Opinie o Ferier Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ferier Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ferier Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferier Sp. z o.o. w Warszawa

SOAD

Witajcie, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy na magazynie w tej firmie?

Bianka

Dlaczego szkoda, aż tak złą opinie masz? Powiesz ile mniej więcej tu płacą teraz? To tez na minus oceniasz czy nie? No i czy umowa na stałe mozliwa?

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Ferier Sp. z o.o. rekrutacji na stanowisko Magazynier? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Łukasz

Dokładnie nie polecam. Nawet za kierowcę. Podwyżkę bez podwyżki.

Ewka Nowy wpis

Od roku firma nie potrzebowała pracownika na stanowiska magazyniera? Jest tylko jedna oferta sprzed roku a szukam coś dla męża. Rok temu jak przeczytałam, była jedna zmiana 6-14, coś się zmieniło pod tym względem? Doszły drugie zmiany czy dalej ten system? Nadgodziny bo o nich wspomniano, są obowiązkowe czy to, jak ktoś chce sobie dorobić to wtedy idzie?

Paweł Nowy wpis

Witam. Jestem zainteresowany praca w firmie Ferier oddzial Katowice.czy ktos moze mi po krotce opisac czy warto? Jak atmosfera jakie warunki pracy i jakie wynagrodzenie? Pozdrawiam serdecznie

SOAD

Bianka Nowy wpis

Szczerze odradzam. Praca fizyczna pod presją czasu, grzebanie się w brudach które wracają z pokładu samolotu. Cały czas na stojąco. Albo się schylasz albo kucasz i ładujesz ciężkie butelki wody. Poza tym jesteś na statusie przynieś wynieś pozamiataj. W sensie dosłownym do musisz pozamiatać i wywieść całe wory (usunięte przez administratora) i brudów wracających z pokładu do kontenera ze śmieciami. Dodatkowo przełożeni których jest całkiem sporo pokażą palcem co masz robić i nie ma to tamto. np. rozładuj te trzy palety towaru Jest tam jeszcze jeden otyły team lider który nigdy cię doceni a wpie***la się we wszystko. Ogląda cię na kamerach i liczy ci każdą minutę przerwy, słuchasz jego komentarzy jak np. jesz śniadanie. Ciągle cię pogania i sprawdza. Jak np. wyniucha że coś leży nie tak wysyła ci MMS gdy nie jesteś w pracy. Zapomnij o podwyżkach. Musisz się przyzwyczaić do tłumaczenia że firma jest w wiecznym kryzysie finansowym.

Krystyna

Tak to przedstawiłeś, że mało mi to przypomina pracę magazyniera... Ok o podwyżkach trzeba zapomnieć ale chyba na start trochę kasy Ci dali, że wciąż tu pracujesz w tych warunkach? Zdradzisz ile?

@Krystyna

Krysiu oświadczam ci że to nie jest praca magazyniera. Tutaj musisz w pocie czoła, na czas opróżniać za (usunięte przez administratora) i ładować np. napojami wózki cateringowe które wracają z samolotu. To że ledwo zipiesz nikogo nie interesuje. Pewien otyły przełożony o wątpliwej inteligencji powie ci że masz pracować szybciej. Jeśli chodzi o zarobki to w dni wolne ( praca w systemie 12 godz. ) ludzie muszą dorabiać do pensji którą można porównać do pracownika Biedronki. Naprawdę nie przesadzam ????

Krystyna

Chyba najbardziej martwiące zdaje się być to zapewnienie na samym końcu... To jak ludzie mogą tu pracować tak ciężko za taką stawkę? Chętni zawsze się znajdują?

Koordynatorka

Zgadzam się z opinią, uciekać jak najdalej! Szczególnie od wspomnianego „team lidera” :)

Łukasz Nowy wpis

Dokładnie nie polecam. Nawet za kierowcę. Podwyżkę bez podwyżki.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ferier Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Iza

Cześć, szukam informacji w sprawie ogłoszenia Koordynator Lotniczy, czy ktoś może przybliżyć wymagania na tym stanowisku? Trzeba mieć idealne zdrowie? O ile jest aktualne, tak generalnie.

Edyta

Jeśli ktoś jest niezadowolony z pracy w tak dobrej firmie to może lepiej żeby ją zmienił. To dobry lecz wymagający pracodawca.

Maruda

Bardzo dobra firma jesli chodzi o miejsce pracy, szacunek do pracownika, oraz ciekawą pracę, i atrakcyjne wynagrodzenie. Każdy ma określony zakres pracy. Jak ktoś negatywnie wypowiada się o Ferierze to zapewne konkurencja bądź ktoś leniwy. Pracować trzeba solidnie i dokładnie. Praca typowa jak w korporacji. Bez typowych dziwnych akcji jak w Januszexach. Firma przechodzi ciężki okres że względu na pandemic Sars cov2, jest znacznie mniej lotów. Mimo to pracodawca stara się by nie zostawić pracowników z niczym. Ciekawe czy ci negatywni też dostali tyle co w ferierze. Z mojej strony mam tylko pozytywne opinie. Z dystansu łatwiej ocenić.

Bb
@Maruda

Więc co można powiedzieć o ludziach, ktorzy odeszli sami po 2 dniach pracy? Takich było wielu....

kostek

mimo zapewnień, że firma przetrwa kryzys, otrzymałem wypowiedzenie :) najpierw obniżenie etatu i prensji oraz PRZYMUSOWE L4, a potem wypowiedzenie. szkoda, że tak taktuje się młodych pracowników

Infiltrator
@kostek

Od kiedy to L4 (zwolnienie lekarskie), może być PRZYMUSOWE? Jaki oddział taką politykę stosuje? Firma korzysta z tarczy antykryzysowej, więc zapewne pozbywa się tylko tych najsłabszych, schorowanych pracowników.

@Infiltrator

Właśnie tak, mnie również zaproponowano L4 aby utrzymać się w tej firmie. Tarcza antykryzysowa pobierana ? Więc dlaczego ludzi pozwalniali. Ktoś to sprawdza?

Odpowiedź dla wpisu PracownikNowy wpis06.03.2020 12:00: Myślę, że tak zakłamany wpis mógł dokonać tylko i wyłącznie ktoś z biura, żeby jak zawsze robić pseudo reklamę tej firmie (krzak). Wystarczy podjechać na lotnisko, podpytać ludzi i wszystko jasne. Nie mówiąc, co dzieje się w samym oddziale - Gdańsk.

krystian
@Gość

dokładnie, sprzęt zdezelowany, na magazynie głównie starsze osoby, mało kto tu długo wytrzymuje

Henryk

Aktualnie to jest sporo nerwów, ludzie obawiają się jak potoczą się losy firmy, czy uda się jakoś przetrwać?

Negatywne opinie, to wynik, iż wszędzie znajdą się frustraci. Firma jest młoda, rozwojowa. Daje szansę pracownikom, za konkretne pieniądze. Praca jest raczej w młodym zespole, często dynamiczna jak to bywa w lotnictwie. Lotnictwo idzie do przodu tak samo praca w tej firmie będzie się rozwijać także polecam każdemu kto chce pracować na dłużej. Dobry układ pracy w Gdańsku 3dni pracy 3 dni wolnego, są też inne stanowiska gdzie pracuje się codziennie 8h.

@piotr może są oddzielne zrobione strony na forum?

A co z pozostałymi oddziałami firmy Ferier , bo to jest jedna opinia z Gdańska bardzo ogólna po prostu wszystko jest żle robione . Jak wygląda praca w oddziale Warszawa , Poznań , Kraków , Katowice , Wrocław macie jakieś opinie ?

kamilb
@Piotr

ogólnie jest dramt, praca na magazynie za 2500 zł. samochody stare, większość nie działa, zero higieny, pełno papierków o myciu i bhp do uzupełniania ale nikt niczego nie robi bo jak wiadomo "papier wszystko przyjmie" nie polecam

jamal

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła oddział gdańsk powinni zamknąc Pan Andrzej nadaje sie tylko do tego aby palic swojego e fajka

Beata
@jamal

Dlaczego, Twoim zdaniem, powinni zamknąć oddział Ferier w Gdańsku? Masz jakieś dobre uzasadnienie swojej opinii? Zastanawiam się też, jak tam w ogóle płacą za pracę w nocy.

Praca wcale nie jest zła. Specyfikacja typowa dla branży lotniczej, więc trzeba wykazać się kreatywnością i zdolnością radzenia sobie z nietypowymi sytuacjami. Firma ciągle się rozwija i mam nadzieję że będę mógł rozwijać się razem z nią ???? Jeżeli szukasz dynamiki i ucieczki od nudy to ta firma jest dla Ciebie..

Poster

Wszystkim zainteresowanym praca w Gdańsku zdecydowanie odradzam. Praca po 12 godzin w nocy, z reguły system 3 noce na 3 dni wolnego, jedyny plus. Ogólnie targanie kontenerów na skanerze, i szarpanie się na zdezelowanym sprzęcie transportowym. Większość podzespołów w pojazdach nie działa, częste awarie sprzętu transportowego. Nad ranem przeliczanie zasyfionego towaru który wraca do siedziby oddziału. Totalny chaos organizacyjny. Nie otrzymacie podstawowych środków ochrony BHP(musicie sami sobie kupić). Prym w niekompetencji wiedzie P. Andrzej reprezentujący Centralę, ten człowiek to totalna pomyłka dla firmy. Nie dajcie się ogłupić na rozmowie kwalifikacyjnej.

FUN

To ta firma jeszcze istnieje....Jak wygląda bezpieczeństwo lotnicze?

Zostaw merytoryczną opinię o Ferier Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ferier Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferier Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Ferier Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Żwirki I Wigury 2B
    02-143 Warszawa