SNN Poligrafia

Opinie o SNN Poligrafia

nemi
użytkownik zarejestrowany

Może jednak zostali tutaj jacyś ludzie, którzy tworza dobra atmosferę i nie jest tak ponuro jak to opisuje były pracownik powyżej. Czy SNN Poligrafia nie dba o klimat, nie ma żadnych imprez firmowych?

były pracownik

To była faktycznie fantastyczna firma, bo za zgodą i aprobatą prezesa JN tworzyli ją ludzie dla siebie, by jak najwygodniej i najprościej, ale również najefektywniej (dla dobra firmy oczywiście;) ) z najwyższą jakością pracować. FIRMA to przede wszystkim ludzie, ludzie którzy chcą ze sobą współpracować. Firmy nie ma, ludzi nie ma... Został żal:(

Snn najlepsza firma szkoda ze juz jej nie ma

Zostaw opinię o SNN Poligrafia - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SNN Poligrafia