Opinie o P.P.H. Halex Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie P.P.H. Halex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie P.P.H. Halex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H. Halex Sp. z o.o. w Elbląg

Administrator Nowy wpis

Co powiecie o pracy w firmie P.P.H. Halex Sp. z o.o.? Niedawno szukali kogoś na Szlifierz.

Kinga Nowy wpis

Czyli w firmie nie ma co liczyć na rozwój?

Krótko mówiąc Gdy firmą zarządzał sam Pan Tatkowski to dało się normalnie pracować i dobrze zarabiać - a teraz... Potwierdzi to większość starych pracowników których już mało zostało. ;)

Izabela

Dość tajemnicza w odbiorze jest Twoja wypowiedź. Czy mógłbyś napisać coś więcej na temat pracy w P.P.H. Halex? Rozumiem, że już jakiś czas pracujesz w tym miejscu. Jakie zmiany, Twoim zdaniem, powinny zajść w P.P.H. Halex, aby firma była bardziej przyjazna zarówno dla swoich obecnych, jak i nowych pracowników?

@Izabela

Witam. Na temat pracy w firmie P.P.H Halex mógłbym wiele powiedzieć , wiele dobrego bo dużo się tam nauczyłem choć nie zawsze było kolorowo . Moim zdaniem jest sporo do zmiany by firma była bardziej przyjazną, jedną z tych zmian jest niewątpliwie większe zaufanie do pracowników. Pozdrawiam.

Jaro Nowy wpis

Wiele lat tutaj pracowałem, były lepsze i gorsze dni. Firma Halex dla wielu jest zwykłą poczekalnią zawodową, a to przez atmosferę w firmie i podziały jakie czuć od 4 szefów. Trudno jest im sprostać, ponieważ każdy chce czegoś innego a wszystko jest na CITO. Mamy budynek Handlowców (kategorie ludzi A) i resztę świata (kategorie ludzi C lub D). Piszę to dlatego, aby osoby chcące przyjść do tej firmy wiedziały jak to wygląda. W budynku handlowców dziwnym trafem jest wszystko nowe i pachnące, sama rodzina i przyjaciele rodziny tam pracują, oczywiście również wszyscy tam są niepełnosprawni aby hajs się zgadzał i ktoś jeszcze na tym zarobił. W innych budynkach mamy zardzewiałe klamki, plamy od grzyba na suficie, przecieki, starą i śmierdzącą szatnię, brak pryszniców ect. Ponadto wszędzie kamery, gdzie wielki brat wytyka Ci ile razy poszedłeś do toalety. W czasie COVID-19 dostaliśmy zmiany umowy na najniższą krajową, gdzie zostało nam obiecane stare płace i tak się działo. Oprócz tego zwalniali ludzi jak uczniowie przychodzili na praktyki, antybelkowe kasetce wszystko się zgadzało. W końcu to darmowy pracownik. Co innego na papierku co innego na gębę, ciekawe co na to powie PIP? Czy to nie jest wciąganie ludzi do szarej strefy? Może ktoś się tym zainteresuje? Nie polecam, robisz za trzech a i tak wałki robią na prawo i lewo. Wszystko po cichu, żeby Inspekcja Pracy i ZUS nie wiedział. A potem jak jesteś chory lub masz wolne to wypłacają tyle ile jest na piśmie...

Piter Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie, będąc technologiem musiałem robić wszystko co dotyczyło planisty, mierzenia czasów, tworzenia konstrukcji CAD 2D i 3D, wprowadzania norm, pilnowania produkcji, tworzeni rozliczeń, planowania produkcji i to wszystko robiłem sam za marne wynagrodzenie. Biuro dla technologów śmierdzące, zakurzone, na suficie plamy (chyba pleśń), w lato gorąco w zimę zimno. Płaca (usunięte przez administratora) tys. netto chociaż wymagają wszystkiego z technologi i ponad na jedna osobę. Prezes całego tego odbytu jest oszczędnym gburem, który szuka patrzy w kamery ile razy kto do toalety poszedł. Żenada...

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie P.P.H. Halex Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.

Jak wygląda sytuacja technologów? Czy ktoś może się wypowiedzieć, jakie są zarobki?

Jola

Dwa lata temu pracowałam w tej firmie. Odradzam! Właściciele straszne gbury!

Łucja
@Jola

@Jola, ale pytanie, czy w każdym dziale masz z nimi do czynienia? Na produkcji pracownicy spotykają się codziennie z właścicielami? Nie kryję, że właśnie produkcja mnie interesuje.

Maciek

@jola a co cię skłoniło do zakończenia pracy w tej firmie?

Nigdy więcej

(usunięte przez administratora) nie polecam zatrudnienia w tej firmie. Omijać szerokim łukiem to mało powiedziane . Masakra!!!!!!!

kondzio

nic dodac nic ujanc uciekac

klient

Firma masakra!!! Oszukują ludzi! Meble super niskiej jakości.

stolarz

Omijajcie szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) a materiał do produkcji najgorszej jakości. Nie wiem jak to ludzie kupują

nie bede tam robic wiecej

(usunięte przez administratora)pocxytalem forum bo chcialem prypucowac i zostac byl by to napewno gruby blad..

Norbi

Niektórzy chyba bardzo lubią pisać negatywne opinie. Szkoda, że tak sie bawią!

Podaje, gotowy pomysł' szefowi . Nawia,zują,c do tego gigantycznego modelu krzesła... A proponuje, wykonanie , także z twardego drewna - gigantycznych rozmiarów pia,ta, klepke, i umieszczenie na dachu fabryki ... Mocne , prawda?

(usunięte przez administratora)lnna sprawa , z'e takowych spraw wl'as'ciwie nikt nie reguluje. Ale jak ktoś' szuka negatywnych wraz'en' - to warto się, tam wybrać'. W tym wypadku , satysfakcja gwarantowana. Serio.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H. Halex Sp. z o.o. - Elbląg

P.P.H. Halex Sp. z o.o.