IPK sp. z o .o.

Opinie o IPK sp. z o .o.

Julita

@anonim rozumiem, że nie miałeś dobrych doświadczeń po odpowiedzi na jedno z ogłoszeń zamieszczonych przez IPK. Czy skontaktowałeś się w tej sprawie również bezpośrednio z firmą? Myślę, że warto taką informacje zwrotną przekazać. Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda współpraca z IPK. Ktoś z Was aplikował ostatnio na któreś z ogłoszeń i może podzielić się swoją opinią na ten temat?

Aplikowanie na ogłoszenia rekrutacyjne (rekrutacje ukryte prowadzone przez firmę IPK): Odradzam w całości lub przynajmniej zwracam uwagę na konieczność zastanowienia się nad aplikowaniem. Aplikując na jedno ze stanowisk okazało się, że celem rekrutacji nie jest zatrudnienie a jedynie wybadanie rynku pracy (ew. uzyskanie pomysłów na działalnośc firmy "rekrutującej"). Firma IPK nie posiada sprawnego systemu weryfikacji swoich klientów.

iii

wydaje mi się, że kierowca bez doświadczenia może być dla firmy dość problematyczny. Wiadomo, gdzieś nauczyć się trzeba, ale chyba nie tu :) pozdrawiam

CRACK

Uważam, że IPK jest świetną firmą na start i dającą możliwość ugruntowania wiedzy HR i nabycia podstaw sprawnego funkcjonowania w obszarze selekcji, rekrutacji, współpracy z Klientem etc. Spotkacie tu ciekawych ludzi, którzy tworzyli pewne rozwiązania HR na rynku polskim. Minusem jest bardzo ograniczona możliwość rozwoju związanego z przejmowaniem nowych zadań, funkcji etc.

Zostaw opinię o IPK sp. z o .o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IPK sp. z o .o.