Opinie o Polmer w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polmer. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polmer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmer w Wrocław

Raczej im prąd odłączą:)

Ostatni gasi światło:))))

jo

może zwija:)>>>?

Firma sie rozwija!!!???:))))))

Aplikowałeś do firmy Polmer? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Jesenik

co tu sie dzieje? rosna odpady, wydajnosc maszyn spada, sprzedaż wyrobów gotowych spada, sprzedaż braków rośnie...reklamacji coraz więcej a zarobki rosną, dobrzy pracownicy odchodzą,nieudacznicy zostają.......polmer panowie polmer:)

J23
@Jesenik

Czy tak jest ?

xxxLP

Jestem szczęśliwą osobą bo odchodzę z tej firmy na dobre. Powiem co zaobserwowałem i co sądzę. Takiego bałaganu nie wodziłem w życiu, zupełny brak organizacji, praktycznie nikt obecnie nie zarządza polmerem a wszytko jest robione na żywioł. Ludzie są tak zdemotywowani , że prawie każdy szuka sobie innej pracy. Efekty jakie są to widać gołym okiem, odpady produkcyjne i reklamacje w skali nie do ogarnięcia. Nie da się nad tym już zapanować, więc klienci odchodzą a nowi ciężko pozyskani są na krótko. Znam inne firmy z branży, i nikt nie produkuje takiej ilości odpadów i nikt nie traktuje tak klientów. Pytanie kto na tym tak naprawdę zarabia w polmerze? Reklamacje i selekcje to też jakiś podejrzany proceder Pana S. Żeby nikt tego nie kontrolował wynosi się prace poreklamacyjne i selekcje do klienta. Kto na tym zarabia i dzieli zyski z firmami "EKOB" i z firmami które robią selekcje reklamacji????Ludzie nie widzicie kto rozkłada tę firmę i dlaczego tyle dobrych pracowników odchodzi......ja już mam inną pracę, pa.pa

Jesenik

Już nic nie moze......nowy dyro jest już u bram Polmeru:) zaczyn 01.04 czy to prawda czy żart to sie szybko okaże:)

ona

Sulima, co on może???

On38

Byłem u was. Byłem jako pseudooperator u Grześka, potem u Kolanko jako wsparcie produkcji. odszedłem,pracuje gdzie indziej, mam 3 koła na rękę. Mam bo chciałem,mam bo zapracowałem. Poczytałem wasze wpisy. Wiecie kim jesteście? NIEUDACZNICY!!!!!! Możecie zrobić coś ze swoim życiem, ale wolicie marudzić. To nie POMER jest zły, to wy jesteście dnem.Na miejscu Sulimy (usunięte przez administratora) bym 80% procent ludzi, i zaczął od nowa. Dlaczego? On zrozumie

swist

czy może ktoś w tej firmie zorganizować spotkanie i wyjaśnić dlaczego tyle dobrych osób odchodzi, co się dziej że brak ludziom motywacji do pracy i dlaczego tylko niektórzy dostają podwyżki, dlaczego nas się o tym nie informuje co się dziej i dlaczego jest tak źle?

wt5

to prawda że liskowa dostała podwyżkę?? brak honoru, firma tonie w odpadach selekcjach i reklamacjach....a tu proszę??????????????????za co Panie S. za co?????? i jak tu dalej pracować?

twist

Odpowiedź na twist nie podszywaj sie pod twist a że ludzie odchodzą to ich prywatna sprawa? :))))

twist

ale to prawda bardzo dużo pracowników odchodzi z polmeru i kolejne planują odejście....wiec co z tej firmy zostanie??? co z tego że szukają nowych osób jak i tak nikt nie chce tu dłużej zostać:((((

twist

Odpowiedź na plast nie obrażaj ludzi!!!. A swoją opinie na temat ludzi przemyśl???.

plast

z polmeru odchodzą wszyscy wartościowi pracownicy, którzy coś sobą reprezentują, zostają jedynie osoby nieudolne, które nie mogą znaleźć sobie innej pracy.....w sumie to już nie jest firma tylko walący się budynek i stare maszyny. Widać jak klienci zabierają z polmeru od jakiegoś czasu sukcesywnie swoje formy, a te które teraz przyjeżdżają do polmeru to same złomy do naprawy, któych inne firmy się pozbywają i ich nie chcą. Polmer stał się już wysypiskiem śmieci i zespołem śmieciarzy!

Lisek

Lisek the jest...:))))))

A mi sie podoba hehehe

mania

chodził lisek i wychodził, heheheheh, kręcił ogonkiem i wysmyrał, hheheheheheh, takie metody tylko w Polmer!!!!! a reszta działu co ?? stara bieda:)

jijij

Podobno ma być nowy szef produkcji zamiast Sulimy??? to prawda kiedy zaczyna?

Lisek
@jijij

A co taka złośliwa zazdrościsz jak masz za dużo zawsze możesz sie podzielić na pewno sie nie obrażę co???????????

beeb

Lisku czyli co więcej niż w księgowości?

Zostaw merytoryczną opinię o Polmer - Wrocław

• Jak się pracuje w Polmer?

Zobacz opinie na temat firmy Polmer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmer?

Polmer