Opinie o Dre w Gronowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dre. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dre o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dre w Gronowo

Fred

Kierownikowi (usunięte przez administratora) się poprzewracalo. Ludzi traktuje jak śmieci, przecież to my na niego (usunięte przez administratora)

Obeznanywtemacie

Niekompetentny? Pan Tomasz w Pasłęku jest najlepszy ,zaczynał karierę od wynoszenia ropy w butelkach a teraz jest "psem gończym".mało tego kierownik o wszystkim wiedział i zamiótł sprawę pod dywan. Prezesie otwórz oczy czy to jest w porządku że człowiek okrada pana zakład ,a pan mu jeszcze za to placi.

Mit

Niekompetentny to Tomasz P. W Pasłęku

Xxx
@Mit

Zgadzam się z tym.

Fred

D. R. E Pasłęk ogólnie nie polecam pracy na tym dziale, warunki pracy są chore, pracownicy którzy ogarniaja i znają się na robocie są zwalniani, tak naprawdę bez powodu a fachowcy sami się zwalniają. Wkoncu jak to można pracować w warunkach gdzie cały czas jesteś rozpraszany przez tak zwanych ludzi, ( inaczej "Psów Gończych" zamiast pracować to obserwują i sprzedają Kierownikowi. Jeszcze trochę minie czasu i nikt nie będzie pracował w tak chorej atmosferze co jest na dziale w Pasłęku

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dre? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Baca

Jet taki jeden o biega jak opętany gwiazda na wszystkich wieczny u niego brak pracowników bo mi się zapytać o co kolejek kierownika. Jak potrzebujesz kłamie jest nie kompetentny wobec ludzi. A potem zdziwion. ????

Zenek

Zmiana kierownika w Pasłęku wyszłaby wszystkim na dobre....

miko

Jakie sa godziny pracy?

Gżegżółka

Bardzo dobra firma . Zarobki - jak na stolarnię - bardzo przyzwoite 2400 pln powiedziałbym wysokie odpowiedni ludzie na stanowiskach brygadzistów , obiektywni szukający rozwiązań dobierani według kryteriów . Tutaj mamy do czynienia ze schematem ''jestem brygadzistą ,mam władzę i wszystko dla was zrobię ''.

@Gżegżółka

Chciałbym się dowiedzieć kto i jakim prawem zmanipulował i totalnie przekręcił sens mojej wypowiedzi?? Słowa w poście wyżej są absolutnym przeciwieństwem tego, co pisałem wcześniej.. proszę moderatorów o interwencję..

skarpeta

Taa i znowu nasz pan kerownik zabłysnął . Człowiek chory bardzo chory prosi kerownika o pomoc bo wszystko wszystko boli oj . prosi kierownika żeby pomógł bo inaczej zwolnienie albo rehabilitacja albo tylko jeżeli Pan Pozwoli i się zgodzi to tylko urlop a pan kerownik co ? no nie chce Pan iść na zwolnienie ? ale jak przecież dostał Pan pińcet złotych to jak pan możesz iść na zwolnienie i wszystko zostawić ?

Najnowszy tekst . dostał pan 500 złoty

janek
@skarpeta

Za chwilę facet powie że on nam dał te pieniądze

u.m
@skarpeta

No Tak pamiętam jak Facet już kiedyś mówił że DRE to Ja mówił że jego EGO wzrasta po przekroczeniu bram tego zakładu !!! A na mieście zwykły mały jasiu

@@@

Też mi się wydaje że system wynagrodzeń we firmie jest bardzo dziwny i nie jasny . albo dostałeś żadną podwyżkę i jakiś dodatek albo dostałeś podwyżkę ale zabrał ci dodatek albo dostałeś podwyżkę i prawie zero premii albo dostałeś premie ale dał ci prawie nic podwyżki albo zabrał ci prawie wszystko . Wszystko zależy jak mu czapa stanie nikt nie zna dnia i godziny i wszystko zależy od humoru naszego wielmożnego nie ma jasnych zasad kto ile i za co wszystko zależy od największego naszego pana

haha

A ja mam wyjechane mam prawie 23 zl super operator premię i wszystkie dodatki jest jedwabiście

dlaczego !!

hipokryzja obłuda i zakłamanie jeżeli jest tak dobrze to dlaczego jest tak żle dlaczego zabierane są premie bez żadnego tłumaczeniai wytłumaczenia dla pracownika ? dlaczego młodzi są lepiej traktowani niż starzy i doświadczeni pracownicy którym zależy na pracy ! a świeży pracownicy ? mają wszystko w dużym poważaniu jak nie tu to wszędzie gdzie kolwiek ! dlaczego operatorzy są sciągani z operatorów bez żadnego tłumaczenia i wytłumaczenia dlaczego i z jakiego powodu ? dlaczego ludzie którzy kiedyś chlali albo kradli i okradali firmę są lepiej traktowani niż ludzie uczciwie pracujący ? dlaczego pan kierownik tego nie widzi dlaczego nikt tego nie widzi ??

wilk
@dlaczego !!

to ci powiem dlaczego,,,bo jestesmy idiotami.to jest tylko praca.nigdy sie nie przywiazuj .trza robic swoje i reszte mjec w tylku..a nie plakac..jak zle to zmienic robote i tyle..za komuny jak ludziom cos nie pasowalo to robili strajk zbiorowy.ale t6o nie przejdzie bo kazdy na swoj tylek patrzy.Juz niedlugo niemcy otworza rynek pracy dla ukraincuw.wtedy sie zrobi ciekawie jak tam wszyscy beda uciekac.i raczek do pracy na maxa zabraknie

@wilk

Weź Ty słownik sobie kup w prezencie jak dostaniesz kase na święta.

@Łuka

Właśnie Panie i Panowie pilnujcie swoich kart podarunkowych na święta od naszego Św. Mikołaja { podobno prezent będzie większy } a nasz mały poborca podatkowy wiadomo jakim jest (usunięte przez administratora) i wszyscy wiedzą że lubi prezenty tylko dla siebie a nas tylko okraść !

@Semła

Weź Ty przestań wypisywac takie glupoty bo Ci ludzie co to czytaja myślą ,, Co to za firma '' A prawda jest taka że D. R. E to jedna z naj pożądniejszych firm w Elblągu . Bez Pozdrowień Semła

@Łuka

Taa panie kolego o firmie D.R.E nie wiem czy zauważyłeś nie było ani jednego słowa , sprawdź co znaczy sarkazm , musisz się bardziej skupić i czytać ze zrozumieniem jeżeli potrafisz . Było tylko o Naszym Św. Mikołaju chapeau bas i jednym panu który jest zwykłym nadgorliwym zlodzieieem który myśli że jest bardziej ważny niż właściciel firmy i może wszystko . A i jeszcze najporządniejsza pisze się troszkę inaczej !!!

@Łuka

A od wilka się (usunięte przez administratora)

@Semła

Ty jesteś żałosny. Nie pasuje Ci to zmień firme . Wiecznie wypisujecie tu że ktoś was okrada masz na to dowód? Kim Ty wogóle jesteś pewnie jakiś zdesperowany............

@Semła

Ty sie weź za robote leniu a nie . Ten Wilk to taki sam jak i Ty . Wiecznie coś wam nie pasuje ..

W.

Przepraszamy!!

HD
@Łuka

Widzę że chcesz obrazić osobę która nas okrada pisząc o niej Ktoś jak by to była osoba jakaś nie wiadomo ktoś a to jest przecież jest osoba bardzo realna która wszyscy wiedzą znają a nie taki zwykły ktoś chyba

Iwona
@dlaczego !!

Jeśli faktycznie w firmie panuje taka sytuacja, to czy zostało to gdzieś zgłoszone? Wspominasz, że nowi pracownicy są traktowani lepiej od tych długoletnich, dlaczego tak sądzisz i w jaki sposób się to objawia? Co do premii, to czy zasady jej przyznawania są określone w umowie?

Iwona

Na stronie internetowej firmy nie ma informacji na temat rekrutacji. Powiedzcie, czy w firmie istnieje jakiś system poleceń? Wspominaliście, że jest duża rotacja, może dodatek za polecenie i dodatek dla nowego pracownika zachęci do pozostania w firmie? Pamiętajcie również, że atmosferę tworzą sami pracownicy. Jeśli będą się ze sobą dogadywać, mają szansę grupowo zmienić wiele rzeczy i na przykład wynegocjować podwyżki.

Alissja
@Iwona

Oj Iwono pracownicy raczej nie prowadzą żadnej rekrutacji w firmie nie ma też żadnego dodatku za polecenie nowego pracownika ani dodatku zachęcającego nowego pracownika do pozostania w firmie . Nie ma też nic nawet dla starych pracowników zachęcającego do pozostania w firmie nigdy też ,ludzie pracownicy , nie dadzą rady i nawet nie chcą nie mają ochoty bo po co ? się ze sobą dogadywać ? bo to raczej nie możliwe przez naszego wielmożnego małego pana zaszczuł wszystkich a jego zielone ludziki są wszędzie wszystko słyszą i wszystko mu donoszą o wszystkim . A o podwyżkach w firmie decyduje przede wszystkim zarząd firmy a nasz mały pan decyduje kto i ile dostanie podwyżki a kto nie dostanie . A nasz pan może naprawdę dużo dużo więcej , niż nam się wydaje . Więc chwalmy Pana Amen !

HD

Żałosny kolego to ty jesteś nie masz żadnych merytorycznych argumentów a idąc śladem twojej myśli pytam dlaczego jesteś imbecylem a ty mi odpowiadzasz bo jestem i już i nic na to nie poradzę . !! to moje pytanie a twoja odpowiedz ??

WRrr
@HD

Zajmij sie pracą a nie wypisywaniem na gowork

W.

Ciecie kierownika.... Ogień z (usunięte przez administratora) Kierownik nawet dzień dobry nie odpowie to jest poszanowanie i atmosfera?

!!

W samo sedno. Pozdrawiam

S.

Nikt ważny

To chyba pisał niezadowolony sikorek który się zbuntowany na cały system i poszedł do wojska. Jak pracowałeś to nie święciłeś przykładem.

zorro

Brygadziści są dobrani według schematu: "wybadaj co za jeden, udawaj dobrego kolegę". Później wychodzą kwiatki typu "tego nie lubię, więc powiem kierowi, że facet ujowo pracuje (nieważne, że dobrze wykonuje swoje obowiązki), i kiero zabiera premię. Prywatne animozje okazują się ważniejsze niż faktyczne zaangażowanie i umiejętności. Niekwestionowanym "miszczem" w obrabianiu doop jest pewien z Bożej łaski brygadzista (Wituś mu dali na chrzcie)..- kwalifikacji żadnych, umiejętności raczej marne, za to świetnie radzi sobie w roli zakładowego kapo, czego przykłady niejednokrotnie miałem (wątpliwą) przyjemność obserwować.. Szkoda, że tacy ludzie decydują kto pracuje dobrze a kto nie.. Taka sytuacja miała miejsce przy przyznawaniu podwyżek i awansów na super operatora- to Witja wskazywał komu się należy, komu nie.. Oczywiście nie trzeba zgadywać kto otrzymał nominacje i dlaczego.. Niestety przez takich ludzi cierpi tylko reputacja firmy a atmosfera jest nerwowa i nie ułatwia pracy. Gdyby nie tego typu klimaty, pracę w firmie DRE oceniłbym bardzo dobrze. Tak naprawdę głównym problemem jest owa "średnia kadra kierownicza". To tam wszystko się zaczyna.. Pozdrawiam chłopaków z produkcji.

Nikt ważny

Ludź
@zorro

Witam. Wnerwia mnie taka wypowiedź. Zmieniłem pracę to mogę du.py obrobić. Miałeś nie jednokrotnie możliwość zmienienia stanowiska lecz rękoma i nogami się trzymałeś swojego,a teraz żal du.pe ściska że co niektozy na liniach dostali większe stawki niż ty. I jeszcze jedno,nie pozdrawiaj ludzi którym nie raz słyszałem jak gadales -ten wąsaty,ten zezowaty,ten garbaty,temu ręce się trzęsą,ten sra a tamten wącha.

Lolek
@Nikt ważny

O ile dobrze wiem, to sikor nawet słowa na tym forum nie zamieścił. Pańcio z pewnością się nudzi na swoich przerwach i pisze takie pierdoły. A jakim przykładem miał świecić, robił swoją robotę. Teraz wszystkim odchodzącym będziecie za plecami obrabiać d...ę.

Qwerty
@Ludź

Jeszcze jednej ksywy tu brakuje, jej właściciela i jego charakter określił trafnym słowem w 100%, a pozostałe to chyba dla śmiechu. Moja mi się podoba ????

Sannheiser
@zorro

Zorro, czy mi się wydaje, że Twoja wypowiedź to plagiat, czy tylko przypadkowo masz zdanie identyczne z moim?

Gsk
@zorro

Pracujecie że sobą latami i sracie do wspólnego gniazda,du.py obrabiacie jeden drugiemu. Ładnie tak? Zastanówcie się.

Czekający
@Sannheiser

Srają na gościa który odszedł, a wszyscy dobrze wiedzą jaka jest prawda. Układ jaki istnieje pomiędzy panem WP i ST jest nie do obalenia. Nie liczą się osoby, które sumiennie wykonują swoje obowiązki. Czekam na swoją kolej i będę zmykał. Firma dobra, praca dobra tylko prawdziwych ludzi jakby coraz mniej.

Sannheiser
@Czekający

W samo sedno. Pozdrawiam

Wojtek
@Nikt ważny

Dobrze że Ty swiecisz

Olo

I jeszcze jedno poczytaj wczesniejsze komentarze co pisali inni pracownicy skoro jest tam tak super to czemu starsi pracownicy odchodza

dlaczego !!

Forum jest już sterowane przez kogoś z zewnątrz są już usuwane niewygodne wpisy co dla nie których ?już jest wszystko ustawiane dla ludzi co czytają żeby wszystko było super fajne czyli już jest coś nie tak ???

nik
@dlaczego !!

Tez już to kiedyś zauważyłem ze coś tu znika

nikt
@nik

Ty też znikaj

Polko

Dobry zarcik

@Polko

A jak czytałeś wcześniejsze wpisy to się nie uśmiałeś ??

Tzw.Brygadzista

Ja się uśmiałem !!

Gżegżółka

Oczywiście Odpowiedni ludzie na stanowiskach brygadzistów obiektywni szukający rozwiązań super

Wiara
@Gżegżółka

Ciekawe który brygadzista to pisał haha

Zostaw merytoryczną opinię o Dre - Gronowo

• Jak się pracuje w Dre?

Zobacz opinie na temat firmy Dre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 15 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dre
1.5/5 Na podstawie 1317 ocen.
  • Nefrytowa 4
    82-300 Gronowo