny bałagan.Młodzi przychodzą.Popracują i idą na L4.Może warto zastanowić się dlaczego.Pracuję już 15 lat i wiem,ze najlepiej mają Ci,co są cwaniakami,leserami i debilami.Jeśli coś potrafisz,albo umiesz samodzielnie myśleć,z góry jesteś przegrany.takich nie lubią kierownicy i zmianowi.Dlaczego?Dobre pytanie.Zagrożenie dla nich.Operatorzy,którzy mają najwyższe stawki robią najwięcej bubli.Wszystko w kibel.Oczywiście prezes o niczym nie wie.To co poszło w odpad,nie wypłaciliby się do końca życia.A co atmosfery i ludzi wszystko jest do naprawienia.Tylko właściciel firmy nie wie tak naprawdę,co się dzieję na halach produkcyjnych.Chamstwo,prostactwo i wiecznie mało.Praca nie jest zła,tylko ludzie sami sobie,to zgotowali.Nie ma komitywy wśród pracowników.

Tak9Nie1
Pan Truskawka
@nikt wazny

Kto ma trochę oleju w głowie to z dre ucieka. Każdy kto stamtąd uciekł cieszy się i wspomina to jako najgorszy okres w życiu. Ja już nie pracuje, praca nie była jakaś mega ciężka, ale ciągle podpierniczanie przez "kolegów" i atmosfera strachu robi swoje. Non stop kogoś chcą lać za donoszenie, ale tacy są pod protekcja brygadzistów albo kierowników. Podpadnij komuś, bo masz swoje zdanie albo wykształcenie to zapomnij o normalnej wyplacie. To samo z sobotami, niektórych nie brali bo zamiast chodzić na fajkę co 30 minut to woleli uczciwie pracować. Zastraszona masa, szarych pracowników najłatwiej zarządzać i manipulować...

Nick
@nikt wazny

Ta a prasa wałkowa i podajnik i odbiornik jeden wielki bubel ktoś powinien za to beknąć > wiadomo chyba kto < a nie szukać winy u wszystkich i na około a nie u siebie i powinno się cwaniaka opodatkować tak samo jak on to robi co miesiąc. facet ma o sobie mniemanie że jest alfą i omegą a przeciąg w wielkim łbie ma bardzo dużo miejsca i hula aż miło

???
@nikt wazny

Pracujesz w tej firmie 15 lat i nie wiesz że cwaniak jest tylko jeden i to fakt on ma najlepiej 20,000 tysi co miesiąc no i to fakt trochę leser i debill ???

@Pan Truskawka

heheheh dobrze powiedziane, od kilku miesięcy tu już nie pracuję. Od tamtej pory nie było jednego, żebym żałował. Dziwię się niektórym, którzy nieustannie narzekają. Sorry ale zachowują się jakby mieli syndrom sztokcholmski :-) Ludzie jest jeszcze życie poza DRE!!! Na prawdę.

Tak1Nie1
DR.E

Jeśli nigdy nikogo nie straciłeś, ciesz się i nie mów nic. Idź napij się wódki, zadzwoń do przyjaciela, celebruj życie. Nie zazdrość, naprawdę nie ma znaczenia bogaty czy biedny. Nic nie zastąpi człowieka, przecież to wiesz. Tylko bliscy ludzie mogą utulić cię w żalu. Czy masz kogoś, kto przytuliłby ciebie w takiej sytuacji? Jeśli nie, zadbaj o to. Zajmij się swoim życiem i współczuj, jeśli masz serce. A jeśli gdzieś je po drodze straciłeś to przynajmniej ze strachu, że zło do nas wraca - nie pisz tych wszystkich nienawistnych rzeczy. Nie twórz scenariuszy, nie dziel cudzego majątku, nie przypisuj nikomu winy. Zamilknij.

Tak8Nie
Iwona
@DR.E

Twoja opinia jest zupełnie nie na temat. To forum służy przede wszystkim do wymiany opinii na temat danego miejsca pracy, więc proszę, trzymajmy się tego. Jesteś pracownikiem Dre?

Tak4Nie1
T.Y.

No niestety nawet błękit po trzech dniach troszkę poszarzał jak to w życiu bywa panie kierowniku

Tak5Nie2
L.O
@T.Y.

Nie przesadzajcie chyba może lepiej gratki dla pana krzysia za ogarnięcie maszyny do kawki nikt nie potrafił nic załatwić a tu czary mary i jest nasz nadworny czarodziej bardzo dba o swoich pracowników i nareszcie jest załaatttwwił hurrraa . dziękujemy bardzo o kerowniku to my pana pracownicy

Rudy

Jak się nie podoba za bramę. Są inni pracodawcy

><><><
@Rudy

Widać że pisze jakiś intieligentny pan który napisał coś dla samego napisania i chciał błysnąć na forum bo w domu raczej chyba pizzda !? Człowieku musisz chyba nauczyć się czytać ze zrozumieniem bo chyba jest problem z przyswajaniem pisma czytanego ( deb illl ) . Nikt powtórze NIKT nie napisał nic złego o Pracodawcy powtórze nikt nie napisał nic złego o pracodawcy ani nic złego o Firmie powtórze nic złego o Firmie ( mam nadzieje że zrozumiałeś ) Ludzie piszą albo mają raczej za złe albo raczej pretensje do kadry zarządzającej ludzmi ( czytaj pracownikami ) bo nikt raczej nie ma wpływu na to co wyprawia Pan kierownik i jego przyduppassy którzy okraadają ludzi na prawo ilewo tak po prostu i jak popadnie a pan Janek to już prawdziwy mistrz nad mistrzami w po prostu okraadaaniu ludzi i nikt nie ma na to Żadnego wpływu żadnego !! Mam nadzieje że przeczytasz ze zrozumieniem . pozdrawiam

@Rudy

A od Rudego Panie się (usunięte przez administratora) bo generał jest tylko jeden Panie Baranje !??!

Tak7Nie
cnc

Zlota Rypla 26.02.2019 09:33 @Pliss Patrzac na to co sie dzieje w firmie- t.j gnojenie pracownikow, mobbing na skale przemyslowa, upierniczanie premii, kolesiostwo, donosicielstwo, wprowadzania ciaglych zmian ktore sa tylko gorsze dla pracownika, wyzerowanie mozliwosci dorobienia (brak nadgodzin, systemy zmianowe np. Magazyn lub 4...) Panie Prezesie, Pana nie zastanawia czemu tyle pracownikow jest na L4? Wlasnie przez to co wyzej opisalem. Ludzie nie wytrzymuja psychicznie.

czeski

Zakład jak inne w tym kraju. Człowiek jest śmieciem a kierownik bogiem. Największy problem jest taki że pracownicy z tego nawet nie zdają sobie sprawy (nie wszyscy ale większość)bo zapłacą trochę więcej jak u konkurencji i są super szczesliwi Poważni wydawałoby się ludzie zachowują sie jakby to było w przedszkolu. Majstrowie boją się nawet przejść obok biura żeby kierownik nie okrzyczal. A samych brygadierow jest 3 razy za dużo a każdy jeszcze ma pomocnika a nie wiem czy ten pomocnik nie ma jeszcze asystenta jakiegoś. Biuro też już rozsadzi niedlugo od nadmiaru ludzi. Cała ta elita tylko się chowa po kiblach w dzień ze nawet się odlac nie można tak sa zarobieni a jak się chce jeden dzień wolny to tylko tekst ze ludzi nie mają. A co do jakości jak ktos tam pisał że dodatki pozabierali to racja że już pewnie kazdy będzie miał to gdzieś ale np na z2 gdzie i tak jechaly drzwi ponizej krytyki które nadawaly się do smietnika to niewiele się zmieni. Nieważne czy krzywe osrane czy poszarpane ale lepeij niech jada do klienta bo jak odpadna to trzeba będzie sie tlumaczyc kierownikowi a on może znowu krzyczec. Nikt nic nie wie czeski film.

zZz

Zaraz skończą się wakacje i sezonowi pracownicy pójdą do szkoły

Marek

Rumunia to piękny kraj !!

!!!

Nie okr*ada ale ratuje budżet Firmy D R E bo to potrafi robić najlepiej !!! A budżet firmy zagrożony

Pracownik .

Panie Prezesie niech Pan się przyjrzy jak Pana kierownik okrada ludzi , i to już nie jest kara za popsuty materiał , popsute drzwi czy co kolwiek . za co Pana pracownik może być ukarany , ludzie przed Pana podwyżką pracowali robili to samo co po Pana podwyżce ale przed podwyżką Panie Prezesie mieli całą premie a po podwyżce nagle mają 10 % - 15% - 20 % procent premii robiąc to samo co przed podwyżką Niestety premia została zabrana im na zawsze przez pana krzysia i niestety pan krzyś nie potrafi logicznie i w żaden sposób wytłumaczyć Dlaczego i wymyśla jakieś coś W Imię > DAJCIE MI CZŁOWIEKA A ZNAJDĘ NA NIEGO PARAGRAF < Panie Prezesie I To Nie jest Kara to jest zwykłe zlodziejstwo i zwykły (usunięte przez administratora) !! Na pewno pan Janek to jakoś Panu tłumaczy ale to jest zwykła Hipokryzja !!!

Tak4Nie
skun/m

Najgorsze jest to że firma cały czas się rozwija nasz Szef robi wszystko inwestycje nowe maszyny hale nowi pracownicy alleluja i do przodu a tu nagle beton mur i cwany mały bramkarz który obroni wszystko na co pozwoli albo co nam da nasz Szef podwyżki , premie cwaniak nam da tylko tyle co on uważa a nie Ktoś bo przecież DRE To Jaaaa !!

wvc

Taa cały na biało z rozwianą grzywą piękny aerodynamiczny w pięknej bluzie wyglądający jak rumun ale brawo

p.p

Tak4Nie
Krzysiek

Wszcząsło mnie to .

???

Najlepsze jest to jak wynosi te deski z zakładu wtedy bardzo chciałby być niewidzialny łeb w dół jedno oko do góry i sunie po hali lekko jak zeppelin i nikt go nie widzi

W.w .W

Panie kerowniku . Jest pan …..[ - z całym szacunkiem dla pana -] ... i tu ma pan trzy odpowiedzi … - [ oczywiście może pan wybrać sobie jedną ] która - [ najbardziej pasuje do pana ] 1 odpowiedz A ; obrzydliwą mendą 2 odpowiedz B ; małym hhuiem któremu urósł wielki łeb 3 odpowiedz C ; sraką po prostu . myślę że wszystkie trzy pasują do pana ale wybór należy do pana . myślę że nawet ojciec z matką się zastanawiali ile jest (usunięte przez administratora) w mendzie ! i czy na pewno to ich syn . gdyby odbył się konkurs na największego zlondzieja w firmie Dre wygrał by pan na starcie jest pan w tym po prostu perfekcjonistą .

Wujek Waldek
Nazwa działu: Produkcja

Prawda jest taka, że starzy pracownicy z doświadczeniem po minimum 15-25 latach pracy nie są szanowni w ogóle. Firma w firmie, każdy z pseudo brygadzistów po podwyżkach walczy o przetrwanie i własny stołek, aby wykazać się przed kierownikiem produkcji. Premie zabierane są notorycznie, "Nie mam kogo podpierniczyc, to zabiorę jemu albo tamtemu". Za co? Odpowiedź cytuję : "W tym miesiącu też Ci mogę zaj... ć". Taka prawda. Kto przepracował tyle, ten wie. Przemił nowych to gechenna, co tydzień widać nowe twarze. Starego pracownika się nie szanuje, więc niebawem zostaniecie tam sami pseudo ambitni brygadziści z nowymi gębami co pięć dni. Pan J. jest ok, nie chciałbym trafić do innego kierownika, ale pseudo Wilk i pseudo Kozioł niech dalej ładują premie sobie w buty, bo za zj....e palety musi ktoś beknąć..... Tyle w temacie, pseudo prowadzący karma wraca, niebawem po Was przyjdzie....

Tak10Nie
Wujek Wacek
@Wujek Waldek

Człowieku co ty bierzesz !! Zmień lepiej lekarza !! albo dillerra ??? Mówisz że >>> starzy pracownicy z doświadczeniem po minimum 15 - 20 lat pracy nie są szanowani w ogóle przemiał nowych to gechenna co tydzień nowe twarze starego pracownika się nie szanuje że niebawem zostaniecie sami I PISZESZ ŻE pan j . ( raczej z małej ) jest o.k ? ( O . K .órwvaa ) to raczej chyba cwany się naiebal i pisał te pastorałki pochwalne na swoją cześć bo nikt normalny nigdy a tym bardziej kto,ś kto pracuje tyle lat powtarzam tyle lat niggdy by czegoś takiego nie napisał o skór ….duplu !!!! No chyba że jakiś przydópas albo zmianowy co na jedno wychodzi !!>?? HIPOKRYZJA i w duplo właże włącznie z palcem i to nie jednym ale i z kciukiem ?!?

Tak8Nie3
Pan SZ.
@Wujek Waldek

Prawda prawda świetna prawda a jeżeli pracujesz minimum 15 a max 25 lat to pracujesz w firmie dłużej niż świetnej pamięci cwany nasz który w takim razie powinien mówić do ciebie Proszę Pana Proszę a nie po prostu > Wiechu cooo ty tuu mii pieer *d* ol isz !!!! < a Wiechu lata jak Sid a gnojek który jest od niego dużo młodszy robi z niego zwykłego głupka !?! ale płaci mu troszke więcej niż kaczorowi a SZ.Pa. K - a traktuje jak zwykłego gl*u*pka do zap*i*erdalanja Wiechu !!! wioooo !!!

Tak5Nie2
p.s
@Wujek Waldek

Człowieku to właśnie pan j. na to wszystko im pozwala to ON im pozwala żeby nas okrra+dali janka nie obchodzą starzy pracownicy i ich zdanie i to czy mają racje i to czy mają coś do powiedzenia i to czy coś potrafią i na ilu maszynach potrafią robić on uważa że > DRE TO JAA !!!! < i że to on płaci nam pieniądze i że ma prawo nas okr+adac i to on pozwala robić to właśnie pseudo panu Wi. który kradl kiedyś a dziś Audi A6 i pseudo panu Ko. a karma ma nas w du+pie bo dla Szefostwa liczy się tylko kassssa a nie jakiś kowalski stojący przy maszynie kropka .

Ja

Prezes wszystko wie co się dzieje. Powinno przede wszystkim go zastanowić dlaczego są takie roszady na stanowiskach! Kierownictwo ma wolną rękę. Ale taka jest mentalność w naszym kraju. Ludzi się nie szanuje. Najlepiej nic nie umieć, a przede wszystkim nie mówić że ma się uprawnienia na cokolwiek. Wykorzystanie na Maxa a nic nie dołoży złotówki zlamanej. Brygadzisci kolorów nie znają a ludźmi kierują. To o czym rozmawiać. ŻENADA W TEMACIE. POZDRAWIAM WSZYSTKIC NIE DAWAĆ SIĘ DZIADOM!

Ja

Jutro dzień Rumuna! . Ciekawe kto będzie miał 5,10,a może 15, nie cała premie zabrana, w sumie za nic! Który ze Zmianowych bez pojęcia wybrał sobie ludzi do zabrania pieniędzy. Może będzie tak jak na prasie miesiąc temu. Chłopaki za nic zostali ukarani w postaci utraty pieniędzy. Wstyd panie Majstrze i Kierowniku.

Tak5Nie1
RAMAZZOTTI

panowie,sami musicie wiedziec czego chcecie,gdyz w DRE sytuacja nie zmienia sie od lat.Czytam wpisy gdyz jestem bylym pracownikiem ale nadal te sam rzeczy przewijaja sie w opiniach o firmie.Pamietajcie ze nie da sie nic zmienic,nic na lepsze,wiec albo zaciskamy zeby albo zmieniamy prace.Kierownictwo jakie jest wiadomo,ale to szefostwo na to pozwala,pani od bhp slaba wiec stara sie zaznaczyc swoja obecnosc,pewnie gdyby nie tata i maz ciezko by jej bylo o stolek w DRE.PAMIETAJCIE ze kazdy jest kowalem wlasnego losu.Pozdrowienia dla Krzysztofa Janki -calej zalogi mu podwladnej i wszystkich pracownikow-trzymajcie sie jakos i zawsze musicie byc soba. Wiekszosc wie kim jestem ale to nawet lepiej bo zawsze mowilem co myslalem

Tak9Nie6
PAMIĘTAJCIE DRE
@RAMAZZOTTI

Prawda !!!!! Prawda prawda ciekawe ??? ile ?? w tym miesiącu nasz mały pan j . nasz ulubiony poborca finansowy pobierze opłat za uczciwą prace w firmie DRE Żeby ratować budżet firmy ? . Spoko RAMAZZOTTI !!!? Tylko powiedz napisz ? dlaczego Szefostwo pozwala na to wszystko jeżeli firmie zależy na dobrym zdaniu o firmie to dlaczego pozwala żeby jeden SZ.Pan . Dre to Ja !! . rozwalał całą prawdę o firmie i pracownikach żeby przede wszystkim firma pozwalała mu na to a przede wszystkim nasz > < SZEF > < pozwalał mu na to że facet mówi > ŻE FIRMA TO JA < > Albo Że DRE TO Ja < ?????

Tak5Nie5
RAMAZZOTTI
@PAMIĘTAJCIE DRE

odpowiadam-zaklad jest duzy wiec ludzi pracuje sporo i ciezko utrzymac dyscypline,potrzebni sa ludzie ktorzy ja zaprowadza.Zaczyna sie drabinka-szefowie produkcji ktorzy nie lubia nawet samych siebie,kierownicy dla kariery i stolka zrobia wszystko no i banda zyczliwych(brygadzisci,pomocnicy i bezinteresowni meldujacy) Wszyscy sa potrzebni a to wszystko buduja dwaj panowie-Krzysztof i jarek,ten pierwszy byl co prawda juz kilka razy na dywanie u prezesa ale tylko dla pro forma -jest bowiem osoba ktora broni sie wiedza nt.calej produkcji i parku maszynowego(celowo uzylem kolejnosci imion i pierwszych liter duzej i malej ze wzgledu wlasnie na zasob wiedzy wedlug mnie oczywiscie) Pamietajcie czym gorsza atmosfera tym latwiej kierowac ludzmi czesto zapominajac ze to ludzie nie zwirzeta-pozdrawiam wszystkich RAMAZZOTTI

Tak5Nie3
Y
@PAMIĘTAJCIE DRE

Ten człowiek zna się na maszynach i programach, w tym jest dobry choć parę razy wyłożył się na prostych sprawach .. Jeżeli chodzi o organizację pracy jest cienki jak pasztetowa! (usunięte przez administratora)

Tak6Nie1
limal
@PAMIĘTAJCIE DRE

No właśnie tak jest zamówienia trochę spadły , roboty mniej , zaczęło się udawanie że się zapindala a mały cwaniak udaje że nic się nie dzieje , że produkcja pełną parą i jak by niby nic tak po cichu on jak to on ratuje całą firmę i niestety musi kosztem pracowników podratować troszkę budżet firmy bo przecież sobie i swoim dzieciom i żonie nie zabierze bo dlaczego ??!!

Stefan

Wszcząsło mnie to

Tak3Nie3
Stefan
@Stefan

Tak3Nie2
I Promise You
@Stefan

Jeszcze chwila jeszcze sekunda jeszcze cię wszcząśnie nie znasz dnia ani godziny ale nadejdzie taki dzień obiecuje ci to . I Promise You .

Z-4

Witam.Ponownie w sprawie durnego pomysłu pracy w długich spodniach.W czasie upału.Zakaz jest tylko na dwóch halach.Reszta nawet nie ma obuwia roboczego.Chodzą w klapkach,albo tenisówkach.Wymóg co do butów rozumiem.Są spodnie krótkie,które spełniają normy bhp i można je bezpiecznie nosić.Swoją drogą niech firma stworzy warunki do pracy w sezonie letnim.żeby długie spodnie były wygodne i komfortowe.Gruby,nieprzyjemny materiał.Upał na hali ok 38 stopni.

Tak6Nie4
25*

i jak panowie gorąco ??

z3
@25*

i to jeszcze jak.Szkoda tylko,że ten nakaz obowiązuję na poszczególnych halach.Na innych nadal pracują na letniaka i jakoś nikt się nie czepia.Piękna pogoda.

Tak4Nie2
Z.P

Panie Prezesie emigracja już się nie opłaca . Połowa polskich emigrantów wróciłaby do kraju gdyby mogli tu zarabiać przynajmniej 3,5 tyś zł na ręke wynika z raportu NBP i tak deklarują też sami zainteresowani ? Czy to naprawdę tak dużo ???

Tak4Nie3
!!!!!!
@Z.P

Niestety nic to nie znaczy bo jest ktoś ważniejszy niż Pan Prezes !!!! Bo Przecież DRE To ja !!!!!

Zostaw opinię o Dre - Gronowo

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie