Grupa VSC
counter
3 31 105 5 1

Popularne opinie

Była pracownica

Kiedyś pracowałam stacjonarnie w tej firmie w biurze w Sky Tower. Generalnie jedna z możliwie najgorszych firm na rynku aby się tam zatrudnić. Firma bada jakość obsługi innych firm tymczasem sama to... degrengolada. Struktura organizacji to niczym dwór królewski. Jest ON niczym król - nie można mieć innego zdania niż "wizjoner" bo Cie zetnie. Jest ONA niczym królowa - która nadstawia gumowego ucha i zna wszystkie plotki... Są intrygi i zdrady, na imprezie firmowej kilka lat temu "Król" tak się zrobił że tańczył na barze wraz z dwórkami... Jest też Paź który pnie się i zajmuje się donosami na innych pracowników. Inni dworzanie idą za tym samym przykładem. Firma opiera się na donosach i kółkach wzajemnej adoracji. A i nie szczędzą częstych komplementów parze królewskiej aby się tylko przypodobać. Generalnie panuje atmosfera wyzysku. Bogaty jest tylko dwór i najbliższe otoczenie. Cała reszta to plebs i szacunek jak do chłopa pańszczyźnianego. Szkoda czasu na tą firmę czy to jako pracownik biurowy czy to jako "zdalny" audytor. Stawki audytorskie jedne z niższych na rynku. A jak już się podejmie współprace to pracownice sprawdzające audyty maja "prikaz" odgórny aby czepiać się szczegółów i jak najmniej płacić za audyt. To typowa polska firma z "Januszem biznesu" na samej górze. Niektóre osoby po odejściu z firmy kończyły na anty-depresantach bo tak atmosfera wszech obecnie panującego despotyzmu odcisnęła na nich swoje piętno. Nawet jeśli chcesz mieć po tej firmie wpis w CV, szczerze odradzam.

Tak17Nie2
paulina

Z firmą VSC współpracuję od 2012 roku. Płacą, choć stawki są niskie, ale zawsze w terminie. Ogólnie jestem zadowolona. Obecnie mam też więcej ciekawych badań. Różne sytuacje bywają, ale zawsze można się porozumieć z koordynatorem.

Tak14Nie6

Joanna

Nie polecam współpracy z tą firmą. Wykonywałam dla nich audyt w jednej ze znanych restauracji szybkiej obsługi. Wynagrodzenie 22 zl w tym zakup za co najmniej 12 zl i obostrzenia takie, że w dniu audytu najtańsza opcja zakupu to prawie równowartość wynagrodzenia za audyt. Do tego koszty dojazdu i czas poświęcony na wypełnienie ankiety. Ostatecznie odrzucenie audytu bo nie zadalam 1 pytania. Dodam, że instrukcja pełna niejasności. I co - zjadłam to czego nie lubiłam, wydałam kasę na dojazd i posilek, straciłam 2 godziny i jeszcze miałam do czynienia z Koordynatorką dzieckiem, która nawet nie potrafiła się wysłowić i porządnie uzasadnić nieścisłości w instrukcji i odrzucenia audytu. Jeśli macie podobne doświadczenie w VSC piszcie, może wreszcie zaczną myśleć jak traktują audytorów. Już nie chodzi o te stawki poniżej poziomu, ale o szacunek do wykonanej pracy i chęć wzajemnej dobrej współpracy. Czepiają się wszystkiego - przecinków, za krótkich opisów albo za długich, braku zadania 1 pytania, a sami nie potrafia napisać poprawnie instrukcji. Zachęcam osoby, które miały podobne doświadczenia o wypowiedzeniu się na forum. Jeśli ktoś z Was potrzebuje namiarów do lepiej płatnych audytów i nie czepiania się byle czego, żeby tylko audyt odrzucić bo źle wypadł (a przecież audytowana firma zapłaciła i powinna wypaść dobrze) to dajcie znać.

Tak7Nie3

Wszystkie opinie

Pola Nowy wpis

Pracowałam przez jakiś czas w biurze w Sky Tower. Najgorsze kierownictwo, jakie tylko może być. Obgadywanie, ucinanie i tak znikomej premii i jaki kolwiek brak konstruktywnej krytyki, czy pochwał. Czepianie się o wszystko. Przecież wielki prezes dwa razy do roku zrobi impreze firmowa i każdy powienien się mu za to kłaniać. Umowa o prace to cud, pracujesz za najniższe stawki, nadgodziny darmowe, odbieranie służbowego telefonu w weekend a wg kierowniczki satysfakcjonujaca premia to 100zl. Szczerze odradzam, chyba, ze ktoś chce tyrać za marne grosze.

Aktywacja

Ja też nie polecam, stawki śmiechu warte, obniżają ankietę za małe litery na początku zdań, i inne dziwne rzeczy. Nie polecam, jest wiele firm, gdzie płaca dużo, dużo więcej. Potem wysyłają jeszcze śmieszne maile czy ktoś jest zainteresowany badaniem, a na odpowiedź, że chyba w stawce zapomniały o jednym zerze się obrażają:)

Tak3Nie3
elo
@Aktywacja

No i bardo dobrze. Potem właściciel firmy czyta te ankiety i myśli "co za patałach, który nie umie pisać recenzuje moją firmę".

Tak1Nie1
Ala
@elo

Właściciel to niech lepiej zacznie myśleć bo niedługo to sam będzie robił te ankiety.

Szylman

Jakie firmy polecasz?

RaV
@Aktywacja

Cześć, możesz polecić inne firmy, które dobrze płacą z którymi współpracujesz? Z pozdrowieniami

Mpsss Nowy wpis
Kandydat

Jakie firmy polecasz?

Michał

Ja też pracowałem w VSC i nie mogę powiedzieć złego słowa. Było normalnie, umowy o pracę to standard, jeśli się pracuje sensownie, to się sensownie zarabia, są premie wynikowe i uznaniowe. Nie ma nepotyzmu jak w wielu innych firmach i zupełnie nie wiem co za bzdury pisała tutaj jedna koleżanka o królach i dworzanach, chyba jej się firmy pomieszały. Wiadomo, że każdy chciałby zarabiać coraz więcej, dlatego zdecydowałem się na zmianę, ale w sumie okazało się że w VSC na tle innych firm było całkiem fajnie: klimat pracy i sama praca.

TakNie3
Rysiek
Kandydat
@Michał

Jak następnym razem chcecie ratować PR firmy, to chociaż w odstępach czasowych, żeby nie było widać, że to pisała jedna osoba.

Tak2Nie1
Była pracownica Nowy wpis
@Michał

Wizjoner wydał prikaz ratowania "wizerunku"? Ta firma nepotyzmem stoi, a Ty mi tutaj Michałku piszesz dyrdymały. Wszystko co miałam do napisania ujęłam niżej.

Tak2Nie

Jakie są mocne strony pracodawcy Grupa VSC?

Audytor VSC Nowy wpis
@Pytanie

Trudno znaleźć gorzej płatną pracę :-)

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Eliza

Opinie są tutaj pomieszane, część z Was pisze o pracy w biurze, część o pracy tajemniczego klienta. To dwie zupełnie różne sprawy. O pracy w tej firmie na na etacie się nie wypowiem, bo po prostu nie wiem. Dorabiam jako tajemnicza klientka. Mam kontakt z pracownicami w biurze, brzmią profesjonalnie ale jak wspominałam nie chcę oceniać firmy od strony ich pracy. Niech wypowiedzą się etatowcy. Jako sekretny klient miewałam kontakt z kilkoma firmami i jeśli chodzi o VSC to tutaj jest wszystko dosyć uporządkowane. Są jasne zasady współpracy i co dla mnie najważniejsze płacą zawsze terminowo. W innych firmach czasem płacili dopiero jak ich klient zapłacił, co się często przeciągało. Tutaj przelewy przychodzą zawsze co miesiąc jak w zegarku.

TakNie1
kopernik

czy sa tam wolne dziewczyny bo ładne chętnie umówię sie na randke zabiore w gory lub nad jezioro

Tak1Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 142 dni.

Jaka jest kultura pracy w Grupa VSC? Obowiązuje typowy dress code?

Tak17Nie2
Była pracownica 2
@Była pracownica

Tak się zastanawiam, kim był "Paź" :D też pracowałam, oj długo długo...

@Była pracownica

A czy pracując w biurze miałaś umowę o pracę, czy też tak samo jak audytorzy zlecenie?

Była była pracownica
@Była pracownica

Lepiej bym tego nie ujęła!:D trochę tam pracowałam, chore, stresujące, pozbawione jakiegokolwiek szacunku do pracownika miejsce. Odradzam. A co do umowy to tę o pracę widziało tam niewielu wybrańców.

@Była pracownica 2

To ten stary grzyb co się zajmował nagrodami.

@Magdalena

Umowe o pracę dostawali tylko wierni poddani króla... których można policzyć na palcach 1 ręki.

Była pracownica 2
@Była pracownica

Już wiem :P No cóż, prędzej czy później wizjoner zostanie zdetronizowany, to raczej pewne. Otworzę wówczas szampana.

Aneta

Skandaliczne działanie firmy i ich "przeszkolonych" tajemniczych klientów. Druga odsłona badania w sieci Żabka i po raz kolejny skandalicznie niski wynik. Gdy weryfikacje przeprowadzał pracownik wewnętrzny nigdy nie było mowy o tak niskim wyniku! Najlepszy sklep w regionie nagle zostaje zepchnięty na samo (usunięte przez administratora) na podstawie opinii jednej nieodpowiedzialnej osoby. Rodzice już od kilku lat pracują z siecią Żabka i aż żal było na nich patrzeć gdy przeczytali wyniki "audytu". Nabór na tajemniczych klientów to jakaś kpina, nie weryfikujecie żadnych kompetencji ani też czy dana osoba w ogóle istnieje! Dzięki temu zakres działania konkurencji jest nieograniczony o czym huczą już fora internetowe a ciężko pracujący ludzie są pozbawieni dodatków na które pracują niejednokrotnie po 7 dni w tygodniu. Brak możliwości sprawdzenia czy "tajemniczy klient" wpisał w raport stan rzeczywisty czy sobie go ubzdurał również jest nie do zaakceptowania. Nie po to montujemy monitoringi po kilka tysięcy aby opluwano nas w twarz! Jak można pozbawić badaną osobę możliwości odwołania czy sprawdzenia wiarygodności raportu ??!! Bierzecie od korporacji spore pieniądze za przeprowadzane badania na żenująco niskim poziomie. Franczyzobiorcy jest nas ponad 6000 - wyraźcie swoją opinię to są w końcu nasze pieniądze! Rozmawiałam już z kilkoma i wszyscy mają wątpliwości co do rzetelności przeprowadzonego badania.

Tak1Nie2
Ada
@Aneta

Ja powiem tak, że będąc Tajemniczym Klientem zawsze staram się wszystko odwzorowywać w ankiecie tak jak jest faktycznie. Natomiast to w jaki sposób jest to Państwu pokazywane to już osobna rzecz. Firma nie jest kompetentna i uczciwa zarówno wobec klientów jak i audytorów. Odradzam współpracę.

RaV
@Ada

Cześć, możesz napisać jakie są realne stawki i zasady pracy jako Tajemniczy klient? z pozdrowieniami

TakNie

Jakie są warunki zatrudnienia w Grupa VSC?

ALA
@Pytanie

Żenada, nawet nie zaczynaj współpracy. Ja właśnie kończę z ta firmą.

TakNie1
Tajniak

Witam Jam wykonuje audyty w ramach 5 różnych firm, i można powiedzieć zawodowo - kilkadziesiąt w miesiącu i nie narzekam. Są różne badania w różnych firmach. W sierpniu np. miałem takie płatne po 100zł netto za 20 min rozmowy. Ale takich jest mało i trzeba już trochę tego zrobić, żeby dostawać takie. Generalnie kwoty są do 50zł, lub zwrot wydatków też do 50zł. Np. akuratnie na rozpoczęcie roku szkolnego takie sobie dobrałem gdzie jest zwrot do 47zł, to odwiedziłem kilka punktów z książkami / papierniczymi i córka miała wszytko do szkoły firmowe i najlepsze (bo np. kredek za 40zł raczej bym nie kupił - bo te za 15zł pewnie nie są gorsze). Jak córka chce iść na lody - to biorę lodziarnie ze zwrotem do 45 zł. Jak idziemy do kina - to biorę kino - i jeszcze najeść się można popkornu za 20 zł i innych dodatków też za 20zł. Płatności standardowo (70% badań wynoszą do 25zł netto). Ale np. są takie po 18zł - i wtedy biorę sobie wszystkie sklepy (z takim latającym chrząszczem w symbolu) w danym mieście - jest ich np. 20, a obejście ich zajmuje 2 dni. Ponieważ mam wprawę, to wizyta trwa minimalny czas (15 min.), wypełnienie ankiety też 15 min. = 30 min. + ok. 20 minut na przemieszczenie się od jednej do drugiej. 18zł netto za niecałą godzinę to doś dobrze, biorąc pod uwagę, że taka "praca" to raczej rozrywka. Kluczem jest logistyka - opracowanie planu przemieszczania, wg klucza kolejno od jednej do kolejnej najbliższej, tak wzdłuż od jednego końca miasta do drugiego. Ponieważ jest karencja, tzn. nie mogę w kółko chodzi ja, dlatego co miesiąc muszę zmieniać miasto na sąsiednie. U mnie akurat jest ten +, że miasta są od siebie o pół godzi. drogi (choć to nie śląsk), bilet kosztuje 3 zł, a przejazdy autbusmi mam darmowe w zasadzie wszędzie. Do tego lubię jeździć i nieraz jak zbiorę sobie kilka po 40zł to jade nawet 250 km do W-wy, choć celem jest przejadżka a nie audyt, ale jednego bez drugiego bym nie wykonał. Bilety odliczam wtedy od dochodu w PIT, bo to koszty. Ostatnio jadąc na Jasną Górę dobrałem sobie 4 audyty i miałem wyjazd gratis + obiad w restauracji. W wakacje i hotele się trafiły, to żeśmy pojeździli. Wiem, że niektórzy nie mają zaliczanych np. połowy audytów. Jak sprawdzam czyjś audyt, gdzie ktoś napisał, że był w sklepie 13, a wg scenariusza (tj. opisu zadania) ma być 15 min., to nie mogę mu tego zaliczyć i muszę odrzucić. Firma VSC jest solidna (wg mnie tak jak wszytskie) Generalnie raz na 100 razy zdarza się, że audyt nie jest uwzględniony przez kontrolera (bo każdy audyt ktoś sprawdza, w tym w wolnym czasie ja sprawdzam audyty innych) - dlatego jak ktoś zaczyna, to nieradze robić z nagraniami, bo można się wkopać. Swoją drogę nierozumie, czemu ktoś nie popatrz na zegarek, żeby posiedzieć te 15 minut, a jak wylezie nawet po 13 min. to i tak może napisać, że był 15 min. - bo audyt to też sprawdzenie np. parkingu czy śmietnika. Co istotne, z żadną firmą nie ma problemów z płatnościami - bo inaczej nie mieli by audytorów, ale cykl płatności może trwać 2 mies. To napewno nie jest trudne i każdy się nadaje - ostatnio byli porzebni senioorzy - których nikt nie mógł nigdzie znaleść. Dla własnego ułatwienia można sobie nagrywać wizyty na telefon - żeby później napisać ankietę. Fakt, że niektóre ankiety mają po 80 pytań (niewiem kto to wymyśla) - ale można sobie odpiwedzi skopiować i później tylko wklejać. Czyli raz piszemy ankiete faktycznie tą godzinę, ale kolejne po 15 minut.

Tak2Nie5
www
@Tajniak

Możesz wymienić jakie to firmy

też audytor
@Tajniak

Co ty za bzdury wypisujesz, jesteś porąbany chyba z z kosmosu cię spuścili

TwoTeaToRoomTwo
@Tajniak

Ile miałeś punktów jak mogłeś zostać korektorem?

@www

Pan wyżej pisał o firmie Dive Polska, też dla nich pracuję od ponad 1,5 roku.

TwoTeaToRoomTwo
@Mateusz

Dive jest spoko, w sumie to samo płacą ale ich ankiety robisz 5 minut a nie w godziny :D Za stacje benzynowe w sumie nie płacą ale masz wahy za 60 ziko,

@Tajniak

Z tego co piszesz warto zatrudnić się jako dorywcze zajęcie. A napiszesz jak wygląda kontakt z koordynatorami? Czy są pomocni i zawsze pod telefonem, bo to ważne.

Joanna

Tak7Nie3
Kord
@Joanna

Prosze o namiary do lepiej platnych audytorow:) zelazna zasada mystery shopper : bierzesz audyty tylko gdzie placa lub mozesz zwrocic zakup i dostac 100% kasy a nie wymuszone zakupy !

Tak6Nie1
@Joanna

Ja pracuję dla tej Grupy VSC od kilku miesięcy, fakt stawki na początku badań są małe, uzależnione od wyników audytorów, ale ogólnie kontakt z koordynatorami jest dobry, kasa na czas jest na koncie, i nie zdarzyło mi się, aby odrzucili mi jakieś badanie, raz obniżyli mi ocenę za zły format pliku. Ogólnie to wystarczy je wykonywać zgodnie z instrukcją i przestrzegać zasad poprawnej pisowni.

Wiki
@Mateusz

Jak jesteś jeleniem i pracujesz za 8 czy 16 zl to pracuj tak dalej albo przejdź do day maker. VSC tylko czeka na taka tanią siłę roboczą.

Grażyna
@Wiki

Nalegam, żebyś na forum nie pisała o nikim w tak obraźliwy sposób, bowiem nie jest to zgodne z regulaminem serwisu http://GoWork.pl Obiło mi się o uszy, że Grupa VSC poszukuje w chwili obecnej kilku nowych pracowników do swojego zespołu. Orientujesz się może, jaki rodzaj umowy jest tam proponowany nowym pracownikom?

Wiki
@Grażyna

Na umowę zlecenie, ale na Twoim miejscu poszukałabym innego zleceniodawcy. Ja juz nie pracuję dla nich od roku i jestem z tego zadowolona.

Myszka
@Wiki

Chyba jednak nie pracowałaś nigdy... Piszesz nieprawdę na temat formy współpracy!

Karol
@Mateusz

Mateusz, jesli wykonywałes audyty i dobrze oceniales firmy to nigdy nie odrzucą Ci audytu. Grunt to żeby firma, wypadła jak najlepiej A przynajmniej dobrze. Jak już coś jest nie tak to szukają punktu zaczepienia, żeby nie wypłacić kasy albo ją obniżyć.

NICK
@Wiki

Podpisuję się pod tym co napisała Wiki. I tak, zlecenie.

@NICK

@NICK Nie ma jednak takiej możliwości, aby po dłuższym czasie zatrudnienia przejść na umowę o pracę? Żaden z pracowników w VSC takiej nie posiada?

Były Jeleń VSC

Kiedyś robiłam dla nich badanie punktu T-mobile w centrum miasta. Musiałam iść 20 minut do placówki, bo w godzinach pracy w centrum miasta nie ma miejsc do parkowania. Miałam przydzielony scenariusz właściciel firmy, więc musiałam stać w kolejce do stanowiska do obsługi firm. Stałam w kolejce jedną godzinę (sic!), bo w punkcie nie było krzeseł dla oczekujących w kolejce klientów. Potem chyba ze 20 minut konwertowałam długie nagranie do formatu mp3 (wtedy jeszcze miałam stary dyktafon cyfrowy, który nie nagrywał do formatu mp3). Licząc czas dojazdu, koszt benzyny i czas mojej pracy nad odsłuchaniem nagrania i wypełnieniem ankiety moje wynagrodzenie wyniosło 3 zł za godzinę (mój samochód, mój komputer, mój dyktafon, sama płacę za internet). Napisałam do VSC z prośbą o jakąś premię w związku z długim czasem i wysiłkiem, jaki włożyłam w wykonanie tego zadania - bez odpowiedzi. Natomiast odjęto mi punkty podczas oceny ankiety, bo napisałam szczerze, że prywatnie nigdy bym nie poszła do tego punktu T-mobile, gdzie trzeba czekać godzinę na stojąco na obsługę. Badanie to realizowałam w 2016 roku - wtedy płacili za takie badanie 30 zł netto. Obecnie obniżyli wynagrodzenie za to badanie do 25 zł netto!!!!

@Były Jeleń VSC

Na to akurat nikt nie ma wpływu, wszystko zależy od konsultanta. Jeden zbada Twoje potrzeby i zgęsci Ci temat w 8 minut, inny po godzinie na ochotę poświęcić własną kanapkę by tylko coś sprzedać :)

Tak1Nie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Grupa VSC?

@Pytanie

W zakładce rozliczenia masz termin, przeważnie do miesiąca się czeka. Scb jest do 2mies

Karol

A najlepsze są audyty ze stacjami benzynowymi. He he. Chcą zapłacić kilkanaście złotych za audyt a spalone paliwo będzie więcej kosztowało niż wynagrodzenie. No chyba, że mieszkasz obok. Ale czas poświęcony... Audyty za 8 czy 20 zl są niewarte ruszenia bo czas to pieniądz. Lepiej spędzić go nawet w domu odpoczywając niż gonić na audyt i liczyć, że wypłacą kasę. Audyty za 20-50 zl - można się zastanowić, jesli mieszka się obok audytowanej firmy. Audyty za ponad 50 zl - tak, jesli przekalkuluje się to na czas i poniesione koszty. Drogie VSC nie ma nic za darmo. Za wszystko trzeba płacić, a póki nie zwiększycie min 2 krotnie stawek to ludzie tylko beda odchodzić od Was. Przemyslcie to bo zaraz sami koordynatorzy będą robić badania albo i oni odejdą.

@Karol

@Karol chłopie daj sobie z tym na luz. Już Ci wyjaśniam. Pracownik stacji dostanie manto jeśli nie zaproponuje nic dodatkowego np zapiekanka, hot dog, dostanie manto bo nie powie "dzień dobry", albo zaznaczysz, że nie wyglądał na szczęśliwego. Poczytajcie fora na czym polega system wynagradzania, a Wam się odechce wszystkiego he he

Jawniak

Szanowni obecni jak i przyszli TK. Zapoznajcie się z zasadami wynagradzania badanych placówek i zastanówcie się w głębi ducha czy te 20zł za wizytę jest tego warte. Zastanówcie się także czy te 20zł jest warte 2h Waszego czasu. Tak, tak za niektóre wizyty jest 35zł, ale takie wisyty należy nagrać i w domu 5 razy odsłuchać, by w ankiecie udzielic prawidłowych odpowiedzi zgodnych z nagraniem. Oczywiście nie zapomnijcie, że za zbyt negatywne wyrażenie się w ankiecie o audytowanej placówce również wam obetną. A w dniu oceny ankiety odbierzecie 3 telefony z prośbą o potwierdzenie czy jesteś pewien, że pracownik nie wstał na powitanie :D na indywidualne i lepiej płatne zlecenia również nie liczcie- ja ponad 300 pkt i nic :) sukcesów wam życzę w poprawie jakości obsługi

Sandra
@Jawniak

I to jest właśnie to co już dawno chciałam napisać. Zgadzam się z Tobą całkowicie. Kto za 8 , 12, 20 zł zrobi audyt który będzie trwał 15 minut, ale z czasem na dojazd, ankietę potrwa to 2 czy 3 godziny? Najniższa krajowa stawka na umowę zlecenie za godzinę jest teraz 14,70 brutto. Wiadomo to nie jest stawka godzinowa na umowie, ale pracować 3 godziny za 20 zł? Zdecydowanie nie warto.

Teresa
@Sandra

A czy Grupa VSC oferuje jakieś premie? I jeśli tak to za co one przysługują oraz jak są rozliczane? Czy ktokolwiek udzieli mi odpowiedzi na te pytania?

@Teresa

@Teresa nie ma premii. Sporadycznie trafiają się wizyty jak nie mają kogo posłać to płacą lepiej,

@Sandra

@Sandra dla mnie akurat to była frajda bo pojeżdżę po okolicy, nie uznawałem tego za zarobek tylko miałem dajmy 3 l paliwa, jakieś tam zakupy itp. A w rzeczywistości było tak- jedź 30 km w jedną stronę rób wizyty w 5 / 6 placówkach. Wróć do domu i tak jak mówisz- 2 / 3 godziny ankieta. Skończysz o 3 w nocy to za 2 ankiety masz obcięte bo im się wyświetla że zostały zatwierdzone dnia następnego :D Ale jeleni i tak znajdą dali 10zł za polecenie tk to już się jelenie ogłaszały, że dadzą pracę :D

Tak4Nie
Rozsądna

Ja mam audyty w Warszawie, ale też chce zrezygnować. Za słabo płacą. Może jakby audyt był za 50 zl do ręki to można by było się zastanowić nad tym. Ale nie za 20 czy 30 zl. Szkoda mojego prywatnego czasu.

Grażyna
@Rozsądna

Wiesz może czy prowadzą rekrutację wewnętrzne? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Przemek

Marne stawki, dłuuugie ankiety, mnóstwo szczegółów do zapamiętania z instrukcji i czepianie się, żeby obniżyć stawkę i punkty. Odradzam. Pracuję już w konkurencyjnej firmie od kilku m-cy i stwierdzam, że nawet nie warto zaczynać z VSC bo szkoda czasu a i tak się na tym nie zarobi. Z dojazdami, audytem i wypełnieniem ankiety często schodzi ponad 2 godziny a wynagrodzenie 16 zl, czasami trochę więcej i jeszcze trzeba dokonywać zakupu za który nie zwracają. Śmiech na sali. Nie polecam.

Tak8Nie
Kate
@Przemek

A długo pracowałeś w VSC i czy możesz podać nazwę konkrencji? Ja zaczęłam kilka m-c temu i zrobiłam 4 audyty. Też bez rewelacji. Chyba rezygnuję.

@Kate

4 audyty? A jaką dostałaś ocenę za te audyty?

Audytorka

A ja nie będę się rozpisywała. Po prostu napiszę do firm z którymi współpracują jak to wygląda od tej drugiej strony. Może jak stracą kilku klientów to nabiorą szacunku do audytorów i ich pracy. Też mi nie zapłacili za 2 audyty bo czepili się błahostek.

Zawiedziony

Ostrzegam - nie warto! Ile wynosi minimalna krajowa - konkretnie stawka godzinowa? To co teraz robią jest na granicy prawa! Wykorzystywanie naiwnych i zdesperowanych

Tak5Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa VSC - Wrocław

Grupa VSC