Opinie o Dre w Gronowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dre. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dre o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dre w Gronowo

czeski

Zakład jak inne w tym kraju. Człowiek jest śmieciem a kierownik bogiem. Największy problem jest taki że pracownicy z tego nawet nie zdają sobie sprawy (nie wszyscy ale większość)bo zapłacą trochę więcej jak u konkurencji i są super szczesliwi Poważni wydawałoby się ludzie zachowują sie jakby to było w przedszkolu. Majstrowie boją się nawet przejść obok biura żeby kierownik nie okrzyczal. A samych brygadierow jest 3 razy za dużo a każdy jeszcze ma pomocnika a nie wiem czy ten pomocnik nie ma jeszcze asystenta jakiegoś. Biuro też już rozsadzi niedlugo od nadmiaru ludzi. Cała ta elita tylko się chowa po kiblach w dzień ze nawet się odlac nie można tak sa zarobieni a jak się chce jeden dzień wolny to tylko tekst ze ludzi nie mają. A co do jakości jak ktos tam pisał że dodatki pozabierali to racja że już pewnie kazdy będzie miał to gdzieś ale np na z2 gdzie i tak jechaly drzwi ponizej krytyki które nadawaly się do smietnika to niewiele się zmieni. Nieważne czy krzywe osrane czy poszarpane ale lepeij niech jada do klienta bo jak odpadna to trzeba będzie sie tlumaczyc kierownikowi a on może znowu krzyczec. Nikt nic nie wie czeski film.

zZz

Zaraz skończą się wakacje i sezonowi pracownicy pójdą do szkoły

Rumunia to piękny kraj !!

!!!

Nie okr*ada ale ratuje budżet Firmy D R E bo to potrafi robić najlepiej !!! A budżet firmy zagrożony

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dre? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy KIEROWCA KAT C
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
skun/m

Najgorsze jest to że firma cały czas się rozwija nasz Szef robi wszystko inwestycje nowe maszyny hale nowi pracownicy alleluja i do przodu a tu nagle beton mur i cwany mały bramkarz który obroni wszystko na co pozwoli albo co nam da nasz Szef podwyżki , premie cwaniak nam da tylko tyle co on uważa a nie Ktoś bo przecież DRE To Jaaaa !!

wvc

Taa cały na biało z rozwianą grzywą piękny aerodynamiczny w pięknej bluzie wyglądający jak rumun ale brawo

Krzysiek

Wszcząsło mnie to .

???

Najlepsze jest to jak wynosi te deski z zakładu wtedy bardzo chciałby być niewidzialny łeb w dół jedno oko do góry i sunie po hali lekko jak zeppelin i nikt go nie widzi

W.w .W

Panie kerowniku . Jest pan …..[ - z całym szacunkiem dla pana -] ... i tu ma pan trzy odpowiedzi … - [ oczywiście może pan wybrać sobie jedną ] która - [ najbardziej pasuje do pana ] 1 odpowiedz A ; obrzydliwą mendą 2 odpowiedz B ; małym hhuiem któremu urósł wielki łeb 3 odpowiedz C ; sraką po prostu . myślę że wszystkie trzy pasują do pana ale wybór należy do pana . myślę że nawet ojciec z matką się zastanawiali ile jest (usunięte przez administratora) w mendzie ! i czy na pewno to ich syn . gdyby odbył się konkurs na największego zlondzieja w firmie Dre wygrał by pan na starcie jest pan w tym po prostu perfekcjonistą .

Prezes wszystko wie co się dzieje. Powinno przede wszystkim go zastanowić dlaczego są takie roszady na stanowiskach! Kierownictwo ma wolną rękę. Ale taka jest mentalność w naszym kraju. Ludzi się nie szanuje. Najlepiej nic nie umieć, a przede wszystkim nie mówić że ma się uprawnienia na cokolwiek. Wykorzystanie na Maxa a nic nie dołoży złotówki zlamanej. Brygadzisci kolorów nie znają a ludźmi kierują. To o czym rozmawiać. ŻENADA W TEMACIE. POZDRAWIAM WSZYSTKIC NIE DAWAĆ SIĘ DZIADOM!

Wujek Waldek

Prawda jest taka, że starzy pracownicy z doświadczeniem po minimum 15-25 latach pracy nie są szanowni w ogóle. Firma w firmie, każdy z pseudo brygadzistów po podwyżkach walczy o przetrwanie i własny stołek, aby wykazać się przed kierownikiem produkcji. Premie zabierane są notorycznie, "Nie mam kogo podpierniczyc, to zabiorę jemu albo tamtemu". Za co? Odpowiedź cytuję : "W tym miesiącu też Ci mogę zaj... ć". Taka prawda. Kto przepracował tyle, ten wie. Przemił nowych to gechenna, co tydzień widać nowe twarze. Starego pracownika się nie szanuje, więc niebawem zostaniecie tam sami pseudo ambitni brygadziści z nowymi gębami co pięć dni. Pan J. jest ok, nie chciałbym trafić do innego kierownika, ale pseudo Wilk i pseudo Kozioł niech dalej ładują premie sobie w buty, bo za zj....e palety musi ktoś beknąć..... Tyle w temacie, pseudo prowadzący karma wraca, niebawem po Was przyjdzie....

Pan SZ.
@Wujek Waldek

Prawda prawda świetna prawda a jeżeli pracujesz minimum 15 a max 25 lat to pracujesz w firmie dłużej niż świetnej pamięci cwany nasz który w takim razie powinien mówić do ciebie Proszę Pana Proszę a nie po prostu > Wiechu cooo ty tuu mii pieer *d* ol isz !!!! < a Wiechu lata jak Sid a gnojek który jest od niego dużo młodszy robi z niego zwykłego głupka !?! ale płaci mu troszke więcej niż kaczorowi a SZ.Pa. K - a traktuje jak zwykłego gl*u*pka do zap*i*erdalanja Wiechu !!! wioooo !!!

Jutro dzień Rumuna! . Ciekawe kto będzie miał 5,10,a może 15, nie cała premie zabrana, w sumie za nic! Który ze Zmianowych bez pojęcia wybrał sobie ludzi do zabrania pieniędzy. Może będzie tak jak na prasie miesiąc temu. Chłopaki za nic zostali ukarani w postaci utraty pieniędzy. Wstyd panie Majstrze i Kierowniku.

RAMAZZOTTI

panowie,sami musicie wiedziec czego chcecie,gdyz w DRE sytuacja nie zmienia sie od lat.Czytam wpisy gdyz jestem bylym pracownikiem ale nadal te sam rzeczy przewijaja sie w opiniach o firmie.Pamietajcie ze nie da sie nic zmienic,nic na lepsze,wiec albo zaciskamy zeby albo zmieniamy prace.Kierownictwo jakie jest wiadomo,ale to szefostwo na to pozwala,pani od bhp slaba wiec stara sie zaznaczyc swoja obecnosc,pewnie gdyby nie tata i maz ciezko by jej bylo o stolek w DRE.PAMIETAJCIE ze kazdy jest kowalem wlasnego losu.Pozdrowienia dla Krzysztofa Janki -calej zalogi mu podwladnej i wszystkich pracownikow-trzymajcie sie jakos i zawsze musicie byc soba. Wiekszosc wie kim jestem ale to nawet lepiej bo zawsze mowilem co myslalem

RAMAZZOTTI

odpowiadam-zaklad jest duzy wiec ludzi pracuje sporo i ciezko utrzymac dyscypline,potrzebni sa ludzie ktorzy ja zaprowadza.Zaczyna sie drabinka-szefowie produkcji ktorzy nie lubia nawet samych siebie,kierownicy dla kariery i stolka zrobia wszystko no i banda zyczliwych(brygadzisci,pomocnicy i bezinteresowni meldujacy) Wszyscy sa potrzebni a to wszystko buduja dwaj panowie-Krzysztof i jarek,ten pierwszy byl co prawda juz kilka razy na dywanie u prezesa ale tylko dla pro forma -jest bowiem osoba ktora broni sie wiedza nt.calej produkcji i parku maszynowego(celowo uzylem kolejnosci imion i pierwszych liter duzej i malej ze wzgledu wlasnie na zasob wiedzy wedlug mnie oczywiscie) Pamietajcie czym gorsza atmosfera tym latwiej kierowac ludzmi czesto zapominajac ze to ludzie nie zwirzeta-pozdrawiam wszystkich RAMAZZOTTI

Y

Ten człowiek zna się na maszynach i programach, w tym jest dobry choć parę razy wyłożył się na prostych sprawach .. Jeżeli chodzi o organizację pracy jest cienki jak pasztetowa! (usunięte przez administratora)

limal

No właśnie tak jest zamówienia trochę spadły , roboty mniej , zaczęło się udawanie że się zapindala a mały cwaniak udaje że nic się nie dzieje , że produkcja pełną parą i jak by niby nic tak po cichu on jak to on ratuje całą firmę i niestety musi kosztem pracowników podratować troszkę budżet firmy bo przecież sobie i swoim dzieciom i żonie nie zabierze bo dlaczego ??!!

Stefan

Wszcząsło mnie to

Stefan
@Stefan

I Promise You
@Stefan

Jeszcze chwila jeszcze sekunda jeszcze cię wszcząśnie nie znasz dnia ani godziny ale nadejdzie taki dzień obiecuje ci to . I Promise You .

Z-4

Witam.Ponownie w sprawie durnego pomysłu pracy w długich spodniach.W czasie upału.Zakaz jest tylko na dwóch halach.Reszta nawet nie ma obuwia roboczego.Chodzą w klapkach,albo tenisówkach.Wymóg co do butów rozumiem.Są spodnie krótkie,które spełniają normy bhp i można je bezpiecznie nosić.Swoją drogą niech firma stworzy warunki do pracy w sezonie letnim.żeby długie spodnie były wygodne i komfortowe.Gruby,nieprzyjemny materiał.Upał na hali ok 38 stopni.

25*

i jak panowie gorąco ??

z3
@25*

i to jeszcze jak.Szkoda tylko,że ten nakaz obowiązuję na poszczególnych halach.Na innych nadal pracują na letniaka i jakoś nikt się nie czepia.Piękna pogoda.

Z.P

Panie Prezesie emigracja już się nie opłaca . Połowa polskich emigrantów wróciłaby do kraju gdyby mogli tu zarabiać przynajmniej 3,5 tyś zł na ręke wynika z raportu NBP i tak deklarują też sami zainteresowani ? Czy to naprawdę tak dużo ???

!!!!!!
@Z.P

Niestety nic to nie znaczy bo jest ktoś ważniejszy niż Pan Prezes !!!! Bo Przecież DRE To ja !!!!!

Gorąco

Panowie od poniedziałku koniec z krótkimi spodniami.A na dworze co raz cieplej.Szkoda,ze pani od bhp nie widzi jak jest gorąco na hali.Wymyśla głupoty.Przejść się po niej,to nie to samo co spędzić tam 8 godzin,gdy żar leję się z nieba w otoczeniu osób,które są na bakier z mydłem i wodą.

Pan Truskawka
@Gorąco

Szczerze współczuję. A gdzie te kurtyny powietrzne które obiecywała jak się zatrudniałem? Nawet wiatraków nie ma

!!!
@Gorąco

Zapytaj o szkolenie o 12 w południe gdzie tam jest 30 stopni na stołówce Z-2. O czym ty mówisz. A inspektor bhp jak wchodzi na magazyn to powinien mieć kask i kamizelkę. Gdzie są przepisy. To działa tylko w jedną stronę!

mały janek

Imieniny nie wyszły to może chociaż urodziny kto wie niech daje znak !!!! Kiedy i gdzie !!!??? A te pieniądze mu się po prostu > N A L E Ż A Ł Y < !!!!!

Praca jest ok, pracownicy nie!

Czytam te Wasze wypociny, to nóż się w kieszeni otwiera... Większość wypowiedzi jest napisana tak chaotycznie, że nie da się tego czytać! Brak ładu i składu, a najwięcej narzekacie. Wasi kierownicy są naprawdę wyrozumiali, bo ja Was półgłówki za Waszą tępotę bym zwolnił wszystkich... "Niż robić fortunę z głupcami, wolałbym pracować z mędrcami za darmo" Ten cytat idealnie pasuje tutaj. A co do tej całej premii: Premia jest uznaniowa, więc moglibyście nie dostać jej w ogóle i dla większości leserów by się należało.

fajeczka opadła
@Praca jest ok, pracownicy nie!

To po co tu pracujesz ? zwolnij się i jedz do Rumunii i pracuj za darmo !!? zarabiasz kupe pieniędzy nazywając nas głupcami obrażasz nie tylko nas ale i pracodawcę który płaci ci tą fortunę !! my może jesteśmy półgłówkami ale nie jesteśmy tak poperdleni jak ty a przede wszystkim nie jesteśmy zlondziejami !!! popatrz co tu się dzieje jakie ludzie mają o tobie zdanie przecież tego nie pisze jedna osoba . A jak już kogoś cytujesz to zacytuj może dalej " Niż robić fortunę z głupcami, wolałbym pracować z mędrcami za darmo Wszyscy gadają o hajsie, mam wyebane na saldo" Czy ty też masz wyebane na saldo nie wydaje mi się pracujesz dalej z tymi głupcami którzy płacą ci na saldo .

@fajeczka opadła

Ale gościu ja jestem zwykłym szarym pracownikiem tak jak Ty. Tylko jak patrzę na pracę innych, to mnie to przeraża, tak samo jak widzę głupotę niektórych pracowników. Ta opinia nie tyczyła sie wszystkich, ale Ciebie pewnie dotyczyła, skoro zabolało. Pozdrawiam i mam wy****bane na saldo.

@fajeczka opadła

Ps: a Ty po co tu pracujesz, skoro dla Ciebie ktoś jest (usunięte przez administratora) Uwierz miałem ucięta premie ze 3 razy, ale ja wiem, że ze swojej winy i słusznie. Trzeba się nauczyć przyznawać do błędów i wziąć się do pracy. :)

bartosz
@fajeczka opadła

Prezesi powinni to zobaczyć jaki szacunek ma do nich pan kerownik

f.op.
@Praca jest ok, pracownicy nie!

Przed chwilą pisałeś coś innego teraz mówisz coś innego tak samo było na żywo kłamiesz wymyślasz robisz co chcesz kradniesz i okrad$sz i myślisz że jesteś mędrcem ??? kłamiesz że potrafisz przyznawać się do błędów i kradn!A ci pieniądze z twojej winy żenada hipokryto kto ci kradnije ?? masz 20,000 tys i jeszcze ci mało !!! przyznaj się do tego lepiej że jesteś zwykłym małym zlodzjejem który był klepany jak łysy z Beny Hila dymaanny przez całe zycie w pupe . Rumunie !!!

????
@Praca jest ok, pracownicy nie!

Krzysztofie a co powiesz tym którym zabrałeś premie już po prostu na stałe że co ?? weżcie się do roboty ??? czy co ??? przed podwyżką mieli całą premie a po podwyżce już jej nie mają tak ratujesz budżet firmy okraddaiąc pracowników którzy pracują na twoją premie ???? i ty piszesz że jesteś wyrozumiały(usunięte przez administratora) ???

mały janek
@Praca jest ok, pracownicy nie!

Czytaj czytaj , czytaj swoim dzieciom ,swojej żonie , rodzinie pokaż wszystkim znajomym , przyjaciołom jakim jesteś człowiekiem sorry nie człowiekiem ale małym sk_* rwy*synki*em i jakie zdanie o tobie mają twoi pracownicy i jak okrodasz ludzi którzy mają rodziny dzieci żony !!!! Uważaj tylko na nóż co ci się w kieszeni otwiera bo ci obetnie twojego malutkiego zakompleksionego łysego zaczesanego pi*ndol*ka

Z.NIC

Współczuje ci wiesz sam że gdyby kiedyś ktoś nie podał ci ręki , dziś był byś Nikim zwykły Nikt !! Zero !!! ludzie pluli by na ciebie i ty to wiesz !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dre - Gronowo

• Jak się pracuje w Dre?

Zobacz opinie na temat firmy Dre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 15 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 103 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dre
1.5/5 Na podstawie 1317 ocen.
  • Nefrytowa 4
    82-300 Gronowo