Opinie o Desa Modern S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Desa Modern S.A., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Desa Modern S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Desa Modern S.A. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Jaka jest kultura pracy w Desa Modern S.A.?

M. Nowy wpis
Kandydat

Uważam, że kandydat po dwóch rozmowach rekrutacyjnych zasługuje na nieco pełniejszy obraz sytuacji niż: „...decyzja Prezes Desy Modern nie przeszla Pani do kolejnego etapu rekrutacji.” Niereagowanie na prośbę o feedback - nie dziwi mnie to. Nie ocenię oferowanej zapłaty za pracę, bo to pilnie strzeżona tajemnica.

Julek

ten chaos jest zamierzony, nikt nic nie wie i za nic nie odpowiada. Tak dużej rotacji pracowników w całej Grupie DESA nigdy nie widziałem. Praca na zasadzie najlepiej jeszcze nam dopłać za to, że ze sztuką przebywać możesz.

Monika Nowy wpis
@Julek

Co dokładnie dzieje się w firmie, że panuje chaos? Piszesz o dużej rotacji, zastanawiam się, czy jest ona spowodowana pandemią. Napisz proszę, czy w firmie miały miejsce grupowe zwolnienia. Zastanawiam się też, czy obecnie pracownicy mają możliwość pracy zdalnej.

Ewa Nowy wpis

Uważam, że w takiej firmie nie każdy się sprawdzi i stąd takie wpisy na forum. Firma dobra i praca również dlatego polecam o ile są możliwości.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Feis

Nigdy nie pracujecie w tym barlogu odradzam wszelkim. Oszukaja Cię

Franciszek
@Feis

Dlaczego odradzasz pracę w tym miejscu i co sprawiło że nie masz najlepszego zdania na temat Desa Modern? Mam nadzieję że podasz więcej konkretów, na ten moment Twoja wypowiedź jest bardzo krótka i niewiele można z niej wywnioskować.

riko

Nigdy nikomu nie radzę pracowac w desa modern . Paulina uwaga kabel natomiast Dyrektor (usunięte przez administratora). Natalia uwaga na nią fałsz

Wiesz o firmie Desa Modern Sp. z o.o. coś o czym nikt jeszcze nie pisał? A może chcesz się czegoś o niej dowiedzieć? Wypowiedz się na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Desa Modern S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Desa Modern S.A.
1/5 Na podstawie 1 ocen.