Grupa VSC
3 27 78 5 1
Tajniak

Witam Jam wykonuje audyty w ramach 5 różnych firm, i można powiedzieć zawodowo - kilkadziesiąt w miesiącu i nie narzekam. Są różne badania w różnych firmach. W sierpniu np. miałem takie płatne po 100zł netto za 20 min rozmowy. Ale takich jest mało i trzeba już trochę tego zrobić, żeby dostawać takie. Generalnie kwoty są do 50zł, lub zwrot wydatków też do 50zł. Np. akuratnie na rozpoczęcie roku szkolnego takie sobie dobrałem gdzie jest zwrot do 47zł, to odwiedziłem kilka punktów z książkami / papierniczymi i córka miała wszytko do szkoły firmowe i najlepsze (bo np. kredek za 40zł raczej bym nie kupił - bo te za 15zł pewnie nie są gorsze). Jak córka chce iść na lody - to biorę lodziarnie ze zwrotem do 45 zł. Jak idziemy do kina - to biorę kino - i jeszcze najeść się można popkornu za 20 zł i innych dodatków też za 20zł. Płatności standardowo (70% badań wynoszą do 25zł netto). Ale np. są takie po 18zł - i wtedy biorę sobie wszystkie sklepy (z takim latającym chrząszczem w symbolu) w danym mieście - jest ich np. 20, a obejście ich zajmuje 2 dni. Ponieważ mam wprawę, to wizyta trwa minimalny czas (15 min.), wypełnienie ankiety też 15 min. = 30 min. + ok. 20 minut na przemieszczenie się od jednej do drugiej. 18zł netto za niecałą godzinę to doś dobrze, biorąc pod uwagę, że taka "praca" to raczej rozrywka. Kluczem jest logistyka - opracowanie planu przemieszczania, wg klucza kolejno od jednej do kolejnej najbliższej, tak wzdłuż od jednego końca miasta do drugiego. Ponieważ jest karencja, tzn. nie mogę w kółko chodzi ja, dlatego co miesiąc muszę zmieniać miasto na sąsiednie. U mnie akurat jest ten +, że miasta są od siebie o pół godzi. drogi (choć to nie śląsk), bilet kosztuje 3 zł, a przejazdy autbusmi mam darmowe w zasadzie wszędzie. Do tego lubię jeździć i nieraz jak zbiorę sobie kilka po 40zł to jade nawet 250 km do W-wy, choć celem jest przejadżka a nie audyt, ale jednego bez drugiego bym nie wykonał. Bilety odliczam wtedy od dochodu w PIT, bo to koszty. Ostatnio jadąc na Jasną Górę dobrałem sobie 4 audyty i miałem wyjazd gratis + obiad w restauracji. W wakacje i hotele się trafiły, to żeśmy pojeździli. Wiem, że niektórzy nie mają zaliczanych np. połowy audytów. Jak sprawdzam czyjś audyt, gdzie ktoś napisał, że był w sklepie 13, a wg scenariusza (tj. opisu zadania) ma być 15 min., to nie mogę mu tego zaliczyć i muszę odrzucić. Firma VSC jest solidna (wg mnie tak jak wszytskie) Generalnie raz na 100 razy zdarza się, że audyt nie jest uwzględniony przez kontrolera (bo każdy audyt ktoś sprawdza, w tym w wolnym czasie ja sprawdzam audyty innych) - dlatego jak ktoś zaczyna, to nieradze robić z nagraniami, bo można się wkopać. Swoją drogę nierozumie, czemu ktoś nie popatrz na zegarek, żeby posiedzieć te 15 minut, a jak wylezie nawet po 13 min. to i tak może napisać, że był 15 min. - bo audyt to też sprawdzenie np. parkingu czy śmietnika. Co istotne, z żadną firmą nie ma problemów z płatnościami - bo inaczej nie mieli by audytorów, ale cykl płatności może trwać 2 mies. To napewno nie jest trudne i każdy się nadaje - ostatnio byli porzebni senioorzy - których nikt nie mógł nigdzie znaleść. Dla własnego ułatwienia można sobie nagrywać wizyty na telefon - żeby później napisać ankietę. Fakt, że niektóre ankiety mają po 80 pytań (niewiem kto to wymyśla) - ale można sobie odpiwedzi skopiować i później tylko wklejać. Czyli raz piszemy ankiete faktycznie tą godzinę, ale kolejne po 15 minut.

Tak1Nie3
www
@Tajniak

Możesz wymienić jakie to firmy

też audytor
@Tajniak

Co ty za bzdury wypisujesz, jesteś porąbany chyba z z kosmosu cię spuścili

TwoTeaToRoomTwo
@Tajniak

Ile miałeś punktów jak mogłeś zostać korektorem?

@www

Pan wyżej pisał o firmie Dive Polska, też dla nich pracuję od ponad 1,5 roku.

TwoTeaToRoomTwo Nowy wpis
@Mateusz

Dive jest spoko, w sumie to samo płacą ale ich ankiety robisz 5 minut a nie w godziny :D Za stacje benzynowe w sumie nie płacą ale masz wahy za 60 ziko,

Joanna

Nie polecam współpracy z tą firmą. Wykonywałam dla nich audyt w jednej ze znanych restauracji szybkiej obsługi. Wynagrodzenie 22 zl w tym zakup za co najmniej 12 zl i obostrzenia takie, że w dniu audytu najtańsza opcja zakupu to prawie równowartość wynagrodzenia za audyt. Do tego koszty dojazdu i czas poświęcony na wypełnienie ankiety. Ostatecznie odrzucenie audytu bo nie zadalam 1 pytania. Dodam, że instrukcja pełna niejasności. I co - zjadłam to czego nie lubiłam, wydałam kasę na dojazd i posilek, straciłam 2 godziny i jeszcze miałam do czynienia z Koordynatorką dzieckiem, która nawet nie potrafiła się wysłowić i porządnie uzasadnić nieścisłości w instrukcji i odrzucenia audytu. Jeśli macie podobne doświadczenie w VSC piszcie, może wreszcie zaczną myśleć jak traktują audytorów. Już nie chodzi o te stawki poniżej poziomu, ale o szacunek do wykonanej pracy i chęć wzajemnej dobrej współpracy. Czepiają się wszystkiego - przecinków, za krótkich opisów albo za długich, braku zadania 1 pytania, a sami nie potrafia napisać poprawnie instrukcji. Zachęcam osoby, które miały podobne doświadczenia o wypowiedzeniu się na forum. Jeśli ktoś z Was potrzebuje namiarów do lepiej płatnych audytów i nie czepiania się byle czego, żeby tylko audyt odrzucić bo źle wypadł (a przecież audytowana firma zapłaciła i powinna wypaść dobrze) to dajcie znać.

Tak5Nie2
Kord
@Joanna

Prosze o namiary do lepiej platnych audytorow:) zelazna zasada mystery shopper : bierzesz audyty tylko gdzie placa lub mozesz zwrocic zakup i dostac 100% kasy a nie wymuszone zakupy !

@Joanna

Ja pracuję dla tej Grupy VSC od kilku miesięcy, fakt stawki na początku badań są małe, uzależnione od wyników audytorów, ale ogólnie kontakt z koordynatorami jest dobry, kasa na czas jest na koncie, i nie zdarzyło mi się, aby odrzucili mi jakieś badanie, raz obniżyli mi ocenę za zły format pliku. Ogólnie to wystarczy je wykonywać zgodnie z instrukcją i przestrzegać zasad poprawnej pisowni.

Wiki
@Mateusz

Jak jesteś jeleniem i pracujesz za 8 czy 16 zl to pracuj tak dalej albo przejdź do day maker. VSC tylko czeka na taka tanią siłę roboczą.

Grażyna
@Wiki

Nalegam, żebyś na forum nie pisała o nikim w tak obraźliwy sposób, bowiem nie jest to zgodne z regulaminem serwisu GoWork.pl. Obiło mi się o uszy, że Grupa VSC poszukuje w chwili obecnej kilku nowych pracowników do swojego zespołu. Orientujesz się może, jaki rodzaj umowy jest tam proponowany nowym pracownikom?

Wiki
@Grażyna

Na umowę zlecenie, ale na Twoim miejscu poszukałabym innego zleceniodawcy. Ja juz nie pracuję dla nich od roku i jestem z tego zadowolona.

Myszka
@Wiki

Chyba jednak nie pracowałaś nigdy... Piszesz nieprawdę na temat formy współpracy!

Karol
@Mateusz

Mateusz, jesli wykonywałes audyty i dobrze oceniales firmy to nigdy nie odrzucą Ci audytu. Grunt to żeby firma, wypadła jak najlepiej A przynajmniej dobrze. Jak już coś jest nie tak to szukają punktu zaczepienia, żeby nie wypłacić kasy albo ją obniżyć.

NICK Nowy wpis
@Wiki

Podpisuję się pod tym co napisała Wiki. I tak, zlecenie.

Magdalena Nowy wpis
@NICK

@NICK Nie ma jednak takiej możliwości, aby po dłuższym czasie zatrudnienia przejść na umowę o pracę? Żaden z pracowników w VSC takiej nie posiada?

Były Jeleń VSC

Kiedyś robiłam dla nich badanie punktu T-mobile w centrum miasta. Musiałam iść 20 minut do placówki, bo w godzinach pracy w centrum miasta nie ma miejsc do parkowania. Miałam przydzielony scenariusz właściciel firmy, więc musiałam stać w kolejce do stanowiska do obsługi firm. Stałam w kolejce jedną godzinę (sic!), bo w punkcie nie było krzeseł dla oczekujących w kolejce klientów. Potem chyba ze 20 minut konwertowałam długie nagranie do formatu mp3 (wtedy jeszcze miałam stary dyktafon cyfrowy, który nie nagrywał do formatu mp3). Licząc czas dojazdu, koszt benzyny i czas mojej pracy nad odsłuchaniem nagrania i wypełnieniem ankiety moje wynagrodzenie wyniosło 3 zł za godzinę (mój samochód, mój komputer, mój dyktafon, sama płacę za internet). Napisałam do VSC z prośbą o jakąś premię w związku z długim czasem i wysiłkiem, jaki włożyłam w wykonanie tego zadania - bez odpowiedzi. Natomiast odjęto mi punkty podczas oceny ankiety, bo napisałam szczerze, że prywatnie nigdy bym nie poszła do tego punktu T-mobile, gdzie trzeba czekać godzinę na stojąco na obsługę. Badanie to realizowałam w 2016 roku - wtedy płacili za takie badanie 30 zł netto. Obecnie obniżyli wynagrodzenie za to badanie do 25 zł netto!!!!

Jawniak Nowy wpis
@Były Jeleń VSC

Na to akurat nikt nie ma wpływu, wszystko zależy od konsultanta. Jeden zbada Twoje potrzeby i zgęsci Ci temat w 8 minut, inny po godzinie na ochotę poświęcić własną kanapkę by tylko coś sprzedać :)

TakNie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Grupa VSC?

@Pytanie

W zakładce rozliczenia masz termin, przeważnie do miesiąca się czeka. Scb jest do 2mies

Ranking
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Karol
Nazwa działu: Finanse

A najlepsze są audyty ze stacjami benzynowymi. He he. Chcą zapłacić kilkanaście złotych za audyt a spalone paliwo będzie więcej kosztowało niż wynagrodzenie. No chyba, że mieszkasz obok. Ale czas poświęcony... Audyty za 8 czy 20 zl są niewarte ruszenia bo czas to pieniądz. Lepiej spędzić go nawet w domu odpoczywając niż gonić na audyt i liczyć, że wypłacą kasę. Audyty za 20-50 zl - można się zastanowić, jesli mieszka się obok audytowanej firmy. Audyty za ponad 50 zl - tak, jesli przekalkuluje się to na czas i poniesione koszty. Drogie VSC nie ma nic za darmo. Za wszystko trzeba płacić, a póki nie zwiększycie min 2 krotnie stawek to ludzie tylko beda odchodzić od Was. Przemyslcie to bo zaraz sami koordynatorzy będą robić badania albo i oni odejdą.

@Karol

@Karol chłopie daj sobie z tym na luz. Już Ci wyjaśniam. Pracownik stacji dostanie manto jeśli nie zaproponuje nic dodatkowego np zapiekanka, hot dog, dostanie manto bo nie powie "dzień dobry", albo zaznaczysz, że nie wyglądał na szczęśliwego. Poczytajcie fora na czym polega system wynagradzania, a Wam się odechce wszystkiego he he

Jawniak

Szanowni obecni jak i przyszli TK. Zapoznajcie się z zasadami wynagradzania badanych placówek i zastanówcie się w głębi ducha czy te 20zł za wizytę jest tego warte. Zastanówcie się także czy te 20zł jest warte 2h Waszego czasu. Tak, tak za niektóre wizyty jest 35zł, ale takie wisyty należy nagrać i w domu 5 razy odsłuchać, by w ankiecie udzielic prawidłowych odpowiedzi zgodnych z nagraniem. Oczywiście nie zapomnijcie, że za zbyt negatywne wyrażenie się w ankiecie o audytowanej placówce również wam obetną. A w dniu oceny ankiety odbierzecie 3 telefony z prośbą o potwierdzenie czy jesteś pewien, że pracownik nie wstał na powitanie :D na indywidualne i lepiej płatne zlecenia również nie liczcie- ja ponad 300 pkt i nic :) sukcesów wam życzę w poprawie jakości obsługi

Sandra
@Jawniak

I to jest właśnie to co już dawno chciałam napisać. Zgadzam się z Tobą całkowicie. Kto za 8 , 12, 20 zł zrobi audyt który będzie trwał 15 minut, ale z czasem na dojazd, ankietę potrwa to 2 czy 3 godziny? Najniższa krajowa stawka na umowę zlecenie za godzinę jest teraz 14,70 brutto. Wiadomo to nie jest stawka godzinowa na umowie, ale pracować 3 godziny za 20 zł? Zdecydowanie nie warto.

Teresa
@Sandra

A czy Grupa VSC oferuje jakieś premie? I jeśli tak to za co one przysługują oraz jak są rozliczane? Czy ktokolwiek udzieli mi odpowiedzi na te pytania?

@Teresa

@Teresa nie ma premii. Sporadycznie trafiają się wizyty jak nie mają kogo posłać to płacą lepiej,

@Sandra

@Sandra dla mnie akurat to była frajda bo pojeżdżę po okolicy, nie uznawałem tego za zarobek tylko miałem dajmy 3 l paliwa, jakieś tam zakupy itp. A w rzeczywistości było tak- jedź 30 km w jedną stronę rób wizyty w 5 / 6 placówkach. Wróć do domu i tak jak mówisz- 2 / 3 godziny ankieta. Skończysz o 3 w nocy to za 2 ankiety masz obcięte bo im się wyświetla że zostały zatwierdzone dnia następnego :D Ale jeleni i tak znajdą dali 10zł za polecenie tk to już się jelenie ogłaszały, że dadzą pracę :D

Rozsądna
Nazwa działu: Finanse

Ja mam audyty w Warszawie, ale też chce zrezygnować. Za słabo płacą. Może jakby audyt był za 50 zl do ręki to można by było się zastanowić nad tym. Ale nie za 20 czy 30 zl. Szkoda mojego prywatnego czasu.

Grażyna
@Rozsądna

Wiesz może czy prowadzą rekrutację wewnętrzne? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Aktywacja

Ja też nie polecam, stawki śmiechu warte, obniżają ankietę za małe litery na początku zdań, i inne dziwne rzeczy. Nie polecam, jest wiele firm, gdzie płaca dużo, dużo więcej. Potem wysyłają jeszcze śmieszne maile czy ktoś jest zainteresowany badaniem, a na odpowiedź, że chyba w stawce zapomniały o jednym zerze się obrażają:)

Przemek
Nazwa działu: HR

Marne stawki, dłuuugie ankiety, mnóstwo szczegółów do zapamiętania z instrukcji i czepianie się, żeby obniżyć stawkę i punkty. Odradzam. Pracuję już w konkurencyjnej firmie od kilku m-cy i stwierdzam, że nawet nie warto zaczynać z VSC bo szkoda czasu a i tak się na tym nie zarobi. Z dojazdami, audytem i wypełnieniem ankiety często schodzi ponad 2 godziny a wynagrodzenie 16 zl, czasami trochę więcej i jeszcze trzeba dokonywać zakupu za który nie zwracają. Śmiech na sali. Nie polecam.

Tak8Nie
Kate
@Przemek

A długo pracowałeś w VSC i czy możesz podać nazwę konkrencji? Ja zaczęłam kilka m-c temu i zrobiłam 4 audyty. Też bez rewelacji. Chyba rezygnuję.

@Kate

4 audyty? A jaką dostałaś ocenę za te audyty?

Audytorka

A ja nie będę się rozpisywała. Po prostu napiszę do firm z którymi współpracują jak to wygląda od tej drugiej strony. Może jak stracą kilku klientów to nabiorą szacunku do audytorów i ich pracy. Też mi nie zapłacili za 2 audyty bo czepili się błahostek.

Tak3Nie
Zawiedziony

Ostrzegam - nie warto! Ile wynosi minimalna krajowa - konkretnie stawka godzinowa? To co teraz robią jest na granicy prawa! Wykorzystywanie naiwnych i zdesperowanych

Tak5Nie
Daria
Nazwa działu: Finanse

Ostatnio wrzucili audyt za 8 zł :))))) Niech sami wykonują za takie badziewne pieniądze.

Tak9Nie
Jedrzej

Od 3 lat jestem TK , muszę z przykrością stwierdzić, że VSC w tym czasie nie podniosła stawek za wykonywane badania. A gdzie inflacja,ceny produktów od masła po mieszkania poszybowały w tym okresie o kilkadziesiąt procent, więc proszę się nie dziwić, że audytorzy odmawiają wykonywania badań.Stawki jak na 2019 rok są bardzo niskie, jak ta sytuacja się nie zmieni to nie wiem kto z Państwem będzie współpracował?

Tak9Nie

gtrd
@Jedrzej

dlatego teraz wspolpracuje sie z konkurencja gdzie za podobny profil badania stawki wyzsze, jest z tydzien na zrobienie badania bez stresu, scenariusz bardziej zyciowy - badani pracownicy sa podejrzliwi i ...plus Normalna kilometrowka za kazdy przejechany km! i bez problemu mozna po uzgodnieniu zrobic ankiete w inny dzien

Tak12Nie

Szafa71
@gtrd

Witam, jaka to firma ?

paulina

Z firmą VSC współpracuję od 2012 roku. Płacą, choć stawki są niskie, ale zawsze w terminie. Ogólnie jestem zadowolona. Obecnie mam też więcej ciekawych badań. Różne sytuacje bywają, ale zawsze można się porozumieć z koordynatorem.

Tak14Nie6

Ja
@paulina

Chyba nie wiesz jaki są terminy ustalane. Mało kiedy dostałam kasę w terminie. 90% po terminie.

Ja

W większości kwoty za audyt są w okolicach 20zł . Żenada do kwadratu. Jeśli są jakieś np. za 40 czy 50zł to trzeba kupić coś np. za 20-30 zł i tej kwoty nie zwracają. Permanentnie spóźniają się z wypłatą wynagrodzenia. Nieraz jest tak, że ma być wypłacone w danym miesiącu, a potem zmieniają datę rozliczenia na miesiąc później. Dla mnie jest to zwykłe oszustwo. Zdecydowanie nie polecam. Zgadzam się z poniższą opinią, że często audyt trwa 20 minut, ale zdarza się, że i 2 godziny. Do tego dochodzi uzupełnienie ankiety - od 20 minut do godziny.

Aktywacja

Bardzo kiepska firma, płacą około 20 zł za jakieś audyty gdzie musisz coś kupić za 10 zł, więc tak na prawdę zostaje ci 10 zł, przypominam, że kostka masła kosztuje teraz 6 zł. Są inne firmy, które lepiej płacą. Pytania w ankietach są bezsensowne, zadania zresztą też. Ja robię czasem wybiórcze ankiety i śmieszy mnie jak dzwonią i się czepiają o kolor włosów sprzedawcy, że tego nie dopisałam i obcinają punkty. (gdy zarabiam na tym 10 zł hahha). Bardzo nieadekwatne stawki na rynku, a jaka płaca taka praca. Sobie pewnie biorą za takie badanie ze 100 zł. bardzo nie polecam, panie od ankiet nieprzyjemne jak dzwonią, zero kultury. Ostatnio pół miesiąca czekałam na ocenę ankiety, nikt mi nie odpisywał, aż napisałam na prywatnego maila. Wtedy okazało się, że ludzie akurat nad tym pracują i jeszcze tego samego dnia dostałam ocenę ankiety. Jestem pewna, że gdybym nie napisała, to do dzisiaj nie miałabym ocenionej ankiety. Ogólnie teraz i tak jest lepiej, bo pytania przestały być tak bezsensowne i nie trzeba tyle pisać za te 10 zł. Najlepsze jest np. 25 zł za audyt nagrywany, mąż mój robił audyty w salonach samochodowych za 200 zł, a ci tu płacą 25 zł:DDDD 25 zł to mi starczy może na kolację...

kara
@Aktywacja

stawki bardzo średnie i jak nie podniosą to obawiam się, że niebawem koordynatorzy sami będą badania robić, nikt nie będzie jechał zrobić 1 badanie gdzieś na prowincję za 20 zł ........ z badanie z nagraniem i biorąc pod uwagę złożoność aniekty powinno być 40 - 50 zł netto

Zbigniew
@kara

Widzę, że rozmawiacie o zarobkach. To zrozumiałe, że każdy chciałby zarabiać więcej. Szczególnie, że stawki w innych branżach często rosną. Związane jest to także z rosnącymi cenami produktów żywnościowych. Pytanie tylko, czy to nie odbije się negatywnie na liczbie wolnych etatów! Może lepsza będzie niższa stawka, ale większa liczba zleceń? Jak myślisz?

TakNie6

kara
@Zbigniew

o jakich etatach mówisz skoro audyty robi się na umowę o dzieło? Co za dzban!!

Bella
@Zbigniew

Tu nie masz mozliwości zarobić ponad 200 zł

Tak5Nie

wrrrr
@Bella

Ale podobno za polecenie nowego audytora płacić mają wiecie coś ? Za rekomendacje.

TakNie2

nigdywiecej

Zgłosiłem sie do badania bo akurat byłem przejazdem w miejscowosci wktorej było badanie tajemniczy klient i w dniu badania instytucja była zamknieta. Koordynatorka stwierdziła ze skoro sie głosiłem to mam to wykonać!!! czyli mam wrócic nastepnego dnia do tej miejscowosci !! bylem tam przejazdem i przy okazji i mam rzucic wszystko i jechac tam jeszcze raz przez pół Polski!! Pretensja szanownej Pani koordynator jest żałosna! i ten tupet!

sss
@nigdywiecej

potrafisz udowodnić, że było zamknięte? i finalnie czy zadzwoniłeś przed badaniem do koord , żeby potwierdzić, że mogę tylko tego dnia i nigdy pozniej pytajac czy im pasuje? jak zgłosiłeś się na pałe w system i nie ogarnąłeś wiarygodnego dowodu plus od razu tel do koorda lub mail aby ślad był, że było zamknięte to się nie dziw, że przejedziesz się na wycieczkę)

Tak10Nie

@nigdywiecej

Trzeba było wykonać badanie - z opisem nie dotyczy. Ja też tak miałem - wypisałem ankiet, wszędzie dałem na nie dotyczy / nie i było OK. To ich wina (znaczy tego sklpeu) bo oni mają obowiązek zgłaszać zamknięcie.

@sss

no chyba nie, zgłaszam się na wybrany dzień, nie mam obowiązku stawiać się innego dnia w pracy, dlatego to jest umowa zlecenie, płaci się za wykonane zadanie, czas itp. to nie umowa o pracę, ze musisz być wtedy kiedy ci każą

Aneta

@anonymous, opinia użytkownika @Tajniak, zawiera wiele cennych wskazówek. Czy zgadzasz się z jego wpisem? Jak wygląda twoja współpraca z firmą Grupa VSC? Czy również możesz polecić tę pracę? Czy zgadzasz się z tym, że to może być także praca na pełny etat? Jeżeli posiadacie jakieś informacje o firmie warto podzielić się nimi i pomóc innym kandydatom.

Gngk

Konkurencyjne firmy zaczynaja placic znacznie lepiej i minus za koniecznosc zrobienia ankiety tego samego dnia. Reszta ok. Koordynatorzy spoko.

anonymous
@Gngk

Że ankieta ma być tego samego dnia to WIELKI "-". Ale jeśli badanie jest w innym mieście to się uzgadnia, że wypisze następnego dnia.

Tajniak

Nie ma rozmów kwalifikacyjnych, tylko rejestracja. Nikt nikogo nie zmusza, że ma coś wykonywać. Jest system, gdzie są dostępne audyty i wybiera się miasto, po czym wszytkie możliwe badania się wyświtlają. Z tego wybieramy co chcemy. I np. w jednej dzielnicy można sobie wybrać 5 różnych, a następnie dostać 3 (lub żadnego). Ale jak ja się zgłaszam, to dostaje - zależenie od firmy od 100%, do 70%. Jak zrobi się z 3 dobrze, to potem zgłoszenia są uwzględniane. Albo dzwoni się i ustala tel. co chce się zrobić i to się dostaje. Niekiedy do 1 badania zgłasza się wiele osób i dostaje je 1 osoba - ta która jest najlepsza. Jak np. jade gdzieś, to dzwonie po kolej do wszytkich firm, mówie, że jade i wyszukują dla mnie możliwe badania. Można dodać, że nie trzeba mieć znajomości żeby dostawać badania - ja osobiście nikogo nigdzie nie znam, a dostaje wszytkie badania jakie che. Jak się rozbi dobrze to się dostaje coraz więcej. Z tego jednak co wiem (a wiem bo sprawdzam inne ankiety) to jedynie pare osób w kraju zajmuje się tym tak zawodowo.

Tajniak

Witam Jam wykonuje audyty w ramach 5 różnych firm, i można powiedzieć zawodowo - kilkadziesiąt w miesiącu.

Aneta

@ja, może warto było jeszcze się wstrzymać z ostateczną decyzją? Rozumiem, że twoja opinia jest negatywna, głównie z powodu wynagrodzenia. Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grupa VSC zostałeś poinformowany o wysokości stawek? Jak często trafiają się zlecenia i czy ankiety stały się krótsze? To mogą być ważne informacje dla innych.

ja

Dopiero co się tam zarejestrowałem a już rezygnuję. Powód? Kwoty za jakie się tam pracuje są niby atrakcyjne: 22 zł za badanie restauracji fast food. W trakcie badania trzeba zamówić coś za min. 12 zł i firma tego nie zwraca, czyli na czysto zostaje nam 10 zł. Szkoda, bo jeśli policzyć czas jednego badania na godzinę i do tego odjąć koszty biletów/paliwa to praktycznie nie opłaca się tego robić, bo pójdziesz i posiedzisz dorywczo na szlabanie albo na kasie za 12 zł/h. Chciałem jesczcze przypomnieć o tym, że czas na wykonanie akurat tego badania to miedzy 13 a 19 więc o szybkim dojeździe z miejsca na miejsca nie ma mowy. Szkoda, bo praca zapowiadała się ciekawie.

Zainteresowany

Czy macie jakiś powód, że przestaliście pisać? Szkoda!!

Akronim

Stawki marne, bo około 10 zł za badanie. Jest też tak, że zwracają częśc za zakupiony towar, ale wg mnie nie powinno się to liczyć do stawki. Generalnie za 10 zł to chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie bierze takich zleceń. Są też inne, ja wykonuję tylko jedno, bo akurat jeżdżę tam do sklepu. teraz i tak jest lepiej, bo wzceśniej była jakś strasznie długa ankieta. Panie na ogół nie są miłe, raz do mnie jakaś zadzwoniła i pytała o jakis straszny szczegół, więc jej pwoiedziałam, ze za 10 zł niech nie będę zapamiętywać wizyty sekunda po sekundzie i za to mi obcięła kase o 2 zł. Mało nie padłam ze śmiechu:) Ankieta była wedy długa na jakąs godzinę,a jeszcze trzeba było pojechać gdzies daleko i to za 10 zł. Serio. Ale jak się zgłaszałam to nie wiedziałam, że ta ankieta taka jest długa. Już nigdy więcej się nie zgłosiłam do tego badania. Jak ktoś ma normalną pracę, to nie polecam, można dla rozrywki raz w życiu zrobić tam jakieś badanie.

Aneta

@cizia z Sępolno Wroclove, a na jakiej umowie pracuje się w Grupa VSC? Czy jest szansa na awans? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy w tym miejscu, ale może niedawno zakończyły się jakieś rekrutacje i ktoś mógłby napisać, jak przebiegał cały proces rekrutacyjny?

Aga

Czy tak dobrze się wam tu pracuje, że od dawna nikt nie pisze?

audytor

Przejrzyste warunki współpracy, dobry kontakt z koordynatorami. Niestety stawki bardzo niskie i firma niechętnie płaci za dojazdy, ale to jest wina audytorów, którzy zgadzają się na robienie badań "przy okazji".

Tak10Nie

Andrzej

Może nie płacą zbyt wiele ale zawsze na czas, wszystkie audyty widoczne na profilu przydzielenie ,akceptacja i rozliczenie, bardzo przejrzyście,edytorzy i koordynatorzy spoko.Szkoda że ciężko o dopłatę za dojazd, chętnie brałbym więcej badań.

Slaska dziewoja
@Andrzej

No z doplata mogliby cos zrobic bo nikt nie bedzie dokladal do dojazdu np. Stawke za km. Firma spoko placa na czas koordynatorzy ok. Choc jak sie troche popracuje juz mozna ocenic do czego sie zglaszac warto a co jest strata czasu z uwagi na szczegolowosc ankiety i mozliwosc problemow.

Tak4Nie

Tomasz

Jestem zadowolony z pracy w VSC. Jako praca dodatkowa jest to fajne rozwiązanie.

Tak7Nie1

Zostaw opinię o Grupa VSC - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie