Opinie o Dre w Gronowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dre. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dre o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dre w Gronowo

J B

Na lakierni z5 jaka jest walka zachłanność ze strony Wojciecha

Jbb
@J B

Niech walczą niech walczą

Renner
@J B

Nijak się ima do zachłanności pana co ma łep jak żarówka

ror

Możecie podać ile procentowo mieliście podwyżki?

@ror

10% u największego pana z pasją

@Krzyś

Ta i wszyscy zadowoleni że janek jest wszędzie i zawsze największy i jedyny žľøðžïęj z pasją zwykły skórdupelek z lysą pïžðä na czole

Bkrd
@Krzyś

to widocznie nie dla wszystkich , ja tyle nie miałem

Zks o.
@Bkrd

Widoczne miałeś 30% jak wszyscy

Gall anonim

Niby jest jak jest ale pensje po w teorii mało znaczących podwyżkach są naprawdę przyzwoite.

Indominus Rex
@Gall anonim

Trzeba było czymś zamknąć geby, a teraz kolejna podwyżka za 5 lat także to z zapasem nam dali.

??
@Gall anonim

Dla kogo przyzwoite chyba dla Ciebie, z kąd taka rozbieżność między operatorami? Na dwójce niektórzy mają nawet po 32 zybli na h

$$$
@??

To są superoperatorzy o nich się nie rozmawia ich nie można ukarać tzw. Elita jankiego ludzie niezastapieni wręcz największa świętość jaka stąpa po ziemi, a prawda taka że maszyna się zesra to bladzi jak ściana.

Krzyś

Panowie mówiłem Grzesiowi że angaże są do odebrania w biurze. Ale nie wiem dlaczego oni o tym nie wiedzą

Ok
@Krzyś

A nosy was nie bolą bo weekend był długi.

Wsp
@Krzyś

Krzysiowi już wszystko się (usunięte przez administratora)od ciepania a nos ma już jak Pinokio ???? może zapomniał że nie pracuje w biurowcu, bo przecież on dał podwyżki a tam o tym nie wiedzą

Z1
@Krzyś

Nie no angaże były tylko Cichockiemu się piętra pomyliły

Kombajn
@Z1

Kup se czerrwony samochód to też Ci się wszystko pomyli.

Red
@Kombajn

Oj tak kup se czerwone audi o a życie się zmieni

Jajko

A na szmAgacie też dasz się bryknąć?

Zazdro

A ja bym bardzo chciał mieć taki samochód, ale co zrobisz ciężko znaleźć może kiedyś się uda. Widzę że dal niektórych zal ściska (usunięte przez administratora) ale co zrobisz tacy są ludzie zona w domu bije jednego i drugiego to choxiaz na internecie poszaleją

Boli mnie pupa
@Zazdro

Ja to bym chciał stawke jak ksiaże adam

Nasz adas
@Boli mnie pupa

Większego lesera nie ma jak sawik on nawet na najniższą nie zasługuje za pracę ale walenie z ucha tak

kcin
@Nasz adas

jak tam idzie stasiowi

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dre? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Krzyś

Janek nie jest, nigdy nie był, i nigdy nie będzie osobą obiektywną, nigdy nie był osobą sprawiedliwą i nigdy nie będzie, niestety bo nie ma w tym kierunku żadnego wykrztałcenia osoba dwulicowa działa pod wpływem emocji i danej chwili , nie nagradza wykonywanej pracy niestety, nagradza swoich ludzi niestety, co niestety znowu pokazał.

Boli nas tyłek

Janek czemuś takie normy nam dourwił?

Rudy

To co panowie na kogo chcecie usłyszeć kawałek poezji?

Brzechwa
@Rudy

A ty?

Kuś
@Rudy

Dawaj na Pana z pasjă, albo największego (usunięte przez administratora)w firmie DRE bo pasja jest najważniejsza dla niego a dla nas nasze rodziny i pieniądze które Pan z păşjà nam (usunięte przez administratora)

Wazelina
@Kuś

Czasami trudno jest pieniążki swoje odebrać od bliźniego. Ale po stokroć trudniej od jankiego I premii jego. Dlaczego???

Pracownik magazynu

To co się wyrabia na lakierni z 5 to jest śmiechna sali kiedy nie spojrzę to Pan zmianowy i jego podwładny wózkowy siedzą (usunięte przez administratora) na fotelach jak w barze a jak cos potrzebujesz to nie mają czasu

Bezdomny
@Pracownik magazynu

Potwierdzam,sam to widziałem na własne oczy. Krzesełko rączki za głowę, albo telefonik i udawanie, że się kartki wypisuje- przy kompie to samo.

Bezdomny
@Pracownik magazynu

Zabrać im te krzesła,to się może w końcu za robotę wezmą.

Cha cha
@Bezdomny

Panowie ok. spoko zabierzcie w końcu te krzesła, bo są nie wygodne, i plecy bolą, kupimy se fotele takie jak ma janek , albo sofy

Git
@Cha cha

Nie tylko krzesła wam zabiorą bo stołki też

VIP
@Pracownik magazynu

Nic im nie zrobicie, jeżeli janek im na to pozwala

Łamacz serc

I to jest panie i panowie okazanie szacunku dla pracowników przez naszą firmę dla nas a mianowicie że wszystko. Premie Nowe , Stawki, Wszystko Będzie Wyliczał Największy (usunięte przez administratora)w firmie!!! Janki Nasz !!! Firma Nas Kocha i okazuje to na każdym kroku?!? My Dajemy Ale Co Zrobi On !!!! Jedyny Który Chce Dać Wszystkim Ale - No Się Nie Da!?! Nie Dam Wszystkim Bo Tyle Nie Mam.

Jim, Jack johnny
@Łamacz serc

A czego ty sie spodziewałeś chłopie, że Janek da wszystkim po równo? Da swoim (usunięte przez administratora) a reszta dostanie po 40 groszy podwyżki, to są poważni ludzie którzy reprezentują firme? Pozostawie bez komentarza...

Krzyś

Nie podoba mi się pana opinia jest złośliwa, sawik jest moim chłopakiem i kąsa mi kiełbasę pod biurkiem w Nienormowanych godzinach pracy.

@Łamacz serc

Janek nie jest, nigdy nie był, i nigdy nie będzie osobą obiektywną, nigdy nie był osobą sprawiedliwą i nigdy nie będzie, niestety bo nie ma w tym kierunku żadnego wykrztałcenia osoba dwulicowa działa pod wpływem emocji i danej chwili , nie nagradza wykonywanej pracy niestety, nagradza swoich ludzi niestety i szefostwu jest tak wygodnie niestety.

Žĺøðíėi
@300

Janka już dawno powiedział, pokazał że pracownik się dla niego nie liczy, liczy się jego własny interes i interes jego i jego rodziny, okřàðå nas na każdym kroku my i nasze rodziny nie mają dla niego żadnego znaczenia, we krwi ma i robi to co potrafi chyba najlepiej i do czego został urodzony i stworzony, dla niego jesteśmy jak sam kiedyś powiedział. - To Tylko Trybiki do roboty, nie ma ludzi jest tylko janka.

Na kszysia
@300

Janka już dawno pokazał i powiedział że ludzie mający swoje zdanie i ludzie myślący nie są mu potrzebni dlatego wybrał dwóch największych intieligetōw nadających się to jakby stanowisko niby kjerownikøw na z1 i z2, niby są robią coś mówią coś ale niestety nikt ich nie słyszy, janka ich nie widzi, bo ma ich zdanie a w szczególności szakala w (usunięte przez administratora)głęboko.!

Haha

Następnego Trupa chyba.

Pracownik z5

Co ty pjepszysz rok temu dali ci 50groszy a teraz myślisz że dadzą Ci 5 zł, lepiej się nie łudź

Ja i marek
@Pracownik z5

Kozioł uspokój się

C. D

Czytam to Forum, albo raczej raczej ten Śmietnik jak to nazywa krzysiek że To powinno nazywać się nie Gowork ale Gowjanka. Wszystko tu jest o nim.

Sokół widzi wszystko wokół
@C. D

Widzisz nie wzięło się to z nikąd przez wiele lat zapracował sobie na taką opinie to i teraz ludzie smarują go na lewo i prawo w sumie nic dziwnego, Jarek z czwórki też jest jaki jest ma swoje odpały, ale jakoś nie zalazł ludziom na tyle za skórę żeby takie cuda pisali jak o naszym janku. Jakby to Janek powiedział, pan czyta tego szmatławca? A prawda jest taka że Janek i jego banda oszołomów od tego dzień zaczyna zanim kawy zdąży się napić i jak co lepszy news to zaraz na dywan i weryfikacja tak jak było np. Z sawikiem jak ktoś napisał jak to zarabia się pieniądze w dre kibel telefon kibel a kasa leci nie. Kto widział ten sam wie. A potem sawik walił z ucha aż trzeszczało żeby się wybielić. Banda hipokrytów.

CDN
@C. D

No macie panowie odpowiedź, dla firmy bardziej liczy się jeden człowiek, który może wszystko, niż pracownicy firmy, szok ????, jest ważniejszy chyba nawet od Jarka.

Łamacz serc

Krzyś nie jest, nigdy nie był, i nigdy nie będzie osobą obiektywną, nigdy nie był osobą sprawiedliwą i nigdy nie będzie, niestety bo nie ma w tym kierunku żadnego wykrztałcenia jest osobą dwulicową co innego mówi co innego robo, działa pod wpływem emocji i danej chwili , nie nagradza wykonywanej pracy niestety, nagradza podp. erdalanie i swoich ludzi niestety, ludzie którzy mają swoje zdanie są gnojeni a szefostwu jest tak wygodnie niestety.

Janka

Jednym słowem (usunięte przez administratora) ale karma wraca, kiedyś napewno. Do ciebie napewno!

!?!

Edg

Z wierzchu wszystko wygląda jasno i klarownie premie, godzinówka, ustalane na starcie plus pewny wzrost wynagrodzenia po odbyciu okresu próbnego, ale potem co się dzieje dalej? Upierdzielanie premi za byle co bo tylko i wyłącznie nie przypasowales brygadziscie bo masz wiedzę większą niż on w temacie obsługi maszyn i go pupa boli że mimo krótkiego stażu masz do zaoferowania więcej niż on przez X lat które tam robi a wybija się co rusz na nadawaniu na swoją ekipę bądź z przeciwległej zmiany bo musi z czymś iść na zebranie do szefa wszystkich szefów, chyba że jesteś jego podpier#$d@laczem to Ci nawet dorzuci ci pare stówek żeby zagrać na nosie operatorom którzy biorą na bary cała odpowiedzialność za maszynę i materiał a c$ujek mały jest tylko pomocnikiem i zbiera laury, jednym słowem karma cię dopadnie (usunięte przez administratora)

O co chodzi

Po 24.06.2021 20:57 10:01 @Gość Możesz liczyć na dwa siedemset potem dostaniesz podwyżkę ale zakompleksiony janka uwali ci premie i dostaniesz dwa siedemset potem dostaniesz premie ale cię zdegraduje i dostaniesz dwa siedemset taka jest sprawiedliwość w firmie rządzoną przez małego (usunięte przez administratora)

???

A kto to naćpany piekarz?

HD
@???

No jak to kto? Przecież to dzieciorób z Rychlewa, lata spędzone w przydomowym chlewiku niestety odbiły piętno w mózgu, obłęd w oczach i tęsknota za rozumem widać codziennie ale cfanemu potrzebni są tacy thebile którzy myślą że są potrzebni jemu ale niestety zrozumcie Nie jesteście

Jarek
@HD

Tęsknota za rozumem XD

Pchacz karuzeli
@HD

Grzesio znowu napstrykany lata biega po tej hali masakra wkoncu nadzieje kogoś na te widły jak odetnie mu komputer pokładowy, a kulfon to już ma jak diabeł (usunięte przez administratora) od tego szprycowania się, tragedia a łysy drugi kowboj z@j#ebany kupa wiecznie nic nie pamięta jak się z nim gada bo dziury w bani jak na drodze do jegłownika jednymi słowy świetnie uzupełniają nasi wasi janki brygadziści na sala numero uno

Grześ
@Pchacz karuzeli

Kiedyś Było Tak.... Kredyt Masz.?.. Nie..! Dzieci Masz ?... Nie!! To(usunięte przez administratora) To. A Teraz Niestety Tak.... Dzieci Masz? Nie! Kredyt Masz? Mam!!! To (usunięte przez administratora)

Sz.P. Borek

Mądrość i Inteligencja nosem mu wypływa, w końcu skończył zawodówkę dla piekarzy!?!? chyba? i dużo mąki ma w nosie!!!

Stara borkowa

On chciał tylko "donieść", a że na kolegów to nie ważne

Robert

Na 3 szt.drzwi wewnętrznych które zamówiłem 2-szt były uszkodzone .Na wymiane czekałem 3 miesiące Przy montażu okazało się iz jest tez uszkodzona jedna ościeżnica.Obecnie czekam już 7 tygodni na dostawe Firma z terminami z księzyca,.Jeżeli chcecie sobie oszcządzić nerwów to dajcie sobie z DRE spokój To jest jakaś parodia terminów dostaw i jakości dostarcznych drzwi Pozdrawiam

Obw.

Obawiam się że jak janka będzie to dzielił to sprawiedliwości nie będzie, da tylko swoim ludziom.

Pracowałem w wielu firmach, ale to co tu zobaczyłem to o takich warunkach nawet nie słyszałem żeby gdzie kolwiek takie były!! Za tą kasę co tu zarabiałem to wolę u rolnika gnój wyrzucać niż pracować w tej chorej firmie

Wilk
@Marek

Brawo ty

?!?
@Wilk

Tobie niestety trzeba tylko współczuć co widać to na każdym kroku podejmowanych twoich decyzji albo niestety nie twoich bo makówka niestety pusta a ktoś decyzję niestety musi podjąć

Wilk
@?!?

Wiem przecież że jestem jeb@nym kretynem kto normalny nie da staremu pracownikowi dnia wolnego bo musi iść na pogrzeb szwagra no tylko ja bo muszę, robić przecież produkcję haha a moje decyzje? dajcie spokój przecież ja się wogole nie znam na zarządzaniu zasobem ludzkim, ale janek tak chciał no więc jestem tu teraz z wami nad wami, a sawik ciągle mi tam podskakuje i chce mnie uświadomić że się nie nadaje na to stanowisko, ale to chyba tak samo jak on na swoje więc problem sam się chyba rozwiązał? Bo o nadawaniu to on wie chyba najwięcej w tej firmiewfirmie, a co innego on by robił gdyby nie ta praca? Sprzedawałby pewnie truskawki w sezonie, albo wypioł by sranie gdzieś pod wiaduktem na obwodnicy, także sami widzicie że niezłe z nas asy z prasy

Kamikaze

Tak zwani chłopcy do bicia lub jak kto woli od brudnej roboty

Hgtv

Robi

Sawik
@Wilk

(usunięte przez administratora) qrwie łba nie urwie a jak urwie to po qrwie

Z2
@Sawik

Ludzie janki mogą być spokojni?!

Sawik
@Z2

Pewnie, że tak kapuj na kolegów to też będziesz człowiekiem Janki, takich mu potrzeba tylko jak tak dalej będzie to chyba sami do roboty będziemy musieli się wziąć :(

Rampys

Z takim brakiem szacunku do pracownika jeszcze się nigdzie nie spotkałem, wszystkich traktują tam jak śmieci, ale wszyscy zadowoleni i się nie przeciwstawia, jak się już naście lat tam pracuje to człowiek do dymania przyzwyczajony

Zostaw merytoryczną opinię o Dre - Gronowo

• Jak się pracuje w Dre?

Zobacz opinie na temat firmy Dre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 15 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dre
1.5/5 Na podstawie 1317 ocen.
  • Nefrytowa 4
    82-300 Gronowo