Atut Rental Sp. z o.o.

Opinie o Atut Rental Sp. z o.o.

Stella
użytkownik zarejestrowany

Atut Rental to fajna firma ale wasze znajdzie się ktoś niezadowolony

gafaga

Proszę o opinie jak wyglada sytuacja na stanowisku Doratcy techniczno handlowego.

użytkownik zarejestrowany

@Marcinos dziękuję za odpowiedź. Może ktoś z Was podzieli się również swoimi doświadczeniami z procesu rekrutacyjnego do firmy? Do tej pory nikt jeszcze nie opisał swojej rozmowy w zakładce: http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,37701,1,1 Dodatkowe informacje będą pomocne, szczególnie że trwa właśnie rekrutacja do kilku różnych działów w oddziałach firmy.

Słuchający
użytkownik zarejestrowany

Dla mnie nie jest argumentem fakt, że to firma rodzinna. Jak człowiek pracuje z pełnym zaangażowaniem to spokojnie doczeka na swoje awanse. Więcej cierpliwości i więcej pracowitości a będziecie zadowoleni!

Terminator
użytkownik zarejestrowany

@Lukasyno Wnioskuję z Twojej wypowiedzi, że masz wiele złości do firmy. Może powinieneś zmienić podejście do wielu kwestii a będzie znacznie lepiej? Czy jak człowiek idzie do pracy to musi mieć ciśnienie na awans? Ja chcę być zwykłym, dobry pracownikiem!

Chętnydopracy
użytkownik zarejestrowany

Może ktoś ma informacje czy praca dla magazyniera jest jeszcze aktualna? Jak sie pracuje w firmie? Czy firma ma jakieś dodatkowe wymagania przed kandydatem. bardzo prosze o kilka informacji, żeby łatwiej było podjąć decyzję!

Lukasyno
@Chętnydopracy 20.08.2017, 19:34

Chłopie nie pchaj się do tej firmy. Tam jest rzeczywiście rodzinna atmosfera, bo w większości przyjmują tam wszystkich po rodzinie i spokrewnionych, a o awansie to możesz zapomnieć jeśli pracujesz na niższym stanowisku. Ci na dole tyrają na tych co siedzą na wyższych stanowiskach, ( usunięte przez administratora )

użytkownik zarejestrowany

@Marcinos Twoja opinia może być bardzo pomocna dla osób, które wahają się nad przesłaniem CV do firmy. Wspominasz o tym, że w firmie można liczyć na socjal. Co wchodzi w jego skład?

Marcinos
@Iwona 09.08.2017, 09:05

Jest opieka medyczna, karty multisport , wczasy pod gruszą i kaska na święta. Jak dla mnie to ok.

Marcinos

Polecam firmę. Jest faktycznie lekki zachrzan, nie ma obijania, ale atmosfera naprawdę dobra, zarobki niezłe, premie są, socjal też, nic pod stołem, kodeksowo, nie oszukują. Pracuję 2 lata i jest ok, jak jesteś pracowity, to i podwyżkę dostaniesz.

użytkownik zarejestrowany

Kilka dni temu ruszyła rekrutacja na stanowisko Mechanik Maszyn Budowlanych. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy w Atut Rental właśnie w tym charakterze? Czego mogą spodziewać się osoby, które na tę ofertę pracy odpowiedzą? Warto aplikować?

Solik
użytkownik zarejestrowany

Po lekturze opinii widzę, że firma ma dobre notowania wśród pracowników. Fajnie musi być jak się dobrze trafi z pracą a jak do tego sa jeszcze dobre zarobki to jest ok.

ziom

Szukają kierowcy c+e. Ktoś się orientuje jakie zarobki? Jakie auta posiadają?

użytkownik zarejestrowany

Osoby szukające pracy w Warszawie może zainteresować oferta pracy jako Pracownik Administracyjno-Biurowy. Pozostało jeszcze 6 dni na przesłanie swojej aplikacji! Przesłałeś już swoje CV? Daj znać jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Solik
użytkownik zarejestrowany

Słyszałam o Atut same dobre opinie i jak czytam wasze wpisy to myślę, że dobrze zrobiłam składając cv. Jakie zarobki mogą zaproponować , chodzi o pracę w biurze?

Wynagrodzenie na czas, premie uzależnione od obrotu - nie tylko dla handlowców. Praca wymaga zaangażowania , jeżeli wykonujesz swoje obowiązki i widać że się starasz na pewno zostaniesz doceniony - jeżeli na dany moment nie ma możliwości uznania finansowego to przynajmniej werbalnie. Na każdym stanowisku pracy jest bardzo dużo - jeżeli szukasz pracy gdzie będziesz mógł/mogła posiedzieć na fb,youtubie , ogarnąć prywatne sprawy itd to nie aplikuj. Jak w każdej firmie są lepsze i gorsze chwile , ale nie ma tu mobbingu , straszenia zwolnieniami.

jand
użytkownik zarejestrowany

@xx ale tak łatwo się na to stanowisko nie dostaniesz bo musisz mieć uprawnienia: SEP, wózki widłowe, prawo jazdy kat. E.

J

Polecam firmę, wypłaty na czas, fajna atmosfera, pakiet socjalny. Jeśli jest się uczciwym pracownikiem to i firma tę uczciwość i zaangażowanie wynagradza.

Bolek, w ATut Rental nie dostaniesz najniższej krajowej, premie są nakreślane czarno na białym, jasne i czytelne. A auto, max 2 letnie, po co Ci nowy samochód skoro po Twojej wypowiedzi wynika że i tak je zaraz rozbijesz

Bolek

Szanowna Pani @ Krystek;) pensja jest oczywista, to podstawa „najniższa krajowa” + prowizja, którą oczywiście sama sobie wyrobisz. Jest wiele czynników składających się na osiągnięcie targetów i nie zawsze masz na to wpływ i albo będziesz miała szczęście lub nie. Atmosfera tam zupełnie mnie nie interesuje, ponieważ idzie z góry i nie mamy na to żadnego wpływu, dlatego nie poszedłbym tam dla towarzystwa . Pies mi nie zdechł i nie szukam przyjaciela:) Jestem nauczony robić swoje i nie wnikam co rąbią inni. Ja jedynie wychodzę z założenia, że jak mam zarabiać tyle co w każdej firmie proponują , to chcę mieć chociaż satysfakcję z samochodu jakim się poruszam i tyle. Dlatego jest dla mnie istotne jakimi samochodami poruszają się Handlowcy:)

Bolek

Proszę o informację bez ściemniania. Jakimi dokładnie samochodami Handlowcy się poruszają i ilu letnie.

XXXX ;-) XXXX

Tak Panie [usunięte przez moderatora]. wy we dwóch wiecie to najlepiej znacie życie i oczerniacie człowieka na którego zawszę mogę liczyć i który jest za swoją załogą. Po prostu pewne rzeczy się wam ucięły i teraz bida. Zawsze knuliście dręczyliście telefonami i smsami innych to nie miejcie teraz żalu że jeden z Was już nie pracuje. W pracy czasami trzeba się poświęcić a nie pracować od gwizdka do gwizdka i resztę mieć w d...e. Ekipa na [usunięte przez moderatora] jest ok a w zasadzie dopiero teraz jest ok od momentu kiedy jeden z was poszedł sobie w [usunięte przez moderatora]

Ekwor

Ja ogólnie nie polecam tej firmy. Słyszałem od pracowników, że teraz na Jana Kazimierza kierownikiem jest jakiś stary [usunięte przez moderatora] Koledzy mówili, że to taki fałszywy cwaniak z nieszczerym uśmieszkiem i [usunięte przez moderatora], a jak z Nim nie trzymasz, nie kombinujesz i nie oszukujesz, to jesteś gorszy i do "załatwienia". Prostackie i kiepskie podejscie do pracowników. Żenujące odzywki. Gość z kompleksami jakimiś na pewno. Firma, jak firma. W każdej są wady i zalety, ma wzloty oraz upadki, ale z całej Warszawy nie polecam z cała pewnością [usunięte przez moderatora].

Główek

Pracują głównie ludziki z pod Działdowa.Szwagry,kuzyni, bracia ,siostry,ojcowie,matki.Podziwiam zarząd ,że się na to zdecydował.Dwóch braci (niby dyrektorzy) po zawodówkach.Można ich odróżnić (nogi krótkie korpus długi a drugi odwrotnie) ha ha ha.Jeżeli zobaczą ,że jesteś mądrzejszy od nich to twoje pomysły sprzedadzą do zarządu jako ich własne.Atmosfera plotkarska.Jest podział na ludzi z pod Działdowa i Warszawa,okolice.Ci drudzy dziękują i odchodzą z klientami.Szpiegostwo,podpieprzanie.

Mariusz

Witam. Szczerze podpisuję się pod wpisami powyżej oprócz tego kogoś XXXX bo widać, że to jeden z przydupasów Pana (usunięte przez administratora)Największe wałki kręcą właśnie Ci na wyższych stołkach i aby odsunąć od siebie podejrzenie manipulują zwykłymi pracownikami.Poza tym jeden ma coś na drugiego i ...... ręka rękę myje.Dziwi mnie fakt, że dyrekcja niczego nie widzi.

Zostaw opinię o Atut Rental Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atut Rental Sp. z o.o.