Opinie o Atut Rental Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Atut Rental Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Atut Rental Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atut Rental Sp. z o.o. w Szczecin

Małgorzata Nowy wpis

Skoro nie ma przerw to można wcześniej skończyć pracę i iść do domu w takim razie? Czy to jeszcze jakoś inaczej rozwiązujecie?

Kiro Nowy wpis
@Małgorzata

Nic się nie zmieniło jest wręcz przeciwnie, beztalęcie i bezmuzgowie i podwładni w dalszym ciągu tu są reszta się nie liczy, na dodatek nadworny błazen wrócił nie poradził sobie odchodząc do normalnej pracy. Konfidenctwo ma we krwi woli lizać (usunięte przez administratora) niż pokazać że ma j.j. Nieszczęśnik a za razem karierowicz z Goleniowa . tak tak to o tobie J.P mowa. Ogólnie nie polecam tej firmy oraz rozpadającego jej sprzętu bywają wyjątki ale to ułamek.

Mira Nowy wpis
@Małgorzata

Nie ma opcji innego rozwiązania po prostu trzeba ściemniać.

Kasia Nowy wpis

Można liczyć na wysokie stawki w tej firmie ?

KlemeMart

Nie polecam tej Firmy , okłamują na samym wstępie pracy odnośnie warunków oraz sprzętu. Brak normalnego zarządzania oraz zrozumienia drugiej osoby, Trzeba również wspomnieć o pracy do bólu a przerwy hahahaha nie ma. Nie szanuje się tam ludzi którzy coś chcieli by zmienić dla dobra ogółu wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Trzeba tu wspomnieć że najlepsze interesy z tą Firmą robią ludzie którzy mimo zakazu konkurencji założyli podobną Firmę i wykonują usługi za astronomiczne kwoty , no ale zarządzający nic przecież nie widzą "pewnie w tym uczestniczą i mają korzyści". Wystarczy chodzić na kolanach zdobyć stołek i potem z górki można liczyć na wysokie profity. Ludzie omijajcie tą firmę z daleka i nie tyczy się to tylko i wyłącznie Szczecina.

Elektryk

Witam, zmienił się w końcu kierownik poprostu wymiekl i nie wytrzymał presji teraz jest jeszcze gorzej zastąpił go nadworny błazen karierowicz, ludzie się zwalniają, nie polecam pracy w tym obozie.

Czy po rozmowie w Atut Rental Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Szczecin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Helmut

Sporo złego wyrzuciliście na firmę. Może to gorszy czas i wszystko da sie zmienić. Wprawdzie miałem aplikować ale teraz zaczekam.

Tylko nie Atut Rental

Witam, pracowałem w tej Firmie jako pomoc Mechanika, najgorsze w tym jest to że tam nie ma prawdziwych mechaników więc sami sobie możecie odpowiedzieć. Praca w nadgodzinach to norma do tego praca w soboty, nie wspomnę o Bhp bo tego tam zupełny brak. Ogólnie nie polecam pracy w tej Firmie chociaż nie wiem jak jest w innych miastach.

Kierowca

Witam, zatrudniłem się na kierowcę i podziekowalem sobie. Kierowca to wielkie kłamstwo. Musisz być mechanikiem, serwisantem, księgowym, i pracować po 10-12 godz bo przerwy nie masz. Wyzysk i słaba płacą. Ogólna spychologia i brak kompetentnych ludzi na stanowiskach. A najlepsza jest tam kadra pseudozarzadzajaca -:) ogólnie nie polecam pracy w tej Firmie. wcześniej opisane sytuacje mzatrudniajac się myślałem że to kłamstwa lecz okazały się prawdą.

Kolo
@Kierowca

Kierowca: ściemniasz tutaj bo nikt od nas z oddziału nie odszedł. A kierowca który się zatrudnił nadal pracuje. Więc to jest ściema co piszesz. A wszystkie nadgodziny mam płacone.

GM

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła, ludzie odchodzą sami, nie wygodnych zwalnia się a bez talencie zostaje i udaje że coś robi, nie polecam pracy w tym specjalnym zakładzie pracy kierowanym przez bajkopisarza.

@Kierowca, czy na rozmowie kwalifikacyjnej Atut Rental uprzedził Cię, że na swoim stanowisku będą sytuacje, w których będziesz wykonywał obowiązki nie związane z Twoim stanowiskiem? Zachęcam Cię do zamieszczenia kilku słów na ten temat.

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Atut Rental Sp. z o.o., którymi warto się podzielić z innymi użytkownikami forum ?

Kamil

Nic się nie zmieniło,!!!

Tobi

Witam, prawda jest taka, pracować trzeba, ale napewno nie polecam pracy w tej Firmie. Łamane są wszelkie zasady pracownika no i wyzysk za marne pieniądze to z pewnością jest na pierwszym miejscu. pozatym (usunięte przez administratora) brud kiła i mogiła. Firma działa na zasadzie samorozpędu, brak prawidłowego zarządzania oraz ogólne donosicielstwo to porządek dzienny.

Macman

Nie polecam pracy, Brak atmosfery, kierownik fanatyk i bajkopisarz, ludzie pracujący totalnie bez wiedzy, główny mechanik to głąb bez mózgu, totalne dno. Zarobki to pojęcie względne nikt nie szanuje twojego czasu, niby masz przerwę 45min lecz nigdy jej nie wykorzystasz ogólnie pracujesz po8,45godz płacą tylko za 8godz. Nędzne wypłaty, firma zarabia miliony ale pracownicy są tam nikim. Nie polecam

Janina
@Macman

Żal.pl napisz może dlaczego zostałeś zwolniony

Kiero
@Janina

Bo jesteś kapustą :-)

Pawulon

Ja myślę troszkę inaczej o tej firmie będąc w środku, prawdą jest że nie musisz posiadać kwalifikacji, prawdą jest że nie można się wyróżniać i wybijać ponadto bo nie potrzeba, robisz swoje i masz totalnie w (usunięte przez administratora) Ogólnie z większością niedawno się żyć no ale pewnie jest tak wszędzie, kiero jak to kiero robi bo musi, wie bo wiedzieć musi, tępy? Może troszkę no ale mnie to nie przeszkadza, ogólnie lipa ale robić coś trzeba a zmienić zawsze można.

Ju-ks
@Pawulon

Witam, potwierdzam słowa macmana , to prawda!!!. Dodam jeszcze brak zasad panujących w AR, a jak jesteś bystry to przetrwasz. Pozdrawiam

Luk

nieźle wypunktowane, brawo ????

Zostaw merytoryczną opinię o Atut Rental Sp. z o.o. - Szczecin

Atut Rental Sp. z o.o.