Opinie o IPK sp. z o .o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie IPK sp. z o .o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w IPK sp. z o .o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IPK sp. z o .o. w Warszawa

Ewa Nowy wpis

Przestaliście zostawiać tu opinie bo jest dobrze czy też istnieje jakiś inny powód, może pandemia?

Tamara Nowy wpis

Bardzo zmieniła się praca od momentu wybuchu epidemii? Czy są szanse na pracę?

Nick Nowy wpis

Nie polecam, facet spóźnił się na rozmowę przez Skype, zadawał potem durne pytania, rekrutacja nie wiadomo do jakiej firmy, nie przedstawił pożądanych kompetencji kandydata itp. Słabizna

nie polecam Nowy wpis

Nie polecam rekrutacji, szukają do takich firm w jakich nikt nigdy nie chciałby pracować

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Julita

@anonim rozumiem, że nie miałeś dobrych doświadczeń po odpowiedzi na jedno z ogłoszeń zamieszczonych przez IPK. Czy skontaktowałeś się w tej sprawie również bezpośrednio z firmą? Myślę, że warto taką informacje zwrotną przekazać. Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda współpraca z IPK. Ktoś z Was aplikował ostatnio na któreś z ogłoszeń i może podzielić się swoją opinią na ten temat?

Aplikowanie na ogłoszenia rekrutacyjne (rekrutacje ukryte prowadzone przez firmę IPK): Odradzam w całości lub przynajmniej zwracam uwagę na konieczność zastanowienia się nad aplikowaniem. Aplikując na jedno ze stanowisk okazało się, że celem rekrutacji nie jest zatrudnienie a jedynie wybadanie rynku pracy (ew. uzyskanie pomysłów na działalnośc firmy "rekrutującej"). Firma IPK nie posiada sprawnego systemu weryfikacji swoich klientów.

iii

wydaje mi się, że kierowca bez doświadczenia może być dla firmy dość problematyczny. Wiadomo, gdzieś nauczyć się trzeba, ale chyba nie tu :) pozdrawiam

CRACK

Uważam, że IPK jest świetną firmą na start i dającą możliwość ugruntowania wiedzy HR i nabycia podstaw sprawnego funkcjonowania w obszarze selekcji, rekrutacji, współpracy z Klientem etc. Spotkacie tu ciekawych ludzi, którzy tworzyli pewne rozwiązania HR na rynku polskim. Minusem jest bardzo ograniczona możliwość rozwoju związanego z przejmowaniem nowych zadań, funkcji etc.

Zostaw merytoryczną opinię o IPK sp. z o .o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

IPK sp. z o .o.