USP Zdrowie

Wrocław

Opinie o USP Zdrowie

Pomocnik operatora

Praca super:) ludzie mili pomagają ale wiadomo zawsze się znajdzie ktoś nie w naszym typie pracuje tam już jakiś czas i zwalniać sie nie zamierzam bo gdzie będzie mi lepiej jak nie w farmacji:) :D dział pakowania polecam :)

TT

JAKIŚ KONTAKT DO FIRMY Z SIEDZIBĄ W NOWEJ WSI WROCŁAWSKIEJ?

Praca jest spoko. Pracowałem wcześniej w innych wrocławskich firmach i jak na razie nie mam powodów, by narzekać. Kasa lepsza niż dostawałem gdzie indziej, benefity standard, atmosfera, wiadomo zależy od ludzi, ale dla mnie ok

Konko

Straszna sprawa, mogę napisać i powiedzieć wprost. Podejście zatrudniających do mojej osoby to było kompletne dno. Zadufani w sobie to mało, nieodpowiadają nieoddzwaniają, a na początku są mili i przyjemni . Mają się za wielkie Państwo. A traci na tym oczywiście firma. Jeśli ktoś mówi że zadzwoni to niech to zrobi inaczej to jest to kompletna kompromitacja... darujcie sobie szkoda czasu

RICO

Witam prosze o pomoc zarobki atmosfera etc Tachnolog ds. opakowań ? Pozdraiwam Dziekuje

operatorka

Witam, czy może ktoś powiedzieć czym różnią się stanowiska operatora(dział pakowania) od pomocnika operatora(dział form suchych)? Z ogłoszeń trudno wyczytać różnicę. Ile tam się zarabia? Gdzie lepiej iść?

jazgacz

obecnie firma prowadzi rekrutacje na stanowisko wydawca/magazynier mógłby ktoś napisać parę zdań na ten temat : warunki, stawka, atmosfera ?

To prawda , odkąd odszedł SS , panuje dziwna atmosfera.Wszyscy potencjalnie zagrażający ..., na bruk.

Anonim07
@anonim 30.05.2011, 17:04
Tak się pracuje że apatyczne towarzystwo wzajemnej adoracji się kisi we własnym sosie i knuje intrygi wobec nowych pracowników....

Nic się bi zmieniło Zadufani w sobie prostaty. Przykre ale prawdziwe

P&ID

Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników USP (biuro) może podpowiedzieć jak się pracuje na Ziębickiej? Mam na myśli działy zakupów, planowania, logistyki?

Zostaw opinię o USP Zdrowie - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USP Zdrowie