Opinie o Dre w Gronowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dre. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dre o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dre w Gronowo

pufa

Haha Lewy pod prysznicem to nic jak on się kąpie to Pan Zwierzak stoi już przebrany w blokach startowych prawie już w samochodzie . No co prawda teraz się trochę uspokoił bo wie że podwyżki niedługo i postanowił że idzie do kierownika a on po prostu ma vvyiebane i chce taką samą podwyżkę jak ma Galóba i nie będzie mniej zarabiał niż ten opierdalaka bo kierownik mu powiedział że się pomylił jak mu dawał taką małą podwyżkę bo przecież szczęsnik robi mnie niż on panie kierowniku

Oj Miśiu
@pufa

No trochę ma racje pan Mietek jest cwańszy od samego cwaniaka może nikt tego nie widzi ale pan Mietek potrafi przychodząc na 8 godzin do pracy pracuje tylko 6 no jak trzeba to 6,5 godziny reszta to ide se z paleciakiem a kto mi zabroni albo jabłuszko po drodze albo se postoje se . Super operator = Super kombinator takich ludzi pan kierownik to docenia

amin
@Oj Miśiu

Dobrze że generał wraca bo pan Be . chyba nie daje rady tylko kasa ma się zgadzać

amin
@Oj Miśiu

Zadowolony

Lubię tu zaglądać ;) Dziękuję wtedy Bogu, że nie muszę tam pracować i nie muszę się kłaniać przełożonym co w większości stanowią zwykli prości ludzie z przerośniętym ego. Pozdrawiam pracowników i życzę wytrwałości ;)

@Zadowolony

Ja pracuje w tej firmie już trochę czasu i nie narzekam :) myślę że co nie którzy mają bujną wyobraźnię na temat pracy w DRE to nie są ludzie którzy byli by zadowoleni z czego kolwiek . Teraz pytanie do wszystkich pracownikow ? Jak wam jest aż tak zle to dlaczego nie zmienicie pracy ? Na wasze miejsce jest sporo ludzi którzy dążą do czegoś starają się . Bo co nie którzy tylko patrzą w telefony i czekają żeby 8 h przelecialo. Pozdrawiam

SP

Ta ostatnio przyjęli 16 zostało 2 jest super

@Pracownik zadowolony

Tak jest cudownie jak mówisz, że starzy pracownicy uciekają. A trochę to tylko trochę. Te 2500 zarabiało się 20 lat temu w tej firmie i wtedy było zupełnie inaczej. Kiedyś też się patrzyło w telefony i grało w karty. Ale jak przychodzi gimbaza do pracy bez żadnych wartości to tak jest.

@Zadowolony

A co masz 2500 ? Bo ja mam 3500 :)

***
@Pracownik zadowolony

Czujesz oddech na plecach czy wsadziłeś se sam paluszka w d.....e i sprawdzasz se stan prostaty ? Czy nie możesz zrozumieć że nikt nie mówi nie pisz nic złego o FIRMIE ludzie chcą pracować tu ale chcą też być uczciwie wynagradzani za to co robią a nie okradani za nic po prostu bo pan J . K ma focha Albo się nie wyspał . 7 - 8 LAT Temu zarabiałem więcej niż dzisiaj

@Pracownik zadowolony

Powiedz jeszcze, że jedziesz do pracy z uśmiechem na twarzy i to Twoje marzenie i spełnienie :) Aaa i Twoja pasja :) Dlatego miej nawet i 4000 :)

@***

Bo te 7-8 lat temu nie opierd**ałęś się tak jak teraz !

@Pracownik zadowolony

Nie rozumiem kochanie dlaczego jesteś dla mnie taki okrutny przecież dobrze wiesz że 7-8 lat temu pracowałem tak samo jak dzisiaj i nigdy się nie (usunięte przez administratora) nie wiem po co tak piszesz

Zlota Rypla
@Zadowolony

Ja zarabialem wiecej na okresie probnym niz teraz. Wyplaty to istna loteria. Bez tej smiesznej premii to wychodzi 2k na reke. 2k za zapierdzielanie az kregoslup trzeszczy. Bo ktorys z tych smiesznych kierownikow ma zly dzien i musi sobie ulzyc. Czas sie pozegnac smieszna firemko. Wiem wiem, banda *** z Wojcikow i Krismara juz czeka na moje miejsce.

Milirm
@Zlota Rypla

Żegnamy !

maniek

przyjmuja do pracy tylko niena magazyn

Wali to
@maniek

Na magazynie zarabia dobrze garstka ludzi. Reszta to pacholy za grosze

Kombajnista

Pozdrawiamy mułka z3 trzeba długo pracować żeby mieć taką pracę

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dre? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Lemke B

Produkcja wysokiej jakości Moje sugestie dla Dre: Nie mam żadnych sugestii ponieważ produkcja jest wysokiej jakości Lubię atmosferę w Dre za: Podejście pracowników do Klientów

Vcxz

Jedyne co mnie trzyma w tej pracy, to dobre zarobki. Ponad 3tysiące na Elbląskie możliwości, to dość sporo. Jednak praca na dłuższą metę w tej firmie, to chyba tylko dla kaskaderów. Na te 3 z czymś musisz robić po 10godzin i błagać na kolanach o soboty. Co do sobót... Jest to NAGRODA, że przyjdziesz do pracy, ale tylko wtedy, gdy robisz nadgodziny. Piszę tu o magazynie. No chyba, że jesteś z okolic Starego Pola i podwieziesz Pana Leona do pracy- wtedy każda będzie Twoja. Pozatym każdy gada na każdego, nikt sie wzajemnie nie lubi, może poza skrajnymi przypadkami. Poza pieniędzmi dorabiam się tam urazów kręgosłupa... Na szczęście minimalnymi kroczkami zbliżam się do otworzenia własnej działalności

Takie zycie
@Vcxz

Ja sie dorabiam rozwolnienia z nerwow. System sobot chory, a brygadzisci smieja sie w twarz

bvgy
@Takie zycie

nie podoba sie praca ? zmien na wymarzona

ks
@Vcxz

Ja mam 2.400 bez sobót bez nadgodzin bez dodatków zwykła pensja jestem operator zdegradowany bez wytłumaczenia dlaczego bez odpowiedzi po prostu pan tak chciał i zdania nie zmienie pracuje ponad 10 lat i jak zaczynałem pracować zarabiałem więcej niż teraz

??
@ks

Za taka kase w tak chorej firmie to nie oplaca sie przeciez pracowac

??
@ks

Przecież to raczej niemożliwe żeby ludzie pracujący ponad 10 lat w takiej firmie zarabiali po 2400 pln jak

Bing
@ks

Nie rozumiem jak ? jak panie Prezesie człowiek który pracuje ponad 10 Lat może zarabiać 2.400 przecież ten człowiek budował tą firme prawie od początku od podstaw a teraz jest zwykłym śmieciem i nic po tylu latach mu się nie należy . Bo Nasz Pan Wie swoje i nic jego zdania nie zmieni Odpowiedz -Ten Pan Już Jest Mi Nie Potrzebny ,Pan zrobił swoje i Pan Może Odejść

Gorzelko

Pozdrawiam Pana Leona który cały czas się zneca nad pracownikami

@Gorzelko

Wlasnie powinni z tym zrobic porzadek

To ja
@Adam

Nie wiem czy Leonso jest gorszy na trzezwo czy po paru mocnych. Pogromca magazynu

Prawdziwy
@To ja

Pogromca magazynu pan Leon dalej jeździ pod wpływem i zneca się nad pracownikami, nie dziwię się czemu ludzie zwalniają się. Brawo Panie Leon...

To ja

Panie Prezes gdzie te podwyżki obiecane? Druga zmiana wchodzi na produkcje i mysli Pan, ze w tej chorej atmosferze ludzie zostana? Po uwaleniu nadgodzin i sobot? Polowa ekipy odchodzi na dzien dobry. Niech wielece genialny kierownik i (usunięte przez administratora) sami sobie drzwi kleja!

men

Nowy rok nowe wyzwania dzisiaj nasz pan kerownik postanowił zadbać o zdrowie swojego pracownika i uświadomić mu że palenie jest bardzo szkodliwe i szkoda pieniędzy zwłaszcza za 3 min 10 .00 no ale jakoś mu nie wyszło bo okazało się że pan Lakomy sam chciał zadbać o swoje zdrowie i postanowił pobiegać z płytami pomiędzy halami , nasz pan chyba bardzo się zdenerwował bo on bardzo lubi dbać o nasze zdrowie i o zawartość naszych portfeli to naprawde wychodzi mu najlepiej i po to się urodził a tekst o bracie blizniaku no brawo zwyczajny debjl nie wiedzący czym ma wybrnąć .

mem
@men

Powinien pan jeszcze zadbać o zdrowie pana Szfajsera który siedzi w choinkach na pecie i nikt go tam nie widzi no oprócz kranika no ale to ziomale a co w rodzinie zostaje w rodzinie nasz pan się nie dowie albo powinien nasz pan wpaść do szatni przed 14.00 bo może Lewy już siedzi pod prysznicem { no nie teraz ale za jakiś czas } podobno lepiej tak często się nie kąpać bo szkodzi zdrowiu i PH słabe

Zybi

Najlepsza hala to Z3 i przyszły kierownik D.M

@Zybi

Ja pracuje na z3 od jakiegoś czasu i nie jest za lekko trzeba pracować odpowiednim tempem na maszynie bo też korygują premię jak zamulasz.W poprzednim lokalnym zakładzie było podobnie niestety taki jest Elbląg.

miś
@Zybi

Damian !!!!! czy to ty !!!

Pracuje Bo muszę

Witam jakie zarobki dla nowego pracownika z doswiatczeniem Płaca Benefity Stawka na h Ile godzin dziennie Sobty? Premie Coś ktoś wie

tadeusz35ab

Witam Ile mozna zarobic w Dre jako operator? Jest mozliwosc zostania organizatorem? Jaka placa jest na takich stanowiskach

Pikuś

Nie

miś
@tadeusz35ab

Z1 jest spoko 2400 u małego dzbana zarobisz !!

z1
@tadeusz35ab

Już nie jest tak świetnie i kolorowo już skończyły się czasy kiedy ludzie chcieli pracować tylko w dre teraz ludzie pracują po 10 h bo nie ma komu robić młodzi przychodzą i jeszcze szybciej odchodzą i to nie my psujemy opinie firmy pisząc ale tacy ludzie jak mały jarek który nie potrafi docenić pracownika i dalej myśli że można okroadaś ludzi a to niestety już nie te czasy tera żeby zatrzymać pracownika trzeba chyba trochę inaczej no ale kto nie jest reformowalny i dalej będzie myślał i robił tak jak kiedyś to daleko nie zajedzie czasy trochę się zmieniły i zmienią się jeszcze bardziej kwestia czasu i mały janek sam będzie robił i sam sobie zabierał premie i podwyżki .

z1
@z1

Dobrze powiedziane prawda prawda i sama prawda może ktoś { czytaj szefostwo w końcu to zobaczy } czasy się zmieniają niestety ale nasz mały janek chyba nie da rady dla niego czas stanął chyba w miejscu i on też !!

Przestań wypisywać głupoty.

jest

Masz na imię kszyśiu ?? wstydz się człowieczku !!

@jest

Taki mądry jesteś? To sie przedstaw! Nie pasuje Ci coś? To zmień prace blokujesz tylko miejsce pracy !!!

???

Sorry panie nie ma nic o firmie nie ma nic o pracy jest Tylko o pewnym naszym panu który robi co chce w firmie nasz pan jest wszech obecny a pan panie perdolisz głodne kawałki nie wiem po co ? albo bronisz siebie albo piszesz po to żeby pisać ok mogę ci napisać kto ja jestem napisz nr telefonu a napisze ci sms

?????

no dawaj !!

????

Taki Mądry Jestem !! a ty jaki odważny jesteś pokaż ???

???

No Pizza !!

@???

To dawaj tu na forum ! Haha

Kszyśiu

Wszyscy umrzemy jedni z twarzą inni bez jedni patrzą w lusterko i widzą dobrego człowieka inni patrzą i nie widzą nic i tak zostaną zapamiętani dobżi albo żli

Mlody

Dajcie spokoj pracowalem na Z0 porazka...kiero mirus(pozdrawiam serdecznie,dobry chlopak????)taki kon..n ze szal hu.a kazdy gadal na kazdego brak slow,dup...zy masakra nadgodziny,soboty jak du.y nie lizesz to zapomnij...zle wspominam tan czas w tej firmie a mialo byc tak pieknie...

HD
@Mlody

Zgadzam się pracowałem na z1 wszystkie majstry wszechwiedzące i najmądrzejsze kiedyś pijaki i (usunięte przez administratora) tera okaz pracowitości moralności i wzorów do naśladowania i mały wszechwiedzący wszechmogący i najmądrzejszy nasz mały uk dzban który zjadł wszystkie rozumy który robił i robi i będzie robił na pewno co chce w firmie i nikt mu nic nie powie i nic mu nie zrobi bo facet może wszystko pan życia i śmieci

Lena

Jak tam jest z praca dla kobiet? Jest jedna zmiana czy 2-3?

Blum
@Lena

Tez bym chciala sie dowiedziec

Iwona
@Lena

A czy jesteś zainteresowana jakąś konkretną posadą? W poszukiwaniu ofert warto zaglądać na stronę internetową pracodawcy, bądź też skontaktować się z nim telefonicznie. Czy masz doświadczenie w tej branży? Od Twojego wpisu upłynęło już trochę czasu, czy aplikowałaś do Dre?

Rudolf

Panowie zdrowych pogodnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku !!!! oby był lepszy od starego !!

ZUO

PRZYJMUJA DO PRACY? PO NOWYM ROKU

runo

i co panowie napaliliśmy się już i znowu nasz mały poborca podatkowy znalazł sposób na zarobienie czytaj okradanie nas z kasy

kick
@runo

No własnie pan Lakomy nawet dostał kamizelke żeby nie marznąć na palarni

@kick

Pan Robert P przesiaduje pół dnia na palarni a drugie pół dnia przelazi dlubiac w nosie. I gdzie tu zaangażowanie do pracy Panowie? Nie wspominając o okradaniu szefa. Panie kierownik nie widzi Pan tego czy nie chce widzieć. A może razem okradacie firmę?

krzyś
@Dre

pan kerownik dużo rzeczy nie widzi albo nie chce widzieć tera nagle pobiera haracz za wszystko tym co nic nie mówią (usunięte przez administratora) nas na każdym kroku bo tak naj łatwiej

Dre

Tomasz P was zniszczy chowając się za regalami obserwując i donaszac dla kierownika który wogole nie zna się na produkcji. Jest bo jest.

Fred

Czas najwyższy zrobić z tym porządek!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dre - Gronowo

• Jak się pracuje w Dre?

Zobacz opinie na temat firmy Dre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 15 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dre
1.5/5 Na podstawie 1317 ocen.
  • Nefrytowa 4
    82-300 Gronowo