Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec w Gdańsk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jakie wartości są cenione w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec?

JW Nowy wpis

Towar do (usunięte przez administratora) . Nie uznaje reklamacji . Spóźnienia z dostawami . Nie polecam kontrahenta .

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec?

krzystof

Weryfikacja jest robiona w sposób pobieżny. W większości przypadków poszukiwane są osoby bez doświadczenia, które zgodzą się na podstawowe wynagrodzenie (śmiesznie niskie). Nie ma co liczyć na przyjazną atmosferę w pracy oraz na zdobycie ciekawego doświadczenia, No nie polecam tego pracodawcy.

Wanda Nowy wpis
@krzystof

Ile wynosi podstawowe wynagrodzenie? Najniższa krajowa czy jakaś inna stawka?

krzysztof Nowy wpis
@Wanda

można zarobic wiecej niz najnizsza krajowa, ale na pewno nie wiecej niz w lidlu. a psychicznie to wolalbym latac cały dzien na pieczywie i rozkładać towar niz pracowac w tym (usunięte przez administratora)

Co wchodzi w socjal Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec?

Piotr to ziomek

Socjal? Jak dobrze się uda to możesz sobie 5min przerwy zrobić.

@Piotr to ziomek

5 minut na ile godzin pracy? przecież to zdecydowanie za mało ;o

klemens
@Maja

5 min na cały dzień. W przeciągu pozostałego czasu masz być na 110% bo przecież musisz odrobić czas stracony na swoje prywatne zachcianki w formie przerwy

@klemens

Nie no nie przesadzajmy, to raczej niemożliwe? Wierzę, że na pewno roboty jest od groma, tak to przynajmniej wygląda z tego co piszesz, ale chyba oni nie robią niczego nielegalnego do takiego stopnia jak te przerwy? Ewentualnie może ktoś jeszcze podeprzeć tę opinię, że niby serio 5 min i koniec?

@Lidia

Oczywiście to przesada z tym 5 min przerwy, ale atmosfera pracy jest tak słaba, że czy 5 czy 15 minut to i tak praca tam to czyste nieporozumienie. Lidia, nie próbuj!

@były

Nie no właśnie zaczynam widzieć, że chyba naprawdę źle to wygląda. A jak z jakimiś targetami tutaj jest, skoro taki nawał roboty, jasno mówią chociaż co i jak?

@Lidia

Nie ma targetów - dostajesz to co na umowie i nic wiecej. a biorąc pod uwagę liczne nadgodziny to właściwie zarabiasz mniej za godzinę niż to było założone na umowie. O stosunku pracodawców do pracownika lepiej nawet nie wspominać - mentalność wyniesiona z (usunięte przez administratora) gdzie samą nagrodą pod koniec miesiąca było posiadanie jeszcze pracy... Agresja względem pracowników to standard tej firmy. Nie polecam

@pracownik

Agresja? Masz na myśli agresję słowną, tak? Ale chyba nie każdy pracownik z czymś takim się tutaj spotyka, skoro niektórzy po prostu pracują i robią swoje. Więc to chyba zależy też od przypadku?

@Lidia

Agresja słowna oczywiście. JEszcze tego by brakowało żeby rękę na kogoś podnieśli. Przemiał ludzi trwa tam już dłuższą chwilę - pracuje tam kilka osób, z czego na 2-3 stanowiskach ludzie zmieniają się średnio co 3 miesiące (mało kto przetrwał więcej niż okres próbny). Stałym pracownikiem jest jedna dziewczyna, której brakuje empatii i która zdecydowanie przyzwyczaiła się do panujących tam warunków. Podsumowując, zdecydowanie nie są to odosobnione przypadki. Widzę, że jesteś zainteresowana pracą w tej firmie - uwierz mi, że nie warto. Albo spróbuj i napisz tutaj po 3 miesiącach jak się tam pracuje. Choć tego nie życzę najgorszemu wrogowi. Zwróć uwagę na ilość negatywnych opinii tutaj - w firmie, która zatrudnia łącznie 5 osób. Liczby nie kłamią.

@krzysiek

5 osób? No właśnie ja chcę dobrze zweryfikować cały temat. Niby podchodzę sceptycznie do negatywnych opinii, bo widzę, że na tych forach w brud tego jest ale wy serio to konstruktywnie ujmujecie, co daje poważnie do myślenia. Czyli jest szansa, że ta stała dziewczyna mogłaby takiej nowej dać jednak ostro w kość? Jest konfliktowa?

kieras
@Lidia

Lidia nie ma co świrować. Ponad 20 negatywnych opinii, ani jednej pozytywnej. To chyba wystarczy jako podsumowanie tej firermki - jeden wielki (usunięte przez administratora) które nie chce się zatrzymać. Nowa oferta pracy co 3 miesiące w firmie, która zatrudnia łącznie 5 osób. W korpo dostaniesz 2 razy tyle co tam a będziesz robiła ważniejsze rzeczy. Decyzję pozostawiam Tobie.

Byle nie impex
@kieras

Apropo 5min, to nie ja np w ogóle przerwy tam nie miałem ???? Jeżeli ktokolwiek się szanuje to zwolni się po paru miesiącach. Nie warto zaczynać zatrudnienia.

@były

To co z tą atmosferą jest nie tak ? Skoro jest tak słaba ...

@Maja

Przeczytaj proszę pozostałe wpisy - one całkiem nieźle oddają atmosferę w tej pseudo komunistycznej firmie. Przychodzisz do pracy, narobisz się jak jak nigdzie, dostaniesz oskarżenie o to, że nie zrobiłeś/zrobiłaś czegoś na czas (wypełnienie 40 stron a4 dokumentacji do przetargu, którą powinieneś ogarnąć w jakieś 15 min bo przecież jakże inaczej). Traktowanie dostawców jako zło konieczne, czyli wyzywanie handlowców firm dostawczych jako nieudaczników. Wspólna skrzynka dla wszystkich mówi jedno - wieczna inwigilacja.

kieras
@Byle nie impex

jak się poszło do toalety to było 5 min przerwy xd Jeśli ktokolwiek się szanuje to nawet nie pójdzie na rozmowę. Teraz widzę, że jest wysyp negatywnych opinii na temat tej firmy - w końcu ktoś miał czas żeby napisać prawdę na temat tej firmy. Szkoda, że jeszcze kilka lat temu nie było tych opinii i tyle ludzi się nadziało na ten gułag. Ponad 10 pracowników w przeciągu 3 lat na jednym stanowisku mówi samo za siebie

@kieras

To widzę, że faktycznie słabo ... Do tego duża rotacja ... A jak z wynagrodzeniem? Można chociaż przyzwoicie zarobić? Ewentualnie dorobić sobie do wynagrodzenia nadgodzinami?

kamil
@Marcin

Niestety, nadgodziny nie są płatne, a zarabiany hajs jest śmiesznie mały

@kamil

A dni wolne można brać za nadgodziny??

@Maja

Pani Maju, odpowiedzi na takie pytania już tutaj padły - zarabia się mało, agresja jest na porządku dziennym, ogromna ilość obowiązków a Pani pyta czy nadgodziny można odebrać. O dziwo nikt nie daje takiej możliwości.

Franciszek
@Byle nie impex

To pracownicy tam nie mdleją, jak w ogóle przerwy nie mają, albo maja ją bardzo krótką?`

@Franciszek

Panie franku, nie chodzi czy dosłownie mają tak małe przerwy, Problem jest w tym, że wlasciwie całe 8h (jak nie więcej) jest się na 120% obrotów i cieżko skorzystać z przerwyy. Ale jeśli komuś to odpowiada to śmiało można wysyłać CV

Czesław
@krzysiek

Od zawsze tak to tu wyglądało czy dopiero ostatnio zwiększyli obroty że tak powiem?

krystian
@Czesław

ponad 10 osób na podobnym stanowisku w przeciągu 3 lat - proszę sobie odpowiedzieć na pytanie samemu

@krystian

To co w takim razie firma oferuje podczas rekrutacji? :P Bo czymś jednak muszą przyciągać tych pracowników. No a potem wychodzi jak wychodzi z tą rotacją :/

krystian
@Anna

a co ma proponować? Praca od 8 do 16 w całkiem spoko branży - dla młodego człowieka jest to kuszące. Żadnych dodatków pozapłacowych, czysta podstawa. Jako dodatek można dostać dzienną dawkę (usunięte przez administratora). Wymagania mają bardzo niskie bo wiedzą, że nikt ze stażem pracy długo u nich nie posiedzi. W głowie wieczna (usunięte przez administratora)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec?

Małgosia

Tak, można robić nadgodziny za które nie zobaczysz grosza ????

Franciszek
@Małgosia

Serio, bezpłatne nadgodziny? Już myślałem że takie akcje skończyły się kilkanaście lat temu. Często zdarzają się te nadgodziny tak w ogóle?

franciszek
@Franciszek

co zrobisz jak nic nie zrobisz. Zostawanie po godzinach to norma. zawsze jest coś do zrobienia, pamiętaj!

@franciszek

No właśnie widzę, że wszędzie o tych nadgodzinach mówią. A gdy ktoś potencjalnie powie, że nie ma zamiaru zostać to co wtedy? Ktoś się kiedyś buntował może?

franciszek
@Lidia

Pani Lidio, bardzo mnie dziwi, że jest pani nadal zaineresowana pracą w tej firmie. Naprawdę na rynku pracy jest masa firm, gdzie można zarobić więcej i nie być traktowany jak śmieć a Pani sztywno chwyciła się wypytywania o te firemke. Jeśli pasuje pani atmosfera mobingu to drzwi stoją przed Panią otworem, Ogłoszenia wstawiają co 2 miesiące - na pewno będzie miała Pani okazję sprawdzić jak jest naprawdę

krzysiek

O widzę, że ponownie szukają kogoś do pracy: (usunięte przez administratora) Czyli cyrkowe kółko trwa dalej i wymiana pracowników co 3 miesiące wciąż pozostaję normą. Zdecydowanie nie polecam tej firemki.

Kandydat na nowego pracownika
@krzysiek

Dziś zadzwoniła pani z ofertą do sprzątania. Nie chciała zfradzić ile na h, domagając się przyjęcia oferty bez namysłu.Ale czytając komentarze, to chyba zrezygnuję z ich uprzejmości.

Czy zdarzają się nadgodziny w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec?

Nadgodziny

Notorycznie. Nie, nie są dodatkowo płatne

były

pracując tam nadgodziny to była norma. Nie ma co liczyć na dodatkowe wynagrodzenie.

Czy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

W tej firmie coś takiego jak reakcja na zgłaszane problemy pracowników nie istnieje. No chyba, że agresywne, wyzywające słowa to też reakcja. To jak najbardziej coś takiego pojawiało się często. Nie wiem jak taki twór jak taka firma może jeszcze istnieć...

nie polecam, pracowałam tam kilka lat temu i mam nadzieję nie trafić już nigdy na takiego pracodawcę. Młodzi wystrzegajcie się takich firm - za takie pieniądze to już lepiej w żabce. Przynajmniej szefostwo nie będzie na was krzyczeć i was przeklinać.

@X i wszyscy maja takie same wynagrodzenie ?

Były niewolnik
@Michał

Wynagrodzenie zależy od „widzi mi się” szanownego pana dyrektora.

Jak wygląda ścieżka awansu w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec?

X

Nie ma ścieżki awansu. Jeżeli otrzyma się zatrudnienie, pozostaje się na tym samym stanowisku aż do końca pracy w firmie.

były niewolnik
@X

Ogólnie stanowiska są umowne, bo na dobrą sprawę i tak zajmujesz się wszystkim i to za psie pieniądze. Nie polecam, właściciele mentalność wynieśli z komuny.

Czy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec są regularne szkolenia pracownicze?

Żadnych szkoleń nie ma, nawet na początku. Od dziewczyny, która siedzi tam n lat i (która teoretycznie powinna pomóc w szkoleniu pracownika) dowiadujesz się gdzie leżą segregatory z dokumentami i gdzie leżą kubki. Następnie "szkolenie" się kończy i zostajesz pozostawiony sam sobie, z hasłem "Pan/Pani już to powinna dawno wiedzieć" - przypominam, że minął może tydzień pracy. Wszystkim chętnym do pracy w tej firmie serdecznie NIE POLECAM - wyzysk, zszargane nerwy to najmniejszy problem tej firmy. Myślę, że mobingiem w tej firmie PIP mógłby się zainteresować...

Najgorzej

Nigdy nie spotkałam się z tak słabą firmą, to co piszą inni w komentarzach to czysta prawda. To w jaki sposób traktowani są tam pracownicy powinno zostać zgłoszone do odpowiednich organów. Nigdzie nie widziałam, żeby tak kimś pomiatano. Kiedy myślisz, że piszą tutaj jedynie osoby, które nie potrafią pracować i się lenią to od razu powiem, że to nie tak. Większość byłych pracowników bardzo się starała, ale wytrzymać takie warunki jest po prostu niemożliwością. Słyszałam o pracownicach, które wychodziły do toalety w ciągu pracy płakać. Błagam, unikajcie tej firmy, takie twory nie powinny istnieć.

Wiecie może czy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec szukają chętnych na staż?

Nawet jeśli poszukują (co jest raczej mało prawdopodobne) to się tam nie pchaj. Firma jest straszna, mały hajs, atmosfera najgorsza jakiej można doświadczyć, ciągły stres i szefostwo, które zatrzymało się mentalnie 30 lat temu jeśli chodzi o interesy. Niczego nowego się nie nauczysz, a jedynie możesz wychodzić z pracy i płakać, że kolejnego dnia musisz tam wrócić.

Szymon

Sama prawda, nikomu nie życzę takiej pracy.

Ta firma to jakaś kpina. Pracowałem 2 miesiące i nikomu nie życzę takiego doświadczenia za tak MALE PIENIĄDZE! To wszystko prawda co piszą w pozostałych komentarzach. A jedyna osoba która wciąż pracuje w tej firmie i "wprowadza" nowych do pracy to najgorszy współpracownik jakiego miałem.

Zszokowana

Byłam w tym tygodniu na rozmowie rekrutacyjnej w Impex-Saro. Mimo poniższych negatywnych opinii zdecydowałam, że samodzielnie zweryfikuję podane informacje - w końcu spotkanie nie jest zobowiązujące. Jestem zszokowana tym, co usłyszałam od Pana Właściciela oraz zła na siebie, że zmarnowałam czas. Pierwsze wrażenie: Właściciel nawet nie wstał, gdy zapraszał mnie do środka, a powitanie brzmiało: "Dzień dobry, proszę usiąść jak najdalej ode mnie". Rozumiem, że w związku z pandemią COVID-19 należy zachować środki ostrożności, można natomiast wystosować bardziej przyjazny komunikat oraz zadbać o płyn do dezynfekcji przy wejściu - czego nie zrobiono. Spotkanie można podzielić na dwie części: analizę CV oraz opowieści o działalności firmy. Nie zostałam spytana o moje najnowsze doświadczenie - ponad 2 lata w Dziale Handlowym w korporacji, jedynie o branżę w której pracowałam (powinno to zostać sprawdzone przed spotkaniem). Jedyne pytanie dotyczące mojej osoby dotyczyło zainteresowań - przerwano mi w połowie zdania. Następnie usłyszałam, że w pracy na stanowisku "Pracownik Działu Handlowego" jest dużo nauki, przez okres próbny dostawałabym "materiały do poduszki" oraz robiłabym to samo, co wszyscy pracownicy w firmie - czyli wszystko. W Impex-Saro nie ma podziału pracy, nie ma nawet Działu Handlowego jak w przypadku większości firm - poszukiwany jest kolejny pracownik od wszystkiego. Moim zdaniem firma szuka osób głównie bez wyższego wykształcenia oraz bez doświadczenia - podejrzewam, że tylko w takiej sytuacji nowy pracownik może uważać taką pracę za satysfakcjonującą (mam na myśli również zarobki), a nauka w domu po pracy nie powinna budzić zdziwienia i oburzenia.

Pracownik od wszystkiego

W 100% zgadzam się z poprzedzającą opinią. Ogłoszenie na stanowisko pracownika działu handlowego pojawia się średnio co 2-4 miesiące i to widać w rotacji pracowników. W firmie w ciągu 2-4 lat przewinęło się bardzo dużo osób na 2 podobnych stanowiskach! Ogólnie niewiele osób pozostaje po okresie próbnym ze względu na kilka czynników. - Praca kusi młodych pracowników ze względu na brak wymaganego doświadczenia, niestety, po chwili okazuje się (w zasadzie w ciągu 2 tygodni), że pracownik powinien już wiedzieć wszystko i na każdy temat. - Atmosfera pracy jest bardzo ciężka - ciągłe ciśnienie ze strony właścicieli, brak wsparcia w pozostałych pracownikach biura (a właściwie jednej pozostałej koleżanki) oraz pracodawców. Zostawanie po godzinach było normą. - Dewizą firmy jest hasło "zarobić można na wszystkim i wszystkich". Dla osób szukających wyzwań w pracy - w tej firmie niewiele się nauczycie, a stresu i zmarnowanego czasu na wysłuchiwanie jakim to jest się złym i nieudolnym pracownikiem będzie mnóstwo. Oszczędźcie tego sobie i swoim nerwom - jeśli ktoś z waszych znajomych aplikuje bądź aplikował niech unika nawet rozmowy kwalifikacyjnej! Opinie poprzednich pracowników są bardzo podobne - nie jestem odosobnionym przypadkiem. Jeśli moja opinia uchroni choć jedną osobę to i tak będzie ogromny sukces...

Nikomu nie życzę pracy w takiej atmosferze... Młodzi nie dajcie się nabrać na te bzdury na rozmowach kwalifikacyjnych. Strata czasu a i o kasie która obiecują też można zapomnieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec - Gdańsk

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec
  • Chmielna 26