DIF Sp. z o.o.

Opinie o DIF Sp. z o.o.

Czarna Mamba

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaka płaca na start dla operatora wózka. Jakie firma oferuje benefity. Czy pracownicy, ktorzy pracują na otwartej przestrzeni i w zimnie dostają posiłki regeneracyjne. Lub ekwiwalent???? ( Za okres zimowy na potrzeby przydzielania pracownikom posiłków regeneracyjnych uważa się okres od 1 listopada danego roku do 31 marca następnego roku (§ 3 ust. 1 pkt 3 rozporządzenia w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów). stąd moje pytania

Obserwator

Piere francuziku dlaczego krzyczysz na pracowników ? Wiesz, że taka sprawa może zostać podpięta pod mobbing oraz paragraf kodeksu karnego w oparciu o kodeks pracy ?

Ktos

Sorry, że zapytam, czy mowa tu o Panu Boćku

Dodo

Jeszcze trafi kosa na kamień, zacznie krzyczeć na nie odpowiednia osobę i będzie miał nie przyjemności z tego tytułu. Wszyscy w tej firmie potrafią jakoś byle jak ale się szanować wzajemnie, sam Prezes jest bardzo stosowna osoba wobec wszystkich, ale PAN Pier przeginia pałe.

Odczepcie się
@Obserwator

Odczepcie się od pana pierra! Ciekawe czy wy jestescie tacy swieci. Jak chcecie doznac prawdziwego mobbingu to zapraszam na wytryskarki pracuje tam starsza pani i jej kolezanka w blond wlosach dla ktorych mobingowanie, krzyk, obrazanie, grozenie ludzia, mowienie wulgaryzmow to cale zycie.

Ktos
@Odczepcie się

Kogo masz na myśli ? Trochę tam tych starszych pani jest, blondynek zresztą tez...

Danuta
@Ktos

A jak wygląda sama komunikacja między Wami, pracownikami? Dobrze Wam się pracuje z innymi osobami? Czy pod tym względem w DIF też jest klapa?

Byla pracownica z Indii
@Danuta

Powiem krótko Kierownictwo DIF - jest super i nie rozumiem dlaczego tyle ludzi narzeka tu na to biedne kierownictwo ktore robi wszystko zeby ta firma ogólnie jeszcze stala i trzyma pracowników jak tylko moze, kierownictwo nie wywyższa się nie powie ci slow typu jestem wyżej to fizol sieć cicho tak jak się to robi w innych firmach. Personel sprzątający - okej, nie ma co narzekac Kadry - mozecie wysmiac to co wam tu napisze ale pani w kadrach jest zlota kobieta ktora uratowala mi zycie. Pani od BHP - Miła Brygadzisci - Mili Współpracownicy pół na pół podziele ich na grupy i nie ma to na celu nikogo obrazic. 1. Starsze kobiety z polski: ochydztwo, mobbing, wyrzucaja cię z pracy tak jak by byly jakims kierownikiem, popsula się maszyna to tylko patrzą i się śmieją zamiast pomoc ci ją naprawic, patrza na kropki odbosnie kwalifikacji uprawnien jak w jakims przedszkolu przy tym wysmiewajac tych co maja tych kropek mniej. 2. Starsze kobiety z Ukrainy : z perspektywy czasu widze ze to nie są okropne babki, gdyby wtedy umialy polski kiedy bylam pracownica zostala bym. 3. Młodsze dziewczyny z Ukrainy - z perspektywy czasu widze ze nie takie najgorsze, szkoda tylko ze to ze czegos nie umiesz odbieraja jako lenistwo, Mysle ze gdyby umialy troche bardziej polski i nie sluchaly plotek starszych kobiet z polski, zostala bym w DIF 4. Młode dziewczyny z Polski - spoko 5. Chłopacy z Polski i Ukrainy - jak to w innych firmach czasem się pokluca ale na końcu potrafia ze sobą współpracować i nie drą się na siebie z agresją jak kobiety.

Joker

Logistyka!!!Tęgie umysłu zarządu niech nad tym teraz pogłówkują,może to i dobrze że produkcjia ruszyła ale co z tego bhp masakra praktycznie nie istnieje wszystko zawalone jak nie paletami z towarem do sortowania lub kontenerami na drodze komunikacyjnej wózków widłowych jak i podkreślam dla PIESZYCH. Niech coś zrobią z tym dopóki jeszcze nikomu nic na łeb nie spadło.

Królik

Firma jest naprawdę super. Jest mega czysto. Jest dużo nowych pracowników chcących pracy powyżej normy pracy. Sutuacja jest coraz lepsza. Pracownicy uczą się jeden od drugiego i bardzo fajnie jest pracowac w tej firmie. Jest dużo kochanych ludzi w szczególności z kierownikó. Aż chce się pracować . Bardzo fajnie rozwiązane są nie które rzeczy , nawet pracownicy mają swoją klimatyzację. Socjal jest super. TO jest firma w której warto pracować. Jestem dumny że mogę pracować w tej firmie. Mam nadzieję że moje dzieci będą mogły też dutaj pracować. Jak najbardzije polecam. Cudowana firma ...

Faja
@Królik

Byłeś u psychiatry ., pewnie nie to wielka szkoda .pewnie jesteś wynajętym ślepym i głuchym. Tak na poważnie kierownictwo jest słabe , a ludzie różnica dobrzydkie i źli pracowici i obi boki trzeba postawić na tych pierwszych resztę wyeliminowac ,kierownctwo trzeba zmienić aby nie utrwalać patologii świeże spojrzenie i może wiele poprawić stan rzeczy do ogłaszania sukcesu jeszcze daleko. A przez istotnie człowiek na bardzo wysokim poziomie jak nie obstawiam się swoimi ludźmi to go wy prowadzą na manowce. Pozdrawiam i kibicuje aby wreszcie firma wyszła w gore bo ludzie na to zasluguha

Czy kandydat na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu w firmie DIF Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Faraon

A jaka płaca na produkcji. Jakie benefity itp

Faraon

Witam. Proszę kogoś konkretnego o odpowiedz czy warto jechać w ogóle na rozmowę. Jakie są mniej wiecej zarobki jako operator maszyn. Benefity itp

ON

Myslę, że firma zaczyna się zmieniać, da się to odczuć też od strony pracowników. To zupełnie inne podejscie niz było. Kilka dobrych decyzji zapadło. Z pewnościa zarząd robi dużo w tej chwili by odzyskać produkcje, sa pierwsze sukcesy, ale jak długo?. Duzo też zalezy od nas., a jak z tmy bedzie zobaczymy...

Danuta
@ON

To super, że sytuacja w DIF zmienia się na lepsze. A jak zarząd motywuje pracowników do pracy? I jak ogółem wygląda styl zarządzania w firmie. Z góry dzięki za odpowiedź.

Grzegorz

Jeśli nawet są jakieś trudności to przecież nigdzie nie jest tylko dobrze ale są okresy spowolnienia. Warto tu pracować bo jest dobrze!

Witam.firma w moim zdaniem sie zmienia na lepsze.nowi pracownicy sa zatrudniani,fakt moze do przyuczenia ale jak sie o nich zadba to zostaną.Nowy prezes widac ze cos chce zmienić. Narzekacie ze jest tak zle i niedobrze?to przypomnijcie sobie jak było wczesniej?byly premie?byl tak szeroki socjal jak teraz?Dodatki?chyba ze chodzi ludziom o to zeby nie robic a dostać gore kasy.proponuje,niech każdy zacznie robic to co do niego należy a bedzie dobrze.oczywiscie zawsze sie znajdzie ktoś kto narzeka ale to juz nie jest wina firmy tylko tegoż człowieka który chce nie wiadomo co.

Fiodor
@Anonim

Bzdury gadasz. Zaległości u klientó sa już tak duże , że nie ma drogi odwrotu. Dla mnie ta firma to dno . Sam jestem na wypowiedzeniu i znalazłem inna pracę za 40% większą pensje bez problemu. Kierownictwo i kadry mamią ile mozna w tej firmie zarobić. Dla mnie to mit. Jest naprawdę duży bałagan , olej jest wszędzie. Dyrektor produkcji traktuje wszystkich przedmiotowo, to jak ma być dobrze. Nie rozumie , że każdy chce zarobić swoje bo poza pracą ma życie prywatne. Ja przez cały czas starałęm się sprostać wymaganiom Difu , ale po prostu się nie da !!!! Omijać to firmę szerokim łukiem. Ja tu pracowałem i nie polecam.

Koskus
@Fiodor

"Nie rozumie , że każdy chce zarobić swoje bo poza pracą ma życie prywatne" - Więc przełożony zmusza Cię do nadgodzin albo pracy weekendy, zabiera premię ? To, że przełożony traktuje Cię przedmiotowo wpływa na wysokość twojej pensji ? Zaargumentuj swoją wypowiedź.

Rozrabiaka 3

Część. Jak juz wcześniej pisałem każdy ma prawo do swojego punktu widzenia ,to nie znaczy ze ma racje.mile nadzieje ze dzisiejszy odcinek powiece optymizmem jednak cara trudniej o niego ,braku jakiegoś kroku ze strony firmy aby zmotywować ludzi ,nie wiem może pochwała ,dostrzeżenie wysiłku wielu ludzi oczywiście nie wszystkich niektórzy ma ja wszystko w 4 litrach i nic tego nie zmieni.narazie firma wywiązuje się z obowiązany względem pracowników ale tak zawszeroko nie będzie w końcu skończą się zasoby finansowe dlatego przestrzegam wszystkich hamulcowych do spojrzenia w okół siebie i pójść do przodu.jeden drugiemu powinien pomóc a nie zazdrościć chore ambicje do kieszeni ..żaden dział nie będzie najlepszy jeżeli nie bedzieje współpracował z innym wszyscy jesteśmy uzależnieni od siebie ,tak więc żadnych wyzwisk fochow itp.każdy z nas walczy o przyszłość w tej firmie oczywiście można odejść ale czy tam będzie lepiej ? Z takim podejściem mam gdzieś napewno nie. Kolego ,koleżanko nie się plotek na temat innych spójrz na siebie konfikty personalne nie służą nikomu , pozdrawiam do następnego. .

Qwe

Jak kasa na operatora maszyn? Widzę, ze jakieś problemy są w firmie. Napiszcie coś wiecej

Dorota
@Qwe

Wiem jedynie, że w DIF będziesz mógł liczyć na wynagrodzenie zasadnicze, dodatki oraz dodatkowe benefity. Jeśli chodzi już o konkrety, to musimy poczekać, aż jakiś pracownik firmy i nich napisze. A masz już jakieś doświadczenie na takim stanowisku?

Ukrainen

Witam was, jestem nowym pracownikiem i z ciekawości zajrzałem tutaj w opinie o zakładzie. Czytam uwagi, które mnie zdziwiły, ponieważ mowa jest o tym, że zakład ma jakieś problemy, że jest co raz gorzej, że są jakieś komplikacje organizacyjne lecz nie znalazłem żadnego konkretnego argumentu lub przykładu dla tych opinii, zakład jest wypłacalny na czas, nikogo nie zwalnia (bez powodu chyba większego), nie zmusza pracownika do wkładu ponad swoje siły lub ciągłego przymusu nadgodzin. Nie za bardzo rozumiem sytuację tutaj.

Rozrabiaka

Hej. To że firma idzie na dno równią pochyłącznie wszyscy wiemy i widzimy niezrozumiałe decyzję naszego kierownictwa nie są już nawet śmieszne to już jest tragedia.brak koordynacji kierowania firma w kryzysie władze trzeba skupić w jednej ręce to jedyna szansa reszta tylko dopilnować na swoim odcinku .na p1 jest ciasno i ogromy bałagan operator potrzebuje stał to musi najpierw stosy pojemników przełożyć ,albo wykrojniki ,stali jest tyle ze dif musiał by produkować 3-4 razy więcej niż do tej pory ale kim i czym ;są pomieszczenia zajmowane nie wiadomo dlaczekolady przez osobę prowadzoca dzialalnosc w drewnie a przecież dif produkuje metalowe detale ktoś w końcu musi zrobić porządek z tym panem chociaż ma nad sobą 2 przełożonych nadal nic nie robi no przepraszam w owych pomieszczeniach rabie drewno w godzinach pracy.jeżeli załoga nie weźmie w swoje ręce tego (usunięte przez administratora) to marny koniec czeka firmę i ich pracowników jest jeszcze wielu dobrych ludzi na ktortych firma może się oprzeć ale z każdym dniem coraz mniej.pozdrawiam załogę często nieocenionych ludzi stajacych na głowie i innej części ciała żeby to jakoś jeszcze funkcjonowało. Cdn

Jonasz

Moi drodzy ,co to się teraz dzieje to niewyobrażalny dół w który wpada firma DIF po same uszy. Tyle lat tutaj pracuję i nie widziałem jeszcze takiego nie ładu. Chyba złożę wypowiedzenie...

Ananiasz
@Jonasz

Takiej drugiej firmy w Poznaniu nie ma naprawdę. Sodoma i zgnilizna . Aż żal patrzeć

Damian
@Ananiasz

Piszesz w podobnym tonie jak inne osoby na forum. Dlaczego używasz tak mocnych słów w stosunku do firmy? Mógłbyś wytłumaczyć, co spowodowało Twoją opinię i podać jakieś argumenty na poparcie swoich słów? Ktoś pisał o braku płatnych nadgodzin. Czy do wysokości wynagrodzenia także masz zastrzeżenia? Chętnie się tego dowiem.

Romek jabolek
@Jonasz

A dziwisz sie kurde jak rządzą tak mają . Dla mnie taki stan jest normalny długa droga w dół . Jak nie zrobią nic z zarządem na P2 i na P1 też to tendencja się nie zmieni. Chyba nasz guru o tym wie. Niedługo nikt nie zostanie tylko UA i emeryty .

perszeron
@Damian

To się zatrudnij...

@Romek jabolek

UA niedługo już nie będzie przyjeżdżać. Bo tak samo jak i Polacy życzymy dobrej pracy i szacunku ze strony kolegów oraz kierownictwa.

de` FR
@Jonasz

Dlaczego Pan chce się zwolnić ? O co Panu chodzi , przecież firma daje dobre warunki pracy - pensja zawsze jest na czas i jest także pakiet socjalny. Nie rozumię tej wypowiedzi chciałbyc o tym bliżej porozmawiać.

Brojler

Tak jak pisze Lolek - na tą firmę szkoda czasu - w utrzymaniu ruchu z szeregowego pracownika robi się kierownika bez doświadczenia. Ludzie coraz częściej odchodzą – bo warunki pracy są naprawdę skandaliczne. (usunięte przez administratora) brud i wielki chaos. Produkcja to jakiś żart. A w dodatku na P2 pracuje szef obróbki , który nie panuje nad niczym i wszystkie maszyny są w katastroficznym stanie. Nikt o nie nie dba – iż jak ma być dobrze ? Na sortowni w tym tygodniu biegał kot – to mówi wszystko o firmie . (usunięte przez administratora)

jozef
@Brojler

Z szeregowego pracownika utrzymania ruchu robi się kierownika utrzymania ruchu a z ślusarza kierownika narzedziowni. Brzmi znajomo ?

@jozef

Jak w VW :P

Kanalia
@Brojler

To może ten szeregowy nie był zwykłym szeregowym? Może jednak jakieś doświadczenie posiada (albo chociaż wykształcenie). Sami go wybrali więc może coś wniesie dobrego? Ludzie, przestańcie głupio (usunięte przez administratora) sami weźcie się za robotę, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Obserwuje z dala, ale nadal z firmy co się dzieje, dajcie szansę tym zmianom, dużo nowości, może akurat uda się podnieść firmę na nogi. Może Ci ludzie nie odeszli, a wyrzucili ich nie bez powodu? Dasz sobie rękę uciąć za innych? Bo ja nigdy. Po trzecie, to ile lat kto pracuje w tej firmie i każdej innej o niczym nie świadczy. Jesli ktos sie tukiem urodził to jako doktor go nie pochowają. PS. Cierpliwość popłaca. Pozdrawiam, szary, ale myślący obserwator.

Wiedzący
@Kanalia

Titanica nie dało się uratować, a DIFa? Nie wiadomo. Nabiera wody i ciągnie na dno, ale pracownicy jeszcze coś tam wiosłują. Czas pokaże czy uda się mu dobić do brzegu. A co do pracowników, to powiem coś Tobie przyjacielu. Było kilku którzy zostali zwolnieni, ale można zliczyć na palcach jednej ręki. Zazwyczaj ludzie z DIFa sami odchodzą.

Kanalia
@Wiedzący

Nie podoba się to odchodzą. Sam odszedłem z poprzedniej firmy nie bez powodu. Nie w tym problem. Istotą sprawy jest to żeby chcieć coś naprawić, a nie 'kupować nowe'. Tym bardziej, że 'wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma ;) mimo wszystko zacznijmy dawać coś od siebie, a nie oczekujemy tylko, że będą nas na rękach nosić. Miłego dnia! :)

Wiedzący
@Kanalia

Zgadzam się z tym, że odchodzą, bo się nie podoba, tylko teraz pytanie dlaczego? Każdy ma indywidualny powód. No i teraz trzeba się troszkę zagłębić w to wszystko. Człowiek bardzo szybko przywiązuje się do drugiego człowieka, dóbr materialnych i innych rzeczy w tym też pracy. Szczególnie, mowa tu o tych wytrwałych pracownikach, rzekłbym weteranach DIFowskich. Myślę, że taka decyzja o odejściu z firmy, w której spędzili kilka ładnych lat to nie błahostka. Powód musiał być dość konkretny, bądź też nasilający się od dłuższego czasu. Pijesz teraz do pracodawców z tym, że trzeba chcieć coś naprawić? Bo jeśli chodzi o pracowników których znam to zdecydowanej większości zależy na tym by firma wiązała koniec z końcem i pchają do przodu ten ciężki wózek. To że robota nie idzie tak jak powinna to w większości sprawy organizacyjne, niedogadanie się i ewidentne kilkuletnie zaniedbanie wielu spraw. Firma nie ma kłopotow przez pracowników szeregowych, ale trzeba winę przecież zawsze na kogoś zgonić, a najłatwiej na szaraków. Myślę, też że żaden pracownik, no dobra może nie każdy, ale większość przynajmniej nie chce być na rękach noszona. Pracują i robią to co do nich należy w zamian za godną tej pracy płacę. To pracodawca nie próbuje naprawić relacji ze starymi pracownikami tylko kupić nowe. Nie mówię, że DIF każdemu ma sypać kasą i awansami, ale chyba o przyczyny zwalniania się trzeba zapytać, chociażby po to by nie popełniać z kolejnymi tych samych błędów. "Kto nie pamięta historii, jest skazany na jej ponowne przeżycie" ktoś mądry kiedyś powiedział. Również życzę miłego dnia! ;)

@Kanalia

Albo dobrze wchodzi tam gdzie światło nie dochodzi ????

(usunięte przez administratora) W firmie panuje ciągły chaos we wszystkich działach, w dziale produkcji, jakości, narzędziowni i logistyki jakże i w biurach. Firma zatrudnienia masę ludzi z tygodnia na tydzień, by łatać dziury i lukę produkcyjną bo same części się nie wyprodukują. Na szczęście jeszcze trochę mi zostało i opuszczę ten tonący okręt bo prawie 10 lat pracy w bardzo nie wdzięcznej firmie. Szkoda mi tylko fajnej ekipy i ziomków z którymi zawsze będę miał dobry kontakt bo to kupę lat przyjaźni. Nie życzę firmie źle po mimo złego traktowania ludzi, lecz zmian od samej góry, czyli dyrektora i innych zarządzających pseudo znawców się na wszystkim, a w praktyce nie wiedzą jak się śrubokręt trzyma. Jeżeli człowiek sam się szanować nie będzie, to nikt twgo za niego nie zrobi nigdy. Pozdro Mordeczki.

Janusz

Skoro obecnie firma poszukuje osób, aby zapełnić lukę produkcyjną, to zastanawiam się, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również przyjmowane są przez pracodawcę? Chciałbym ustalić, czy są szanse się dostać.

@Janusz

Jak masz dwie ręce i dwie nogi to myśle że przyjmą Cię z pocałowaniem ręki

Rozrabiaka

Witam ,chce przypomnieć ze każdy ma prawo do własnej opinii na temat firmy ,mam nadzieje i wierzę w to że opinie negatywne z troski o przyszłość .ludzie którzy pracują po kilka lat tak naprawdę są zźyci z zakładam tylko się tego wsydzą trzeba zastanowić się co dalej robić firmę można wyciągnąć z kryzysu ale wszyscy muszą wziąść za odpowiedzialność od szarego pracownika po kierownictwo sekretariat prezes .od dłuższego czasu mam wrażenie ze nie wszystkim nie tylko nie zależy ale wręcz działają na przekór interesom firmy ,dział jakości najlepszy przykład robienie na złość to codzienność nie dostosowanie pracy do potrzeb ,operatorzy pras powinni zajmówiąc się tylko obsługa maszyn a nie sprawami jakościowym ,gratowane itp.zastanawiające jest utrzymywanie tak zwanych świętych krów np baron paletowy ma już nad sobą dwóch przełożonych i nadal nic nie robi jego praca to 5 min dziennie później wyjazd nie wiadomo gdzie i po co ,albo prywatna tzn rabie drewna do wywozu ,wszystko inne robi jeden człowiek zamiatarki reperuje kosi, choć wszyscy wiedzą że baron powinien mu pomóc. To tylko jeden z negatywnych przykladow. Ale jest też wie pozytywnych ludzie ciężko pracują i starają się ale w zamian dostają pogardliwie spojrzenia nierobów szykanowani przez nich ,itd.przy takim kryzysie każdy człowiek jest wazny i każdy dział ale muszą ze sobą współpracować a nie robić sobie na złość konkluzja gdzie jest dział jakości w nocy gdzie zawsze są produkowane trudne elementy gdzie jest jakiś kierownik który ma zarządzać całym zakładem nie zależnie na której hali pracują ludzie ,brygadzistą nie ma takiej władzy aby kazać zrobić komuś co innego niż aktualny zakres obowiązków..dlatego jedni zapieprz aja inie mają na nic czasu inni siedzą i bawią się w najlepsze na dziś koniec ale cdn.pozdrawiam załogę oprócz bumelantow i barona i baronowa.

Prawda boli

Normalna praca. Ale brak szacunku między pracownikami jest okropny. Najwyższe kierownictwo(z biura) odnosi się do pracowników sto razy lepiej niż większość brygadziści. Niektórym brygadzistam nawet zarządzanie świńiami nie można upoważnić, a nie ludźmi. A brygadzista który jeździ w nocy na wózku widłowym wraz z ukrainką(bez uprawnień!) i do tego jeszcze kradnie kartony i płyty osb. A osoba z MQB która lubi porozmawiać na sortowni i w nocy grzeje maszynę z plastikiem przez 2 godziny? Czy miłośnicy palić w nocy hali P1? Lub technik z utrzymania ruchu, który po 19 godzinie pracuje tylko językiem i chowa się po kątach. A miłośnicy L4? Jak dobrze jest zachorować tuż przed urlopem lub po nim lub przed zwolnieniem! I to tylko kilka przykładów z setek. żeby narzekać musisz najpierw spojrzeć w lustro może być główna przyczyna twoich problemówjest tam?

Jaaa
@Prawda boli

Hehe, noooo!

Nie Istotne

(usunięte przez administratora) Same narzekanie i użalanie się jak to nie dobrze bla,bla...! To na co czekacie droga wolna,przecież tyle ofert pracy jest na rynku!

ZdzichuPachwina
@Nie Istotne

To forum jest po to by wypowiadać się na temat tej firmy i odsłaniać jej negatywne i pozytywne strony, czasami ktoś wypowiada się też o niej neutralnie. Ludzie piszą o tym co ich boli i co się im nie podoba w tej firmie, by ostrzec nowych pracownikow, bądź też z nadzieją, że informacja ta dotrze do ich pracodawcy, gdyż nie są tak odwazni, by powiedzieć to prosto w twarz. I słusznie może coś to zmieni. Jeśli nie podobają się Tobie opinie nie musisz wchodzić na to forum i patrzeć na te wszystkie bluzgi. Jeśli chcesz się wypowiedzieć pozytywnie to pisz, a nie zjeżdżasz innych, bo myślą inaczej niż Ty. Ofert pracy rzeczywiście jest bardzo dużo na rynku, bezrobocie w Poznaniu to około 1%, ale niektorzy nie chcą zmieniac pracy. Bo się przywiązali do firmy, może widzą jakieś światełko w tunelu dla niej, a może chcieli by coś zmienic, bo widzą, że dzieje się złe i nikt z tym nic nie robi? Też przychylam się do tych negatywnych opinii, ale muszę przyznać, że jest poprawa i forma zaczyna coś w końcu robić na plus.

Panowie pomożecie...? Otrzymałem propozycje pracy na stanowisku oparatora, chciałbym od Was wiedziec jakiego wynagrodzenia mogę się spodziewać na okresie próbnym oraz po okresie probnym, jaką umowę firma oferuję, co z weekendami, jakies nadgodziny płatne i czy są obowiazkowe? Będę bardzo wdzięczny za opisanie warunków pracy oraz umowy. Z góry dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o DIF Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w DIF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIF Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 11 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DIF Sp. z o.o.