Erzeczoznawcy Królewicz i Wspólnicy sp.j.

Opinie o Erzeczoznawcy Królewicz i Wspólnicy sp.j.

Agnieszka

Jak teraz jest w firmie? Zarobki są okej? Warto składać cv ? Niech wypowie się ktoś z pracujących tam w tym momencie

Megii
@Agnieszka

Cześć ! Pracowałaś tam jako asystentka pytam ponieważ zastanawiam się czy wysłać tam Cv są jakieś testy pisemne czy praktyczne ?

Widzę we wpisach, że firma podała swój e-mail, aby zainteresowani mogli wysłać swoje cv :) Ktoś z pracowników może zdradzi coś na temat rekrutacji na stanowisko rzeczoznawcy? Czy firma pyta o coś konkretnego, sprawdza umiejętności? :)

@Monika

Dziękujemy, za zainteresowanie praca w Naszej firmie. Dbamy o wysoką jakość naszych usług i po otrzymaniu CV dokładnie weryfikujemy doświadczenie. Po przejściu wstępnej weryfikacji zlecamy wykonanie minimum 10 testowych zleceń i weryfikujemy kandytata. Zapraszamy do współpracy. Mariusz

Tadeusz - Szczecin

Dawno nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem do zleceń i rzeczoznawców. Od miesiąca współpracuje z eRzeczoznawcami i nie mogę się nadziwić: - duże ilości zleceń i telefony od Pań z tej firmy, czy nie chce więcej ???? - w przypadku braku okoliczności, dowodu rejestracyjnego lub innego dokumentu telefon do Pań z logistyki za godzinę dokument - po wystawieniu FV za pierwszy miesiąc w tym samym dniu pieniądze na koncie ???? ERZECZOZNAWCY – BRAWO.

były pracownik aniox Nowy wpis

Firma sama w sobie jako praca przyjazna , pracowałem tam 2 lata , nie można złego słowa powiedzieć na panie z biura które przydzielają zlecenia jak i też na szefa parenaście razy miałem przyjemność z nim rozmawiać , i nie tylko z nim naprawdę wszystko ok z wyjątkiem jednego pracownika i wiem że inni też się na niego uskarżali chodzi o pana Marcina , totalnie nie uprzejmy nawet bardzo - zero szacunku dla kogokolwiek. Wypłaty mizerne tak jak tutaj piszą za to można pracować w żabce nie obrażając nikogo ale co do mizernych wypłat to można powiedzieć że przez te pełne 2 lata co się tam pracowało zawsze były do 04 czy 05 dnia miesiąca. Oczywiście sumy były bardzo słabe ale nikogo nikt tam do przyjęcia się do pracy nie zmusza. Ja wspominam wszystko fajnie zawsze szło wszystko ustalić - dogadać się :) . Dla początkujących rzeczoznawców żeby złapać temat i trafiać na normalnych ludzi ale za długo tam pracować nie polecam bo tam nigdy nie pójdzie dobrze zarobić , ewentualnie dorobić do emerytury. Dla początkujących polecam jak najbardziej można od większości fajnych rzeczy się nauczyć dowiedzieć ale po pewnym czasie proponuje to rzucić ze względu na niskie płace bo nie zarobi się na nic , ja osobiście wspominam prace fajnie , odszedłem sam z siebie na własną prośbę , nie dostałem propozycji podwyżki ani nic po prostu serdecznie uścisnąłem dłoń szefowi i podziękowałem i z uśmiechem na twarzy wyszedłem, Dziś co mogę powiedzieć że szef był bardzo fajny jak go bym spotkał na ulicy - zawsze z uśmiechem mu dzień dobry powiem a on z uśmiechem mi odpowie. Więc jeszcze raz podsumowując : na początek praca jak najbardziej ale nie na długo , wynagrodzenie słabe jak na to że człowiek ukończył studia itd. można złapać doświadczenie a to się może przydać. Pozdrawiam serdecznie i życzę przyjemności z pracy dla osób które planują się tam dostać czy spróbować z większością opiekunów idzie fajnie pogadać z wyjątkiem jednym który zawsze ma wąty. Wszystkiego dobrego

Agnieszka

Rafał trzy lata pracy w firmie
@Agnieszka

W mojej opinii jest OK. Zarobki zależą od tego ile roboty zrobisz – jak będziesz ogarnięty to dostaniesz przyzwoite pieniądze. Mimo kryzysu zatrudniani są nowi ludzie i są duże perspektywy na to, że zleceń będzie więcej. Wyślij CV, porozmawiać zawsze można 

Grzegorz
@Rafał trzy lata pracy w firmie

Piszesz, że zatrudniani są tu nowi ludzie, możesz mi powiedzieć czy w Erzeczoznawcy Królewicz i Wspólnicy sp.j. nowi pracownicy mogą liczyć na jakieś szkolenia i kursy podnoszące kompetencje? Ciekawi mnie ta kwestia, mam nadzieję że mi odpowiesz.

Megii Nowy wpis
@Agnieszka

Cześć , Piszesz że zarobki są ok , to super ...a jak długo pracujesz w tej firmie? i na jakim stanowisku ? pytam ponieważ chciałabym podjąć współprace z tą firmą . w branży motoryzacyjnej jestem około 15 lat -serwis, sprzedaż części, naprawy powypadkowe itp . od dziecka kocham samochody i motory pozdrawiam,

Megii Nowy wpis
@Agnieszka

Czy Erzeczoznawcy Królewicz i Wspólnicy sp.j. zapewnia kartę multisportu?

Czy w Erzeczoznawcy Królewicz i Wspólnicy sp.j. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Darek

Możliwa jest wypłata części wynagrodzenia raz w miesiącu.

@Darek

Dzień Dobry, nie udzielamy na portalach takich informacji poufnych.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Erzeczoznawcy Królewicz i Wspólnicy sp.j. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Rzeczoznawca motoryzacyjny. Jaki był jej rezultat?

@Monika

Tadeusz - Szczecin

Rafał

Polecam płatności realizują w przeciągu jednego dnia. Prawdopodobnie jedyna firma z tej branży, która ma dużą płynność finansową.

@Rafał

nie narzekamy na brak płynności :)

Współpracuję z eRzeczozanwcami już od kilku lat w charakterze rzeczoznawcy mobilnego. Z pośród wszystkich firm tego typu na rynku o tej mam najlepszą opinię. +terminowa wypłata bez proszenia +akceptowalne stawki +wygodna w obsłudze platforma +sprawnie działający dział logistyki w którym zawsze ktoś jest pod telefonem i potrafi udzielić informacji dot. zlecenia + kompetentni opiekunowie którzy widać, że mają wiedzę o tym co robią. Co do minusów to raczej nie stwierdziłem żadnych może trochę za duży obszar co wymusza czasem długie podróże od klienta do klienta oraz brak równomierności w zleceniach (jeden miesiąc dużo drugi mało) Podsumowując polecam jako dodatków źródło dochodu zarówno kolegom z TU jak i niezależnym rzeczoznawcą.

Dziękujemy za uczciwą informację Mariusz Królewicz Wspólnik Zarządzający.

Aktualność
Współpraca eRzeczoznawcy i Neptis – kupuj tylko sprawdzone pojazdy!
Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z firmą Neptis SA.
W ramach kooperacji zajmiemy się ekspertyzami stanu technicznego pojazdów dla klientów portalu http://www.autoplac.pl.
Jeśli jeszcze nie wiecie dlaczego ekspertyzy są tak ważne i przed jakimi problemami mogą was ustrzec, spieszymy z wyjaśnieniem.

"Aplikacja Yanosik Autoplac
Yanosik Autoplac to aplikacja, w której znajdziecie nasze usługi rzeczoznawcze w wygodny i prosty sposób. Dzięki tej aplikacji macie możliwość zakupu aut, ale także ich sprzedaż poprzez wystawienie darmowego ogłoszenia. Pojazdy na Autoplac zawierają informacje o zweryfikowanym numerze VIN, wynikach przeglądów technicznych czy przebiegu z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców. Darmową aplikację Yanosik Autoplac możesz pobrać już teraz TUTAJ, a kiedy znajdziesz już swoje nowe auto lub zdecydujesz się sprzedać stare - pamiętaj o naszej usłudze rzeczoznawcy"
Bubel czy pojazd wolny od wad?
Każdy, kto choć raz kupował samochód czy motocykl z drugiej ręki wie, że najważniejszą kwestią jest sprawdzenie rzeczywistego stanu technicznego, sprawności i upewnienie się, że pojazd jest wolny od ukrytych wad i usterek. Nieprzyjemne niespodzianki, które czyhają na kupującego, mogą ujawnić się chwilę po zakupie, ale równie dobrze mogą dać o sobie znać po tygodniach lub miesiącach użytkowania pojazdu. Może się okazać, że zatajone przez sprzedającego na temat samochodu czy motocykla informacje dotyczą uszkodzeń, wypadków czy usterek, których był świadomy, ale chcąc uzyskać jak najlepszą cenę, zachował wiedzę na ich temat dla siebie. Może również mieć miejsce sytuacja, w której nawet sprzedający nie ma pojęcia na temat defektów pojazdu, które już istnieją, ale jeszcze nie dały o sobie znać. W obu przypadkach dla kupującego oznacza to problemy i może wiązać się z naprawami, które przewyższają czasem wartość zakupionego pojazdu.

Czujne oko rzeczoznawcy
Nawet najwięksi miłośnicy motoryzacji rzadko posiadają specjalistyczną wiedzę na temat technikaliów, a jeszcze rzadziej dysponują profesjonalnym sprzętem, który pozwala wnikliwie przeanalizować stan techniczny pojazdu. Rzeczoznawcy motoryzacyjni dysponują i jednym i drugim. Zamiast więc ryzykować wpadki przy bądź co bądź kosztownej inwestycji, lepiej powierzyć samochód specjaliście i mieć pewność, że faktycznie płacimy za pojazd w dobrym stanie.
eRzeczoznawcy dla klientów autoplac.pl – profesjonalne usługi w dobrej cenie

Jaki dress code obowiązuje w Erzeczoznawcy Królewicz i Wspólnicy sp.j.?

robert

Sportowa elegancja

Wdzięczny

Rozpocząłem współpracę z Erzeczoznawcami 4 miesiące. Fachowcy. Współpraca z Dyrektorem Adrianem idealna. Polecam i działam dalej. Duża ilość zleceń.

@Wdzięczny

Dziękujemy za pozytywną opinię. Mariusz Królewicz Wspólnik Zarządzający

@Wdzięczny

@Wdzięczny: Również chciałbym nawiązać współpracę z tą firmą, jednak mam kilka pytań. Mógłbym prosić o kontakt? Zostawiam swój email: kontosolid12@wp.pl. Z góry dziękuję i Pozdrawiam

@Kandydat

Dziękuje za zapytanie, proszę o wysłanie CV na adres podany na stronie www. w przypadku zainteresowania skontaktujemy się.

Tadeusz z Bydgoszczy

W pełni profesjonalna obsługa,dokładnie sprawdzone auto pod względem wizualnym jak i technicznym,polecam firmę.

@Tadeusz z Bydgoszczy

Dziękujemy za pozytywną opinię. Mariusz Królewicz Wspólnik Zarządzający

RZECZOZNAWCA

Witam serdecznie, Obecnie jestem pracownikiem jednego z T.U. na terenie Poznania. Mam pytanie czy mimo tego jestem w stanie u Państwa w firmie podjąć jakąś dodatkową pracę zdalną/dodatkową np. w przeliczaniu kosztorysów, dokonywania wycen wartości pojazdów itp. ?? Dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

Wspólnik Zarządzający
@RZECZOZNAWCA

Witam Serdecznie, zapraszam na www.pracuj.pl, gdzie znajduje się nasze ogłoszenie. Proszę o CV. W związku z podpisanymi nowymi umowami potrzebujemy fachowców do działu szkód Komunikacyjnych Wspólnik Zarządzający Mariusz Królewicz

RZECZOZNAWCA

Witam serdecznie, Jestem pracownikiem jednego z T.U. na terenie Poznania. Mam pytanie odnośnie współpracy - praca dodatkowa / zdalna np. w pomocy wykonywania kosztorysów, wycen / wartości pojazdów. Czy taka współpraca jest możliwa ?? Proszę o ODP.

Łukasz

W drodze przetargu wybraliśmy firmę Erzeczoznawcy do wyceny pojazdów ponieważ podana kwota była najlepsza i zadowalająca. Muszę przyznać, ze zarówno termin został zachowany jak i jakość usługi na wysokim poziomie.Dodatkowo poinstruowali o możliwości wystawienia na aukcji z czego skorzystaliśmy i pojazdy szybko zostały sprzedane. Szczerze polecam- szybko i profesjonalnie.

Miałem możliwość pracy w tej firmie jakiś czas temu. Jak wszędzie pracować trzeba i jak ktoś chce to na pewno przełoży się to na pieniądze. Oczywiście zawsze znajdzie się grupa osób, która będzie narzekała na wszystko i wszędzie ale w każdej firmie trzeba wykonywać założenia. Nie każdy rwie się do roboty i wykonuje oględziny wszystkiego jak leci- i tu koledzy trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego....

Zdecydowanie odradzam pracowania w tej firmie! Na rozmowie kwalifikacyjnej bardzo miła i przyjemna atmosfera.... dużo rzeczy jest obiecywanych, lecz próżniej atmosfera i podejście do pracownika się zmienia. Większość osób ma się za niewiadomo kogo, jacy to są fachowcy och i ach, bo on to inżynier. Ogólnie w firmie nie pracuje się przyjemnie. Omijać szerokim łukiem!

Szanowny Panie, dziękuje za zamieszczenie opinii. W pierwszym zdaniu swojej wypowiedzi odradza Pan „pracowania w tej firmie”. W późniejszej treści wypowiedzi niepodawane są żadne szczegóły, powody takiej Pańskiej opinii. Po analizie końcowej wypowiedzi zrozumiałem, że nie tylko firma Panu nie pasuje, lecz również pracownicy. Proszę o uzupełnienie Swojej wypowiedzi o konkrety. Z Poważaniem Wspólnik Zarządzający Mariusz Królewicz

Slawek

Zlecam co jakiś czas wycenę pojazdów ze swojego placu i jak na razie nie mam powodu do narzekania. Wszystko na czas i bez problemów.Oby tak dalej.

@Slawek

dziękuje za opinię

Rzeczoznawca

Dzień Dobry, Jestem rzeczoznawcą samochodowym z uprawnieniami i chciałbym zapytać czy istnieje możliwość nawiązania z Państwem współpracy? Prowadzę własną działalność i wykonuję oględziny dla kilku towarzystw. Prośba o informację czy jesteście Państwo zainteresowani oraz gdzie miałbym przesłać woje CV. Dziękuję

@Rzeczoznawca

Dziękuje za zainteresowanie się usługami firmy eRzeczoznawcy. Jesteśmy Zespołem Rzeczoznawców o zasięgu Ogólnopolskim i w celu odpowiedzi na pytanie musimy wiedzieć, z jakiego rejonu polski Pan pochodzi. Najlepszym możliwym rozwiązaniem z Pana strony jest wykorzystanie zakładki kariera na naszej stronie www. i przesłanie CV. Z poważaniem. Wspólnik Zarządzający Mariusz Królewicz

Aktualność
eRzeczoznawcy – jakość rodzi się z pasji

„Dobry rzeczoznawca musi posiadać nie tylko wiedzę i doświadczenie, lecz także pasję do tego, co robi. W swojej działalności stawiam na ludzi, którzy znają się na rzeczy jak nikt inny i z detektywistycznym zacięciem podchodzą do każdej sprawy. Wychodzę z założenia, że biznes opiera się na partnerstwie, dlatego z moimi klientami zawsze gram w jednej drużynie. Kiedy oni odnoszą sukcesy, zawsze mam poczucie, że wspólnie na to zapracowaliśmy”.

O sukcesie pisanym tysiącami wycen i opinii, pasji motoryzacyjnej oraz polskim rynku rzeczoznawców samochodowych opowiada Mariusz Królewicz, właściciel firmy eRzeczoznawcy.

- Jak zaczęła się Pana przygoda z rzeczoznawstwem samochodowym?

Motoryzacja zawsze była moją pasją, dlatego wybór drogi zawodowej był dla mnie oczywisty. Przez kilkanaście lat pracowałem jako rzeczoznawca stacjonarny i mobilny w Towarzystwie Ubezpieczeniowym WARTA, a następnie w firmie DEKRA, gdzie zdobyłem dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie techniki samochodowej i maszynowej. Już wtedy zacząłem otrzymywać prywatne zlecenia obejmujące weryfikację kosztów naprawy oraz wycenę wartości rynkowej pojazdów. Można powiedzieć, że miałem klientów, zanim pomyślałem o własnym biznesie. Przypomniałem sobie słowa Konfucjusza: „Jeśli kochasz to, co robisz, to nie jest praca” i postanowiłem zająć się w życiu swoim hobby. W ten sposób w 1998 roku powstała firma Autopol.

- W krótkim czasie jednoosobowa działalność stała się sporą firmą współpracującą z ponad 200 rzeczoznawcami w całej Polsce. To chyba przeszło Pana oczekiwania?

Nie nastawiałem się na działalność na wielką skalę. Wygospodarowałem jeden pokój we własnym domu, gdzie stworzyłem namiastkę biura. Sam zajmowałem się kwestiami merytorycznymi i technicznymi, zaś księgowość i logistykę powierzyłem żonie. Pierwszymi klientami były osoby prywatne oraz firma Coris (dziś April) specjalizująca się w szkodach zagranicznych, która zresztą do dziś jest jednym z moich kluczowych klientów. Z czasem mieliśmy coraz więcej zleceniodawców, a liczba spraw rosła w niebywałym tempie. Zacząłem tworzyć ogólnopolską sieć rzeczoznawców, nawiązując współpracę z najlepszymi specjalistami w całym kraju. Doba stała się dla mnie za krótka. To zdecydowanie przeszło moje oczekiwania, ale wiedziałem, że nie mogę się cofnąć. Pomyślałem: teraz albo nigdy, i nie zastanawiając się długo, zatrudniłem dwóch pracowników i przeniosłem biuro do większego lokum. W ten sposób powstało Centrum Operacyjne, które już wtedy realizowało kilkadziesiąt zleceń dziennie, współpracując z setką rzeczoznawców w całej Polsce. I tu kolejne zaskoczenie. Nowe biuro już po dwóch latach okazało się za małe. Wygrywane przetargi, nowe kontrakty i kolejne zlecenia sprawiły, że zacząłem myśleć o swojej działalności w szerszej skali. Przeniosłem  biuro do kultowego budynku dyrekcji byłej Fabryki Samochodów Osobowych przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie, powiększyłem zespół i zmieniłem formę organizacyjną. Tak powstała firma eRzeczoznawcy Spółka Jawna.

- Dlaczego eRzeczoznawcy?

Uważam, że kluczem do sukcesu w tej branży są ludzie. To oni wnoszą wiedzę i doświadczenie, niezbędne do realizacji najtrudniejszych zleceń, i to dzięki ich sprawnej współpracy cały proces przygotowywania wycen i ekspertyz przebiega tak sprawnie. Ale jest jeszcze jeden element, bez którego nie wyobrażam sobie działalności. To nowe technologie. Od początku stawiamy na rozwój

internetowej platformy AutoNet łączącej zleceniodawcę, rzeczoznawcę i nasz dział operacyjny. Oprogramowanie zostało w pełni zintegrowane ze specjalistycznymi aplikacjami, takimi jak Info-Expert, DAT i Audatex. Platforma umożliwia całodobowe śledzenie realizacji każdego zlecenia - od momentu jego zapisania aż do zamknięcia sprawy. Dzięki temu nasi klienci mogą w dowolnym momencie sprawdzić status wyceny auta, pobrać dokumentację i zdjęcia, oraz na bieżąco przekazywać swoje uwagi. Dodatkowo otrzymują oni powiadomienia SMS i e-mail, dzięki czemu nie muszą być cały czas zalogowani. Takie rozwiązanie usprawnia też współpracę z rzeczoznawcami działającymi na terenie całej Polski, ponieważ zlecenia są szybko przekazywane i na bieżąco weryfikowane. W ten sposób sieć ponad 200 rzeczoznawców rozsianych w różnych zakątkach naszego kraju może się sprawnie komunikować. I na tym właśnie polega siła eRzeczoznawców – jesteśmy jednym wielkim zespołem i choć dzielą nas czasem setki kilometrów, działamy tak, jakbyśmy siedzieli w sąsiednich pokojach.

- Powiedział Pan, że to ludzie, których Pan zatrudnia, decydują o sukcesie firmy. Jakie cechy powinien mieć dobry rzeczoznawca i gdzie takich Pan znajduje?

Dobry rzeczoznawca to pojęcie względne. Dla niektórych to po prostu człowiek po studiach kierunkowych, który może się poszczycić odpowiednimi certyfikatami i kilkuletnim doświadczeniem w branży. Dla mnie wiedza i doświadczenie to nie wszystko. Uważam, że dobre rzeczy rodzą się z pasji, a nawet najlepsze studia nie są w stanie wykrzesać jej w człowieku, który nigdy w życiu nie ubrudził się smarem. Dlatego motoryzacyjnym teoretykom mówię stanowczo nie. Od początku swojej działalności stawiam na ludzi młodych, którzy nie mają może 5 czy 10 lat doświadczenia, ale znają własne auta od podszewki i potrafią bez trudu zweryfikować, czy kosztorys naprawy przesłany przez serwis jest wiarygodny. Nieustannie zadziwia mnie detektywistyczny zmysł moich pracowników, którzy wnikliwie sprawdzają każdą kalkulację naprawy i bez problemu wskazują ewentualne nieprawidłowości. Niejednokrotnie mieliśmy sytuacje, gdy po weryfikacji kosztorysu okazywało się, że można zoptymalizować koszty naprawy auta o jakieś 30-40%. Zatrudniając młodych ludzi, zyskuję coś jeszcze – mogę uczyć ich pewnych standardów pracy, których czasem po prostu nie da się wyegzekwować od ludzi z wypracowanymi nawykami i schematami działania, niekoniecznie właściwymi z mojego punktu widzenia.

- Porównuje Pan rzeczoznawców do detektywów. Wydaje się, że to naprawdę fascynująca praca. Czy może Pan opowiedzieć o najciekawszych zleceniach?

Oprócz popularnych samochodów flotowych niejednokrotnie zdarza nam się wyceniać bardzo interesujące pojazdy – od starych elektrycznych Melexów czy amerykańskich ciężarówek z okresu II wojny światowej, po najnowsze modele Ferrari czy Astona Martina. Z uśmiechem na twarzy wspominam też nietypowe zlecenia. Któregoś dnia zadzwonił do nas 10-letni chłopiec, który poprosił o wycenę samochodu-zabawki na pedały, ponieważ chciał go sprzedać. Po konsultacji z rodzicami chłopca wykonaliśmy profesjonalną wycenę opisującą stan techniczny pojazdu oraz ustalającą jego wartość rynkową. Radość dziecka była bezcenna.

- Trzeba przyznać, że nie ma dla Was rzeczy niemożliwych. Co najbardziej cenią klienci w pracy eRzeczoznawców?

Nasi zleceniodawcy to głównie firmy leasingowe i ubezpieczeniowe. Każdego dnia wykonujemy dla nich dziesiątki kalkulacji kosztów naprawy pojazdów, weryfikacji kosztorysów serwisowych, wycen wartości rynkowej i ocen stanu technicznego. Co najbardziej cenią w nas klienci? Myślę, że przede

wszystkim profesjonalizm w realizacji każdego zlecenia oraz szybkość w działaniu. Rozbudowana sieć rzeczoznawców pozwala nam w ekspresowym tempie dotrzeć do każdego zakątka kraju, a nowoczesna platforma umożliwia sprawną wymianę danych i zarządzanie zleceniami. Dzięki zdalnej współpracy i ogólnopolskiej mobilności jesteśmy przygotowani do obsługi wielu złożonych zadań jednocześnie. Nasz dział logistyczny czuwa nad terminową realizacją każdego zlecenia, a efekty pracy każdego rzeczoznawcy są dodatkowo szczegółowo weryfikowane przed przekazaniem opinii. W oparciu o platformę internetową AutoNet wypracowaliśmy unikalny model podwójnego sprawdzania zleceń. Każde zlecenie zrealizowane przez rzeczoznawcę działającego w terenie trafia do pionu zatwierdzającego, gdzie jest dokładnie weryfikowane, a następnie wysyłane do klienta. Taka krzyżowa „kontrola jakości” daje nam poczucie dobrze wykonanego zadania, a naszym klientom gwarantuje najwyższą jakość i rzetelność dostarczonej ekspertyzy. Od 2009 uczestniczymy w programie Rzetelna Firma, udostępniając szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Naszą najlepszą wizytówką są jednak zadowoleni klienci, którzy współpracują z nami od kilkunastu lat.

- Jakie są plany eRzeczoznawców na 2021 rok?

W tym roku stawiamy na dalszy rozwój w zakresie wycen wartości rynkowych pojazdów oraz opisów stanu technicznego. Rynek motoryzacyjny bardzo szybko się zmienia, dlatego nie spoczywamy na laurach. Zdajemy sobie sprawę, że tylko stałe pogłębianie wiedzy w zakresie budowy najnowszych modeli samochodów oraz nowoczesnych technologii napraw pozwoli nam utrzymać pozycję na rynku i być stale o krok przed konkurencją. Dlatego udział w targach i szkoleniach branżowych jest dla nas bardzo istotny. 2021 rok będzie dla nas również czasem wzmożonej pracy nad udoskonalaniem procesów obsługi zleceń na platformie przy współpracy z naszymi programistami. Stale powiększamy też sieć naszych rzeczoznawców.

Zostaw merytoryczną opinię o Erzeczoznawcy Królewicz i Wspólnicy sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Erzeczoznawcy Królewicz i Wspólnicy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Erzeczoznawcy Królewicz i Wspólnicy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erzeczoznawcy Królewicz i Wspólnicy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Erzeczoznawcy Królewicz i Wspólnicy sp.j.