IPK Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o IPK Sp. z o.o.

Aplikowanie na ogłoszenia rekrutacyjne (rekrutacje ukryte prowadzone przez firmę IPK): Odradzam w całości lub przynajmniej zwracam uwagę na konieczność zastanowienia się nad aplikowaniem. Aplikowałam na jedno ze stanowisk i okazało się, że celem rekrutacji nie jest zatrudnienie a jedynie wybadanie rynku pracy (ew. uzyskanie pomysłów na działalnośc firmy "rekrutującej"). Firma IPK nie posiada sprawnego systemu weryfikacji swoich klientów.

Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy IPK Sp. z o.o.. Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw opinię o IPK Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IPK Sp. z o.o.