Opinie o Polmer w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polmer. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polmer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmer w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Polmer? Można dołączyć rodzinę?

Nowy Nowy wpis

Jak było w firmie za rządów dyrektora Pana Łukaws.....???

Czy istnieje możliwość rozwoju w Polmer?

Były pracownik Nowy wpis

To zwykły obóz pracy w którym kierownikom brakuje jedynie bata do kompletu

Kazimierz Nowy wpis

Nie mów. Od razu sobie to wyobraziłem :) A tak serio to aż taki reżim? Nie dadzą odetchnąć? Masz w ogóle jakieś przerwy np. na papierosa?

..............................

tam nie masz kiedy gadać zasuwasz co parę sekund 15 min przerwy nawet szafki na ciuchy nie dostaniesz bo taka rotacja

Każdy pracownik dostaję szafkę

Lalka
@..............................

Ale głupoty. Pracuje tam już jakiś czas i nie widzę aby ludzie stamtąd się zwalniali i każdy ma swoją szafkę, dostaje rzeczy robocze i nawet szafkę na stołówce

Lalka

Bzdury opowiadasz

Nika
@Lalka

Babo co ty (usunięte przez administratora) Cała zmiana u Elki się zwolniła. Szafkę w stołówce dostaje ten kto pracuje tam już kilkanaście lat.

Aplikowałeś do firmy Polmer? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Mateusz

Jakie trzeba spełniać warunki żeby się do Was dostać ? Czy według Was firma dobrze płaci ?

Czy Polmer organizuje staże dla studentów?

Cynamon

Jest taka opcja

Baca

Ludzie darujcie sobie tam prace przez agencje pośrednictwa oszukują że niby 3 zmiany a potem okazuje się że 4 brygady soboty i niedziele. Niby umowa o pracę a jest zlecenie .za nocki dodatku nie chcą płacić jak muszą bo takie jest prawo to naciagacze.

AG, dx

Właśnie piszą że 3 zmiany a przy podpisywaniu umowy mówią że 4 brygady

Bary
@Baca

Praca w systemie 4 brygadowym to jest praca na 3 zmiany. 3 zmiany pracują, a jedna ma wolne.

wodnik
@AG, dx

...oto co oferuje Firma Quamf na rozmowie kwalifikacyjnej ( zatrudniajac ludzi do Polmer-u): - umowa zlecenie lub dzielo ( do wyboru dla kandydata) na okres 6 miesiecy!!!!!! - 9 zl netto/ h pracy!!!!! - system pracy 12 godzinny ( 4 dni pracy na 3 dni wolnego)!!!!

wodnik
@Baca

Do mnie zadzwonila Pani twierdzac ze jest kadrowa z Polmeru, ale jak sie pozniej okazalo to byla rekruterka agencji posrednictwa pracy. Wydzaniala do mnie , zachwalala jaka ta praca w Polmer jest cacus

Ona
@wodnik

Trzeba rozróżnić pracę w QMAF i pracę w Polmer

@wodnik

Z jakiego biura?

@Ona

A co to ten Qmaf?

Wkurzony na maxa

Kto jest tam kierownikiem produkcji???!!!!

@Pracownik czyli każdy ma swoją szafkę, a jakieś ciuchy robocze?

..............................

TAK DOSTAJE ROBIŁEM MIESIĄC I NIE DOSTAŁEM WIEDZĄ ZE LUDZIE RZUCAJĄ PO 1 CZASAMI PARU DNIACH WIĘC NIE CHCĄ CIĄĆ KŁÓTEK A W UBRANIACH ROBIŁEM SWOICH

Każdy pracownik ma swoją szafkę i odzież roboczą

NIE PRAWDA 40% ZAŁOGI ROBI NA UMOWE ZLECENIE PRZEZ AGENCJE PRACY

Czy Polmer oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Praownik

Umowę o pracę

Kamila

Chciałabym dowiedzieć się czegoś o pracy w Polmer. W jakim systemie się tam pracuje? Z góry dzięki za odpowiedzi.

@Kamila

System czterobrygadowy. Nie Polecam! Pracuje się w piątek świątek i niedzielę

Luki

(usunięte przez administratora) pracowałem jako ustawiacz i co? Chodziłem że (usunięte przez administratora) jak nienormalny czułem się jak sprzątaczka,ludzie tam są wykorzystywani ta firma się cofa w rozwoju,nic nie idzie do przodu.operatorzy którzy pracują po kilka lat mają na rękę 1900 zł to jest straszne w tych czasasch, Nie polecam.

Hdbxh

Próbowałam tam swoich sił, ale niestety mimo że sama praca spoko mimo IV brygadówki, to polityka firmy kiepska. Liderka pod którą należałam ma spore zaburzenia emocjonalne albo rozdwojenie jaźni? Drugi dzień w pracy jej skoczek mi mówi bym detale z wadami odkładała do wglądu jej lub liderki. Liderka podchodzi i dosłownie wydziera się co wyrabiam, czy to składowisko. Mówię że tak mi kazali, zobaczyła detale, kazała z wadami przepuścić (w końcu to ja premii bym nie zobaczyła ze zwrotów). Wraca po 5 minutach i mnie chwali ze tak się przykładam i że dobrze że odkładam. Awantury za uszkodzone detale przez maszynę mi się dostawały w pierwszej kolejności. Codziennie inna maszyna mimo że podobno powinnam robić tydzień ciągiem na jednej. Trzeciego dnia dali mnie na najszybszą maszynę. Ani się wylać, ani napić. Nawet źle się poczuć nie wolno (upał na hali 40 st, jak nie idzie się napić to szybko przychodzi odwodnienie) . Przeglądanie detali w tym tempie awykonalne, ledwo nadążałam pakować. To ta sama liderka przyszła mnie pochwalić że świetnie sobie radzę na tej maszynie (?!) żebym się nie zwalniała bo jestem rewelacyjnym pracownikiem (nie wiem skąd te wnioski, ktoś mi przebąknął że musi się kobita pilnować bo ludzie przez nią się zwalniają i skargi straszne na nią idą do firmy). Zgłaszałam sprawę do HR z prośbą o przeniesienie na inna grupę. Obiecali że za kilka dni. Ciągło się to 2 tygodnie, nic nie zrobili. Ciągle coś ważnego. Co do danej lider to serio nie ma co z kimś wyżej rozmawiać. Pamiętam jak zbliżał się audyt. To nie wolno było nic robić. Udawać że wszystko działa. Jak prosiłam o skorzystanie z toalety to łaskawie stawiali Ukraińca który wspaniałomyślnie odkładał detale na bok. Po powrocie trzeba było wszystko nadrobić. Część Ukraińców ściemnia przed tą liderką że nie znają polskiego. Potem się dowiedziałam że uważają ją za nienormalną więc wolą ją tak olewać. W jeden z wielu audytów na koniec naszej zmiany wybiło coś w maszynie, zalało olejem pół hali. Było około 45 minut do końca zmiany. Co na to liderka? Śmiała się! Najpierw zaczęła mi dogryzać że jak chciało mi się do toalety to mogłam powiedzieć zamiast zalewać całą halę (dość sporo osób to słyszało). Następnie śmiejąc się z całej sytuacji mówiła że to nie jej problem bo audyt ma być na następnej zmianie i na nich spadnie odpowiedzialność. Mina liderki z następnej zmiany była przykra... Współczułam kobiecie. Aż mi było wstyd że należę do tej brygady. Albo awantura o długopis! Znowu spina bo trzeba zapisywać ilość przepuszczonych detali. I co? Firma jest tak biedna ze długopisów nie daje. Nie wiedziałam na początku o tym więc skoczek dała mi swój długopis. Po chwili pożyczyła go inna dziewczyna z produkcji. Efekt? Awantura! Cudowny długopis uprowadzony! Przyniosłam sobie z domu. I co? Co chwilę zabierała mi go liderka. Nie dość że zapieprzam tyle czasu to jeszcze muszę ją ganiać po hali (nie da się nie biegać gdy detale zaraz zaczął spadać) by łaskawie oddała mi długopis. Oczywiście dla owej pani to było takie zabawne. Za każdym razem jak mówiłam by oddała mi długopis to mówiła że na pewno go nie wzięła po czym wyciągała całą garść z kieszeni pozbieraną niechcący ludziom z produkcji. A no i złota zasada na produkcji przynajmniej tam gdzie ja byłam. Musisz wszystko umieć na start. Zasady działania firmy, co wolno a co nie, gdzie co jest itd. Ja nie wiedziałam... Nie lubię zmieniać pracy ale tutaj chętnie odeszłam. Za te traktowanie zarobki są definitywnie za niskie

Havranek
@Hdbxh

Ta Liderka to może jest krzykliwa pyskata ELKA ?

Hdbxh
@Havranek

Dokładnie ona. Unikać i uciekać!

rozmus

Może potrzeba więcej determinacji do pracy i nie będziemy marudzili? J polecam!!

Palety

Witam, podpowiecie może czy firma wysyła swoje towary na paletach i jak można prosić o informację jakie to palety? :) Pozdrawiam :)

@Palety

prostokątne

A ten Max co miał być prezesem jeszcze tam pracuje ? Wielkie plany i co ? Mały bączek tylko wyszedł ?

MP2

Smród zostal

Alka

Nie dobra firma

Malarz

Hej, słyszałem że w tej firmie jest coś takiego jak Dział montażu i nadruków. Wie ktoś jak wygłąda tam sytuacja i praca?

mniejniz0
@Malarz

Nie ma montażu, są nadruki, a jeżeli lubisz się przymilać i nic nie robić to nadajesz się idealnie.

Malarz
@mniejniz0

przymilać? chyba nie rozumiem...

Jestem ciekaw ile jest zmian na dziale nadruku

Dobry duszek
@Gość

Jest jedna zmiana

Zostaw merytoryczną opinię o Polmer - Wrocław

• Jak się pracuje w Polmer?

Zobacz opinie na temat firmy Polmer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmer?

Polmer