Atut Rental

Wrocław

Opinie o Atut Rental

Teraz tam jest nowy kierownik, gość jest ok. Pracy jest dużo, ale za to są niezłe premie i płatne nadgodziny. Atmosfera też w dobra. Ogólnie polecam.

Johny

A co to jest atut renta???? RAMIRENT to znam ale jakiś atut nie bardzo.

człowiek

Firma kończy współprace masakrycznie, im nie wystarczy że z kimś się rozstają, im zależy żeby człowieka zgnoić, i wybielić siebie kosztem tego kogoś. Kto tylko ma olej w głowie i trochę wiedzy spieprza od nich w podskokach.

abal

a za tulak-iem nie tęsknicie ???

door

banda szmaciarzy z Wrocka na lotniczej, brak szacunku dla klienta - a ten ich kiero to już całkowite dno

vip997

Bajzel to Ty masz w mózgu debilu nie wypowiadają się na temat o/Śląsk skoro tam nigdy nie pracowałeś/as ja znam ten oddział bardzo dobrze i mam zupełnie odmienne zdanie na temat jego pracy i porządku na nim szczególnie wtedy gdy kierował nim T. Więc zastanów się następnym razem kilka razy zanim coś napiszemy i kogoś oszkałukasz łajzo!!!

ERT

Firma warta polecenie , płaca podstawowa przyzwoita , dobry socjal oraz jasny i klarowny system motywacyjny. Firma dba o pracowników oraz klientów. Minusem jest niezdrowa chęć podkładania "świń" odchodzącym , lojalki , złe opinie. Im firma ,większa tym mniej partnerska. W Sosnowcu gdzie pracuje hiper rotacja , możesz wylecieć z dnia na dzień. - A jak wiadomo dobrą firmę poznaje się po tym ja kończy nie jak zaczyna współpracę.

bolo

Co wy tu piszecie, klika to jest w większych firmach Im więcej oddziałów tym więcej układów Atut, Ewpa to najlepsze firmy wynajmujące dla klientów w Polsce Niezadowolonych pracowników zawsze będzie sporo - tak to już jest. W duzych firmach trzeba walczyć o pozycję i kasę - nie pasuje ci - zmień firmę - szukaj odpowiedniej dal siebie Muszę tu was uczyć :(

ATUT

valkiria - 2011-04-14 08:58:24 Nie zgadzam się z Tobą \ A ja nie zgodze sie z toba ,,valkiria" bo ta pasja i zaangażowanie w tej firmie żeczywiscie robi: tylko wrażenie!!!!!!!!!!!! i wyłącznie wrazenie banda belzebubów,pozorantów ,podlizuchów z [usunięte przez moderatora] jeden drugiemu rączki myje. Fakt ?! może troche sie zmienilo bo jest nowa władza ,która przykrucila troszke,, kruciutkie rączki" ale niestety za puźno

valkiria

Nie zgadzam się z Tobą " Driver" moim zdaniem jest to Firma dobrze funkcjonująca na rynku pracy!!!! Pracują w niej osoby z wielką pasją i zaangażowaniem, którzy oddają się tej pracy w 100% A jeśli chodzi o osobę, której inicjały imienia i nazwiska zostały podane na forum przez Drivera, to ja osobiście mogę powiedzieć, że profesjonalny kontakt z klientami tej właśnie osoby przekłada się na bardzo dobre wyniki sprzedażowe.Szczerze polecam tą "Firmę:, robi ona naprawdę duże wrażenie...

driver

Kicha na maxa rządzi młody kierownik [usunięte przez moderatora] i magazynierzy którzy w tyłek wchodzą.Kierowcy jeżdża na maxa w dzień + nocne trasy a wypłata cięka!!!Nie polecam firmy !!!!!!!!!!!!

Ron
@driver 23.11.2010 09:47

Ten młody kierownik pracuje bardziej wydajniej niż inni starsi. Zobacz jak wygląda porządek na oddziele w Wrocku ,a jaki bajzel zawsze był u T. na Śląsku.

j
@driver 23.11.2010 09:47

brednie!!!

Zostaw opinię o Atut Rental - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atut Rental