STOKOTA Sp.z o.o.

Elbląg

Opinie o STOKOTA Sp.z o.o.

Studentz5letnimdoświadczeniem

Witam, Zastanawiam się nad pracą w tej firmie jako inżynier projektu. Można trochę więcej słów o tym stanowisku ( zakres obowiązków, warunki zatrudnienia itp?)

Jestem pracownikiem od wielu lat i jestem zadowolony z pracy. Dobre warunki pracy i przyzwoite pieniądze jak na warunki elbląskie. Pracuje się bez większego stresu, nie stoi za plecami "kat" pracodawca który traktuje podwładnych bez szacunku. Polecam firmę !

Znasz dobrze firmę STOKOTA Sp.z o.o. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Zostaw opinię o STOKOTA Sp.z o.o. - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STOKOTA Sp.z o.o.