Opinie o Avus Polska Worldwide Claims Service Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Avus Polska Worldwide Claims Service Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Avus Polska Worldwide Claims Service Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avus Polska Worldwide Claims Service Sp. z o.o. w Wrocław

Sebastian Pawlak

Chciał bym przekazać trochę informacji ludziom którzy nic o tej firmie nie wiedzą. Nr sprawy AVP-00385/22/DW Miałem wypadek w Niemczech, pani wjechała mi w tył auta, więc zgłosiłem szkodę do Avus. Wziąłem sobie również niemieckiego rzeczoznawcę i czekałem jak sprawa się potoczy. Po 2 miesiącach dostałem odpowiedź z Avus, że szkoda została wyceniona na 5600zl plus do tego 710eur dla rzeczoznawcy. Ja jestem poszkodowany, a mam płacić za rzeczoznawcę, który dostał już pieniądze od niemieckiej ubezpieczalni sprawcy. Następnie napisałem do rzeczoznawcy niemieckiego, który wysłał mi swoje wyliczenia i szkoda była wyceniona i zaakceptowana na 2400euro więc ja się nie zgodziłem na te 5600zł bo to chore, to jest mniej niż połowa. Próbuje się do nich dodzwonić już jakiś czas, by to wyjaśnić ale oni mają mnie gdzieś nie odbierają telefonów, poczekam jeszcze chwile jeśli się nie odezwą to SPRAWA TRAFI DO SĄDU. Mam nadzieje, że po przeczytaniu tej opinii łaskawie oddzwonią. Rada na przyszłość dla wszystkich: Jeśli macie jakiś wypadek za granicą to w ogóle nie zgłaszajcie szkody w Polsce, tylko od razu wpisujecie w internet szkody zagranicą i bezpośrednio wyceniają i w ciągu maksymalnie 7 dni są pieniądze. A tą ubezpieczalnie radzę omijać szerokim łukiem. Nie dość, że nie pomogą, to jeszcze chcą oszukać na pieniądze !!! Jeśli ma ktoś jakieś pytania to piszcie. Proszę administratora żeby nie usuwał nic z tej wiadomości .

@Sebastian Pawlak

Ja miałem podobną sytuację w Holandii. Sprawa się skończyła w sądzie w Polsce na moją korzyść. Avus radzę omijać szerokim łukiem, najszerszym, jak się da. To jest firma ubezpieczeniowa, tylko zorganizowana (usunięte przez administratora), w wszelkie rekordy bije w tej firmie nie jaka pani Wojciechowska.

Czym w Avus Polska Worldwide Claims Service Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

oli
@Sebastian Pawlak

Miałem podobne zdarzenie w Niderlandach. Z firmà Avus nie ma o czym rozmawiać. Ich arogancja jest porażająca. Doprowadziłem do konfrontacji prawnej i we wrześniu mam sprawę sądową. Zrobiłem to po przez Polskie Biuro Odszkodowań Komunikacyjnych.

@oli

Brak słów czekam chwile dosłownie i też idę do sądu, to już przesada dzwoniąc do pana który zajmuje się szkodami w Niemczech powiedział, że grube szkody są rozliczane w ciągu 7 dni , a taka błahostka to tym bardziej nie dłużej niż 7 dni. Po pierwsze to oni źle robią że wyliczenia robią na polskie a nie powinno tak być bo szkoda była w Niemczech i stawki godzinowe naprawy są w tedy niemieckie śmieszne po prostu ale nie odpuszczę im.

Hanna
@Sebastian Pawlak

I jak, byłeś? Ile zamierzasz dac im czasu?

@Sebastian Pawlak

Nie licz na to, że odbiorą. Mają już zakodowany Twój numer. Jak chcesz żeby odebrali, to zadzwoń z całkiem nowego numeru. Ja miałem podobny przypadek, tylko tyle że w Holandii. Po krótkim czasie przestali odbierać telefony ode mnie, więc pewnego dnia zadzwoniłem z telefonu brata, którego numeru nie znali i odebrali od razu. Sprawę swoją zakończyłem w sądzie, oczywiście wygrałem, ale niestety na tą sprawę czekałem ponad 18 miesięcy.

noorbek
@Sebastian Pawlak

cześć na jakiej stronie zgłaszać sprawę

Chris
@Sebastian Pawlak

Potwierdzam opinie !Według mnie (usunięte przez administratora)!Zenada!Dziwię się że jak do tej pory nie zajol się nimi prokurator.Mialem wyrządzano szkodę.Od już dwóch miesięcy nic się nie dzieje.Jaj do tej pory otrzymałem wycenę szkody i to wszystko!Jak miałem na początku jakiś kontakt..dzisiaj nie odpisują na email,nie odpierają telefonu.Wnosze ostateczne wezwanie do załatwienia sprawy i jeżeli tym razem oleją sprawę kieruje do sądu i do rzecznika praw konsumenckich!Mam ich dość i ich oszukańczej polityki!OMIJAJCIE LUKIEM TA PSEUDO FIRME!DOBRA RADA

Kamildruzba Nowy wpis
@Sebastian Pawlak

Heja. I jak zakończyła się sprawa z odszkodowaniem ? Po jakim czasie wypłacili?

Oli Nowy wpis
@Sebastian Pawlak

Same komentarze od klientów firmy. A ja chętnie dowiedziałbym się jakie warunki dają jak ktoś się chce zatrudnić. Gównie interesuje mnie praca w biurze. 8 godzin i do domu czy trzeba zostawać czasem po godzinach? Soboty są wolne?

Master84

Od tygodnia próbujemy po kilkadziesiąt minut dziennie się połączyć z ta firmą. Jeżeli macie inna opcję likwidowania szkody od razu z niej korzystajcie. Ja zgłosiłem problemy do holenderskiej firmy która mnie do nich przekierowała, teraz zgłoszę problem Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych, ta firmanie powinna istnieć i zajmować się klientami ani usługami jakie ma wpisane w swoim profilu. Nie poważna, jeżeli chodzi o kontakt z nimi to praktycznie nie istnieje. NIE POLECAM, ODRADZAM, OD 15 LAT NIE MIAŁEM DO CZYNIENIA Z TAKIM PODMIOTEM

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Avus Polska Worldwide Claims Service Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jacek

Niedawno było w sieci ogłoszenie dla likwidatora szkód komunikacyjnych. Z tego co się dowiedziałem to wymagali dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności. Praca gównie na własny rachunek? Wymagają kontraktu b2b czy można dostać umowę o prace? Podpowiedzcie.

Czy można liczyć w Avus Polska Worldwide Claims Service Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Oli

Oni tak się Tobą zaopiekują, że zostaniesz z wyczyszczony portfelem.

poszkoodowany

dlaczego admin usunął mój poprzedni wpis Powtarzam do wszystkich chcących korzystać z usług tej firmy ,,,zastanówcie się dwa razy ....to krętacze i cwaniacy ....oddałem sprawę do PBUK w nadziei ze może to coś pomoże

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Avus Polska Worldwide Claims Service Sp. z o.o.?

Oli

Pewnie są organizowane takie wyjazdy z pieniędzy klientów, których (usunięte przez administratora)

@Oli

No ale to normalne chyba, że klient płaci za usługę i z tych finansów firma inwestuje w swoją działalność w tym również w pracowników? Naprawdę dochodzi do jakiś nieczystych zagrywek z ich strony?

@Oli

Administrator strony boi się umieszczać opinii klientów i usuwając część treści wypacza te opinie. A fakt jest taki, że Avus (usunięte przez administratora) osoby poszkodowane.

@Iza

Avus cały czas gra nie czysto. Nie dość że zaniża wartość szkody, to jeszcze jest długi okres oczekiwania, ponad to nie odbierają telefonów i są aroganccy wobec klienta.

@Oli

Administratorze !!! Opanuj się, nie usuwaj części wypowiedzi ludzi !!! Zainteresowani mają prawo znać opinie o tej niemej firmie!!!

@Oli

Serio? A ten długi okres oczekiwania to ile mniej więcej wychodzi? I piszesz, że aroganccy są, jak to się przejawia tak właściwie? :/

Jak
@Iza

Nie udzielanie odpowiedzi na konkretne pytania.

@Iza

Przede wszystkim nie odbierają telefonów ( chyba sobie kodują numery ), wyciągnąć od nich jakąkolwiek informację jest bardzo trudno. I tu mam radę dla wszystkich: jak nie odbierają telefonów, to dzwonić z innych, nie znanych im jeszcze numerów ( wujek, ciotka, szwagier, itp. ), wtedy odbierają od razu. Podczas rozmowy arogancja i buta z ich strony to podstawa rozmowy ( specjalistką od takich rozmów jest pani Wojciechowska ), ta pani też wyjątkowo wyspecjalizowała się w nie odbieraniu telefonów.

@Oli

Widzę, że ta współpraca to interes życia chyba... A widziałam, że sprawę podobno we wrześniu masz, to jakoś teraz niedługo pewnie?

Michal

Tragedia ,to malo powiedziane Towarzystwo Ergo Hestia chyba nie ma pojęcia z kim współpracuje .

@Michal

A rozwiniesz?

marekkuczynski1@wp.pl

Proszę wszystkich o nie korzystanie z usług tej firmy odpowiem na każde pytanie jacy to (usunięte przez administratora) zanizona wycena i brak odpowiedzi

Irina
@marekkuczynski1@wp.pl

Witam,wycenili szkodę i już 3 miesiąca czekam na potwierdzenie ubezpieczycielia sprawcy z Niemiec.Co muszę zrobić w tej sprawie,oby to załatwić? proszę o podpowiedź.Pozdrawiam.

oli

To jest (usunięte przez administratora), a nie Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Z nimi trzeba krótko. Nie ma co się kłócić, tylko sprawę oddać prawnikowi. Niejaka pani Wojciechowska to wyjątkowa kanalia, nie dająca dojść podczas rozmowy do głosu. Pani ta kompletnie nie ma pojęcia o czym mówi. Rzeczoznawcy tego towarzystwa kwestionują bezpodstawnie opinie niezależnych rzeczoznawców.(usunięte przez administratora)

bazi

Słaby kontakt, typowi (usunięte przez administratora) krtórzy opierają się na czyjejś szkodzie. (usunięte przez administratora)

Małgorzata
@bazi

Ale o kontakcie na jakiej linii piszesz? Nie jestem w stanie jednoznacznie wywnioskować z Twojej wypowiedzi, z jakiej perspektywy się wypowiadasz.

Martinus

Dno i 5m mułu, firma którą z całą pewnością zajmie się prokurator. Wyceny szkody robią śmiesznie niskie na poziomie 10-15% faktycznej szkody, a do firmy zagranicznej wysyłają kosztorysy na olbrzymie kwoty faktycznie realne koszty naprawy. Po ostatniej wycenie kosztorys przekazuje prokuraturze, jednocześnie oczekując na pismo z Towarzystwa Ubezpieczeniowego z zagranicy.

marekkuczynski1@wp.pl

Pani Monika Leszko po poproszeniu o akta sprawy wysłała moje emaile które jej wysłałem kpiny akt nie ma od 30 dni

Karol

Tragedia. Cięcie w ch..a. Nie odbierają telefonów oraz wycena odszkodowania co najmniej o połowę mniejsza niż rzeczywiste koszta naprawy. Nie potrafią wskazać który zakład zrobi samochód za taką kwotę jaką wskazali

Zostaw merytoryczną opinię o Avus Polska Worldwide Claims Service Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Avus Polska Worldwide Claims Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Avus Polska Worldwide Claims Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avus Polska Worldwide Claims Service Sp. z o.o.?

Avus Polska Worldwide Claims Service Sp. z o.o.
  • Basi Wołodyjowskiej 4
    54-515 Wrocław
  • NIP: 5261970800 REGON: 12348811 KRS: 0000177825

Avus Polska Worldwide Claims Service Sp. z o.o.