USP Zdrowie

Opinie o USP Zdrowie

użytkownik zarejestrowany

@X to na pewno będzie duży atut dla pracodawcy i od tego również może zależeć wysokość Twojego wynagrodzenia. Wziąłeś może udział w rekrutacji, bądź wysłałeś swoje zgłoszenie i czekasz na odpowiedź USP Zdrowie?

Janina
użytkownik zarejestrowany

Słyszałam, że USP Zdrowie ma opinię dobrego pracodawcy !

xoxo

Witam, czy ktoś mógłby się podzielić opinią na temat pracy w Księgowości w USP?

użytkownik zarejestrowany

@X najlepiej osobiście wziąć udział w rekrutacji i poznać szczegóły oferty dla ciebie. Często są właśnie uzależnione od doświadczenia w innych firmach. Pracowałeś już wcześniej na tym stanowisku?

@Patrycja 02.09.2017, 13:30

Tak, mam doświadczenia z branży na tym stanowisku.

X

Witam, Pojawiło się ogłoszenie dla RKS na południe. Teren niby spory ale czy Ktos z Was zna jakiesz szczegóły? Jakie finanse, samochod do użytku prywatnego, atmosfera, możliwości premiowe? Dobrze poinformowanych bardzo proszę o podpowiedzi. Pozdrawiam

użytkownik zarejestrowany

@Asd nadal są aktualne oferty na podobne stanowiska w USP Zdrowie. Wynika z nich, że firma oferuje szeroki socjal i oprócz samochodu prywatnego, smartfona plus ipada - także do użytku prywatnego. Warto byłoby jednak poznać opinię osób pracujących na tym stanowisko, żeby skonfrontować ją z tym co możemy przeczytać w ogłoszeniu.

Mania
użytkownik zarejestrowany

Jaka jest przyczyna , że tak mało wpisów jest na forum? Pewnie dobrze się dzieje i nikomu nie chce się siedzieć i pisać. Pochwalcie się co słychać. Dzięki

Asd

Witam serdecznie. Pojawił się nie dalej jak dzisiaj wakat na stanowisko Kierownika ds. Hurtu na Śląsku. Moje pytanie w związku z powyższym, jakie warunki proponuje firma na start przy w/w stanowisku (orientacyjnie wysokość pensji), jakie pozostałe benefity (samochód, atmosfera w firmie, narzędzia)? Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam.

Jola
użytkownik zarejestrowany

Interesuje mnie praca ambasadorki marki. Może ktoś dodać więcej informacji na ten temat? Lubie wiedzieć coś przed złożeniem cv

men

Krótko mowiąc dziad i ostwo. Zadzwonili do mnie i niestety nie mogłem rozmawiać i Pani obiecała oddzwonić ale już więcej nie zadzwoniła. Zwyczajnie miała do wydzwonienia zrobienia pewien target i olała mnie. TRAGEDIA. Jeśli tak traktuje się ludzi to co dopiero klientów... Mógłbym wiele pisać podać nazwiska i numery telefonu.

użytkownik zarejestrowany

Pojawiło się wiele nowych ofert pracy w USP Zdrowie. Warto tam przesłać swoja aplikacje? Jakie plusy?

romeczek
użytkownik zarejestrowany

słuchajcie, a co powiecie na ta oferte jako Customer & Shopper Marketing Manager, bo wydaje mi się, ze tu akurat jest zapewniona możliwośc rozwoju no i spokojnie można też zarobić u nich, troche chyba firma się zmieniła i inaczej to wszystko wygląda jak kiedyś..

nowy

witam czy ktoś możne napisać jak naprawdę się pracuje usp na st PH bo pokazało się ogłoszenie a z tego co tu czytam to nie wiele można wywnioskować pozdr

Koko

Faktycznie pracując jako PH trzeba się liczyć z 12h pracy??? Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną na w/w stanowisko a tak się składa że mam rodzinę i również dość aktywne życie prywatne więc praca która będzie aż tak mocno absorbowała mój czas mnie nie interesuje... rozumie raz na jakiś czas 10-12h poświęcić ale nie codziennie bądź co drugi dzień. Dzięki za odpowiedź

Ilona

niestety nie ma wakatow manadzerskich bo ludzie w tej firmie przywiazali sie do stolkow =D Bylo kilka awansow wewnetrzynych ale to zajelo dlugie lata... Tam trzeba zaczynacz od specjalisty badz ph zeby awansowac ale w sprzedazy dulgo dlugo nie bedzie zadnych zmian. A przed awansem na manadzera jest jeszcze rph i rks (plaski awans bez zespolu), wiec mijaja lata i nic. pozdrawiam VVV

pf

Jak wygląda szkolenie? ile czasu trwa i czy jest płatne?

gej

podobno pracuje tam dużo gejów. Chłopcy, uważajcie na siebie.

agu

Cześć czy ktoś wie czy będą przyjmować zwykłych ludzi na produkcję. Szukam pracy mam doświadczenie w pracy na produkcji medycznej .Teraz się rozglądam i szukam może ktoś mi odpisać z góry dziękuję

nowa12

A ja mam pytanie nie tylko o stanowiska przedstawiciela, ale np. konsultatnta czy specjalisty. Jak to wygląda ?Zakres obowiązków, $$ i oczywiście załoga. Będe wdzięczna na info ;)

WErsjusz

Ogólnie to portal Gowork.pl to żenada. Aż widać, że moderatorzy biorą w tym udział. Ludzie jak chcecie pracować w USP zdrowie to złóżcie aplikacje i porozmawiajcie, tam przecież pracują ludzie a nie zwierzęta czy roboty...

Rafał

To jakaś ściema. Obecny RKS nadal pracuje i nigdzie się nie rusza!

Rafał

To jakaś ściema. Nie ma żadnej rekrutacji na to stanowisko. obecny RKS nadal pracuje i indziej się nie rusza.

puf

Dziś ukazało się ogłoszenie na RKS na Kielce . Czy ktoś coś wie nt. powodów tej rekrutacji? Co się stało z osobą która tu była/jest? Jakie narzędzia , zakres obowiązków , samochód itp.?

Ilona

duzo firm daje podobne warunki np LK Joanna podstawa 3200-3600 w zaleznosci od zaangazowani, premia do 1500 4 razy w roku, dodatek w grudniu 1000 zl. Co 3 lata szkolenie tygodniowe w cieplych krajach. Samochod focus combi lub I30 lepiej wyposazona, smartfon Samsung Galaxy, tablet hp, szybki internet i tu i tu.

farmaciusz

Uważajcie starzy pracownicy polityka firmy jest taka by was zmienić. Tak działa ta firma ja osobiście zaczął bym od zmian personalnych w dziale bhp i administracji

bez

Witam, Ci którzy nie mają dorobku praktycznego w tej branży mają szanse na stanowisko PF ? Jak przebiegają rekrutacje ? Standardowa rozmowa, AC ??? Pozdrawiam

rikson
użytkownik zarejestrowany

piszesz tak jakby ten świat był wyidealizowany, a jak wiemy wszyscy tak niestety nie jest. Nie można jako zwykły pracownik samemu ustalać zasad ... niestety trzeba brać to co dają i starać się później aby sprawiać wrażenie niezastąpionego w pracy. Wtedy dopiero jest szansa moim zdaniem na to aby wywalczyć coś więcej

niv

Hej a moglby ktos nakreslic widelki zarobkow jako przedstawiciel farmaceutyczny?

romeczek
użytkownik zarejestrowany

no nie wszystkie firmy farmaceutyczne to bogacze, a szczególnie nie wydaje mi się, żeby ta firma taką była, co prawda jest spora, ale skąd macie pewność ile konkretnie ma dochodów rocznie na przykład, ilu pracowników zatrudnia i jakie to ma przełozenie, przecież wydatki jeśli chodzi i taką firme to są ogromne.

stereotytp
użytkownik zarejestrowany

e tam - to pewnie jak kazdy stereotyp mozna bardzo latwo obalic, bo wiecie wsszycy mysla ze wszystkie firmy farmaceutyczne to bogacze i maja miliony na kontach, tylko trzeba zostawic jedno wazne pytanie, dlaczego neiktore firmy upadaja ? ;) myslicie, ze wszysyc sobie tak swietenie radza - to dlaczego ja teraz szukam pracy?

byłem

Pracowałem w dziale medycznym. Taki nie dawny wynalazek. Szukajcie gdzie indziej naprwdę. To jest mego nierentowne, ale naprawdę mega i tak zamkną

Piotrk

Cześć. Ukazało się ogłoszenie na KAMa łódzkie. Powiedzcie coś więcej na ten temat proszę. Tylko szczerze bo nikt nie chce zamieniać siekierki na kijek :)

nieznajomy

Najfajniejsze są rozmowy kwalifikacyjne do pracy na stanowiska na przedstawicieli- dzwonią do człowieka kiedy jest w pracy :) i nie można za wiele powiedzieć bo czułe uszy są wszędzie :) i można nie być zatrudnionym i jeszcze gratis zwolni cię obecny pracodawca za to że szukasz :)

NIE SADZE, ŻE TO SZCZERA WYPOWIEDZ. Praca 12 godzin dziennie, straszna presja na wynik, wyścig szczurów. Każdy pod każdym kopie dołki.

Ja

Zastanawia mnie, co sie takiego zmienilo w tej firmie, ze podobno kiedys bylo super, a od jakichs 2 lat same narzekania? Skad taki zwrot? Czy taka kiepska atmosfera dotyczy tylko sales force, czy takze pracy w biurze??? Z gory dzieki za info.

xxx

nie warto! praca całodobowa, premia śmieszna. cokolwiek zrobisz i tak będzie za mało. nieziemska schiza, presja na sprzedaż która wcale nie rośnie od tej "wytężonej" pracy. Jest wiele sensowniejszych miejsc w których można pracować.

Zainteresowany
użytkownik zarejestrowany

Bardzo proszę o szczerą podpowiedź, czy warto próbować aplikować na przedstawiciela? Jeśli można to poproszę o szczegóły: jak atmosfera w pracy; wymagania co do wykonywania zadań, planów sprzedaży; jakich zarobków można oczekiwać(plany-premiowanie); wymagania na co dzień-liczba godzin pracy, praca w domu.

a

masakra i beznadzieja

zadowolony

Polecam, pracuję w USP przeszło 4 lata i jestem bardzo zadowolony.Świetna atmosfera, super produkty.Pracodawca dobry lecz bardzo wymagający. Jeżeli uważasz że jesteś dobry/a/ i posiadasz wysokie kompetencje zapraszam do Naswzego zespołu.

Zostaw opinię o USP Zdrowie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USP Zdrowie