IPK Sp. z o.o.

Sopot

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o IPK Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IPK Sp. z o.o.

Dominika

Czy ktoś może posiada aktualne informacje o firmie IPK ? Jak wyglądają procesy rekrutacyjne? Czy były w ostatnim czasie takie sytuacje jak u użytkownika @anonim? Osoby zainteresowane współpracą z firmą IPK na pewno się ciekawe świeżych informacji.

anonim

Aplikowanie na ogłoszenia rekrutacyjne (rekrutacje ukryte prowadzone przez firmę IPK): Odradzam w całości lub przynajmniej zwracam uwagę na konieczność zastanowienia się nad aplikowaniem. Aplikując na jedno ze stanowisk okazało się, że celem rekrutacji nie jest zatrudnienie a jedynie wybadanie rynku pracy (ew. uzyskanie pomysłów na działalnośc firmy "rekrutującej"). Firma IPK nie posiada sprawnego systemu weryfikacji swoich klientów.

narek

tak to prawda, więc nikt raczej nie powinien powiedzieć, że to mało :) zwłaszcza, że do tego dochodzą również pakiety socjalne, np. dofinansowania do wczasów pod gruszą itp

admin

Macie nowe opinie o firmie IPK Sp. z o.o., pracy i szefie? Czekamy na Twój komentarz, napisz nam jakie zalety i wady ma firma i praca w niej.

Zostaw opinię o IPK Sp. z o.o. - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IPK Sp. z o.o.