DIF Sp. z o.o.

Opinie o DIF Sp. z o.o.

Dominacja

Ta firma to tragedia choć kierownika miałem bardzo w porządku po za tym zarobki to katastrofa francuziki dorabiają się na polaczkach ogólnie to pracownicy z doświadczeniem na prasach uciekają aż się kurzy podwyżek brak cały czas nie tylko przez covit pozdrawiam (usunięte przez administratora) z p3

@Dominacja

Mateuszek nerwusze z P3 się odezwał. W#$@?ali Cie bo ludzi wózkiem rozjezdzasz i jeszcze podwyżkę byś chciał? P3 nie pozdrawia.

Dima

Ukraińska firma rodzinna

Przemek
@Dima

Gdzie pracuje 75% Polaków

Anastazja

Jednym słowem - Nie polecam. Liderzy to (usunięte przez administratora) Od nowych pracowników wymagają aby wszystko odrazu wiedzieli i umieli. Poprosty MASAKRA

@Anastazja

Nie podoba się że wymagaja to do wypad a nie tu żale wylewac. Masz szkolenie zawwze jak nie ogarniasz po nim to chyba się nie nadajesz...

Nikos

W tej firmie robi 80% Ukraińców gdzie 75% to rodzina. Mama, tata, syn, córka, zięciu, synowa.... Brak słów (usunięte przez administratora) Ludzie składają wypowiedzenia a ich próba zatrzymania pracownika to 100zł brutto hahhah..... Żenada nie polecam...

Partyboy
@Nikos

Chyba Ci się za bardzo nudzi skoro masz czas na takie dochodzenia kto z kim i dlaczego. Jak każdy będzie robił co do niego należy to będzie dobrze nie ważne czy rodzina czy nie... Ludzie wt to macie problemy...

Czy kandydat na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu w firmie DIF Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Radek

Pracuje tu już dłuższy czas, kierownictwo w porządku, jak jesteś ogarnięty i znasz się trochę to idzie spoko zarobić. Pracodawca stara się zatrzymać pracownika na dłużej, tylko ciężko się dostać, trzeba się trochę wykazać umiejętnościami

@Radek

Cześć. Na jakim stanowisku pracujesz? Jesteś na hali przyjacielu? Chyba nie....

Hahaha
@Radek

Umiejętności może i kiedyś się liczyły ale ten czas już przeminoł.

Siergiej
@Radek

Kto takie bzdury wypisuje, pewnie ktoś z biura bo nikt normalny by tego nie napisał :)

R
@Radek

Słaba zagrywka ze strony firmy, żeby podszywać się pod nowego pracownika i pisać pochwały na swój temat. Nie pozdrawiam.

Nicponicku
@Hahaha

Firma planuje swoją przyszłość już praktycznie w oparciu o pracowników z Ukrainy. Stąpa po kruchym lodzie. Na palcach jednej ręki można policzyć ilu z nich jest naprawdę sumiennych. Reszta? Szkoda gadać.

Kolo
@Nicponicku

Jedna z nich nie dostała urlopu tyle ile chciała to rzuciła pracę z dnia na dzień. A firma w nią zainwestowała i zrobiła szkolenie na wózki widłowe.

Ampco

Hej narzekacze,???? a ja bardzo dziękuję za trud włożony przez nie tylko ekipę menedżerów ekipę BHP ekipę kierowników a tak naprawdę każdego z nas w to jak jesteśmy zabezpieczeni pod kątem przenoszenia koronawirusa we wszystkie działania które podejmuje kierownictwo zarząd oraz sam prezes Fabian.jeśli mamy wszyscy narzekać to pomyśl cię na każdym kroku w firmie mamy dostęp do środków dezynfekujących jednorazowych rękawiczek masek są stosowny instrukcje dotyczące kontaktu między nami są jasno określone zasady bezpieczeństwa osób pracujących na zakładzie jesteśmy na bieżąco informowani o działaniach firmy na rzecz naszego bezpieczeństwa.do tego wszystkiego chciałbym dodać iż zarząd firmy nikogo nie zwolnił a wręcz przeciwnie przedłuża umowy w przeciwieństwie do firmy Volkswagen. Generalnie wszyscy narzekamy a ja chciałbym podziękować za te podjęte kroki które dbają o nasze bezpieczeństwo. Bardzo chciałbym podziękować panu prezesowi Fabianowi za to wszystko co zrobił dla nie tylko załogi ale całej firmy. Pewnie będziecie mnie tutaj hejtować i niepochlebne opinie wstawiać ale ja naprawdę nie jestem zwykłym pracownikiem tej firmy.Mam nadzieję że nie wszystkim przytrafiła się amnezja jak było w niedalekim czasie kiedy było zupełnie inne zarządzanie firmą wszystkich serdecznie pozdrawiam i zanim coś napiszemy na tym forum to najpierw spójrzmy w siebie co możemy dać od siebie i docenić to co mamy.

@Ampco

polska język trudna język. co to za wazelina? kto to pisał? "ja naprawdę nie jestem zwykłym pracownikiem tej firmy" - czyli jakim? z podziękowaniami wstrzymaj się jeszcze parę miesięcy do czasu gdy minie okres porozumienia z radą pracowniczą. wtedy będziesz miał lepszy obraz całości.

Janusz
@Ampco

Ampco pracowałeś w VW, aby w ten sposób porównywać obie firmy? Bo myślę, że argument nie w pełni obrazuje sposób w jaki Volkswagen nie przedłuża umów. Zgadzam się, że od kiedy Francuzi pojawili się w kadrze zarządzającej, to w firmie się polepszyło. Przez okres mojego zatrudnienia nie miałem powodów do narzekań na kierownictwo. Z drugiej strony na produkcji też są ludzie, którzy trochę życia spędzili w firmie i kierownictwo może na nich polegać. Ogólnie DIF uważam za solidnego pracodawcę, który może stanowić ciekawy element w karierze zawodowej.

Cebula Januszewska
@ja

Okres porozumienia z radą pracowniczą minął. Co dalej?

@Cebula Januszewska

No i co okres minał pracuja wszyscy jak przed kryzysem? Zamowien tyle ze nadgodziny cotydzien mozliwe,. Zwalniają tylko naprawdę leserów i nierobow co to ich nieszkoda. zle?

łoś super ktoś

No cóż drogi pracodawco.... Śpiesz się doceniać pracowników (podkreślam dobrych pracowników) Tak szybko odchodzą...!!!

Mis puchatek
@łoś super ktoś

Jak ma ich szanować skoro rzadko kto potrafi się wstawić za dobrym pracownikiem. Kto ma zawalczyć o pracownika jak tam nie ma często osób które postawiłyby konkretnie na swoim. Większość z pracowników siedzi cicho i nic nie powie bo nie chce robić innym koło pióra albo dla swojego spokoju itp. Pewne rzeczy pozmieniały się na plus inne bez zmian a jeszcze inne zmieniły tylko osoby na czele które podobnie jak poprzednicy nie radzą sobie z problemami. Dla tych właśnie osób stara gwardia mogłaby postawić w złym świetle więc nikt o nikogo nie będzie się starał a jedynie pokazywał przy 1 lepszej okazji gdzie są drzwi. Jeszcze przez wiele lat przy tym modelu zarządzania będzie po staremu z lekkim kierunkiem poprawy

Johny

Hello Ile zarabia inżynier Jakości?

Dramat

Dramat straszny , kasa tak kiepska ze sami Ukraińcy już robią

Kkk
@Dramat

To ty chyba w innej firmie robisz. Ukraina pracuje na stanowiskach gdzie nie trzeba myśleć

@Kkk

Wszedzie trzeba myslec wiec nie gadaj glupot. Ludzie z Ukrainy pracują bo nikt inny za 2500 by nie pracował

Slawek
@Kkk

Na P3, na prasach, w jakosci... nie trzeba myśleć?

MT
@Dramat

Odejdź. Nie musisz znosić tego "horroru".

Czy mozna prosić o informację odnoście pracy Operatora prasy? Jak wygląda umowa po 6 miesiącach, na jaką stawkę mozna liczyć po okresie próbnym? Niestety na rozmowie kwalifikacyjnej nie można się zbyt dużo dowiedzieć i jest sporo znaków zapytania. Poproszę o informację i szczerą odpowiedź.

Zaniepokojony

Przymusowe , planowane nadgodziny na które trzeba przyjść bo inaczej dyrektor straszy nieobecnością nieusprawiedliwioną .. śmiech na sali

@Zaniepokojony

Ja byłem na rozmowie n produkcje jednak mnie nie przyjeli nie mam zalu ale widać że firma się rozwija-mozna dorobic

Mozna

Jakie stawki na start i jak to wyglada się zmienia po 3 miesiącach? Fajnie by było jakby ktoś się podzielił opinia

K123456

Ampco problem zwolnien w VW nie jest wynikiem pandemi tylko automatyzacja hali produkcyjnej. O zwolnieniu wiadomo bylo juz zeszlym roku. Rozumiem ze jako niezwykly pracownik w niezwyklej firmie masz swoje zdanie jak kazdy z nas. Mi w firmie bardzo sie podoba-nie podoba mi sie tylko umowa ktora dostalem po 6 miesiacach pracy. Nie podoba mi sie ze włożyłem sporo wysiłku zeby ogarnac temat zwiazany z obsługą pras i nie dostalem umowy na np rok. Co więcej- nie tylko ja musiałem sie postarać ale także wiele osób które mnie wprowadzaly i szkolily, ci ktorzy mieli na to cierpliwosc a przeciez nie dostali za to nawet 1pln wiecej. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Polen

Kierownictwo DIF - jest super i nie rozumiem dlaczego tyle ludzi narzeka tu na to biedne kierownictwo ktore robi wszystko zeby ta firma ogólnie jeszcze stala i trzyma pracowników jak tylko moze. Sutuacja jest coraz lepsza. Aż chce się pracować. Socjal jest super. Robią fajne imprezy integracyjne, polecam andrzejki. Brygadzisci - pół na pół Współpracownicy pół na pół podziele ich na grupy i nie ma to na celu nikogo obrazic. 1. Stare baby z polski: ochydztwo, mobbing, wyrzucaja cię z pracy tak jak by byly jakims kierownikiem, popsula się maszyna to tylko patrzą i się śmieją zamiast pomoc ci ją naprawic, patrza na kropki odbosnie kwalifikacji uprawnien jak w jakims przedszkolu przy tym wysmiewajac tych co maja tych kropek mniej. 2. Starsze kobiety z Ukrainy: z perspektywy czasu widze ze to nie są okropne babki, gdyby wtedy umialy polski kiedy bylam pracownica zostala bym. 3. Młodsze dziewczyny z Ukrainy - z perspektywy czasu widze ze nie takie najgorsze, szkoda tylko ze to ze czegos nie umiesz odbieraja jako lenistwo, Mysle ze gdyby umialy troche bardziej polski i nie sluchaly plotek starych bab z polski, zostala bym w DIF 4. Chłopacy z Ukrainy - Ludzie sa spoko. 5. Chłopacy i młode dziewczyny z Polski - większość sobie rękawów nie wyrywa. Poziom kultury osobistej niektórych osób, jest tak niski ze az przykry. Pozdro Mordeczki.

Zastanawiamsię

W pełni rozumiem obniżenie pensji o 20% co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Nie rozumiem jednak na jakiej podstawie została obniżona stawka za zaległy urlop. Może mi to ktoś wyjaśnić podać jakiś artykuł?

@Zastanawiamsię

Moze poprostu zapytać kogo 5rzeba w firmie jak nie rozumiesz?

covid19
@Zastanawiamsię

czy na pewno stawka urlopowa została obniżona? może po prostu wybierasz urlop w mniejszym zakresie?

Poirytowany
@Zastanawiamsię

Stawka urlopu jest liczona na dzień kiedy został wypisany , czyli np jeśli masz zaległy urlop z tamtego roku ale bierzesz go dziś to jest on liczony z bieżącej sytuacji w tym wypadku mamy tylko 80% płacone. jak sobie wyobrażasz urlop kiedy masz z zeszłego roku ? A wczoraj dostałeś podwyżkę ? To mają Ci go policzyć bez podwyżki ? No nie , urlop jest liczony z bieżącej umowy/sytuacji nie ważne czy jest z tego czy z zeszłego roku, poza tym po co wypisywać o tym na go work ? Przecież wystarczy zadzwonić do HR no rusz trochę głową

???

Kochani spokojnie na nich też przyjdzie czas

dlaczego wybrańcy pracują non stop a inni odsyłani są na postojowe czy oni sa niezastąpieni

jolka
@pracownik

to jest dobre pytanie ale dla osób robiących liste pracowników nie wiem jak oni to robią że cisami chodzą non stop ainni odsyłani na urlop lub postojowe

@jolka

wiem że czasy są ciężkie ale powinno być sprawiedliwie tydzień na tydzień

ktoś

może mają przywileje

Kolo
@pracownik

Podobno od przyszłego tygodnia wszyscy mamy postój

jolka

i jak tam po zabawie

Partyboy
@jolka

Najlepsza impreza w historii difu,

@jolka

jak to jest że niektórych pracowników wysyła się na postojowe a inni chodzą od powrotu po urlopach non stop podobno miało być tydzień na tydzień

Jak się pracuje z ludźmi z DIF Sp. z o.o.?

Pozytywny

Jak wszedzie. Sa ci pomagajacy i rzucajacy klody pod nogi ze zdecydowana wiekszoscia tych milych. Takich co im zawsze wszystko nie pasuje znajdziesz wszedzie ale jak sie nie przejmujesz ich gderaniem i robisz sumiennie swoja robote to jest OK.

K123456

Patrzac na ostatni post-sa jakies dodatki? Socjal? Paczki lub pod grusza? Opieka lekarska? Z gory dziekuje za odpowiedź i pozdrawiam

@K123456

Socjal jest od niedawna całkiem fajny. Paczki bilety imprezy firmowe. Do tego kasa na wakacje czy święta.

Stefan
@Doświadczony

Dobrze, że podzieliłeś się swoją wiedzą na ten temat, każda informacja jest cenna. Czy jako pracownik firmy możesz mi powiedzieć jakie są szanse na zatrudnienie w tym miejscu jeśli nie posiada się zbyt dużego doświadczenia zawodowego? Liczę na Twoją odpowiedź!

@Stefan

Teraz przyjmuja bardzo duzo osob. Nie wielu trafia sie z doswiadczeniem (tym bardziej na prasy).

Zostaw merytoryczną opinię o DIF Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w DIF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIF Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 11 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DIF Sp. z o.o.