Opinie o Alstom Power Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Alstom Power Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Alstom Power Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alstom Power Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Alstom Power Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu?

Kobietaszukapracy Nowy wpis

Czy w Alstom na stanowisku Kontroler Jakości jest ciężko jak dla kobiety? Jak wygląda praca, zarobki i czy atmosfera również jest w porządku?

Czy w Alstom Power Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czy pracownicy Alstom Power Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Klok

A są jakieś formy integracji ???

Sztuczna i wymuszona ta integracja, ale tak niektóre zalane ryje i rwącymi biórwy zawsze się znajdą, ot taka to integracja po polsku.

Pracownik Nowy wpis

Tu nie ma integracji tylko zalewane (usunięte przez administratora)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Alstom Power Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Gremlin

Witam mam pytanie do Was wszystkich zainteresowanych ta firma. Czy firma się interesuje osobami które chcą się rozwijać, maja doświadczenie umiejętności i chęć rozwoju. Każda korporacja obiecuje na rozmowie wstępnej rozwój i możliwość szkoleń a kończy się na skracaniu godzin na produkcji a szkolenia i dodatki maja Ci którzy maja znajomosci niektórzy bez wiedzy tylko przez zasiedzenie tzw. Maja szanse awansu i rozwoju. Jakie wsze zdanie jest jestem ciekawy. Gremlin

Miejscowy
@Gremlin

Sama sobie odpowiedziałeś na pytanie. Ty jesteś od roboty. Śmietankę spija zawsze kto inny. Takiego burd...lu jeszcze nigdy tu nie było.

@Miejscowy

Bo to prawda,

Jaki jest styl zarządzania w Alstom Power Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu?

Stary.

Jak wszędzie w korpo , walka koterii o premie i przywileje . Szary pracownik walczy o pieniądze. Nadgodziny rozliczane z łaską albo po kłótni , urlopu nie można zaplanować bo potrafią zmienić tydzień przed terminem , za zwolnienie potrafią (usunięte przez administratora) przy współpracownikach, ktoś wcześniej wspomniał o panu ( celowo z małej litery) R.Sz.Wlazidup jakich mało . Zapomnijcie o rozwoju i szkoleniach jeśli nie macie układów. Te są dla wybrańców z szerokimi plecami . Pieniądze na tą chwilę słabe, atmosfera fatalna. Szukajcie czego innego a da w branży ciekawe oferty .

Sylwia
@Stary.

Faktycznie słabo to brzmi. :/ Piszesz, że kasa słaba to ile konkretnie tu oferują za takie warunki?

Kamil
@Sylwia

Jak wygląda sytuacja na chwilę obecną? Dają fajna ofertę dla spawacza mag Czy realnie są tak źle warunki ? Jak wygląda system pracy ? Ile zmian ?

Sergiusz

Witam Czy realnie w Alstom'ie są takie przepisy że nie przejmują na montera jeśli nie wolno pracować na dachu wagonu lub lokomotywy?

Ktoś

Powiem tak... Z pracy byłem zadowolony i to na prawdę. Z czasem jednak nadchodzą zmiany... Obwinianie ludzi o wszystko, traktowanie pracownika na zasadzie "kim jesteś żeby się w ogóle odzywać" to już przegięcie...

Fajna.
@Ktoś

Przoduje w tym Pan R.Sz.i jego klika

Portable
@Ktoś

Hej, wiecie może kto aktualnie zarządza produkcją we Wrocku albo zakupami do produkcji, chciałbym wrzucić cv bezpośrednio zaadresowane :)

Klonik

Nie polecam , produkcja stoi , płacą jakieś grosze ... Ogólnie słabo to widzę . Większość rozgląda się za nową robotą .

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Alstom Power Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu?

Trójnik

Żadne , może i przyjmują się nie wiem po co bo produkcja kuleje .

Trójnik

Może i zarobki niezłe ale atmosfera słaba ... Typowo korporacyjna , szefostwo olewajacy stosunek do pracowników , brak współpracy zespołowej , każdy robi coś chce ... Po przejęciu przez Alstom jeszcze gorzej , pensje niższe . Nie polecam .

Henry

Podzielcie się informacjami o pracy w firmie. Ktoś kto ma zamiar aplikować ,szuka info od pracujących w firmie osób.

Pracownicy

Szkoda Marka Kusiaka że odszedł już na emeryturę WIELKI szacun dla tego człowieka z cewkarni ,To był najlepszy szef produkcji który miał największe pojęcie o tej robocie reszta tych szefów i nieudaczników nie przyrównuje mu nawet do pięt to był ktoś SZACUN MAREK

Stefan

@Lolek Jeśli jest tak jak piszesz to czas zweryfikuje wszystko. Ale może się mylisz więc dobrze żeby ludzie pokazali co potrafią.

ALSTOM WROCŁAW TAK a zwłaszcza JEDEN kolega który tam pracuje i jest świetnym graczem i spawaczem majstrów na cewkarni owinął sobie wokół palca skoczą jak im zagra robi wszystko żeby wybielić swój tyłek sprzedając przy tym kolegów . chciałby awansować wyżej za wszelką cenę utopił by przytym wszystkich ale niestety ktoś go przy tym awansie blokuje i nic z tego to straszny pozorant kłamca i fałszywy człowiek panowie majstrowie są tak nim zachwyceni i jego sam szef ze najchętniej by mu w tyłek weszli a on im ....im cały czas wchodzi PO ZATYM FIRMA SPOKO ZATRUDNIAJĄ PRZEZ ELMET ALE JEST OK

Zostaw merytoryczną opinię o Alstom Power Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu - Wrocław

• Jak się pracuje w Alstom Power Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu?

Zobacz opinie na temat firmy Alstom Power Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alstom Power Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu?

Alstom Power Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu