DIF Sp. z o.o.

Opinie o DIF Sp. z o.o.

K123456

Patrzac na ostatni post-sa jakies dodatki? Socjal? Paczki lub pod grusza? Opieka lekarska? Z gory dziekuje za odpowiedź i pozdrawiam

@K123456

Socjal jest od niedawna całkiem fajny. Paczki bilety imprezy firmowe. Do tego kasa na wakacje czy święta.

Stefan
@Doświadczony

Dobrze, że podzieliłeś się swoją wiedzą na ten temat, każda informacja jest cenna. Czy jako pracownik firmy możesz mi powiedzieć jakie są szanse na zatrudnienie w tym miejscu jeśli nie posiada się zbyt dużego doświadczenia zawodowego? Liczę na Twoją odpowiedź!

K123456
@Stefan

Teraz przyjmuja bardzo duzo osob. Nie wielu trafia sie z doswiadczeniem (tym bardziej na prasy).

Taka prawda

Dobra firma, nie starcza na podwyżki dla pracowników ale w tym samym czasie nowy Peugeot 508 dla prezesa, lol

Prawdomowny

Gorąco polecam firmę DIF. W okresie podwyżek brak puli i środków na to dla pracowników, ale znajdzie się pula na nowego Peugeota 508 dla prezesa w tym samym czasie. Pozdrawiam

Faraon

wsparcie finansowe na wakacje, paczki świąteczne, dopłata do wyprawki szkolnej dla dzieci, imprezy integracyjne ALE (usunięte przez administratora) KLAMIA

@Faraon

Nie pajacuj chłopie. Chlales w pracy to normalne że Cię wywalili. Masz pretensje do kolegów. Miej do siebie. Bardzo dobrze ze takie akcje są. Pijaki won.

Czy kandydat na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu w firmie DIF Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
K12345

Witam. Mam zamiar aplikować na stanowisko operatora. Mam 5lat pracy na produkcji i obsłudze maszyn juz za soba. Jaka atmosfera i stawki na produkcji. Pozdrawiam

@K12345

Ostatnio dużo zmian na produkcji ciężko powiedzieć jak będzie. Czy na lepsze?pokaze czas nowi ludzi mogą się wykazać. Na pewno potrzeba świerzości. Atmosfera jet ok ludzie spoko da się dogadać. Kasa bez szału ale i też jie najmniej. Jak jesteś dobry to sobie poradzisz. Szkolenie operatorów dobrze pomyślałna rzecz później już tylko chęć twojej nauki. Ogólnie spoko ale jeszcze dużo do zmian.

BLACK MOUSE
@K12345

Trzeba przejsc szkolenie, zdac egzaminy , później to juz kwestia tego jak sie dogadasz :)

Ktos

Firma jak to firma. Trzeba pracować. Czas na podwyżki. Minimalna krajowa idzie w górę. Zobaczymy jakie zmiany będą. Bo jak na razie CISZA.Chyba, że ludzie zaczną odchodzić. W końcu idzie Wiosna więc ofert pracy trochę będzie.

Jak długo czekaliście na odzew z DIF Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Ja dostałem odpowiedź w terminie. Wprawdzie mnie nie zatrudnili ale i formacja była miła.

Olgierta

Firma spada na psy. Zatrudniają ludzi po czym odchodzą. Nowy operator wózka po msc już jest zniesmaczony, a szkoda chłopaka bo widać,że koleś ogarnia temat i daje sam rade. Nie trzeba mu powtarzać kilka razy co ma przywieźć itp wszystko na czas i na prośbę. Fakt firma robi imprezy itp.Ogólnie nie polecam. Żabojady tylko obserwują!! zamiast coś robić w dobrym kierunku.Dziwię się wózkowym, że dają rade po takich dziurach jeździć. Droga transportowa to dno.!!! Wszyscy narzekają, ale wszyscy pracują. Można by tu książkę napisać.I pytam gdzie tu BHP(Baśka) jak np wózkowi musza mieć oczy w okół głowy.Gdzie żółte linie np,osłony na bębnach rozwijających. Jeden wózek kabinowy gdzie chłopacy pracują teoretycznie na dworze.Gdzie dodatek szkodliwy za hałas.Może czasz na IP. Pozdrawiam DIF.

jolka
@Olgierta

dlaczego stale bronisz tego nowego wózkowego on już obrósł w piórka i wcale nie jest tak jak piszesz już nie raz odmówił niby nie ma czasu i nie można go znależ

Olgierta
@jolka

Ja go nie bronie. Jakoś dla mnie i niektórych ma czas.(może masz złe podejście do niego) Sorry ale jeden wózkowy na rannej zmianie może dostać na głowę. Ja tego nie zauważyłam żeby obrósł w piórka. Pewnie szybciej się zwolni niż w nie obrośnie. Szukaj dobrze to znajdziesz !!:) Ja jestem zadowolona. Więc skończmy może opinie na jego temat i zajmijmy się swoimi obowiązkami.

Zlodziej

A za chwile tany tany:))))))

Faraon
@Zlodziej

Szkoda, że się nie zapisałem

Baśka

Jak widać opinie są usuwane. Przyszedł nowy operator wózka i już jest zniesmaczony to co zobaczył na oczy. Widać,że koleś ogarnięty ale chyba długo tu nie przeżyje. A szkoda !!. Dostał pewnie na początek z 2.5 i robi na żabojadów. A naprawdę szkoda chłopa. Znajdzie coś i ucieknie. Chyba, że coś mu zaproponują w co wątpię. Chłopak widzi co tu się dzieje i po jakich dziurach musi jeździć. Powodzenia chłopie!!!

Termos
@Baśka

Podjęty temat problematycznego brygadzisty (usunięte przez administratora) także został usuniety, mimo iz jest przykrym faktem. Poniża i krzyczy na zwykłych pracowników i myśli ze (skoro nie ma właśnie włosów) nie bedzie ponosił odpowiedzialnosci? Powinien się tym zająć serwis gowork i zbadać ta sprawę tego Pana. Jeden nowy pracownik w ostatnim czasie przez niego się zwolnił co bardzo dobrze zrobił, nie chciał być pomiatany. Firma powinna chucac i dmuchac na pracowników a nie traktowac ich jak (usunięte przez administratora) do wyzywania.

Patrik F.
@Termos

Kto jest łysym brygadzistą - chodzi Wam o Ja...te ? Przecież to jest specjalista który najbardziej umie obsługiwać wszystkie prasy - czego od niego chcecie . Zostawcie go w spokoju - on nawet może wyciąc w prasie okienko i nikt go nie tknie. Ja bym bardzo chciał u niego robić tylko nie mogę. Zastania mnie tylko jedno dlaczego Pan ma takie fory u Pierra ?

Korn
@Patrik F.

To ze potrafi pracować nie zwalnia go z zasad dobrego wychowania i kultury. Typowy mobbing stosuje. Każdy to widzi tylko boi odezwac.

nick
@Korn

To że ktoś czasem rzuci mięsem to jeszcze nie jest mobbing. Poczytajcie trochę zanim kogoś oskarżycie. Poza tym, ludzie dorośnijcie trochę, Bo dyrektor krzyczy, bo brygadzista jest niemiły, bo w innych firmach zarabia się połowę więcej. Serio? Każdy ma swój rozum więc.........

Dorr
@nick

Skoro tak Ci sie podoba brygadzista rzucający miesiem i tak bardzo chcesz u niego pracować to umów sie z nim na kawę. Sprawa mobbingu nie dotyczy Ciebie widać wiec po co uogolniasz problem jaki został podjęty? Poczekaj jak sam trafisz pod ostrze tego inteligenta wtedy Cie wyslachamy.

@Dorr

Mówię że mobbing to poważne oskarżenie i żebyś dobrze zapoznał się ze znaczeniem tego słowa. Zanim zaczniesz rzucać oskarżenia w internecie. człowiek człowiekowi wilkiem na co wilk odszczeknoł ja się boję ze wilk wilkowi będzie człowiekiem.

MJ
@Dorr

Widzę że temat się rozwija. Jeśli tak uważasz zgłoś sprawę do kadr, trzeba to wyjaśnić. Jeśli nie, ja zgłoszę sprawę o pomówienie. Tak czy inaczej ktoś na pewno odpowie. Takie rozwiązanie wydaje mi się sprawiedliwe.

zmobngowanka
@Korn

wy nie wiecie co gadacie jak chcecie doznac mobingu to idzcie na wytryskarki do takiej starszej pan przy kości i jej kolezanki w blond wlosach i nie mowcie ze pan pier okropny, nic dziwnego ze na kogos krzyczy jak jestescie leniwi. ja np. jak czegos nie rozumialam to pan (usunięte przez administratora) robil wszystko zebym zroumiala co i jak ale to trzeba mówić!

Dorr

Proszę samemu sie zapoznać z definicja tego "poważnego" oskarżenia, zostalo zawarte w pierwszym zdaniu. (usunięte przez administratora) Z tej definicji właśnie zostanie rozliczony Pan brygadzista. Komuś sie przelało po prostu kto nie chce tak dłużej pracować i być poniżany. Gdyby udało mi sie dojść do Pana ktory sie zwolnił przez tego człowieka to mam sprawę pewna.

Nicponicku
@zmobngowanka

A Hinduska nadal bombarduje nas swoimi złotymi myślami. Twarda zawodniczka.

MJ
@Dorr

Czyli właśnie stosujesz mobbing Dorr? Jak definiuje mobbing Kodeks pracy? „Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników" – czytamy w art. 943 § 2. Cztery warunki do wystąpienia mobbingu Jak wynika z powyższego przepisu, o wystąpieniu mobbingu możemy mówić jedynie wtedy, kiedy zostaną spełnione cztery warunki. Pierwszym i najbardziej oczywistym z nich jest to, że mobber musi być pracodawcą lub współpracownikem poszkodowanego. Po drugie, jego działanie musi być uporczywe i długotrwałe. Co należy przez to rozumieć? Wytłumaczył to Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 17 stycznia 2007 r. (sygn. I PK 176/06). Określił w nim, że uporczywym należy nazwać zachowanie nieuchronne z punktu widzenia pracownika, natomiast długotrwałość musi być rozpatrywana w sposób zindywidualizowany oraz uwzględniać okoliczności konkretnego przypadku. Podkreślił jednak, że mobbing nie może polegać na zachowaniu jednorazowym. Aby dane działanie lub zachowanie móc nazwać mobbingiem, musi ono również przybrać formę nękania lub zastraszania – to trzeci warunek wskazany w definicji. Czwartym i ostatnim elementem jest celowość działania – osoba dopuszczająca się mobbingu musi chcieć wywołać u poszkodowanego odczucia wymienione w art. 943 § 2 Kodeksu pracy, czyli np. zaniżoną ocenę przydatności zawodowej. Mobbing trzeba udowodnić

Joanna

Brak słów. Ta firma to wrak. Przychodzą nowi pracownicy i pewnie szybko odejdą jak widzą ten harmider. Operator wózka (nowy pracownik) już ponoć zniesmaczony. Pewnie do pierwszej wypłaty i się pożegna, a koleś ogarnięty z tego co mówią. Przez tydzień prawie zajarzył co z czym się je. Firma ogólnie dno. Jadą masówkę. Na hali bałagan,zero BHP. Baśka wymyśla,ale chyba nie ma pojęcia o przepisach. Drogi rozładunkowe i załadunkowe za czasów PRL. Wózkowi muszą uważać na ludzi bo niestety niektórzy chodzą jak św krowy. Można by tu książkę napisać. Pierrrrrrrrrrrrrrrrrr jedzie z ludźmi po bandzie, ale pewnie to się zemści jak zaraz kilku odejdzie.

Ktos

Pierrr....... Dole rzuca mięsem na prawo i lewo. W dodatku na pracowników. Niby bhp i bhp. A gdzie to bhp na hali gdzie np wózków muszą mieć oczy w okol glowy

Brojler
@Ktos

kolejny (usunięte przez administratora) kierownictwa - doskonale wiem kim jesteś ! Samemu do świetości CI daleko. Liczysz na podwyżkę. Zapomnij. Bo jesteś cienki jak źdźbło trawy ;-)

Hinduska z jakiegoś Pakistanu

czy Pawełi Bartek śą jeszcze w tej firmie? to moi koledzy

hinduska jednak z japoni

chyba tez nie jestes u siebie skoro PATRIOTA to PATRYJOTA xd

Baśka Miała...

Większość opinii się chyba zgadza. Nowy operator wózka już jest ponoć zniechęcony. Zapewne długo nie pociągnie a szkoda bo widać,że chłopak ogarnięty. Dostał pewnie z 2.5 i robi a szkoda chłopa. Pewnie coś znajdzie i zaraz odejdzie. I wcale mu się nie dziwie jak zobaczył co tu się dzieje. Dziury, tłok ludzi, odpowiedzialność itp. Ludzie zaczną odchodzić po prostu. Zostaną tylko stare wygi. Pozdrawiam

JakaPłacaTakaPraca

Nowy rok tuż tuż, a co za tym idzie minimalną krajowa idzie w górę, aż o 350zl brutto, a to jakieś 250zl netto, zobaczymy czy starzy dobrzy pracownicy zostaną docenieni, czy będą musieli znowu zacisnąć zęby... Chciałbym być miło zaskoczony :)

StarszyIBylyPracownik

A tytanik coraz gorzej.... Kapitanka nadal jest i ma się dobrze ;) kiedy ta emeryturka na choryzoncie ?

indie
@StarszyIBylyPracownik

dlatego wkracza oddział ratunkowy i zrobi wszystko zeby ten statek nie zatonął. Wypłyniemy tym statkiem na powierzchnie nie mozna go tak zostawic na dnie puki wszystko idzie uratowac, tylko my musimy to chciec usprawnic i musimy go wyciagnac na powierzchnie zeby mógl sobie plynac. Nie badzmy tchórzami i nie mówmy "o jeny tonie jaka to ogolnie jedna wielka tragedia ale nic nie mozemy zrobic" Bądźmy bohaterami którzy wyciągną ten statek o nazwie "DIF" na powierzhnie :) powiedzmy "Statek tonie musimy więc zrobic wsystko zeby znowu wyplynal, nie mozemy tak stac z załozonymi rękami". :)

Roman
@indie

To chyba sam ptak z kadr pisał ... nierozumienie powagi sytuacji ludzie mają dosyć pomimo większej produkcji ostatnio jest tu tak duży (usunięte przez administratora) , że na jadącej produkcji nie da się tego zrobić ... firma nie jest zła , ale niestety nikt nie jest w stanie zrozumieć tego , że zaniedbania , które powstały za PW i AP są tak kolosalne , że w głowie się nie mieści. Ciągła rywalizacja P1 i P2 , brud i zaniedbania inwestycyjne blokują tej firmie rozwój , a akcje ratunkowe są jak słabe koło ratunkowe , pozwalają się utrzymać tylko na powierzchni i raz na jakiś czas pozwalają nabrać powietrza, żeby przeżyć. Przez długie lata uważałem tą firmę , jako firmę z potencjałem i nadal tak uważam , ale do tłoczni funkcjonujących jak inne w okolicy należałoby zainwestować ogromne pieniądze, zmienić mentalność ludzi , a to nie uda się z takiego stanu jak widzicie teraz chociażby na P1.

Faja
@Roman

Masz trochę racji ale czasem dochodzę do wniosku ze wielu ludziom nie zależy a wręcz rabie na złość ,każdy tylko kolo swojego biurka i tyle i niech się dzieje co chce .jedni ciężko pracują inni niwecza cały trud włożony , podejmowane decyzje są albo spóźnione o miesiące albo tak chore ze każdy kto tylko trochę się zna na robocie wie ze to jest co najmniej głupie mówiąc delikatnie na każdej hali w każdym miejscu jest bałagan bezmyślnie robiony bo jakiemuś kierowniczkowi wejdzie do tepego łba pomysł bezmyślnie i bezkrytycznie zmusza ludzi do realizacji projektu -później zamęt bałagan bezprzerwy wozenie w ta i sportem jednocześnie chaos trche pomyślunku i 3-4 miesiące jesteśmy na prostej ,wieksza uwagę na szeroko rozumianej lokistyce bo to dziś wypada najsłabiej.pozdrawiam czekamy lepszych czasow

Byczek

Podobno z firmy zwalnia się aż 4 pracowników, dwóch ze zrywarki, gościu z utrzymania ruchu i co najdziwniejsze, że nawet sam szef warsztatu. Czy ktoś może coś wie więcej na ten temat i czemu ludzie hurtowo się zwalniają?

Człowiek_Anal
@Byczek

Ludzie po prostu znaleźli inną pracę i o 50% lepiej płatną z tego co wiem, dlatego odchodzą. Dif, gdyby dobrze płacił i chciał zatrzymać dobrych pracowników, czyli fachowców, to by zostali. A tak rotacja jest ogromna ostatnimi czasy.

@Byczek

Nowy operator wózka też pewnie za długo nie popracuje z tego co wiem. I wcale mu się nie dziwię. Odpowiedzialność za ludzi itp. Drogi same dziury więc niema się co dziwić. A szkoda bo widać że koleś ogarnięty. I pewnie robi za 2.5

Ern

Łysemu odbija szajba, nie spotkałem się jeszcze aby był kulturalny wobec zwykłego pracownika. Raz Cie woła abyś do niego podszedł a za chwile wyzywa dlaczego stoisz. Ewidentnie nie radzi sobie z jakimś napieciem.(usunięte przez administratora)

Krzyś

Z tego co widać operatorzy wózków maja (usunięte przez administratora). Bardzo duża odpowiedzialność. Ludzie chodzą jak święte krowy.A operator wózka musi mieć oczy w okół głowy, żeby kogoś nie potrącić. Przyszedł nowy i już jest zniesmaczony. Sadzę, że jak Prezes nie da im większego siana to operatorzy odejdą. Ogólnie tłoczno.!!! Młyn!!! (usunięte przez administratora) itp. No ale trzeba pracować na żabojadów:)

Joker

Do przyszłych operatorów wózków widłowych,jak nie macie doświadczenia i odpowiedniej praktyki no cóż...Powodzenia????

Czarna Mamba
@Joker

Co masz namyśli??

Zostaw merytoryczną opinię o DIF Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w DIF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIF Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 11 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DIF Sp. z o.o.