DIF Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o DIF Sp. z o.o.

Julita
użytkownik zarejestrowany

@odbarwiacz a w jakim sensie czujesz się doceniony? Finansowo, słownie? Każda forma jest ważna i potrzebna.

Odbarwiacz
użytkownik zarejestrowany

Czy na forum można pisać jedynie opinie negatywne? Nie jestem kierownikiem tylko pracownikiem i dobrze mi się tu pracuje. Ja bardzo przykładam się do swoich obowiązków i sądzę, że dlatego jestem doceniany.

Śmiechu warte

A na których stanowiska dobrze się w Difie zarabia? Jak tyrasz sobotami niedziela i uda się dobrze naliczyc wypłatę to pewnie zarobki sa Ok. A kierownicy niech wezmom się do roboty,a nie siedzą i piszą pochlebne opinie o dobrych zarobkach w difie.

Jerzyk
użytkownik zarejestrowany

Jeśli DIF dobrze płaci ludziom to nie musi dawać pakietów medycznych, każdy sobie poradzi. Chwalę sobie pracę tu.

Robroy

Płace najniższe w okolicy, a ci co robią po pare lat to zasiedzieli się i zapomnieli,ze istnieją inne firmy w których szanuje się pracownika a nie non stop zastrasza i szczuje karami. Socjalu prawie brak. Wszedzie indziej opieka medyczna i karty sportowe a w Dif zapomnij. Pracowałem i żałuje ze wcześniej nieznalazlem innej pracy.

Karolek
użytkownik zarejestrowany

Jaka jest przyczyna, że tak milczycie? Mam wrażenie, że dobrze się pracuje i nikomu nie chce się pisać. Gdyby było źle to strona by wrzała, prawda? Ale czasami mógłby ktoś wpisać swoją opinię dla nowych chętnych do pracy. Na razie szukam pracy dlatego dopytuję.

Ziomek

Na początek na prasy lub wózek dają od 1700 - 1900 więc śmieszne pieniądze. Później wcale nie jest lepiej gdyby nie soboty (100%) i niedziele (200%) to zarobki szału nie robią. Ogólnie atmosfera całkiem spoko robisz swoje jest tam jak wszędzie paru osłów co robią problem z niczego ale to norma. Kto robi dłużej to robi ale wśród nowych pracowników dość spora rotacja. Gdy szukasz stałej pracy firma ok a jak chcesz się rozwinąć i zarobić uciekaj stąd jak najszybciej.

Szybki Bil
użytkownik zarejestrowany

DIF nie ma nowych ofert pracy? Może te starsze są jeszcze aktualne? Słyszałem sporo dobrego o firmie i mam zamiar aplikować. Czy warto pracować jako ślusarz?

bezopini

w sumie to najbardziej zależy mi na info, czy pracownicy w administracji są w miare ok? może ktoś coś?

bezopini

Czść, a czy może ktoś wypowiedzieć sie na temat administracji??? Było ogłoszenie na asystentke.... Z góry dzieki za opinie jaka to praca, jaki zespól i czy dobrze płacą?

Prasska

Do @Miłośnik "kasa to nie wszystko?" Widocznie Twoje stanowisko i kasa się zgadzają :) A co napiszesz o tylu wypadkach przy pracy?to terz z powodu braku przyjemności?

Miłośnik
użytkownik zarejestrowany

Jak wszędzie tak i DIF-ie jest część osób zadowolonych i niezadowolonych. Sadzę, że to normalna sytuacja. Wystarczy, że pracujemy z konieczności a nie z przyjemności i już mamy kłopot. Kasa to nie wszystko!!

Julita

DIf
@Julita 14.03.2017, 10:44
@designer Czy naprawdę jest aż tak źle? Czy musimy jedynie krytykować zamiast zaakceptować decyzje władz firmy?...

Jaka Julita? Żadna tutaj nie pracuje /pracowała. Decyzję władz firmy trzeba zaakceptować, inaczej wypad!

Jedynak
użytkownik zarejestrowany

DIF znam z pracy jako dobrą firmę , niestety musiałem wyjechać. Życzę dalszych sukcesów i miłej pracy kolegom.

designer

Mogę się wypowiedzieć o narzędziowni. Potwierdzam, atmosfera w naszym zespole konstruktorów była okej. Co do szkoleń to można zapomnieć, rzeczywiście tylko bhp i szkolenie wewnętrzne z jakości. Zajęcia z angielskiego też tylko dla wybranych. Firma w ogóle nie inwestuje w rozwój pracowników, dlatego mogę polecić świeżakom zaraz po zdobyciu dyplomu, ale tylko na początek kariery, żeby mieć co wpisać do CV,Co do zgrzytów przy odejściu też potwierdzam – nagle stajesz się czarną owcą i zarówno prezes jak i jego żona są bardzo opryskliwi, nie potrafią przyjąć z klasą wypowiedzenia złożonego od pracownika, bo przecież DIF jest taki och i ach, że ciesz się, że masz pracę, ale o podwyżce to zapomnij. I uwaga – na okresie wypowiedzenia nie obejmują już dofiannsowania np. okulary, więc o takich tematach lepiej pomyśleć zdecydowanie wcześniej. Płace niższe niż wynagrodzenie na rynku na podobnym stanowisku. Robią fajne imprezy integracyjne, polecam andrzejki. niestety socjal jest uzależniony od stażu pracy, więc poniżej roku nic się nie należy. Brak multisportu i opieki medycznej. Moim zdaniem firma powinna też bardziej pomyśleć o PR, bo w XXI wieku brak strony internetowej (tym bardziej w firmie, w której pracują w większości inżynierowie)to jakaś żenada, idąc na rozmowę kwalifikacyjną nawet nie masz szansy zagłębić się w informacje o firmie, jedyne co to sprawdzić w googlemaps, że stoi taki budynek i kojarzyć po prostu ze studiów z pamietnych zajęc na Nieszawskiej ;) Po dobrym roku pracy mogę powiedzieć jedno : nie jest dobrze, ale też nie jest najgorzej, jęsli wystarcza komuś tylko „stabilne zatrudnienie” to mogę z czystym sumieniem polecić.

nn

Moja kariera w difie trwała kilka miesięcy,więc pewne zdanie juz mam. Mozna sie sporo nauczyc i dowiedzieć.Firma dobra zeby zdobyć doświadczenie i wpis do cv. Ludzie sa spoko,chociaz pojawialy sie zgrzyty przy odejsciach. Placa nie najgorsza,zależy kto ile wywalczył. Firma ma potencjal z ktorego nie potrafi skorzystać kierownictwo. Poziom kultury osobistej prezesa-PW,jest tak niski ze az przykry. To samo tyczy sie jego żony. Taki sam stosunek maja do siebie nawzajem i do pracowników-zero szacunku.

piotr
użytkownik zarejestrowany

a ja widzę na zmianę złe i dobre opinie @Zaciekawiony. Jak dla mnie, to firma działa w normie, a po prostu ktoś robi zbędne zamieszanie.

ktoś taki tam

@były baaardzo mocno przesadził. Fakt, nadgodziny można wybrać później wcześniej wychodząc. Co do 45 st, hmmm, w Polsce 35 w cieniu to maks :D szkolenia mają wszyscy, bez względu na stanowisko. Firma cały czas się rozwija i powiększa. Zarówno pod względem ilości produkcji jak i ilości osób zatrudnionych

nowy89
@ktoś taki tam 17.05.2016, 00:56

Chyba w innym kraju żyjesz,ostatnie lata pokazują jakie sa upały w polsce, w dif co najwyżej można sobie okno otwozyc bo o wiatraku zapomnij. Jakie szkolenia?dla jakich wszystkich pracowników? Chyba tylko bhp i jakosciowe. Firma co jakis czas ma problemy czy to z dotrzymaniem terminow czy tez brakami kadrowymi. Co po chwilę szukaja nowych konstruktorów,slusarzy. DIF zatrzymal sie na etapie wczesnego PRL

nowy89
@ktoś taki tam 17.05.2016, 00:56

były

Nie polecam. Firma dobra na start po studiach na rok lub dwa. Płacą mało, praca po godzinach za wolne. Totalny brak organizacji. Brak miejsca do pracy. Ludzie się kiszą w klitkach (w lato 45 st.!). Wieczne opóźnienia wszędzie. Szkolenia na starcie mają jedynie konstruktorzy z niezbędnej obsługi CAD (jeden szkoli drugiego). Duża rotacja.

edison

na edm slabo placa daja ledwo 2000zl i to sie czeba jeszcze z nimi na negocjowac zeby dali tyle pozatym z obserwacji jak tam pracowalem nie wiele idzie tam zarobic na innych stanowiskach podobnie wiec szalu nie ma a roboty w brut i nigdy sie nie wyrobia. plus to ludzie w miare wpozadku i pomocni ale nie wszyscy

edm

Ile płacą na elektrodrążarkach że ciągle nie ma chętnych do pracy? Właśnie ukazało się po raz kolejny ogłoszenie.

poszukujący

Dif szuka kogoś obecnie w księgowości... czy wiecie jak jest tam atmosfera? czy warto? Proszę o opinię jeżeli ktoś miał styczność z działem księgowości.

spec

cały czas infopraca.pl i agencja otto

spec

Obecnie jak sądzę 3 ogłoszenia przez agencję Otto, ślusarz, szlifierz, operator edm, treść ogłoszeń sugeruje ze to Dif

Tak

Tam nigdy nie będzie dobrej stawki!

ciekawe

Nie można znaleźć? Przez agencję otto są 3 ogłoszenia na serwisie infopraca. Łatwo się domyśleć o jaką firmę chodzi chociaż brak nazwy w ogłoszeniu.

otto
@ciekawe 15.11.2014, 22:32

Witam, Osoby zainteresowane podjęciem pracy w firmie DIF w Poznaniu zapraszam do kontaktu z oddziałem warszawskim firmy OTTO Polska pod numerem( usunięte przez administratora )4. Pozdrawiam

edm

Anonimowo przez agencję otto szukają operatorów elektrodrążarek EDM, anonimowo bo nikt nie chce iść do dif'u podejrzewam bo praca na 3 zmiany i za marne pieniądze. W 2009 chyba jak dobrze pamiętam dawali 2600netto ale potem chyba było z 500 mniej. Jak ktoś ma dokładniejsze dane to niech mnie poprawi. Pracuje tam jeszcze człowiek który był kierownikiem/technologiem w Polformie?

budowniczy

Szukają na elektrodrążarki, ktoś wie ile zmian i jaka podstawa netto?

nurek
użytkownik zarejestrowany

dif to bardzo doświadczony pracodawca, toteż dziwi mnie trochę brak ofert do tej firmy czy w ogóle brak formularza kontaktu na ich stronie

ludo
użytkownik zarejestrowany

i co udało Ci się dostać @anonim do difa? jak wyglądała rekrutacja do tej firmy? czy nie zdecydowałeś się jednak...

macher

Dif znowu szuka drążaczy?

edm

Od kilku tygodni zamieszczają ogłoszenia na operatora drążarek. Kiedyś tam byłem na rozmowach na drążarki, pieniądze raczej średnie jak na Poznań a maszyny już leciwe trochę. Ciekawe czy coś się zmieniło z maszynami i stawkami? Ale sadząc po ilości ogłoszeń kandydaci na drążaczy raczej nie zainteresowani...

pytanie

witam szukam wlasnie pracy w poznaniu jako operator cnc lub technolog jaka firma przyjmuje lub bedzie ?

Witam. Odradzam odrazu , szkoda nerwów. (usunięte przez administratora)Pracowałem w kilku firmach ale to co jest w difie to jest przesada!

Zostaw opinię o DIF Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIF Sp. z o.o.