Opinie o Fine Media S.C. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fine Media S.C.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Fine Media S.C. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fine Media S.C. w Wrocław

Mania

Mają na stronie ofertę na młodszego administratora sieci. Interesowałaby mnie opcja UoP, tylko czy można dostać umowę na jakiś dłuższy termin, czy to nie jest stabilna praca? I czy zespół jest męski czy kobiety też pracują?

Podstawą jest minimalna. Reszta to premia

Patryk

Płaca na czas. Atmosfera na duży plus. Można zarobić jak ktoś jest obrotny i skuteczny. Spoko firma????????

@Anonim

@Roma Przełożony na podstawie wyników i puli. Jeśli miesiąc jest słaby, to pula jest słaba. Nie da się też za bardzo negocjować kwoty.

Mania

@Mania

4600 brutto, umowa dowolna, sami faceci

Doris
@Anonim

Dzięki za info o kasie. A co z dodatkami pracowniczymi? Są benefity? Chodzi i o takie rzeczy jak prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą albo karta na siłownię. Coś wiecie o tym?

@Doris

Opieka Allianz za opłatą, Multisport za opłatą, Internet za 1zł + TV za 1zł jeśli jesteś w zasięgu sieci. Innych benefitów chyba nie ma, wczasów pod gruszą na pewno nie ma.

@Anonim

To ile te wszystkie dopłaty wynoszą? Można zrezygnować z tych benefitów jak ktoś nie chce płacić? A są może chociaż jakieś premie roczne, przyznawane za efektywność w pracy?

Anonim Nowy wpis

Nie ma żadnych premii rocznych. Są co najwyżej organizowane integracje, ale to raz na pół roku. Nie trzeba brać udziału w benefitach.

Edyta Nowy wpis
@Anonim

Dobre i te integracje. Przed momentem widziałam ofertę pracy dla przedstawiciela handlowego. W ogłoszeniu napisali, że oferują jasne i uczciwe zasady współpracy. Jakie konkretnie? Na tym stanowisku obowiązuje pewna podstawa?

Anonim Nowy wpis

Podstawą jest minimalna. Reszta to premia

Kielczow

Nie polecam tych aferystów!!! Cena na usługi poszła w górę ,szybkość miała być większa. A stało jeszcze gorzej. bardzo często Internet mi nie działa. Sobota niedziele nikt ci nie poradzi nic. Porażka.

Zainteresowała mnie ta firma, bo dogodna dla mnie jest lokalizacja i tak sobie oglądam ich oferty pracy na ich stronie. Mają teraz rekrutacje dla młodszego administratora sieci. Tam jest na liście wymagań, że coś trzeba wiedzieć, czy umieć i np. wiedzieć jak rozwija się którykolwiek ze skrótów BGP, RIP, OSPF, DNS, SIP. Czy trzeba spodziewać się weryfikacji tego i sprawdzania przez rekrutera tę wiedzę?

Patryk

Gigi
@Patryk

Co to znaczy obrotny i skuteczny w praktyce? Powiesz o jakie dokładnie stanowisko tu chodzi? Ile kasy można zarobić jak ktoś jest taki obrotny? Swoją drogą kiedy jest kasa na koncie?

@Gigi

Pensja do 10, natomiast pensja jest minimalna + część uzysku od klientów, nie przekracza to łącznie 5k brutto

Wiktoria
@Anonim

Część od klientów czyli prowizje liczą? Jakiś system konkretny mają? Powiecie ile wynosi prowizja dla pracownika?

@Wiktoria

Ogólnie liczenie premii jest niezrozumiałe, gdyż są one często zmieniane. Dodatkowo są opóźnienia w ich wypłacaniu. Jednakże tak podsumowując, 5k brutto to jest okolica maxu, razem z pensją.

Roma
@Anonim

To znaczy, że premie są uznaniowe, skoro nie ma jasnych zasad ich liczenia? Kto przyznaje premie i kto decyduje ile jaka osoba dostanie premii? Przełożony czy szef całej firmy?

@Anonim

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Fine Media S.C.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Yevgeniy

Bardzo zły dostawca internetu. Bez uprzedzenia przeprowadzają prace serwisowe w ciągu dnia, w godzinach pracy. Nawet nie dostrzegają problemu, że przez to ludzie nie mogą pracować.

Czy tutaj trzeba spodziewać się rekrutacji w języku angielskim, skoro firma wymaga w ogłoszeniu komunikatywnego poziomu w mowie i piśmie? Chodzi mi o ogłoszenie dla Specjalisty ds. Klienta Kluczowego. I wiem, że bywa właśnie cała rekrutacja po angielsku, a jak to jest tutaj?

Jakub

Było ok. Wypłata na czas, ludzie w pracy pomocni. Ogólnie na plus.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Fine Media S.C.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

To zależy z powodu jakiego zostałeś, bo mogą zostać odrzucone. Jeśli już są to głównie jako odbiór godzin.

@Anonim

Odrzucone? Czyli pewnie doszukują się wtedy winy u samego pracownika? To za co na przykład mogą odrzucić i czy często to robią?

@Edyta

Wybacz za oczekiwanie. Zależy po co ci godziny. Jak chcesz odebrać w innej porze to ok. Jak chcesz np. więcej pieniędzy to się nie opłaca, bo finansowo nie dostajesz więcej pieniędzy (czyli 100% kwoty dostaniesz), a dodatkowo firma może zakwestionować to czy faktycznie musiałaś zostać. Wiele osób nie zostaje na nadgodzinach z tego powodu jeśli nie jest to absolutnie konieczne.

@Anonim

Zakwestionować? Ciekawa jestem jak to analizują. Chociaż racja, gdyby ktoś sobie dla zasady tak nabijał... Ale to trafił się już kiedyś taki spryciarz, że tacy sceptyczni są czy to po prostu przestroga, żeby nikt tak nie robił?

Hania

Byłam zadowolona ze współpracy. Firma zapewnia szybki rozwój. Dużo można się nauczyć, w krótki czasie.

Gabriela
@Hania

Haniu, jaką wspólprace z nimi miałas, na jakich zasadach i co robilas? szukam w tej branzy dodatkowej roboty, mam wlasna dzialalnosc ale szukam firmy w ktorej cos zarobie ;) napiszesz cos wiecej?

Nikodem

Dobry internet. Najważniejsze że nie ma przerw, prędkość zadowala. Do pracy zdalnej w sam raz.

Tymon

Mega atmosfera. Praca bez spiny. Ludzie pomocni :)

Małgorzata
@Tymon

No to super. Atmosfera jest mega ważna! A jak zarobki Twoim zdaniem?

Ada121

Firma cwaniactwo. Jak klient zrobi nadpłatę to nie dostaje zwrotu pieniędzy.

Krzysztof
@Ada121

to przestępstwo skarbowe, prosimy o zgłoszenie anonimowo do właściwego urzędu skarbowego

@Krzysztof

Anonimowo? Czyli każdy może sobie tak wymusić na nich nalot nawet gdy coś jest nieprawdą?

pumsi

Jak to sobie wszystko przeczytałem to śmiać mi się chce, jak przypominam sobie to co tam się działo. Nie wiem jak jest teraz pamiętam jak było kiedyś. Firma jak większość polskich firm bazująca na oszukiwaniu klientów i wyzysku pracowników. Ekipa? Były osoby normalne ale kierownictwo do nich nie należało. Typowe karierowicze. Zresztą ciężko nazwać ich kierownictwem. Zwykła banda ciołków pracująca tam dłużej. Najlepszym przykładem osoby piastujące stanowisko kierownika bok. Domyślam się że niektóre wpisy na tym forum zachwalające firmę są ich dziełem. Chociaż nie można zapominać o kierowniku technicznym. Typowy ściemniacz i krętacz. Nie można też w tym miejscu nie docenić postaci samych prezesów. Dziwna para. Jeden nadpobudliwy schizofrenik. Drugi jego całkowite przeciwieństwo. Widocznie biznesowo się uzupełniali. Jeden zajmował się techniką drugi mydleniem oczu. Przyznaje schizofrenik miał wiedzę techniczna pasje i zamiłowanie, ale całą sieć traktował jak zabawkę dużego dziecka. Co potem wychodziło bokiem klientom i pracownikom fm. Oczywiście obydwaj Panowie nieźle się nachapali. Domy, samochody, wycieczki kilka razy do roku bangladesz, meksyk i tak dalej.. Widziałem kilka faktur na towary zamawiane do firmy. Średnio w miesiącu wydawali kilka tysięcy na zabawki. Oczywiście dla zwykłych pracowników pieniędzy nie było. Ochłapy na umowę zlecenie. W zamian dostawałeś totalny chaos organizacyjny i setki wkurwionych klientów. Czy warto? No cóż rotacja pracowników mówi sama za siebie. Mimo wszystko z uśmiechem wspominam dawne czasy. Finemedia to kaszka z mleczkiem w porównaniu do tego co spotkało mnie później. Ale to już zupełnie inna historia....

Hmmm
@pumsi

ta para kogoś mi przypomina, czy przypadkiem Panowie nie byli prezesami Power Media?? zmiana nazwy i miejsca i wszystko nadal hula

NICK
@Hmmm

Januszy biznesu jest wielu

Krzysztof
@pumsi

Nie biorę zatem pod uwage ich jako dostawców usług do moich lokali. Kierownik ma być osobą kompetentą, z wysokimi manierami, dobrze urodzony, w rodzinie kierowniczej,dyrektorskiej, ordynatorskiej,aby potrafic zarządzać firmą, jak widać tutaj.

Dobry pracodawca. Na plus zdecydowanie + Atmosfera + Płace + Możliwość pracy zdalnej Zdecydowanie polecam ????

@Tomek

Płace mówisz? A konkrety podasz? I co z minusami, bo na pewno jest coś co może średnio odpowiadać lub wymagać delikatnych poprawek. Widzisz w firmie coś takiego?

Szymon

Potrzebowałem pracy dorywczej i znalazł ją w FineMEDIA na okres wakacji. Aktualnie już z nimi nie współpracuje, zamierzam robić u nich praktyki. Okazało się że mogą mnie na nie wziąć bez problemu???? Aktualnie uczę się w technikum informatycznym. W wakacje roznosiłem dla nich ulotki. Płatność bez problemu, jako uczeń dostałem kilka stówek extra????

Wanda
@Szymon

Wow, to super! A już odbyłeś te praktyki czy jeszcze nie? Bo też szukam jakiegoś miejsca. Ciekawe czy dużo się tam nauczę?

Czy Fine Media S.C. zapewnia kartę multisportu?

Tak zapewnia ????

Iza

A jakie jeszcze inne benefity są dla pracowników?

Ksenia

Dobrze wspominam współpracę z firmą. Współpracownicy traktowali się z szacunkiem, pomagali sobie nawzajem. Na plus zdecydowanie podejście do klienta, szanuje się tam ludzi. Polecam, dużo można się tam nauczyć ????

Wanda
@Ksenia

To super, widać, że jest tam rozwojowo! A jak wychodziły zarobki? Byłaś zadowolona? :)

Mateusz

Pracowałem u nich kilka lat temu. Współpracę wspominam bardzo dobrze, wiele mnie nauczyli. Negatywne opinie nie są prawdziwe, na pewno nie dotyczą tego pracodawcy. Mają multisporta, ubezpieczenie medyczne, można dostać umowę o pracę, wypłaty zawsze na czas a i wyjazdy integracyjne są organizowane cyklicznie. Największym plusem jest atmosfera w miejscu pracy, czas mi naprawdę szybko :)

Małgorzata
@Mateusz

Czego konkretnie się nauczyłeś?

@Mateusz

Wyjazdy organizacyjne są pokrywane jedynie ze środków firmy czy wy też się dorzucacie?

Snt_Jnh

Witam, chcialbym zapytac w Fine Media od kiedy spolpracujecie z Przedstawicielami psychopatami ktorze dzwonia w sobote rano do Przedstawiciela innej firmy konkurenta z pretenzjami i grosba zeby oprocz Fine Media nie bylo innych firm dostawcow. Nie jestesmy w latach 90-ch zeby po telefonu rzucac grosbe i zazywac na sprzeczke. Prosze uwazac na ta "firme".

@Snt_Jnh

Ta opinia to oszczerstwo i oświadczenie nieprawdy. Nasi pracownicy nie dopuszczają się takich czynów. Zdarzało się że rozmawiali w sposób kulturalny z przedstawicielami innych firm o "zdrowych" zasadach konkurowania na rynku. Nikt nie lubi jak jego praca jest niszczona i nie szanowana. Ps. ogrom błędów ortograficznych znacząco utrudnił mi zrozumienie zarzutów.

panmiły

Najgorszy dostawca internetu, mam zakupiony internet 300mb/s a nawet filimki na (usunięte przez administratora) 1080p ciągle się ładują i nie chcą się załadować :D Nie polecam, całe moje osiedle ma problem z FineMedia. Rozumiem że wam nie idzie ale nawet nie chcecie siebie poprawiać.

Zostaw merytoryczną opinię o Fine Media S.C. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fine Media S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Fine Media S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fine Media S.C.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fine Media S.C.
3.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • ul. Zagrzebska 3
    51-206 Wrocław